Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Aihara Hanako szobája (1 hely üres)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openKedd Jan. 17, 2012 9:11 pm

Egyszerű berendezésű kétágyas szoba fehér falakkal, amit Fuyuko jelenleg egyedül foglal el amióta utolsó szobatársa átköltözött máshova - ennek egyébként örült. Így hát a két könyvespolc és ágy össze vannak egymással tolva, utóbbiakra egyetlen nagy matracot tett. Az összetolt ágyak meglehetősen hasznosnak bizonyultak, mivel a hajnali órákban alvó Fuyuko végig forgolódik és néha még így is leesik a padlóra. Két ruhásszekrény van, egyikben értelemszerűen a ruháit tartja míg másikban könyvei és füzetei vannak beleszórva. A fürdőben kád nincsen, csupán mosdókagyló, wc és zuhanyzófülke; a csempék fehérek


A hozzászólást Koorimura Fuyuko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 02, 2012 7:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openKedd Jan. 17, 2012 9:19 pm

Nem túl régóta tanítok ebben az iskolában, de már van pár diák akivel el kéne beszélgetnem. Gondoltam erre, mikor felidéztem kik is azok a diákok, az egyikük Koorimura Fuyuko. Este volt ugyan, de mivel az óráimon rendszeresen elalszik így úgy véltem, hogy éjszakai bagoly természetű. Elindultam hát Fuyuko szobája felé, majd mikor oda értem bekopogtam.
Amikor kinyitotta az ajtót, már ha kinyitotta köszöntem neki:

- Jó estét, Koorimura kisasszony. Rám tudna szánni néhány percet?
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openKedd Jan. 17, 2012 9:52 pm

Fuyuko az ágyán ült egy sci-fi témájú mangát olvasva, háta egy halom párnának támaszkodott. A kopogtatásra össze rezzent és leverte a mellette heverő mobiltelefont a padlóra, ami így elárulta a látogató számára hogy a szoba éppen nem üres. Fuyuko ettől függetlenül nem válaszolt és megpróbált tovább olvasni, hátha a vendége feladja egy idő után. Azonban az kitartónak bizonyult, így hát a lány mély sóhaj kíséretében letette a képregényt az ágyára majd felkelt róla, s még egy sóhajt követően az ajtóhoz sétált, s kinézett a kémlelőn. Az új Etika tanára volt az, akit természetesen nem ismert meg lévén végig aludta az óráit; ebből a tárgyból egyébként kiemelkedően rossz érdemjegyei voltak. A tanár hallhatta ahogy egy lánc csördült meg, majd két retesz, egy újabb lánc és a kulcs zörgése a zárban. Fuyuko ismét sóhajtott, majd résnyire kitárta az ajtót, felfedve a vendég előtt hogy egy lánc még mindig a helyén van, a lány pedig nem volt látható a résen keresztül. A tanár szavai nem voltak elég informatívak számára
- Milyen ügyben? - kérdezte gyanakvóan - Illetve... megtudhatnám hogy kicsoda maga?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 3:58 pm

Elég sokáig tartott, mire ajtót nyitott Fuyuko, de türelmesen vártam. Pár perc múlva zárak és láncok hangját hallottam, majd résnyire kinyílt az ajtó. Bár a lány arcát nem láttam ugyan, de hangját hallottam, bizonytalanul megkérdezte, hogy milyen ügyben illetve, hogy ki vagyok. Érdekes, hogy ennyire nem ismer meg, de hát amennyit alszik az órákon...
- Igneel vagyok, az etika tanár. - válaszoltam röviden. - Csak beszélgetni szeretnék veled néhány dologról, csak néhány perc lenne. - válaszoltam a másik kérdésére is, majd vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 5:03 pm

- Értem sensei... - mondta egy hosszú sóhajtást követően, s eztán becsukta az ajtót hogy az utolsó láncot is kivegye
Majdnem tétovázni kezdett de inkább mégis kinyitotta és gyorsan előre lépett hogy blokkolja a bejárást a szobájába, jobb kezét az ajtófélfára tette. Tekintetét megemelte mivel a férfi így is magasabb volt nála és ami azt illeti erősebb is, így hát kicsit megfeszítette a testtartását. A szemébe nézett ám nem állta sokáig Igneel pillantását, ezért várakozóan félre pillantott. Ha a férfi nem kezdett bele akkor halkan megszólalt
- Miről lenne szó?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 5:32 pm

Fuyuko becsukta az ajtót, majd hallottam, hogy az utolsó láncot is kiveszi a helyéről, majd kinyitotta az ajtót. Már majdhogynem elindultam befelé, de Ő beállt az ajtóba, s ezzel kinyilvánította, hogy nem szeretné ha bemennék.
- Nos, az óráimon mindig úgy nézel ki, mintha lélekben nem is ott lennél. Fáradt, sőt sokszor el is alszol az órán. Úgy gondolom, hogy ezen változtatni kéne. - válaszoltam a kérdésére. - Mit szólnál hozzá, ha nem az ajtóban beszélnénk meg ezt, ahol mindenki hallhatja? - kérdeztem tőle felvont szemöldökkel, majd vártam.
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 5:59 pm

Fuyukot nem hatották meg a tanár aggodalmai és ez jól látszott az arcán illetve ellazuló testtartásán is. Mélyet sóhajtott mielőtt válaszolt volna, már most fárasztotta a beszélgetés
- Nos én... - próbált érdemleges választ adni, de a tartó félénksége eléggé szorította a torkát - igen, nehéz bejárni az órákra és figyelni. De nem tudok rajta segíteni
Elhallgatott mire a tanár kapott az alkalmon hogy beljebb invitálhassa a szobába, mire Fuyuko megrezzent azonban nem állt félre
- Kétlem hogy valakit érdekli eléggé hogy hallgatózzon nem meglepő dolgokról... rossz a hírem
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 6:23 pm

Mikor megemlítettem miért is vagyok itt, először mentegetőzni próbált, vagy legalábbis annak tűnt, majd mondhatjuk, hogy bevallotta, vagy csak megjegyezte.
- Nos, ha neked megfelel, nekem is. - válaszoltam, ám az meglepett, mikor azt mondta, hogy rossz a híre. Igaz, hogy nem nagyon láttam kommunikálni más diákokkal.
- Igazából egy kérdésem lenne először is. Mi az oka annak, hogy ilyen fáradt vagy a délelőtti órákban?
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 6:45 pm

- Nem tudom - vonta meg a vállát egészen jól leplezve hogy többet tud a dologról, s féligazsággal folytatta - talán mert sok a lecke... csak későn tudom befejezni amit kell, a másnapra adott feladatokból is sok van...
Természetesen valójában kissé furcsa napirendje volt a hibás, amiért pedig a tény hogy délután és este egyáltalán nem ment neki a tanulás. De ezt bevallani nagyobb kifogásnak hangozna mint az iménti magyarázat, főleg egy új tanár előtt, a régiek már hozzá szoktak
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 7:21 pm

Végighallgattam amit mondott és bólogattam közben. Bár tapasztalataim alapján úgy véltem, hogy nem mond igazat, vagy nem a teljes igazságot mondja el.
- Hmm, nem ritka az ilyen, bár nem vagyok benne biztos, hogy a teljes igazságot mondtad. - jegyeztem meg neki lágy hangon - Nyugodtan elmondhatod bármi is az oka ennek. Segíteni szeretnék, hogy ez ne így legyen a továbbiakban, hiszen ez számodra hátrány. -
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzer. Jan. 18, 2012 8:35 pm

- Mondtam már hogy nem tudom... - fonta össze karjait sértett módjára - nem marad idő éjszaka aludni... nem tudok ezen segíteni
Fuyuko bosszúsan nézett bele Igneel szemébe azonban ezúttal sem sikerült állnia annak tekintetét akármilyen szelíd is volt. Testsúlyát áthelyezte egyik lábáról a másikra és a tanár mellett a folyosóra kémlelt ki levezetésképpen
- Ez lenne minden? - kérdezte aztán reménykedve hogy a férfi ennyivel letudta a dolgot
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openCsüt. Jan. 19, 2012 3:34 pm

- Értem. - bólogattam arra mit mondott, majd elgondolkoztam kicsit, hogy mit kéne tenni. Gondolataimat megzavarta azzal, hogy megpróbált lerázni, legalábbis úgy tűnt, mintha ezt akarná.
- Nos, nem igazán. - botomat magam elé tettem, s mind két kezemmel megfogtam a végét majd rátámaszkodtam. - Holnap tudnál rám szánni egy kis időt? - tettem föl a kérdést, majd folytattam egy magyarázattal, hogy mit is szeretnék. - Holnap péntek. Nekem nincsenek óráim. Délelőtt nem kell bemenned a tanításra, tudnál rám szánni néhány órácskát.
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openCsüt. Jan. 19, 2012 4:47 pm

A férfi nem úgy gondolta és a botjára támaszkodva folytatta a "meséjét", Fuyuko kénytelen volt végig hallgatni ~ Holnap péntek lenne? Jó tudni... ~ Tehát azon kívül hogy közeledett az iskolamentes Vasárnap azt is a tudtára hozta Igneel hogy holnap nincsenek órái. Ami figyelemfelkeltőbb volt hogy el kellene tölteni vele néhány órát és nem kellene bemenni a délelőtti órákra sem
- Hát... ha kapok róla igazolást... - tette csípőre a kezét valami trükkre gyanakodva - Mikortól kellene és egészen pontosan miről lenne holnap szó?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openPént. Jan. 20, 2012 3:17 pm

Csípőre tett kézzel kérdezte, hogy mikor kéne jönnie és miről lenne szó, a kérdésre kissé elmosolyodtam.
- Elkérlek az igazgatótól igen. Nos, mondjuk holnap reggel 7 órakor, kint a parkban. Az, hogy miről lenne szó... Nos, azt majd meglátod. - mosolyogtam továbbra is, és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openPént. Jan. 20, 2012 3:56 pm

- Hét órakor a parkban... - ismételte el mint aki citromba harapott - legyen akkor, megjegyzem... ez minden?
Ha igenleges választ kapott hátra lépett vissza a szobájába és egy kurta "viszláttal" ajkain becsukta az ajtót, bár akár bevágásnak is lehetett nevezni hiszen a hangja nem volt messze attól. Azon nyomban minden zárt becsukott és minden láncot a helyére tett, majd visszament az ágyára és ráhuppanva folytatta a képregény olvasását amit később befejezve egy könyvre cserélt le. Éjfélig nem is hagyta abba, amikor is nem maradván tanulnivalója a holnapi kiírás miatt, eltette magát alvó befőttnek. Szóval az iskolai park, ő aztán tudta mi minden történik a parkokban
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openSzomb. Jan. 21, 2012 1:53 pm

- Igen, ennyi lenne. - válaszoltam neki röviden. - Akkor, további szép estét kívánok neked. - köszöntem el tőle, de már a végét nem hallhatta, hiszen szinte rámcsapta az ajtót. Ezek a mai fiatalok, hogy viselkednek, gondoltam erre, miközben elindultam szobám felé s ott eltettem magam másnapra.

/Folytatás a parkban./
Vissza az elejére Go down
Aihara Hanako

Aihara Hanako


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 22.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 1:47 pm

Mit ne mondjak, enyhén szólva jól kicsesztek velem, hogy pont a legfelső emeletre kellett rakniuk a szobámat. Nincs kedvemre ez a sok lépcsőzés, és azt is írták a levelemben, hogy valami szobatárs féleséget is kapok. Nincs semmi bajom a társasággal, de remélem, hogy nem egy hiperaktív személyiséget fogok kapni. Valamiért nem csípem őket. Lassan el is értem az első emeletet. Van még kettő. Beszerelhettek volna egy liftet is, vagy legalább egy mozgó lépcsőt. Már tényleg elegem van a mászkálásból. És ezt naponta még meg kell csinálnom. Lehet, hogy kifele kiugrok egy ablakon. Még az is gyorsabb és izgalmasabb mint ez. Egy, kettő, három, négy, öt, hat, hét, nyolc, kilenc, tíz, tizenegy, tizenkettő, tizenhárom, tizennégy és már is itt van a második emelet. Másodszorra már nem is tűnt olyan vészesnek. Talán még is megtudom majd szokni. Legszívesebben futnék már a szobámba, de a hátamon lévő iskolai tanszerek húznak visszafele. Így pedig igencsak nehézkés futni. Sajnos nem a legerősebb démonok közül vagyok, sőt ellenkezőleg. Egy törékeny növény tündér vagyok, és még csak nem is férfi. A szüleim küldhettek volna egy komornyikot, még ha nincs is annyi pénzünk. Persze ha az édesanyám nem egy ilyen semmirekellő férfit vett volna el, mint az apám, akkor mindenkinek könnyebb lenne. A gondolataimba annyira elmerültem, hogy észre se vettem, hogy már régen a harmadik emeleten vagyok, méghozzá a szobám előtt.
-Ez lesz az! -Kiáltottam fel elégedetten, és már nyúltam is a kilincsért. Reménykedtem benne, hogy egy tiszta szoba vár rám..
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 2:53 pm

Hanako kísérlete hogy a kilinccsel nyissa ki az ajtót teljes kudarcba fulladt, mivel az bizony be volt zárva. Szerencsére Fuyuko a kulcsot nem hagyta a zárban, így a leendő szobatárs a kapott kulcsával már ki tudta nyitni azt. Az ajtó azonban mégis megakadt valami okból kifolyólag, ami biztosan nem volt előre látható. Ismét csak szerencsére Fuyuko a szobában volt, az igazat megvallva ha nem lett volna bent akkor a zár elég lett volna a bejutáshoz. Tudniillik nem kevesebb mint két-két lánccal és retesszel egészítette ki az egyébként is démonokhoz szabott minőségű ajtót. Egyszóval szerencsés volt a helyzet amiért Hanakonak volt kulcsa a zárhoz, különben valószínűleg kopogtatnia kellett volna negyed órán keresztül, mire Fuyuko hajlandó lett volna kinyitni

Szokása szerint éppen egy képregényt olvasott az ágyán, párnával támasztva a hátát, így hallotta meg a kilincsnyitási kísérletet, majd a zárnyitást és az újabb kilincs kísérletet. Kinek lehetett kulcsa az ő szobájához, elvégre nekik kellett takarítaniuk? Egy tippje volt csupán, így nem volt sok választása fel kellett kelnie és az ajtóhoz mennie. A két reteszt zajosan elhúzta, de a két láncot a biztonság kedvéért rajta hagyta és így nyitotta ki résnyire az ajtót
- Mi kell? - kérdezte halkan, a réshez azonban nem állt oda így nem láthatta az illető
Vissza az elejére Go down
Aihara Hanako

Aihara Hanako


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 22.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 3:07 pm

A kilincsel való nyitási kísérletem kudarcba fulladt. Nem volt más választás, fel kellett használnom a kapott kulcsomat. Lassan, és óvatosan belecsúsztattam a kulcslyukba, és elfordítottam. Ezután teljesen kirázott a hideg. Mintha a lelkem mélyén vártam volna, hogy egy csapda indult volna be, de ez nem történhetett meg. Ezután lehúztam a kulcsot, és benyitottam, legalábbis próbáltam. Az ajtó még csak meg se rezzent a tologatásomtól. Ennyire gyenge nem lehetek.
-Talán rossz kulcsot adtak? A fene.. -Azért még próbálkoztam nyitogatni az ajtót, ám egyszercsak léptekre lettem figyelmes, amik az ajtón túli helyről érkeztek. A biztonság kedvéjért hátra léptem kettőt majd vártam a csodát. Az ajtó 10%-ig kinyílt, majd egy női hang szólalt meg. A hang stílusa nem éppen a legkedvesebb módon érintett engem, ami felettébb felidegesített. Egy erős, és roppant rövid gondolkodás után eldöntöttem, hogy kirobbantom magamból a területvédelmi ösztönt.
-Látom a szobatársam egy illetlen, tapló, modortalan, bunkó, tuskó! Tovább is van mondjam még? -Emeltem fel a szemöldökömet, és reméltem, hogy hatottam rá egy kis jómodort.
-Aihara Hanako vagyok, és sajnos, a jövendőbeli szobatársad! -Hatásszünet. -Ezért is szeretnélek felszólítani, hogy engedj be, mivel a szoba már engem is illet. -Ez most valamiért úgy hangzott mint a válni készülő apa és anya, akik azon vitatkoznak, hogy kit illet a szoba. Jó, lehet, hogy egy kicsit durva voltam, de ilyen vagyok, ezt kell szeretni.
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 3:31 pm

Tehát igaz volt az első elképzelés ami eszébe jutott, az illető lány egy új szobatárs volt aki abban a pillanatban unszimpatikussá vált, amint megszólalt. Fuyuko szótlanul hallgatta végig a zajos kiabálást annak ellenére hogy eldöntötte, ezt nem fogja ezentúl hallgatni, ha kell az igazgató fülét rágja le hogy más szobába küldjék. Úgy beszélt akár egy túlnevelt kényes hercegnő, eldöntötte hogy válaszol neki
- Elnézést... - válaszolta nyugodt hangon, bármi alázattól vagy szarkazmustól mentesen - a királyi palota egy emelettel lejjebb van
És csak ezután vágta be az ajtót és bereteszelte, a zárat nem tudta használatba venni viszont, lévén a lány kulcsa benne volt a másik oldalon. Visszaindult az ágyához olvasni, habár volt egy olyan érzése hogy egy ideig még nem tér vissza a kívánt csend. Azonban inkább kiabáljon estig sértéseket odakint mint éveken keresztül a szobában
Vissza az elejére Go down
Aihara Hanako

Aihara Hanako


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 22.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 3:45 pm

Nos, amiben biztos voltam, az az volt, hogy a szobatársam annyira kedvel engem, mint ahogy én őt. A királyi lakosztályos résztől pedig már tényleg eldobtam az agyam, és kénytelen voltam megtenni azt, amit nem szabadott volna. A táskámat leraktam az ajtó mellé, majd erősen koncentrálni kezdtem. Az egyik kezemben egy szélgömb jelent meg, de eltünő félben volt. A másikban viszont egy tűzgömb jelent meg, ami szintén kihaló félben volt. Ahogyan a két kezemet összeérintettem a két gömb egymásba olvadt, és egymást táplálták.
-Azt hiszem sikerült.. -Könnyebbültem meg, majd az újjonnan teremtett forró levegőgömböt az ajtó felé lebegtettem, és amikor a gömb megérintette az ajtót, az egy kisebb energialöketet hagyott maga után. Nem volt olyan nagy erősségű, mint amire számítottam de az ajtó kidőlt, még ha sértetlenül is. Legalább kevesebb dolgom lesz majd a rendbe hozásával. Egy elég rendetlen szoba képe jelent meg előttem, és még az ágyak is egymás mellé voltak tolva. Ahogyan bedugtam a fejem az ajtón, kicsit elszédültem, mivel láttam, hogy még a ruhásszerkrény is tele van a csaj gönceivel.
-Fel vagy képes álni az ágyadból, vagy nekem kell összeszedni az undorító cuccaidat? -Nem nagyon zavart a lány reakciója, mivel már az ágy eltolásán gondolkodtam, és a ruháim elrendezésén a ruhásszerkényben. Valamiért éreztem, hogy ebben a szobában sosem lesz rend, de talán majd egyszer sikerül kezdenem valamit ezzel a lánnyal.
-Nézd, én is ugyanannyira ideges vagyok a szobatárs miatt mint te, de ha már így alakult, próbáljunk összedolgozni! Nem várom el tőled, hogy mostantól máshogy rendezd el a dolgaidat, sőt majd én elrendezem a takarítást. Csak annyi kérésem lenne, hogy a ruhásszekrényemből pakolj ki, és az ágyamat told vissza a helyére! -Reméltem, hogy a lány eggyütműködő lesz, bár valamiért sejtettem, hogy ez csak puszta ábránd.
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-openHétf. Ápr. 02, 2012 4:31 pm

Fuyuko az ágyhoz érve megrezzent, mivel egy tompa robbanáshoz hasonló hangot követően bedőlt az ajtó. Lassan fordult a befelé nézelődő, majd sétáló lány felé, végül pedig a szemébe. Az arckifejezése nem változott meg, noha Hanako egészen eddig nem is láthatta. Fuyukora ráparancsoltak hogy szedje össze a földön heverő holmijait, amihez csodák csodájára rögtön hozzákezdett. Nem törődve a többi dologgal amit mondott neki - még ha azoknak is engedelmeskedni látszott - rendbe kezdte hordani a cuccait. A végkifejlet akkor válhatott szobatársa számára világossá, amikor a fürdőszobából Fuyuko két bőröndöt hozott be és alig egy perc alatt mindenét belezsúfolta. Nem szívesen hagyta hátra a szobáját, de ezt a lányt képtelen volt ezek után megtűrni maga mellet. Vetett néhány pillantást a helyiségre: a huzatok és ágyneműk nem voltak az övéi, az ajtóra szerelt cuccai pedig tönkrementek, tehát nem hagyott hátra semmit

Bőröndjeivel két kézben kiindult a szobából és csak akkor állt meg ha Hanako éppen akkor szólt hozzá amikor elment mellette. Ez esetben nyugodtan letette az egyik bőröndöt és úgy hamariban erőből behúzott neki az öklével és elköszönésképp közölte vele "undorító". Ha nem volt ököltávolságban amikor hozzá szólt vagy éppenséggel nem szólt hozzá, egyszerűen tovább ment és meg sem állt míg ki nem lépett a kollégium épületéből. Úgy döntött hogy ma már nem megy vissza és keres magának fekvőhelyet a jelenleg üres és sötét Ceremóniák Termében, másnap pedig majd megpróbál kérni egy új szobát

/részemről: ceremóniák terme/

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aihara Hanako szobája (1 hely üres)   Aihara Hanako szobája (1 hely üres) Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Aihara Hanako szobája (1 hely üres)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Judy szobája ( még egy hely szabad!)
» Hoshikaze szobája (egy hely szabadon)
» Moriko szobája (1 hely szabad)
» Ryouta Hanase szobája (két ágy üres )
» Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: