Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Ötletbörze

Go down 
+14
Natria Hamachi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Egami Daisuke
Rhea
Sendō Yukari
Chou Atsumi
Akaki Kaede
Fujiko Mika
Rayn Delaver
Ikumi
Mordon Ismur
Mitsui Yua
William Wandern
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openKedd Jan. 31, 2012 6:48 pm

Nekem okés. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzer. Feb. 01, 2012 4:34 pm

Nekem is rendben lesz, de a tapasztalat pontos is csak egy példa volt. Smile Másrészt kíváncsivá tettél. Very Happy
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 10, 2012 10:28 am

Nos mit szólnátok egy tavaszköszöntő bálhoz az iskolában?
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 10, 2012 12:20 pm

Azdejólennemikorlessz?
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 10, 2012 1:37 pm

Ha lesz több résztvevő elkezdhetjük Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openVas. Márc. 11, 2012 1:05 pm

Bál? Hümm... érdekesen hangzik! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openVas. Márc. 11, 2012 5:08 pm

Szerintem sem tűnik egy rossz ötletnek!
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openPént. Nov. 30, 2012 6:56 pm

Haha, és én szereztem meg a dícsőséget és a megtiszteltetést, hogy én írhattam a parkba a fórum 10.000-dik reagját. De ez már a 10.001-dik vagy nemtudom hanyadik, ha a reagírás alatt írtak közben a fórumra. XD
Na de nem azért írtam pont ide... mert most jön a lényeg:
Rendezzünk egy karácsonyi bált, és az adminok döntsék el, hogy ki kinek fog ajándékozni. Játékon belül meg mindenki húz, beleértve a tanárokat és Jack esetében alkalmazottak is. Very Happy
Arra gondoltam, hogy a játékon belül a tanárok ezeket szervezhetnék meg:

Kinshi és Zach: Karácsonyi programok (Kinshi emberként jobban ért a karácsonyi progik megszervezésében és kiismerte a történelem folyamán a karácsony minden csínyját-bínját. Zach szervezheti a versenyeket és adhatja a zenét. A játékok lehetnek pl szépségverseny mindkét nem számára, evőverseny, hógolyóbajnokság, táncverseny, karácsonyi bálkirály és királynő... satöbbi)

Judina: Díszletek, effektek és egy rövid karácsonyi előadás (egy művelt varázsló-sárkánynak ezt tudni kell)

Kluzgor: Karácsonyi ételek (hááát, ööööö... nem tudom, hogy neki mi lenne a legideálisabb a szervezésben... majd ha van valami ötlet, akkor majd ő megmondja. Csak ne ölj vagy támadj meg senkit, ha lehet! Very Happy )

Jack: Műszaki (na igen, ő ért a mechanikákhoz és az elektronikus tárgyahoz, úgyhogy övé a hangfalak, a lámpák, a reflektorok és az elektromos karácsonyidíszek is. Azért nem árt egy baleset esetében biztosítást kötni jól ismerve őt...XD )

Vortex: Biztonsági óvintézkedés és felügyelet (hogy minden rendben zajon le és a rendetlenkedőket megbünteti XD Csak pls, karácsonykor ne legyél ennyire szadista, Vortikám, akármennyire se szereted az ilyen ünnepeket!)

Warg diribácsi: Ő lesz az atyaúristen, aki felügyeli a szervezéseket, és rácsap a felelős tanár kezére, ha az rosszul csinál valamit. Very Happy

Remélem tetszik mindenkinek az ötlet, és hogy a tanárok is a bál előtt szenvedjenek egy kicsit azután, hogy a diákok is az ők órájukat szenvedik meg. XD
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openPént. Nov. 30, 2012 9:19 pm

Részemről áldásom rája:D
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzer. Dec. 05, 2012 4:15 pm

Nem éppen utolsó ötlet, szerintem jöhet
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzer. Dec. 05, 2012 9:31 pm

Szerintem én kihagyom.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openPént. Jún. 21, 2013 11:03 am

Nos emberek eljött az az idő hogy kicsit ötletelni kellene arról hogy mit is szeretnétek látni az oldalon mert én már kifogytam az ötletekből szóval arra szeretnélek titeket kérni hogy írjátok le hogy mi az amit szívesen látnátok itt az oldalon. (ez lehet minden kritika tanács vagy akár konkrét ötlet)
Vissza az elejére Go down
Scarlet Whitefang
Diák
Scarlet Whitefang


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jun. 18.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openPént. Jún. 28, 2013 11:42 am

Hát úgy látszik én leszek az első. Én először is még új vagyok szóval nem nagyon ismerem az oldalt de lehetne nagyobb élet meg több kaland vagy ehhez hasonlók legalább is szerintem.
Vissza az elejére Go down
Koorimura Fuyuko
Diák
Koorimura Fuyuko


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2012. Jan. 16.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzomb. Jún. 29, 2013 4:25 pm

Vagy valami tanóra? Csak ilyenkor az jön össze furcsán, hogy mindenki más és más korú és az bezavarhat...
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openHétf. Júl. 01, 2013 2:52 pm

Persze az utóbbi gond nélkül megvalósítható meg Scarletre ötlete is megvalósítható de ahhoz előszór hír kell hogy többen legyünk plusz reklám de azt addig nem lehet bevállalni ameddig nincs rendbe hozva az oldal és nem működnek azok a dolgok amiket ti szeretnétek és szerintetek szükséges lenne nincsenek megvalósítva. Szóval ezért lenne fontos mindenki véleménye de látszik csak hogy két ember akar egyedül valamit kezdeni az oldallal vagy nem tudom...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openHétf. Júl. 01, 2013 3:43 pm

Bocsi, hogy rossz helyre írok, de úgy tűnik a pm nem működik és amikor levelet is próbálok írni akkor sem mutatja az írást, csak rejtve, de akkor sem küldi el.
Vissza az elejére Go down
Alen White
Diák
Alen White


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2016. Aug. 10.

Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-openSzomb. Aug. 13, 2016 8:05 am

egy új lényötletem lenne, illetve ha ez annyira nem működne globálisan megoldható hogy speciális karakterként indíthassak egy ilyet? >.>

Dzsinn:
A dzsinnek különleges, mesterséges lelkek, akik akkor születnek, ha nagyobb mágikus katasztrófa, vagy mágikus „összetalálkozás” történik. Egy dzsinn ugyanannyira érző, gondolkodó lény, mint bárki más, csak annyiban tér el, hogy nem természetes módon születik, illetve hogy képtelen a halálra. A dzsinnek roppant hatalmas lényekké válhatnak emiatt, ugyanis sérüljenek meg bármennyire, állandóan regenerálódnak, csupán idő kérdése az egész. Persze minden hatalomnak van egy ára. Minden dzsinn születésekor hozzáláncolódik egy tárgyhoz, ami a mesékkel ellentétben nem muszáj lámpásnak lennie, ezek általában olyan dolgok, amelyekhez a dzsinn jelleme visszavezethető. Egy harcos jellemű például egy kardot „választ” gazdatestnek, míg egy szolgatípus mondjuk egy láncot. A dzsinnek igen ritkán változnak jellemügyileg, vagy legalábbis lassan, de hát minek siessenek, ha ott az örökkévalóság. Egy gazdatestet igen nehéz elpusztítani, ám ha el is pusztítjuk a dzsinn nem hal meg, csupán legyengül, míg újabb gazdatestre nem lel. A dzsinneknek nincs különösebb kinézetük, alapjáraton leginkább egy testetlen, sötét füstfelhőre emlékeztetnek, de képesek teljes mértékben, tökéletes átváltozást létrehozni, ami által fizikai alakot nyer (ez lehet állati, vagy emberi test is). Fontos megjegyezni, hogy a dzsinn bármikor képes ezt megváltoztatni, vagy részlegesen is ismét füstté válni. A mesékkel ellentétben nem képesek kívánságokat teljesíteni és pikk-pakk minden mágikus mütyürt megidézni, de annyiban igaza van a legendának, hogy aki birtokolja a dzsinn gazdatestét, az képes parancsolni a dzsinnek, de természetesen csak azt tudja teljesíteni, ami hatalmában áll. Ezen felül egyéb „bónuszt” is megérdemel a tulajdonos: Képes a „kín” paranccsal fájdalmat okozni a dzsinnek, de csak akkor, ha ő mégse akar engedelmeskedni, vagy rosszat tesz; képes füst alakjában is fizikai hatást elérni a dzsinnel szemben; a dzsinn képtelen bántani a gazdatestének tulaját (ez csak sérülésnek minősülő támadásoknál lép életbe, egyszerű „baráti” pofonokat még meg tud tenni), és míg a tulaj úgy nem dönt, vagy meg nem hal, a dzsinn nem távolodhat el a gazdatestének 1 kilométeres körzetéből, és nevét kiejtve bármikor megidézhető. Valami oknál fogva a dzsinek nem bírják el az obszidián közelségét, bár nem okoz nekik sérülést, de állandó feszítő, zavaró érzetet éreznek, emellett a közvetlen közelébe se mozogni, se átváltozni nem tudnak. A dzsinnek képtelenek a szaporodásra, és bár erre használatos szervük lehet, nem képesek utódot nemzeni, emellett nemük nem kötött, leginkább attól függ épp milyen kedve van a dzsinnek.

Képességek:
- Tökéletes átváltozás (alapjáraton testetlen füst)
- Halhatatlanság, gyors regenerálódás
- Nagy fizikai és mágikus erő
- Immunitás az érzelmekre ható mágiákra
- Lebegés/Repülés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletbörze - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Ötletbörze
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: