Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Mordon Ismur

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Mordon Ismur Empty
TémanyitásTárgy: Mordon Ismur   Mordon Ismur Folder-openCsüt. Okt. 06, 2011 7:55 pm

Neve: Mordon Ismur

Neme: Fiú

Kor: 15 (amolyan későnérő típus)

Faj: Oni (kérvényezés alatt)

Jelleme: Viszonylag szorgalmas, tanulékony alak vagyok. Nem vagyok az a nőzős pasas. Egyetlen gyengém a nagy filmes érdeklődésem, és fegyvermániám, (ami minden fegyverre kiterjed) amit "második apám" plántált belém sok-sok éve. Általába véve magányos típus vagyok, de elviselem a társaságot, és ha kicsit lazulok, akkor egyesek szerint egész érdekes alak vagyok, akinek jót tenne a társaság, és annak is jót tesz. Csak ne vegyem fel az oni alakot teljes közönség előtt, mert sokak sikítva szaladnának ki a világból. Egy dolgot viszont sosem tesz meg. Nem egyik gyereket.

Külleme:190-200cm magas vagyok.Barna haja és szemem van. Normál testalkatú vagyok. Illetve sűrű arcszőrzetem van, amit szakállá és bajússzá fazoníroztam, hogy gyors növekedését valamelyest ellensúlyozzam.

Szexuális hovatartozás: Hetero

Tárgyai: Általában egy közepes vértezetet viselek. Mindig magammal hordom kanabo-mat (szökekkel kivert bunkósbot), amit "második apám" adott. A páncélzat alatt inget, és egy barna nadrágot viselek.
Kevéske holmim között ott lapul még egy dugi TV, és pár műszaki apróság esetleges javításokra, vagy ha csak szergethetnékem akadna.

Képességek:
Oni alak: eredeti, felvétele.
Vasököl: páncélovott öklével valő erőteljes lecsapás.
Az Oni akarata: parancsolhat a fémnek, ami engedelmeskedik neki.

előtörténetem:

Valamiért én vagyok a családom feketebáránya. Nem nagyon voltam a szeme fénye a fajokban igen gazdag családomnak, akik között volt boszorka, főnix, és sok más is, köztük egy ork, de ez más mese, attől eltekintve, hogy sajnos néha előjönnek a családon belülről örökölt képességek, amik megkeserítik az életemet. És hát egy ilyen hirtelen előjött képességem miatt pecsételődött meg a sorsom.

Az egész tizenkét éves koromban kezdődött, amikor véletlenül majdnem végeztem apámmal, úgy hogy véletlenül a bento-jából "kiparancsoltam" a szögeket, és apám épp az útjukban állt. Majdnem el is találták a felé száguldó szögek. Ez is épp elég volt ahoz hogy apám radikális dolgot tegyen. Ez azt jelentette, hogy száműzött maga mellől.

Már lassan egy éve volt hogy száműzve éltem. Egyik napról a másikra éltem. Sokszor megszenvedtem azért hogy a megmaradt becsületemet is ápoljam, mint a "száműzött oni". De később rám ragyogott a szerencse. Egy ismeretlen magához vett, és fiaként tekintett rám. És második apánként tekintettem rá. Faját sohasem árulta el, de értett pár földi tudományhoz, amit persze megosztott velem. Lassanként eljött a 15. születésnapom, melynek alkalmából mewgkaptam a saját kanabo-m. És mindennek tetejébe, kézhez kaptam egy meghívót a Yokai Kotagakko-ba. Nekemsem kelett több, hogy azonnal pakoljak, és induljak.


Az Onik


Az oni hasonló a nyugati démonokhoz, trollokhoz, emberevő óriásokhoz. Gyakori szereplője a japán művészetnek, irodalomnak és színháznak. De az onik annál okosabbak mint amilyennek látszanak. Képesek viszonylag emberi alakot ölteni. Ez annyit tesz, hogy az átalakulás nem 100%-os. Egyes külső jegyek, pl.: testszörzet mérsékeltem tűnik el, megmarad a nagy has ( tehát ha túlsolyos embert lát valki az utcán akkor esélyes hogy oni). Az onik kedvelt fegyvere a kanabo, ami szögekkel kivert, nehéz fából, vagy teljesen fémből készített bunkósbot.
Az onik általában a japán kultúrában a mumus szerepét töltik be,annyival kiegészítve, hogy ők étkezési célra rebolják el a gyerekeket.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Mordon Ismur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mordon Ismur   Mordon Ismur Folder-openPént. Okt. 07, 2011 8:16 pm

Üdvözöllek közöttünk!

Az előtörténeted és a fajleírástELFOGADVA

Készíts adatlapot és költözz be a szobádba! Ha ezzel megvagy, kezdheted a játékot. A faj leírás hamarosan bekerül a listánkba! Arra kérnélek még, hogy készíts a fajhoz 5 képességet amivel rendelkezik és küld el nekem pmben!
Vissza az elejére Go down
 
Mordon Ismur
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mordon Ismur
» Mona Ismur
» Mona Ismur (kész)
» Mona Ismur ördögi szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: