Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mona Ismur ördögi szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 1:53 pm

Leírás hamarossan..
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openCsüt. Dec. 27, 2012 3:49 pm

Sejthettem volna hogy a látszat csal Monát illetően, mert rengeteg dolog ráragadt apánktól, talán túl sok is, mert ugyanolyan hataloméhes és mohó mint ő. Úgy irányított fel a szobájába mint valami bábot. Nem hittem el hogy nem eszméltem fel már az első pillanatban, és nem tettem ellene.
-Már az elején oda kellett volna dobjalak a rendfenntartók elé.- Mondom gúnyosan, miközben próbálok ellene tenni a varázslatnak, sikertelenül, miközben lassan beérünk a szobájába, ahol az ágyára ültet.
-Gondolom az jön hogy meggyötörsz valami módon.- Mondom megvető módon, miközben azt várom mit lép.
Vissza az elejére Go down
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 12:27 pm

Mordonról lassan lekerül az összes ruha, és már csak az alsónemüje maradt rajta. Mona széles mosollyal reagál a báttya izgató testére, amin közben-közben végighúzza az újját. Pont olyan, mint amilyenre számított. Látja, hogy nem mutat semmilyen érzelmet gazdája iránt a szolga, így lassan neki is lát a büntetésnek.
- Meggyötörlek..elég csúnya szó. Én inkább megnevelésnek mondanám. Vagy előhozom a leggyönyörűbb oldaladat. Lesz olyan, amikor te még könyörögni is fogsz, hogy ne hagyjam abba.. - mondta társítva egy ördögi kacajjal, majd elkezdett matatni a földön lévő táskájában, ahol kínzóeszközök sokasága csörömpölt. Végül elővett egy vibrátort, és a bábja segítségével elérte, hogy Mordon felvegye a kutyapózt.
- Gondolom itt még szűz vagy.. - ahogyan egyre közelebb emeli báttya fenekéhez a vibráló tárgyat, a szája szélét annál erősebben harapdálja. Már nagyon várta, hogy eljöjjön ez a pillanat, és végre eljött. Mona nem húzza az időt, egy erős lendülettel beleszúrta a fenekébe a hosszú tárgyat, és erőteljesen elkezdi mozgatni.
- Valdd be, hogy élvezed.. - mondja határozott hangon, miközben már a következő fájdalmas cselekedeteken gondolkozik. Ha Mordon azt válaszolja rá, hogy nem élvezni, akkor még erőteljesebben mozgatja a vibrátort, és mégbeljebb tolja, addig amíg el nem éri a kellő hatást.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 1:34 pm

Mona egyesével lekényszerítette rólam a ruháimat, még végül egy szál gatyában ültem az ágya szélén, kitéve beteges hajlamainak, aminek kezdetben taperolással adott teret, ráadásul elég bizarr dolgokkal kecsegtetett, amik nem sugalltak semmi jót, így megpróbáltam vele normálisan szót érteni.
-Oké. Értem én, bunkó voltam veled és bocsánat. Elfogadom hogy te akarsz a család feje lenni, de engem hagyj ki belőle. Mint tudod, ki vagyok tagadva és nem számítok családtagnak. Nem állok az utadba, nem kell a családfő helye.- Mentegetőztem, remélve hogy leszáll rólam és abba hadja ezt a rossz ízű tréfát, de ez sem hatotta még, talán még inkább be is rághatott rám, mivel hibbant módjára felkacagott, és elő vett egy vibrátort és woodoo-val rám kényszerítette a kutyapózt.
-Oké Mona, te győztél. Megtanítalak arra amit tudok, csak ne ra...- Be sem fejeztem a mondatot, mert ahogy a játékszer a fenekembe hasított, úgy a tudatomba is hogy Mona szakasztott apánk, bár ezerszer perverzebb és az eszközei is mocskosabba, amiket céljai eléréséhez használ.
-Nem értem mi jó neked ebben...- Kérdeztem, megpróbálva megőrizni a tartásomat, és nem teret adva annak hogy elüvöltsem magam.
Vissza az elejére Go down
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 1:44 pm

Mordon egyre jobban próbálta megadni magát, de ez Monának nem volt elég. Most, hogy idáig elfajultak a dolgok, már csak az maradt hátra, hogy addig csinálja ezt, amíg azért nem fog könyörögni, hogy megtaníthassa arra, amiért az előbb Mona könyörgött. Most már kitört belőle a perverz gazda szerepe, és nem fog egy jó darabig kilépni belőle. Látta a báttyán, hogy fáj neki, amit vele tesz, és emiatt csak egyre jobban csillogott a szeme. Mivel Mordon kérdése cseppet sem arra hajlott, hogy kezdi megadni magát, ezért úgy döntött, hogy erősebb eszközökhöz fog folyamodni.
- Az, hogy látlak szenvedni, kedves bátyám.. - mondta, majd mégbeljebb tolta a vibrátort, és úgy hagyta, had rezegjen neki tovább. Ezután legugolt ő is az ágyra, és a kezével elkezdte maszírozni báttya nemzőszervét. Miután már elérte, hogy keményebb állapota legyen, a szájával is elkezdett besegíteni, miközben a kezével a zacskóját kezdte gyurmázni.
- Na..? Ez talán jobban tetszik? - mondta, és közben várta, hogy báttya végre elélvezzen, hogy aztán nemzőanyagát eltegye, egy már készenlétben tartott üvegcsébe. Lehet, hogy elsőre kicsit undorítónak hangzik, de a fekete mágia rengeteg előnyös tulajdonsághoz juttatja Monát, és el sem lehet képzelni mennyi átokhoz szükséges az áldozat DNS-e. Ennek pedig a legjobb módszere a nemzőanyag, amit hamarossan meg is fog szerezni, ha Mordon hagyja magát..
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 2:10 pm

-Mire jó ez neked? Kérlek fejezzük be.- Kérleltem húgomat, akit továbbra sem hatottam meg. Féltem attól hogy ebből még bajok lesznek és persze én húzom a rövidebbet. Nem voltam képes felfogni hogy Mona hogy lehet ennyire erkölcstelen és perverz, főként velem, a bátyjával. De ami a leginkább aggasztott, az az volt, hogy ennek nem lesz vége egyhamar.
Végül Mona a fenekemben hagyta a játékszert, és elkezdett a kezével kielégíteni, aminek akárhogy próbáltam, nemigen tudtam ellenállni.
-Te nyertél. Mit akarsz? Mondd meg és megkapod.- Mondom feladva tartásomat erkölcstelen húgom előtt, remélve hogy elfogadja ajánlatomat és békén hagy.
Vissza az elejére Go down
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 2:20 pm

- Hogy mit akarok..? Téged, kedves bátyám. Lelkestül, elméstül, de legfőképp testestül. - mondta nevetve, majd miután sikerült elérnie az elélvezés pontját, és Mordon tudta nélkül a szája helyett az üvegcsébe rejtette az anyagot, akkor kimászott a kutyapózos báttya alól, és a feje elé sétált. Mélyen a szemébe nézett, és kimondta azt, amit nem nagyon akart, de mégis kicsúszott neki.
- Azt hiszem..szeretlek. - nevette el magát újra. Az ördögi Mona szerelembe esett saját báttyába, ami elég kellemetlen lehet számára, de már úgyis mindegy. A kutyapózból rendes fekvőpózba változtatta meg, majd ő is elkezdett vetkőzni. Eljött a mai est csúcspontja, mégpedig, hogy megtegye vele..azt. Miután levette a ruháját, lassan Mordonra ült, és kedves báttya nemzőszervét betette szűz testrészébe nagynehezen, és elkezdte mozgatni a csípőjét.
- Mordon..tudnál szeretni egy ilyen vadállatot mint én? Nem mintha lenne más választásod.. - gyors mozgással meg is kezdődött az aktus, amit közben-közben hangos nyögésekkel tarkított. Természetesen nem csak a szex miatt tette ezt az egészet, hiszen miután befejezték a szórakozást, utána Mordonnal tovább fogja folytatni a nevelését. Ez még csak bemelegítő volt, és azért váltott át hamar a szeretkezésre, mert már nem bírta magát visszafogni Mordon meztelen teste miatt. De miután kielégültek mind a ketten, olyan dolgokat fog vele tenni, amit még mással sosem..
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 2:53 pm

Valamiért sejtettem hogy a válasz amit a kérdésemre kapok, nem lesz ínyemre való, de hogy ha sejtem mi lesz a válasza, inkább nem mondok semmit sem, főként azért gondoltam így mert a húgom miután megfejt, el is tüntette az anyagot, majd közölte velem érzelmeit, amit nem tudtam elhinni.
-Én meg azt hiszem csak azért mert kizsákmányolhatsz.- Közöltem vele véleményem, bár sejtettem hogy nem fog neki örülni.
A kutyapózból fekvőbe helyzetbe kényszerített, majd levetkőzött. Éreztem hogy most olyan jön, amivel könnyedén bekövetkezhet a halálom, ha kiderül hogy Mona lefeküdt velem.
-Ezt ne! Ebből gyerek is lehet! Nem teheted ezt, mert apánk dühében bármire képes. Ezt te is tudod.- Próbálom rávenni arra hogy ne tegyen semmi meggondolatlan dolgot, de végül megtette, ráadásul én sem tudok elszámolni a következményekkel.
-Csak mint a húgom.. de ez is kétséges ezek után.- Közlöm húgommal, aki gyorsan mozgott rajtam, miközben próbálom tartani magam vele szemben, de végül eléri hogy beleélvezzek.
-Remélem most már boldog vagy te perverz állat.- Mondom bosszútól éhes, mikor rátekintek.
Vissza az elejére Go down
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 3:06 pm

Mona elmosolyodott a báttya érdekes vezekléseire, és hamar választ is adott rá.
- Meggondoltam magam. Apám nem érdekel. Engem csak te érdekelsz. Gyerek nem lehet, mert van nálam elegendő talizmán, ami ezt megakadályozza. Ha pedig apánk valahogyan mégis tudomást szerezne erről, akkor pedig majd megvédelek. Ő már öreg, én pedig erőm teljében vagyok. Persze sokkal erősebb leszek nála, ha majd a te képességeidet is uralni tudom. Miénk lesz a hatalom..vagyis az enyém. - mondta ki az új tervét. Végső helyzetben természetesen a báttyával maradna, és vele irányítaná az oni törzset, és az Ismur családot. Ketten bármire képesek lehetnek, persze csak ha Mordon is úgy fog ugrálni, ahogyan Mona fütyül. A lány álmai elég összetettek, hiszen sok mindent el akar érni az életben, és ehhez sok nehézségen át kell magát törnie. Az oni törzsből erős, masszív démonvadász klánt szeretne összeforrasztani, és ezt mind a saját keze alatt uralni. E mellett ő szeretne lenni a legerősebb oni a világon, hogy méltó utódja lehessen apjának. Ezek előtt persze örülne, ha képes lenne olyannyira megtörnie a báttyát, hogy az is úgy belészeressen, mint szolga a szólgatartójába. Nehéz vágyak, és távolba nyúló álmok, de már nincs messze a cél. Miután a báttya elélvezett, lassan lekászálódott a testéről, és egy újabb nyelves csókot nyomott Mordon szájára.
- Légy az én kis szolgám, és mutassuk meg apánknak, hogy ő semmit sem ér velünk szemben.. - tette fel az ajánlatot. Természetesen még nincs vége semminek, hiszen akármi lesz Mordon válasza, már tervezi a kínzásának folytatásait. Megszeretné törni őt, de úgy..hogy az mély sebet hagyjon a báttya szívében. Ők mostantól egy test és lélek lesznek. Mona az méltóságteljes úrnő, és Mordon a mocskos szolga..
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 3:31 pm

Megleptek Mona apánk iránt táplált érzései, amiket nem hagyhattam szó nélkül.
-Nem kérek a családból. Nem vonz a hatalom. Megígérem hogy ha elengedsz mindent megtanítok amit oniként tudnod kell, csak engedj el! Nem bírom már!- Vegyült ajánlatom némi könyörgéssel, ami miatt szánalmasnak éreztem magam, bár sejtettem hogy Mona erre várhatott, de ha ezen múlik a szabadságom, legyen meg a boldogsága. Nem sejtettem hogy Mona ennyire erőszakos lesz, és kialakít pár pszihopatákra jellemző őrültséget, így akaratlanul is a csapdájába estem erkörcstelen, kéjsóvárrá vált húgomnak.
-Én nem akarok szolgálni senkit sem. Megígérem segítek megtanulni azt amit tudok, ha kell, szerzek segítséget is, csak hagyj nekem békét!-
Vissza az elejére Go down
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 3:41 pm

Mona meglepődött, hogy ilyen hamar elérte a báttyánál a könyörgési szintet. Csalódott lett, nem számított rá, hogy a báttya ilyen gyenge lelkileg, és ez egy kicsit elvette a kedvét mindentől..persze nem sokáig.
- Mordon..ilyen könnyen megtörtél volna? Ez engem rettentően zavar. Te nem lehetsz ilyen gyenge. Te erős vagy. Ilyen gyenge mester nekem nem kell. Úgytűnik mielőtt tanulok tőled..erőssé kell, hogy tegyelek. - mondta, majd elővette a már régen előkívánkozott ostort a táskájából, és miután megfelelő pózba helyezte báttyát, erőteljesen elkezdte csapkodni a hátát.
- Nem lehetsz gyenge. Ki kell bírnod ezt is, ahogyan a többit is. Az Ismur család gyenge, azonban te már nem tartozol a családhoz, apánk is megmondta. Így teljesen megértem, ha nem akarsz semmit a családtól, azonban én erőssé akarom tenni a családot, és azt csak úgy tudom, ha erős mestertől tanulok. Így hát erőssé teszlek. - kiabálásba torkollott végül a kommunikáció, és az ostor csapkodásai is egyre erősebbek lettek. Eközben a virbátort is végezte a dolgát, és teljes gőzzel pörgött Mordon fenekében. Nem tetszik neki, hogy ilyen gyorsan megtörte Mordont, de talán..nem is teljesen történt meg ez a megtörés. Addig fogja végezni a dolgát, amíg nem fogja a báttya legalább úgy tisztelni, ahogyan Mona tiszteli őt. Vagyis..tisztelni fogja, ugyanis most a báttya a szemében egyenlő egy marhával. Ha további kínzásokra sem fogja hagyni magát, és nem lesz olyan szolga, amire ő számított, akkor további lépéseket kell tennie a saját szadista világában. Előhozza Mordon mazoista énjét, ha tör, ha szakad..
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 4:07 pm

Nem tudtam elhinni hogy Mona nem érti hogy nem kérek a családból. Hogy lehet ennyire makacs és nem lehet tekintettel másokra? Elkeserít hogy milyen erőszakos, viszont a magabiztossága irigylésre méltó.
-Te akartad hogy segítsek. Én belementem.- Felelem fáradtan, majd Monának hála most a földön térdelve találtam magam, háttal neki és hallottam hogy megint a táskájában matat, majd mint a hátamba hasító, szétterülő fájdalomból és suhanó hangokból kiderült hogy most ostorozni kezdett.
-Már megígértem hogy segítek?... mit akarsz még?... Miért teszed ezt?...- Kérdeztem minden csapás után, amit a hátamra mért, bár kérdéses hogy meghallott-e miközben velem kiabált. Már alaposan megfontoltam hogy belemegyek a gusztustalan játékaiba, és azt teszem amit akar, és mélyen elhallgatok róla mindenki előtt.
-Nem vagyok gyenge. Nem akarok több verést. Mondd meg mit akarsz még, és megkapod!- Kérleltem, megpróbálva rávenni arra hogy hagyjon békén.
Vissza az elejére Go down
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Dec. 28, 2012 6:28 pm

- Ha nem lennél gyenge akkor csendben tűrnéd a kínzást, és ne pofáznál bele minden cselekedetembe. - mondta, majd folytatta az erős és határozott csapásokat. Nem hagyta abba, még egy pillanatra sem. Meg akarta mutatni, hogy ő határozott úrnő akar lenni, és nem adja fel ennyi könyörgés után sem. Keze sem remegett, és egy percre sem tört meg, ahogyan ezt egy gazdától elvárható.
- Mit akarok? Már többször is elmondtam. A tiszteletedet, a szeretetedet, és téged. Na persze nem a testvéri szeretetről beszélek..hanem igazi forró szerelemről. Persze csak ha tudod, hogy mi az.. - kiáltotta teljes hangerővel, ahogyan a torkán kifért. Most már nem tudott leállni, nem mintha akart volna. Ugyanannyira szadista érzések folytak le benne, mint mazoista. Szívesen élvezte volna, ha Mordon tenné ugyanezt vele, hiszen szolgaként is remekül helyt állna..de ezt még sajnos nem várhatja el tőle. Még csak most találkoztak..elég ha sikerül megtörnie, nem hogy már a következő lépéseket akarná kikövetelni tőle. Erre még várnia kell..
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openSzomb. Dec. 29, 2012 2:56 pm

-Abba hagynád végre?!!- Hangzott dühtől elvakult hangom, ami úgy hangzott, mintha egy pillanatig a menny dörögne, majd az árnyékom, ami előttem terült el, felegyenesedett és Mona felé lépett, akinek ostorral lecsapó árnyékának csuklóját megragadta. Mona lebecsült már az elejétől kezdve, és a türelmemmel is visszaélt.
-Mint látod nem töltöttem tétlenül a éveimet. És ez csak ízelítő abból amit tudok. Engedj el és úgy lesz minden mintha misem történt volna.- Hangzott ajánlatom, még mindig a földön térdelve. Akármennyire is meggyűlöltem Monát a tette miatt, még mindig a húgom, ezért próbáltam szemet hunyni felette.
-Az alkum még áll. Úgyhogy ha jót akarsz, leveszted rólam a mágiát.- Utasítotam húgomat.
Vissza az elejére Go down
Mona Ismur

Mona Ismur


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Sep. 23.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Jan. 04, 2013 3:01 pm

Mona kicsit meglepődött, hogy a báttya mikre nem képes, és ez arra ösztönözze, hogy hallgasson rá, és levegye róla a bábmágiát. De előtte persze alkudoznia is kell egy kicsit, hiszen akkor nem lenne Mona, ha nem járna közben valami a fejében. - Rendben. Leveszem rólad a mágiát, ha megbüntetsz. Rossz kislány voltam, ezért az a legkevesebb, ha jó alapossan megbüntetsz. Elvállalod, vagy maradsz inkább kisfiú, és az átkot is rajtad hagyjam? - dugta ki a nyelvét, majd ha helyeslő választ kap, akkor megszünteti a wodoo-t, de ha nemlegeset, akkor továbbra is rajta hagyja, és próbál kiszabadulni az árnyékok erősen szorító karmaiból.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-openPént. Jan. 04, 2013 3:39 pm

Meglepett hogy a húgom milyen őrölt. Emiatt már-már inkább szexuális tárgynak, mintsem testvérnek érzem magam mellette.
-Eszednél vagy? Én a bátyád vagyok! Nem fogok veled csinálni semmit sem. Érd be annyival hogy tanítani foglak! Most pedig eressz!- Követeltem a szabadulásomat húgomtól.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mona Ismur ördögi szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Ismur ördögi szobája   Mona Ismur ördögi szobája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Mona Ismur ördögi szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mona Ismur
» Mona Ismur (kész)
» Mordon Ismur
» Mordon Ismur
» Mia szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: