Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Lunacicus szobálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Okt. 29, 2017 7:50 pm

-Butus vagy. Nem az ötlet volt rossz. Hát nem tudtad elsőnek mindig nedvesnek kell lennie a hím vesszőnek. Elsőnek valamivel be kellet volna kenni nyállal vagy váladékkal, hogy jól csússzon. Aztán az olyan esetben mint az enyém finomnak kell lenni, mert nekem ez az első.
Magamhoz ölelem és meg csókolom.
-Most már mindegy az ágyneműt le kell majd cserélni és oda a szüzességem. Ami nem baj, de azért ez lehetett volna emlékezetes bár így is az lesz, csak szerelmetesebb. Na gyere kedvesem ha már a tied lettem akkor ne váras meg.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openSzer. Nov. 01, 2017 1:46 pm

A demoni farkincam mar jart cicusban, igy nem ertem miert mondja, hogy neki ez a elso de abban igaza van, hogy be kellett volna nedvesiteni. Majd magahoz huz, s meg csokol s utana megint mond valamit.
- Rendben, akkor nem varratlak cicam. - Mondom neki, s lassan mozogni kezdek benne, kozben pedig a mell bimbojat szopogatom és szivogatom.
- Remelem nem gond, ha a demon farkamat is bevetem. - Kerdem tole, s megvarom, hogy mit mond s ha engedi azt is bevetem.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openCsüt. Nov. 02, 2017 1:12 pm

-Mi a baj miért nézel így rám?
Nézek rá aztán el mosolyodom.
-Csak nem azért, mert már volt bennem a farkincád? Te kis butus. A farkincád hosszúkás és puha sokkal finomabb mint egy ilyen kemény és tömzsi valami. A kettőnek teljesen más az érzete. De te neked ezt jobban kell tudnod szerintem mint nekem.
Fel nyögök ahogy mozogni kezd és a mellemet kezdi Luna szopogatni.
-H..hová akarod tenni?
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Nov. 12, 2017 4:33 pm

Cicam ugy veli, hogy baj van, mert furan nezek ra. O is vissza nez ram, s elmosolyodik, majd bele kezd a magyarazatba egy olyan temaban, amibe nem is kezdtem bele hangosan.
- Fuh, cicus nem is tudtam, hogy a fejembe latsz, ez felelmetes tobbet ne kerlek. - Mondom neki, hisz tenyleg egy kicsit bizar a dolog. Mikozben ra kapcsolok, s ajkammal valamint nyelvemmel kezelesbe veszem ikrei egyiket, hallom fel nyogni.
- Nos, a mezes csuprod mar foglalt, de van lent egy masik is. - Mondom, kozben farkammal a popsijat simogatom, hogy egyertelmu legyen a dolog.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Nov. 12, 2017 7:35 pm

-Hát ha nyitót könyv vagy. Akkor elég nehéz meg állni, hogy ne nézzek beléd.
Újból fel nyögök, ahogy az ikreim egyikét nyalogatja.
-Te kis goni, tudod, hogy szeretem ezt.
Luna farkincája hátul simogat ami nekem megint csak jó érzés. Persze ő el mondja, hova is szánja.
-Hát okés, de finoman. Ó és vigyáz a farkincám közelében nagyon érzékeny vagyok. Ha ott érintesz meg, lehet, hogy igen csak be indulok.
Néztem Lunára és meg simogattam a fejét.
-Ügye tudod, hogy ha lenen cica füled akkor a mostaninál is aranyosabb lennél.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Nov. 19, 2017 11:27 am

Cicus elmondja nekem, hogy nyitot konyv vagyok neki, s persze, hogy belem lat.
- Oh, ertem. - Mondom neki, majd folytatom a mozgast benne, és mellei egyiket kenyeztetem, mire o fel nyög, s hallom mikor mond valamit erre csak mosolygok. Kerdesemre, vissza kerdez cicus, mire valaszolok, s kozben farkam a feneket simogatom, s megengedi nekem, hogy a demoni farkincammal behatoljak a fenekebe, s ezt megis teszem. Majd erzem kezenek erinteset, s megint mond valamit nekem.
- Van fel teheto cica fulem, ha gondolod majd elo keresem. - Mondom neki, majd folytatom mind a mozgast benne, mind a felcsatolhatosal, mind pedig a demon farkammal.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openHétf. Nov. 20, 2017 11:40 am

Mikor Luna a fenekembe hatolt ismét fel nyögtem. Már nem is mondtam neki, hogy ott is be kellett volna nedvesítenie. Inkább el döntöttem, hogy legközelebb magam ügyelek erre. Sőt itt volt az ideje, hogy tegyek valamit én is. Hiszen nekem is van farkincám. Amennyire tudtam a farkincámmal a fel csatolós alá nyúltam, hogy puncija nedvével kicsit be nedvesedjen az én farkincám. Ami utána hátrébb vittem és az ő fenekecskéjét simogattam majd amennyire tudtam be hatoltam. Kicsit furán nézhettünk így ki, de legalább nem vagyok teljesen passzív cica.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Dec. 03, 2017 11:54 am

Miutol nem kapok reakciot a cica fules dologra, igy ezt hagyom is. Inmaron nem csak egy helyen hatolok be, s erzem amint cica farka viragomat simogatja, mire be nedvesedem, s a farka is nedves lett. A viragom simogatasa utan, a fenekem kovetkezett, s belem hatol, mire szemeim el kerekednek.
- Oh, te kis huncut. - Mondom neki vigyorogva, majd a nyakat csokolom és harabdalom, nem tul erősen, de azert erezze, s a mozgassal ra kapcsolok. Kormommel lagyan vegig simitom az oldalan, s valami eszembe jut, de majd este meg csinalom, ha o is benne lesz.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openKedd Dec. 05, 2017 7:31 am

Luna alatt kicsit passzivá váltam ezért a saját farkamat használtam, hogy én is okozzak neki egy kis örömöt. Meg is jegyezte, hogy huncut vagyok.
-Pont te mondod aki két helyen is bennem van? te csúnya.
Karjaimmal és lábaimmal is átöleltem és amikor a szája nem mással volt el foglalva akkor meg csókoltam. Kicsit még új volt a kapcsolatunk még is hamar a tettek mezejére léptünk, de bíztam abban, hogy ettől még nem fog véget érni a kapcsolatunk egyik pillanatról a másikra.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openHétf. Dec. 11, 2017 9:52 pm

Miutan mondtam cicamnak, hogy huncut, mert a cica farkat hasznalva, belem hatol. Szavara nem tudok mit mondani, de egyet ertek vele. Kezeivel és labaival is at olel, majd ajkaink egymashoz tapadnak.
- Ezt mondod, azok utan, hogy az engedelyed kertem elotte? - Kerdem, bar teny a nedvesites el maradt ami egyertelmuen az én saram. Miu mondhatot volna nemet is nem haragudtam volna erte.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openSzer. Dec. 13, 2017 8:58 pm

Luna ki jelentésén fel nevettem majd még mohóbban csókoltam meg.
-Így is úgy is meg akartad tenni. Legalább ennyire gondoltál rám. Ami azt jelenti, hogy törődsz velem.
testem már remegett Luna mozgásától és biztos voltam benne, hogy nem csak az izgalom lesz nagy, de legközelebb még ennél is jobb lesz, amikor még előrébb gondol. Karmaimmal finoman a hátába martam, nem akartam meg karmolni, legalábbis túlzottan nem. Ilyen élvezetnél erre figyeltem, még akkor i amikor közel voltam a beteljesüléshez.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openSzer. Dec. 27, 2017 11:20 am

Kijelentem megnevetteti cicust, majd moho csokba kezdunk, eztan mond valamit nekem. Igen, torodom vele, mert szeretem ot. Ezen mondatara, egyenlore nem tudok mit mondani, de nem is akarok mit mondani ra. Erzem, hogy Miu egesz teste bele remeg a gyonyorbe. Erzem, hogy Miu finoman a hataba mar.
- Nem kell finomkodnod, karmolj nyugodtan. - Biztatom cicam, hogy ne fogja vissza magat. Anno Angliaban volt egy baratnom, s nala az tetszett, hogy nem fogta vissza magat.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openCsüt. Dec. 28, 2017 12:27 pm

A csók után váltottunk pár szót és Luna szerint nem kéne vissza fognom magam. Már így is elég csíkos lesz a háta, de rendben van kicsit erősebben karmolásom. persze azért vigyázok, nem akarom fel sérteni a hátát. Szerintem ő sem akarja, hogy hetekig ne nyúljon hozzám, mert az egész hátán kötések vannak.
-Oké kicsit elereztem magam, de azért nem annyira. De te meg teheted, hogy erőebben mozogsz bennem. Mintha az én igazi fiúm lennél.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Jan. 07, 2018 10:27 am

Nem tudom, hogy most mihez is kezdjek, mert mint nem regen ki is derult, hogy Miu tetko Ellenes ami akkor derult ki, mikor fel hoztam az otletet, hogy magamra varratom amit viccbol ram rajzolt. Pont az ebben a vicc, hogy nem reg derult ki, pedig mar regota talalhato rajtam tetovalas, igy ezzel a bekava valtoztatos dologgal, kicsit nagyon elkesett, s ez csak most derul ki, pedig mar a kerek erdo toparton is lathatta mikor meztelen voltam. Cicam, a keresemre elereszti magat, de nem teljesen. Kozben o is kerte tolem, hogy mozogjak benne erosebben mintha egy igazi pasija lennek. Én eleget teszek a keresenek, s erosebben mozgok benne. Ha elelvezett, kihuzom belole a fel csatolhatost, és a demon farkamat, kozben adok neki egy csokot.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openSzer. Jan. 10, 2018 7:55 am

Nagyon jól érzem magam Lunával szinte úszom a boldogságban. Érződik, hogy mennyire törődik velem és, hogy mindent meg tenne a boldogságom ért. Rá is kapcsol amikor kérem én pedig egyre jobban remegek már alatta. Párszor talán kicsit jobban meg is húzom a hátán a karmaimat míg el nem élvezek. Aztán kapók egy csókot. Ami finom volt édes és egy cseppet kesernyés. Már karmok nélkül simítok végig a hátán és a csók után hozzá simítom a fejem.
-Csak úgy érzem, vagy valóban bánt valami téged? Meg bántottalak valamivel talán? Valami emberivel esetleg? Ha igen bocsáss meg nekem még új nekem az ember testi kapcsolat. Mi cicák csak bújunk a másikhoz szagolgatjuk a másikat és tüzelés esetén van pár kapcsolat.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Jan. 21, 2018 12:54 pm

Miut el juttatom a csucsra, majd kap egy csokot tolem, majd a fejevel hozzam simult s meg lep engem egy kerdessel, vagy tobbel.
- Dehogy bantottal meg, nem bant engem semmi. Nem kell bocsanatot kerned, tudom jol, hogy hogyan megy ez a cicak koreben. Nos, akkor milyen film erdekel? Csinalok pop cornt. Felezunk? - Kerdem, s el tavolodva tole elsonek a pop corn os dobozhoz megyek, s kinyitom és ki veszek egyet, amit a mikroba teszek, s el is inditom.
- Nem ferek a borodbe jo lesz? Imadom azt a filmet. - Hozom fel az otletet, majd varom, hogy mit mond ra. Csak remelni merem, hogy bele megy a dologba, bar maskor is meg nezhetem egyedul is, nos majd kiderul.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openPént. Jan. 26, 2018 8:03 am

Luna végül azt állítja, hogy nem bántja semmi. Így meg nyugszom, csak szólna, ha valami bántaná.
-Nekem bár milyen film jöhet...Igen kérek popcornt.
Miután fel áll jól meg nézem a fenekét, meg a hátát. Igen kicsit meg látszik, hogy meg karmoltam. Vissza felé is meg bámulom barátnőmet.
-Igen jó lesz az a film. Sőt el mondhatom, hogy én sem férek a bőrömbe.
Adok neki egy puszit és hozzá simulok.
-Tudod most, hogy jobban meg néztelek rá jöttem miért is kérdeztél a tetoválás miatt. Így jogos, hogy kicsit haragszol rám. Én igazából nem tartom bajnak, ha valóban akarsz tetoválást. Csak hát szerintem akkor az legyen valami ami mutat valamit. Ne pedig olyan butaság amit rád firkáltam. Furán néznének rád, ha el mennél egy nudi strandra.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Jan. 28, 2018 1:47 pm

Mint az kiderul, Miu felez velem pop cornt, s a film is jo lesz neki. Hallom, hogy Miu még egy szo viccet is el lo ezzel kapcsolatban, mire fel is nevetek, kozben oda megyek vissza hozza, s Miu hozzam simul. Én pedig magahoz olelem, majd cicam visszater a tetovalas temara.
- Az biztos, hogy meg neznenek. - Jegyzem meg, egy mosolyal az ajkamon.
- Holnap mehetnenk strandra, vagy a tenger partra, ha gondolod. - Mondom neki, kozben a mikro vegez a pattogtatassal, én oda megyek és kiveszem, s oda viszem Miu hoz, majd berakom a DVD lejatszoba, s el inditom a filmet, s Miu hoz visszaterve magamhoz olelem.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openPént. Feb. 02, 2018 11:31 am

-Strandra? Hmm érdekesen nézne ki egy lány macska fülekkel és farokkal emberek közt, de rendben menjünk. De azért meg jegyzem, ma is el akartál vinni valahová.
Meg várom, hogy Luna vissza bújjon az ágyba a kukoricával aztán ismét hozzá simulok. Egyik ujjammal végig simítok a bőrén.
-Remélem okáig együtt leszünk és sokáig fogsz engem szeretni. Nálad jobb kandúrom nem hiszem, hogy lesz.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openSzomb. Feb. 10, 2018 7:14 pm

- Nyugi Miu, a film utan megyunk is. - Mondom neki, miutan visszaterek hozza. Miucica hozzam simul, s érzem az egyik ujjat végig simitani a boromon, s ettol liba boros leszek. Miu utolso mondatara, és a film egyik vicces reszere fel nevetek. Én mint kandur noi testel egeszen vicces. Bar ha bele gondolok, a nem valtoztatasa, egyenlo a nev valtoztatasra is, hisz hogy nezne ki, ha egy ferfit ugy hivtak, hogy Luna Moon. Az igazat megvalva, szeretem a nevemet, s nincs olyan ferfi nev ami hasonloan tetszene mint a jelenlegi nevem. Talan ez idovel valtozni fog, de még nem biztos.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openSzomb. Feb. 10, 2018 8:55 pm

Igazából, hogy így meztelenül össze vagyunk bújva az ágyban hát nem sok kedvem van ki ruccani. De ha szeretne persze, hogy vele megyek. Ám most filmezünk és mint macska bámulom is a tévét. Már kis ccia koromban is meg fogott a kép doboz a látvány az apró mozgó emberek a hangok. Hiába magyarázták el hiába értettem meg az én cica agyam le volt nyűgözve. Igenis ott lehetett engem hagyni a tévé előtt órákig, de akkor meg feledkezem az evésről is. Naj ó arról talán nem, mert ha éhes vagyok akkor eszem és ha álmos akkor az ösztön hip hol el ringat. De most éber voltam és csipegettem a kukoricából, de a film jobban lekötött.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Márc. 04, 2018 11:18 am

Miuval, a Nem ferek a borodbe cimu filmet nezzuk, ami nekem az egyik kedvencem. Kozben a pop corn is fogyott, s latom azert fel szemmel, hogy Miut lekoti a film. Kozben, a farkammal simogatni kezdem a combjat, de azert a filmre is oda figyelek.
- Ugy birom ezt a csajt. - Jegyzem meg, majd eszembe jut, hogy bizony az uditorol viszont meg feledkeztem, de mar nem is nagyon szakadnek el se Miutol, se a filmtol.
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openHétf. Márc. 05, 2018 12:05 pm

Csak bámultam a tévét és csipegettem a kukoricát, de ahhoz is csak ösztönből nyúltam. A kezemet az orrom vezette a szemem a képernyőt nézte. A testem meg érezte, hogy valami hozzá ér és simogatni kezdi.
-Prrrrrr...
Kezdtem önként dorombolni. Meg jegyzésére a füleim azonnal reagáltak.
-Valóban? Én más csajt bírok. Talán ő is bír engem. Sőt biztosan bír engem, hiszen első látásra engem akart.
Fejemmel hozzá dőltem és hozzá simultam.
-Mit gondolsz erről? Valóban bír engem a lány?
Vissza az elejére Go down
Luna Moon

Luna Moon


Hozzászólások száma : 237
Join date : 2016. Nov. 10.
Age : 27
Tartózkodási hely : Kollégium

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Ápr. 01, 2018 3:26 pm

- Ugy értem, hogy birom mint szinesznot, birom a jatekat. - Mondom el pirulva, mikor kozli velem talanyosan hogy engem bir. A kovetkezo kerdesen, nem nagyon kell gondolkodnom.
- Azt nem tudom, hogy valoban bir e teged, viszont van valaki akiert odaig vagyok, s a kedve ert, akar shemalet is csinaltatnek magambol, ha ferfi helyet az is meg teszi neki, sot még Iku hoz is fordulnek, hogy gyerekeink legyenek. - Mondom neki, majd egy hosszu forro csokot adok neki, hogy tudja, hogy rola beszelek. Hajlando vagyok érte shemale lenni, de a teljes ferfive alakulas az total tavol all tolem. Meg aztan itt a szep nevem, amitol nem szivesen valnek meg.
(Bocsi, hogy ennyit kellett varnod a valaszra. Sad)
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-openVas. Ápr. 01, 2018 4:47 pm

Hirtelen meg szólalni nem tudtam. Nem csak a csóktól amit kaptam, de hogy Luna közös gyerekeken is gondolkodik. Még sosem voltam hímmel így nem tudtam milyen is lehet az aki éppen shemale. De azt tudtam, hogy mint macska könnyen teherbe eshetek.
-Hú hát ízé nem tudtam, hogy ennyire belém zúgtál.
Hebegtem a csók után. Azt tudtam, hogy Iku a fiúitól szerettet volna már gyereket, de nem jött nekik össze. Hogy nekem előbb legyenek kis cicáim hát talán nem is lenne furcsa. Csak talán kicsit gyors a dolog éppen csak egy más neveit tudjuk. Viszont bele gondolva a legtöbb macska egyedül is fel tudja nevelni a kicsiket. Ami nem jelentette azt, hogy egyedül szeretnék maradni.
-Hú ezt még át kell gondolni, de ha komolyan gondolod Luna örömmel leszek anyuka. Bár talán még magam is gyermeknek számítok még.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lunacicus szobálya - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lunacicus szobálya   Lunacicus szobálya - Page 4 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Lunacicus szobálya
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Christia szobálya
» Alexander Flash szobálya
» Akaki Kaede szobálya
» Chou Atsumi szobálya
» Suzme szobálya (ketten még beférnek)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: