Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mitsui Yua naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Mitsui Yua naplója Empty
TémanyitásTárgy: Mitsui Yua naplója   Mitsui Yua naplója Folder-openSzomb. Ápr. 09, 2011 9:07 pm

Óra után később még jobban össze barátkoztam Mikával. Olyannyira, hogy szeretők lettünk és bár reménykedtem, de Vasht soha többet nem láttam és nem is halottam felőle. Az iskolában is csak folytattam a minden napjaimat és amennyire tudtam meg erősödtem. De sajnos akárhogy igyekeztem a vérttől még mindig elájultam. Ezért nyáron anyám egy különlegese táborba küldött ahol dámpírokat képeztek ki önvédelemre. Itt tanulhattam meg, hogy ne legyek rosszul a vértől és itt tanultam meg néhány új képességet is. A tábor után egy vámpír vadász csapatoz osztottak be akik olyan vámpírokat üldöztek akik túl sok embert öltek meg vagy a dámpírokra vadásztak. Egy ilyen küldetés folyamán találkoztam Mikával New Yorkban ahol ő az emberek vérét szívta. Jól össze is vesztük ez miatt és harcra is sort került. De a harc közben valahogy a haragunkat fel váltotta az érzelem és csókolózásba kezdve el töltöttük az éjszakát kettesben. Talán soha nem szerelmeskedtünk annál fel szabadultabban és ezt követően Mika el is hagyta a város. Utána már csak néhány emailt váltottunk egymással, mert találkozni nem igen tudtunk. Néhány héttel iskola kezdés előtt Kyokoval mentem el nyaralni majd mikkor a nyaralás véget ért alig vártam, hogy ismét lássam Mikát. Szerettem volna ha komolyabb kapcsolat is ki alakul kettőnk között. De azért reméltem, hogy egy fiúban is meg lelem majd az új szerelmet.
Vissza az elejére Go down
 
Mitsui Yua naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mika naplója
» Azazel naplója
» Arya Detin naplója
» Shina naplója
» Fubuki naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: