Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Terasz és Előtér

Go down 
+2
Tsujimoto Mia
Aono Tsukune
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 11, 2016 7:43 pm

Shina válaszára akaratlanul is szomorú mosoly ragadt rám.
- Igen… nem lesz problémás… - felelem kevésbé meggyőző lelkesedéssel.
Persze rögtön észhez térítem, és megráztam a fejem, hogy ilyet nem szabad mondani társaság előtt, és próbáltam úgy tenni, mintha az előző elszólásomat nem is gondoltam túlságosan komolyan. De sosem tudtam jól hazudni. Ismét csak egy oldalpillantással, pironkodva próbálom elkerülni a lány esetleges vizslató tekintetét. Sóhajtottam egyet, majd finoman megszorítottam a kezét, ezzel is jelezve, hogy erről inkább nem szeretnék beszélni. Remélem nem fog rákérdezni, mert nem esne jól. Ezután a lány magyarázását csak fél füllel hallgattam, bár odafigyeltem a szavaira. Érdekes volt mondjuk a pár kifejezése, mert révén előbb mondta, hogy alig pár évvel idősebb nálam, de nem kérdeztem rá. Az viszont furcsának tűnt, hogy pont az ő régi szobáját kaptam meg, és ráadásul ő is kísér majd körbe. Véletlen lenne? Hm… fogalmam sincs. Mindenesetre nem akartam megzavarni, a végén lehet eltévesztjük a szobaszámot. Jaj de kínos lenne más szobájába lepakolni jaaaj…
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 11, 2016 7:56 pm

Észrevette, hogy a lány nem volt túl meggyőző a lelkesedésével. De nem szándékozott a magánéletében vájkálni. Ha el akarja mondani, majd megteszi. Ő nem fog külön rákérdezni, mert nem akarja, hogy rögtön első nap azt gondolja, hogy itt senkinek sem lehetnek titkai.
-Legalább akkor a várost ismered. Sokan úgy jönnek ide, hogy hetekig csak a közeli boltba járnak ki, annyira nem ismerik a járást. Az első héten nagyon én sem mentem messzebbre, aztán felfedeztem magamnak.
A lépcsőhöz értek és hagyta előre menni a lányt, hátha véletlenül hátradőlne a csomagjával. Hiába nem nehéz, egy kis egyensúlyvesztés és kész a baj.
-Nem másszuk meg az egészet. Csak az első emeletre megyünk.
Vissza az elejére Go down
Tsujimoto Mia

Tsujimoto Mia


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2016. Aug. 11.
Age : 20

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 11, 2016 8:16 pm

Fáradt mosollyal köszöntem meg a lánynak, hogy nem erőlteti a kérdést. Állításával nem tudtam mit ellenkezni, valóban így van, de azért természetesen még számomra is sok olyan hely van a városban, amely nekem is újdonság, vagy csak keveset tudok róla. Meg ráadásul nagyrészt csak szüleimmel hagyhattam el a házat, amikor egyedül mehettem el, maximum a közeli játszótérre, vagy pár sarokra a házunktól. Hisz mégiscsak kicsi vagyok még. Shina végül előre engedett a lépcsőknél, mire én félve torpantam meg, hisz azt sem tudtam hányadikra kéne megérkeznem. Persze nem hagyott sokáig kétségekbe őrlődni, mert elárulta, hogy az első szinten lesz a szállásom. Hálásan biccentek, majd elkezdtem gyorsabb tempóba venni a lépcsőfokokat fölfelé. Sajnos nincsenek akkora lábaim, mint Shina-channak így nem elég, hogy az összes fokra rá kell lépnem, de még a lábamat is meg kellett emelnem, hogy a következő lépcsőfokra tegyem. Mire az első emeletre értem egy kissé azért kimerültem.
- Huh… még szerencse, hogy nem a legfelső emelet… azt hiszem, nem bírnék minden nap felmászni odáig… - törlöm meg homlokom, majd körbenéztem jobbra és balra – Innen merre? – kérdezem barátságosan a lányt.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Aug. 11, 2016 9:05 pm

Nem volt nehéz megmászni azt az egy emeletet. Ő év elején csomagokkal tette ugyanezt. Persze a java már fent volt. Hisz év elején sok a segítő ehhez. Így neki csak egyetlen bőröndöt kellett felvinni, de az nehéz volt.
-Jobbra.
Átvette a vezetést és a sarokban lévő ajtóhoz mentek. Elkérte a kulcsot a lánytól és kinyitotta neki az ajtót.
-Íme. A régi szobám. Most már a tied.

/Folytatás: Mia szobája/
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 8:57 am

Lisa újra fiatalnak érezte magát, ahogy egymaga repült végig seprűjén ülve a fél világ felett. Mióta együtt volt férjével, a legtöbbször repülővel utaztak együtt, legfeljebb a lányokat vitte el seprűn egy-egy rövid kis kirándulásra. Most viszont megrohanták az utazásának az emlékei, és nem állta meg, hogy néhány nosztalgikus kitérőt ne tegyen útközben. De aztán pár nap múlva már az iskolának helyet adó csodás kis városka felé ért, ami gyönyörűen festett az égből. Volt valami megnyugtató az egész helyben, mégis egyszerre olyan élénknek tűnt. Bizonyára a sok diák teszi: odalent épp szerelmek és barátságok szövődnek, csalódások és ellenségeskedések történnek. Lisa mosolygott a gondolatra, elvégre ő is volt fiatal, és nem a férje volt az első férfi az életében. Az általa bejárt hosszú út sok szabadosságra adott lehetőséget számára. Végül az iskola hatalmas birtokához ért, ami alapján csakugyan olyan csodás helynek tűnt, mint a képek alapján elképzelte, amikor legidősebb lányát, Ikumit ideküldte. Az iskola több épületből állt, így aztán találomra az egyik előtt szállt le, leakasztotta a bőröndjét a seprűről, majd egy mozdulattal eltüntette azt. A válla felett megjelent hófehér bagoly familiárisa, Weis is.
- Érdekes egy hely - jegyezte meg szokott lassú beszédével.
- Csakugyan - mosolygott Lisa, ahogy a teraszon ülő fiatalok kíváncsian figyeltek rá.
- Bár nem egy Hexford - forgatta körbe a nyakát (bagolyként ezt a teste forgatása nélkül meg tudta tenni).
- Szerintem megvan a maga hangulat - felelte a nő, majd hangosan megjegyezte. - Na vajon merre lehetnek azok a szeleburdi lányok?
- Nem szóltál nekik? - kérdezte Weis, oldalra döntve a fejét.
- Csak elrontotta volna a meglepit - kuncogott Lisa.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 9:20 am

Kluzgor a tanáriban az ablaknál állva egy csésze kávét fogyasztott miközben a diákokat nézte.
~Pff ez a kávé egyre rosszabb a diákok többsége meg egyre butább. Hiába telnek az évek csupa szemetet küldenek ide akik egy harcot se tudnak átvészelni. Nagyon el hanyagolták őket a szüleik. Bezzeg a régi időkben...
Az ég felé nézve egy apró foltot vett észre ami a kollégiumhoz közeledett.
~Egy behatoló még hozzá úgy látszik nem kezdő.
Le téve a csészét az asztalra egy sötét portált hozott létre majd be lépve nem sokkal a kollégium előtt jelent meg.
-Jó napot mi járatban erre?
Nézet a jövevényre. Akiről első meg állapításra látta, hogy egy boszorkánnyal van dolga.
~Hmm egy finom kis hölgy. Vajon megint egy kölyköt akar ránk sózni? Vagy éppen el vinne egyet a fiatalsága meg hosszabbodása miatt. Remélem, hogy ezt választja, mert akkor jól el fogok szórakozni. Régen szálltam meg boszorkányt jól jönne a fekete mágia hatalmát el nyelni. Na nem mintha szükségem lenne rá, de a szárnyas dögök ellen mindent beszeretek vetni.
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 9:36 am

Lisát nem lepte meg az idegen érkezése, ugyanis a mágikus erején keresztül már előre érezte, hogy valaki a közelébe fog érkezni egy sötét portálon át. Így aztán mosolyogva várhatta az idegent, ahogy feltűnt előtte.
- Üdvözletem - integetett felé, bár a férfi alig pár lépésre volt tőle.- Hana Lisa vagyok, könyvtáros, anyuka és persze boszorkány. Magában kit tisztelhetek?
- Furcsa erőket érzek benne - jegyezte meg Weis jól hallhatóan.
- Ne légy ilyen tiszteletlen a kedves idegennel, Weis - tette a kezét a csípőjére Lisa, majd visszafordult a másik felé. - Bocsánat a familiárisom modortalanságáért. Csak izgatott, mert rég utaztunk ennyit. A lányaimat jöttem meglátogatni.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 9:54 am

Várva az idegen válaszát jól meg nézte az idegent és baglyát. Nem tűnt veszélyesnek, de kívülről a legtöbben nem mindenki mutatja ki. Aztán mikor a hölgy be mutatkozott Kluzgort némi csalódás fogta el.
-Óóó szóval szülő. Ebben az esetben elnézést kérek. Diákokon kívül nem szoktak itt szülők lenni maximum be iratkozásnál. Így önt be hatolónak néztem. Kluzgor vagyok sötét démon valamint képesség tanár és önjelölt biztonsági alkalmazott és ki tudja talán egy nap én vetek véget eme szerencsétlen világnak.
Egy fél mosollyal jelezte, hogy totál komolyan gondolja és nem érdekli ki hallja.
-Semmi baj kedves hölgyem. Sosem rejtem véka alá a veszélyességemet. Ritkán vagyok kedves személyiség bár bizonyos körökben hajlandó vagyok erre is.
Elővéve egy könyvet a zsebéből egy gyors jegyzetet készített a látogatóról.
-Szóval a Hana lányokhoz jött. Ikuminak a szobája a kollégium első emeletén van ha jól tudom. A többieké hmm azt talán ő meg tudja mondani. Bocsássa meg, de vajmi kevésbé érdekel kinek melyik a szobája. Ha baj van akkor úgyis hagyom a dolgokat le zajlani. Sosem árt nekik a gyakorlás.
Eltéve a könyvet a kollégium felé néz.
-Amennyiben óhajtja el kísérhetem. Ám ha oda talál akkor arra kérem vigyázzon magára. Persze tudom egy boszorkány könnyen meg védi magát. De sok fajta diákunk van és mostanában sokakban be indutak a hormonok és ön elég szemre való ha mondhatom.
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 6:24 pm

Lisa kíváncsian figyelte a tanárt, aki szintén bemutatkozott neki, és meglepte, hogy szülőként csak úgy látogatást tesz.
- Behatoló? Hihi, ennyire talán csak nem vagyok gyanús - kuncogott Lisa a megjegyzésen egy aprót. Közben azért biztos volt benne, hogy a tanár úr igencsak meg tudta volna izzasztani, ha épp rosszban sántikált volna, mikor idejön. A lányok legalább biztonságban vannak itt az iskolában, ez nagy öröm.
- Szóval elpusztítja a világot? Szóljon előtte mindenképpen, mert akkor úgy készülök - kuncogott újra Lisa, miközben Kluzgor jegyzetelni kezdett valamit. Aztán, ahogy említette, hogy ha baj van, úgyis hagyja a dolgokat, Lisa újra nevetett, ahogy akkor is, amikor a hormonoktól túlfűtött diákokat emlegette.
- Maga aztán nagy mókamester, tanár úr - jegyezte meg vidáman, egy apró könnycseppet kitörölve a szeme sarkából. - Rég szórakoztam már ennyit, be kell valljam. Biztosan imádják a diákok. Már amikor nem együtt hemperegnek, hihi.
Itt tartott egy pillanat szünetet, hogy kifújja magát, majd folytatta.
- Maga aztán tud bókolni, és milyen lovagias, hogy el akar kísérni. Egy ilyen humoros, fess tanárnak aligha mondhatok nemet. Elhozná kérem a csomagomat, tanár úr?
Azzal odanyomta a kezébe a bőröndjét, és megfordult, majd elindult előre, minden különösebb gondolkodás nélkül kinyitva az ajtót, ami érezhetően egy személyt ért. Valakit, aki leselkedett, elvégre mi másért lett volna ilyen közel az ajtóhoz? Lisa azért próbált úgy tenni, mint aki nem veszi ezt észre rögtön. Egy fiatal lány huppant a hátsójára, Lisa pedig azonnal odaugrott hozzá.
- Bocsáss meg, olyan ügyetlen vagyok - mosolygott rá kínosan. - Rendben vagy? Úgy sajnálom. Várj, hadd segítsek.
Azzal kezel nyújtott a már-már betegesen soványnak tűnő, kissé beesett arcú lánynak.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 7:17 pm

Törte a fejét, sehogy sem akartak összeállni a statisztikák a megadott kritériumokon belül... persze nem matematikáról volt szó, vagy holmi más tudományos tantárgyról. A legújabb szabálykönyv és a kockadobások táblázata egész egyszerűen ellentmondásos volt! Elég volt ránéznie, de amikor utána is számolt, hát teljes bizonyosságot nyert elképzelése: elrontották!
Ha most szerep- és táblajátékos klubja egyetlen tagnál többet számlált volna, el lehetett volna gondolkodni és beszélgetni arról, hogy a régi szabálykönyvet és a logikus dobási táblát vegyék figyelembe, vagy az új szabálykönyvet és jobb híján kialakítsanak egy átmeneti táblát, míg meg nem érkezik a javított szabálykönyv és a probléma megoldódik. Csakhogy egymaga volt, így pedig kérdés sem fért afelől, hogy egy hibás szabálykönyvet semmisnek vegyen, míg a felelős kiadó meg nem teszi a megfelelő intézkedéseket, melyeket egyébként elmulasztott... nem vigasztalta a kétségbevonhatatlan tény, hogy amennyiben ő lett volna a helyükben, ez soha nem történt volna meg, elvégre... nem ő volt a helyükben!
Egy aprólékos szabálykönyv és a kockadobási táblázatok útjában nem állhatott semmiféle elégséges matematika átlagosztályzat, elvégre, ha logikus volt a feladat, fél perc sem kellett ahhoz, hogy megoldjon néhány egyenletsorozatot! Csak hogy, semmiféle iskolai tananyag nem mutatott hajlandóságot abba az irányba, hogy logikus legyen. Mi volt az, hogy egy busz dízelüzemanyag fogyasztása mellett mennyi időbe telik eljutni Hinanjobol Obonaiba??? Egy Katedrálishajó fogyasztását Cadiatól Catachanig előbb ki tudta volna számolni!

Ezek voltak a gondolatai, ahogy a kifestett seregeit és még másféle játékok kellékeit cipelte karjai között, mikor fülét megütötte az egyik jól ismert és nem kifejezetten kedvelt tanára hangja. Kuluzogoru-sensei? Veh, Kluzgor, ha kellett akkor nem volt gond Tomoko kiejtésével, csak... ez nem egy jól felépített játékkörnyezet volt és... mire észbe kapott, bal füle már az ajtóra tapadt, mert hogy egy ismeretlen nő hangja is megütötte imént a fülét, ahogy... a tiszteletre méltó Senseijjel beszélt. Elvégre kettejüket hallotta, hogy a csudába lett volna ott rajtuk kívül más, ha...
...egy pillanat volt az egész, kettő, vagy három. Az elsőben még csak hallgatózott, a másodikban már kivágódott az ajtó és a szokásokat követve telibe találta fejét, míg a harmadikban jelentéktelen lény lévén elsodorta magával, szanaszét repítve szabálykönyveivel és gondosan kifestett kis katonáival együtt a járólapon...
A földön ült, seregei szanaszét verve... eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh, akkoris az eldarok a legjobbak, mindenki menjen a fenébe... ja! Ő... egy pillanat, még kettő, s fel is fogta mi történt. Felpillantott és egy... furcsán helyénvaló illetőt látott meg a... senseiel a háttérben. Nem volt kérdés, megragadta a karját és megilletődve hebegve tartotta meg
- E-E-ELNÉZÉSÉT KÉREM! NEM AKARTAM ÚTJÁBA KERÜLNI! - fogadkozott, s Kluzgorra meredt, fogait csikorgatva - E-ELNÉZÉST SENSEI, SAJNÁLOM SENSEI, NEM AKARTAM SENSEI! ÖSSZESZEDEM, SENSEI!
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 7:35 pm

Lisát igazán meglepte a lány reakciója, aki hirtelen úgy megijedt, mintha magát a démonkirályt látta volna maga előtt.
- Szegény kicsikém - ragadta meg a lány fejét, és szorosan magához ölelte, a mellei közé tolva az arcát. - Nagyon megütötted magad? Félrebeszélsz. Én mentem beléd.
Miközben a lány arcát a mellei közé szorította, körbepillantott a folyosón, ami most már egy csatamezőre hasonlított - szó szerint, ha figyelembe veszi a mindenféle katonát, akik ott feküdtek, mintha csak a csatatér áldozatai lettek volna. Egyik kezét felszabadítva felvett egy kék páncél és hatalmas mordályt viselő katonát a földről.
- Milyen aranyosak - jegyezte meg kíváncsian. - Ők ilyen takarító osztag? WC ülőke van a vállukra festve, hihi.
Majd Kluzgorra pillantott, akitől láthatóan tartott a lány. Vajon tényleg ilyen szigorú sensei hírében állt? Vagy csak a lány reagálta túl a dolgot? Ő eddig egy igen vicces figurának lőtte be az illetőt, nem olyasvalakinek, aki véresen komoly és félelmetes lenne.
- Sensei, ne haragudjon a fiatal lányra, az én hibám volt - villantott rá olyan mosolyt, amitől még a legkeményebb szívek is meglágyulnak. - Segítek neki összeszedni a katonákat, nehogy elkéssenek egy fontos duguláselhárításról.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 8:39 pm

Kluzgort nem érdekelte, hogy a nő kineveti. Hogy nem vette komolyan őt nem háborította fel. Ha akarta volna egy pillanat alatt a nő szíve a kezében lett volna. Ám erre nem volt szükség. A nő nem jelentett rá veszélyt. Ám a meg jegyzése hagyott némi kívánni valót.
-Tanár vagyok nem hempergek diákokkal. Számomra nem többek ágyú tölteléknél. Főleg a jelenlegi szintjükön.
Ha ismét kinevezi a nő hagyja neki. Különben is ha őt lovagiasnak és viccesnek tartja ki tudja talán könnyebben hozzá fér a nő erejéhez. Sőt talán tálcán nyújtja át neki. Majd amikor átnyújtotta a nő a bőröndjét meg fogta neki.
-Hát igen tudja a nők a vicces és lovagias férfiakat kedvelik. De a csomagjából arra utalok nem röpke látogatást tesz. Ha szobát is szeretne az igazgatóval kell meg beszélnie. Ám ez ügye egy iskola és nem hotel. Viszont könnyen találhatunk önnek szállást pár észkakára.
Elindulva a kollégium felé figyelte ahogy a nő ütközik egy diákkal. Hiába az oda nem figyelés és rohanás meg hozza a kárt. A folyosó meg is telt apró műanyag kacatokkal. Amiket rögtön el taposott volna ám fel figyelt a formájukra. Ki nyújtva a kezét fel lebegtettet egyet a kezébe.
-Hmm katonai bábú gyalog. Csak nem stratégiát gyakorlód ifjú hölgy?
Tomokora nézve rögtön le volna a következtetés egy féldémon. Hát persze amilyen nyeszlett szegényke keresi a helyét a démonok között. Erőben hasztalan, de tudásban akár hasznos lehet egyszer.
-Inkább azt nézze meg nem-e sérült-e meg az ifjú hölgy. Mint boszorkány biztosan tud gyógyítani és sebeket ellátni. Ezeket meg bízza csak rám.
Elő véve egy szatyrot Kluzgor a ki nyújtott kezével rögtön be lebegtette a játékokat. Így senkinek nem kellet hajolgatnia. Mikor az egyik könyv is a kezébe került bele lapozott.
~Játékos gyakorlás. Talán még hasznára lesz. Bár a mai civilizációban már más fajta seregek mozognak. De a seregek mozgása és helyezkedése mindig fontos szempont.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 21, 2021 9:15 pm

- U-u-u-ltra... űrg... - akadozott hangja, ahogy válaszra formálta ajkait, azonban motyogása elveszett az idegen mellkasa mélységeiben. Összezavarodott, nem sikerült érthető szavakat formálnia és kezdték a játékstatisztikák magára hagyni őt újdonsült, zárt kis... vagy inkább nagy világában. Egy rémisztő helyzetből egyszersmind kényelembe találta magát, maradni akart, semmilyen kétsége nem volt efelől
Szabad keze, mely imént még figurái után nyúlt volna, most felemelkedett és csak azért nem kapaszkodott meg az első biztos pontban, mert maradt még annyi lélekjelenléte, hogy megállja kényszerítse. Kevés híján csak, talán csupán a Sensei szavai mentették ki a kellemes és kellemetlen helyzetek ritka egyvelegéből

- I-igen, Sensei... h-hábprús j-játékok...! - préselte ki magából, miután kényszerűen kikecmeregett valahogy az idegen nő... karjaiból
Aztán felocsúdott, körbepillantott és felemelve bal karját az egyik földön heverő könyve levegőbe emelkedett, majd kezébe reppenve eltűnt a másik kettő szeme elől. Majdhogynem elfeledkezett róla a váratlan helyzetben, de még idejében felismerte saját óvatlanságát. Segítség ide vagy oda, azért maga is elkezdte összeszedegetni a figurákat, már csak elterelésképpen is
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 10:12 am

- Ultra? - kérdezte kíváncsian, miközben a fiatal lány láthatóan még mindig kapálózott, de aztán lassan lenyugodni látszott, és kibújt a karjai közül. Lisa engedte, hiszen csak megnyugtatni akarta, nem az akarata ellenére odakényszeríteni magához. Kluzgor eközben hozzálátott, hogy összegyűjtse a katonákat egy szatyorban, ami igen effektív volt, tekintve, hogy a képességeit használta. Persze Lisa is használhatta volna a varázspálcáját, hogy odalebegtesse őket, de nem szerette feleslegesen használni a képességeit, az mindig olyan megterhelő és fárasztó volt. Lisa most felemelt egy könyvet, ami ott feküdt a földön, és belelapozott.
- Hm, kockadobások - jegyezte meg, majd a lányra pillantott. - Izgalmasnak tűnik.
Majd Kluzgorra pillantott, aki már majdnem végzett a figurák elcsomagolásával. Vidáman tette össze a kezeit maga előtt.
- Csodálatos eredményesség, sensei - jegyezte meg vidáman, majd feltápászkodott, és leporolta a szoknyáját, ezután kezet nyújtott a fiatal lánynak, aki még mindig a földön ücsörgött, a könyvet szorongatva. - Gyere csak, drága, felsegítelek.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 10:25 am

Kluzgor hamar össze szedte a figurákat utána jöttek a térképek és könyvek. Miután végzet körbe nézet, hogy mindent sikerült-e össze szedni. Az iskola nővére nem örült volna egy balesetnek főleg, ha az megelőzhető lett volna. Átnyújtotta a lánynak a cuccait.
-Tessék elvileg minden itt van, de néz szét alaposan, hogy így van-e. Ne utána kelljen még bánkódni ha valaki eltaposott véletlenül valamit.
Mi utána lány elveszi a cuccait vissza veszi Lady Lisa táskáját.
-Néha nem ártana napoznod. Fehérebb vagy mint egy rémült kis egér.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 4:32 pm

- I-igen, izgalmas... k-k-köszönöm... - próbálta megtartani egyensúlyát miközben bután pislogott és az összeszedett cókmókjait vette magához. Mondani akart még valamit, de egyszerűen nem akarózott kibuggyanni belőle több, még mindig hatalmukban tartották az elmúlt néhány perc izgalmai
Áthelyezte egyensúlyát másik lábára, de megcsúszott és újfent a padlón ülve találta magát, pedig csupán eszében kellett volna lennie annak, hogy a gravitáció egy relatív probléma volt csupán amit már régen megtanult orvosolni. Legalább ezúttal nem potyogtak el újfent a dolgai és az idegen megint csak felsegítette a padlóról
- S-sajnálom, jobban kellene... f-figyelnem - fogadkozott lesütött szemmel, ahogy a zacskót szorongatta, de a napozás ötletére csak a fogait sikeredett megcsikorgatnia
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 7:09 pm

Lisa meglepetten vette észre, amikor a lány újra a fenekére huppant. Nem tudta eldönteni, hogy ilyen ügyetlen szegény, megilletődött-e a találkozástól vagy pedig csak rájátszik. Akárhogy is, volt valami végtelenül aranyos az ügyefogyottságában, ami felébresztette Lisa anyai ösztöneit.
- Ara-ara, jobban kéne vigyáznod - kuncogott a boszorkány, majd újfent megpróbált neki kezet nyújtani a felkeléshez. - Gyere, elviszlek a gyengélkedőbe. Nehogy megüsd a kis buksid.
Eközben Kluzgorra pillantott, aki még mindig kötelességtudóan tartotta a táskáját.
- Bocsásson meg sensei, alig érkeztem meg, és máris galibát okozok - mondta előzékenyen, majd újra a lány felé fordult. - Viszont nem tudom szegénykét magára hagyni. Ikumi és a lányok még ráérnek kicsit.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 8:17 pm

Mikor a lány ismét elesett Kluzgot csak le sütötte a szemeit.
~Íme ilyeneknek tanítok én képességeket. Kész katasztrófa egytől egyik. Hová lesz így a démon világ?
Egy sóhajjal zárta a gondolatait majd a lányra nézet.
-Úgy látszom a kis asszonnyal át kell majd venni az egy helyben állást és különb fajta láb technikákat is. Nem csodálnám, ha kiderülne, hogy kinézik a többiek. Sokan könnyű célponttá válnak, ha hagyják magukat fellökni.
Közel hajolva a lányhoz mélyen a szemébe néz.
-Szeretne esetleg a kisasszony plusz órákon részt venni ahol alaposan le izzadva talán felerősödhet? Pár hónap alatt talán össze szedhetne pár napra való erőt. De kemény éves munkákkal akár egyszer elérhet egy olyan szinte ahol akár felnézhetnek önre.
Hana Lisára nézve csak egy fél mosolyt engedett meg.
-Nem probléma, ha itt ilyen a műsort csinál. Képzelem milyen lesz a lányaival.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 9:15 pm

- N-nem történt semmi, jól v-vagyok - fogadkozott a javaslatra hogy a gyengélkedőbe kerüljön
Nem kimondottan érezte úgy hogy ott lett volna a helye, nem kimondottan gyakran került oda még mások kellemetlen csínyei után sem. Számára természetes volt hamar felépülni esetleges sérüléseiből, egy... vagyis néhány földre huppanás pedig végképp nem tűnt annak
Zavartan lépett hátrébb, csak hogy ezúttal a Sensei közvetlen közeli tekintetével találta szemben magát, s egy ijedt nyikkanást hallatva tőle is elhátrált, elkapva róla szemeit mialatt az valamilyen emelt szintű tornaórának hangzó dolgokról kezdett kiselőadásba. Zavartan túrt hajába és hol az egyik, hol a másik felé pillantott, kerülve pillantásaikat míg végül megint csak lesütötte szemeit
- N-n-nem vagyok olyan... uhh... gy-gyenge - motyogta olyan bizonytalanul, mint ahogyan kimondta
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 9:26 pm

Szegény lány zavarodottan tiltakozott a gyengélkedő ellen. Kínozzák itt a diákok? futott át az agyán az alapján, ahogy a sensei megszólalásaira reagált. Pedig Kluzgor sensei olyan kis édes, humoros fickó volt, nem is értette, hogy lehet tőle tartani. Persze a humora igen sajátos volt, be kellett látnia.
- Ó, a lányaim igen - kuncogott egy aprót a férfi megjegyzésére. - Gondolom itt se bírnak magukkal. Odahaza is mindig tele voltak energiával.
Most újra a lány felé fordult, aki végre stabilan állt a lábán, legalábbis úgy tűnik.
- Bocsáss meg, olyan modortalan vagyok - mosolygott rá. - Hana Lisa vagyok, Ikumi, Yuki és Mitsuki anyukája. Ismered őket esetleg? Pont olyannak tűnsz, aki velük barátkozna.
Itt ismét kuncogott egyet. Igen, olyan szeleburdi volt, mint a lányok néhanapján. Egészen megkedvelte.
- A gyengélkedőbe nem viszlek be, de velem kell maradnod egy ideig, szülői felügyelet - kacsintott rá, majd újra a sensei felé fordult. - Szóval merre is van Ikumi szobája, sensei?
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 9:36 pm

-Persze, hogy nem csak a lábaidon nem állsz meg.
Jegyezte meg a lánynak, de látta, hogy kár lenne erőltetni.
-De ha nem akkor nem. Ha szeretsz a porban fetrengeni az legyen a te dolgod.
Legszívesebben porban lökné a lányt, hogy tapasztalja miről is beszél, de inkább nem teszi meg.
-Tudtommal Hana Ikumi szobája az első emeleten található.
Mutat a lépcső felé.
-Nyugodtan hagyhatja a lányt egyedül. Láthatóan nem az a társaság kedvelő fajta.


A hozzászólást Kluzgor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 23, 2021 4:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 22, 2021 10:21 pm

Nem egészen találva helyét az események fonalában, csendben tipródott a tanár és a nő között, mialatt vagy hozzá vagy egymáshoz szóltak. Nem mintha kimondottan sokáig tartott volna a patthelyzet, a Sensei hamar felhagyott a noszogatásával míg az idegen inkább magáról adott némi felvilágosítást
Először nem is tűnt semmi sem oda nem illőnek, amaz bemutatkozott és a lányairól kezdte emlegetni, s elegyedett velük kapcsolatban szóba a Senseiel. Arckifejezése azonban tűnődőről hamar savanyúba ment át, mikor eljutott agyáig hogy mégis kikről volt szó és ki volt ő maga valójában. Ijedten kapta fel fejét annak szülői felügyeletnek nevezett elképzelésére, s Tomoko hamar rákapott a Sensei vele kapcsolatban tett utolsó megjegyzésére
- I-i-igen... l-lehet hogy mennem kéne... e-el valahova... - tette hozzá a férfi szavaihoz, csak azt nem tudta hirtelen, miféle mentséget hozzon fel ott és akkor
Vissza az elejére Go down
Hana Lisa
Felnőtt
Hana Lisa


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2021. Apr. 19.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 23, 2021 9:05 am

Úgy tűnt, mintha a sensei próbálná lerázni a lányt róluk, de Lisa, ha elhatározott valamit, akkor kedvesen, de határozottan mindig végig is vitte. Most belekarolt a bizonytalan, épp távozni kívánó lányba, és magához húzta.
- A be-nem-mutatkozott lány velünk marad - jelentette ki határozottan. - Nem venném jó néven, ha miattam lenne bármi baja.
Majd a lányra pillantott, és bátorítóan megölelgette kicsit a rá tapadt kezével.
- Akkor induljunk! - jelentette ki, és a lányt magával húzva elindult a lépcsők irányába, fel egészen az első emeletre, ahol megállt, és körbepillantott. - Mit gondolsz, Weis, melyik szoba lehet Ikumié?
- Ami előtt a legnagyobb a rumli - jegyezte meg a bagoly, aki a vézna lányka feje mellett bukkant elő, eddig ki tudja hol csámborgott.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 23, 2021 9:24 am

-A mennyiben nem akar velünk jönni kár erőszakoskodni. Így az egész olyan mint egy ember rablás...Pontosítok démon rablás.. Sőt inkább fél démon rablás.
Ha Lisa még is magukkal hurcolná a lányt előre engedi őket.
-A folyósokat a takarító szolgálat tisztán tartja. A szobákat is ellenőrizzük időnként. Nem engedhetjük, hogy csatatérre emlékeztető szobákban legyenek a diákok. A pihenéshez szükséges egy fajra rend. Bár a boszorkány tanulóink szoba dekorálása hagy némi kívánni valót. De nem szolok bele, nem az én dolgom. Főleg, hogy...
Nem fejezte be majd intett egyet.
-Hagyjuk régi emlék.
Oldalra fordulva észrevette, hogy pár diák meg látva őt inkább vissza vonul oda ahonnan jöttek.
~Megint csak logósok. Ezeknek rég órán lenen a helyük.
-Ó jut eszembe most nem valamelyik órán kéne lenned kis hölgy?
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-openSzomb. Ápr. 24, 2021 9:29 am

Nem szólt, semmit nem tudott felhozni nő sajátos logikai érveléseire, egyébként sem volt túlzottan tehetséges az ehhez haonsló dolgokban. Inkább nem állt ellen a vonszolásának és hagyta magát elcipelni az emeletre, így végre eszébe jutott hogy mit is tud tenni botladozásai ellen, melyek velejárói voltak karjai között szorongatott cókmókjainak, mialatt egy mamaboszorkány vontatta egyik említett karjánál fogva. Így Hana asszony nyomában lebegve egy kicsit össze tudta magát szedni a gondolataival kapcsolatban. Még mindig nem tetszett neki a dolog, amibe szó szerint belevonszolták, de így talán a figyelem sem mindig rajta lesz majd...
Az emeletre érve még mindig nem derült ki, hogy melyik volt Ikumi szobája. Tűnődött, hogy vajon útba igazítsa-e őket vagy sem, de nem kellett döntést hoznia, mert ekkor egy beszélő bagoly szólalt meg a füle mellett. Összeszorította fogait, a madár nem volt rémisztő, de az egész váratlanul érte és a Sensei mentőkérdése nélkül csuda tudja mire mukkant volna meg. Legalább valamire tudott egyenes választ adni
- K-kettő lyukas óra. benne van az órarendben is - mondta, majd megrázta a fejét és előre biccentett - a-az ajtó amit keresnek, azt hiszem... a-a forduló után b-balra a n-negyedik...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz és Előtér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz és Előtér   Terasz és Előtér - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Terasz és Előtér
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: