Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Ötletbörze

Go down 
+14
Natria Hamachi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Egami Daisuke
Rhea
Sendō Yukari
Chou Atsumi
Akaki Kaede
Fujiko Mika
Rayn Delaver
Ikumi
Mordon Ismur
Mitsui Yua
William Wandern
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzomb. Nov. 05, 2011 7:43 pm

Ugyan is nagyon sok játékosnak vannak ötletei az oldalt illetően és én nem vagyok mindig elérhető ezért ide leírhatjátok őket. Remélem hogy ezek nagy részét megvalósíthatom. De ide írom a leendő intézkedéseimet is ahol elmondhatjátok a véleményeteket róla hogy jónak vagy rossznak tartjátok e azt vagy mit kéne másképp csinálni.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 7:30 am

Mivel újítások lesznek és nem igen tudom milyenre tervezed ezért én csak azt mondom, hogy ha jobban köze lesz a démonok háborújához akkor talán az iskola nem lenen jó helyszín. Városok kellenének meg erdős mezős területek ahol harcok folyhatnának időnként. Esetleg emberek is lehetnének akik démonokat ölnek mint démon vadászok. A démonokat 2 csapatba osztani mint jók és gonoszak. Persze azért aki karaktert csinál el dönthetné, hogy az ő karija melyik csapatba tartozna. Harcokhoz illő képességek is lehetnének meg esetleg lehetne ez az egész valamikor a középkorban mondjuk.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 3:55 pm

Én személy szerint jó ötletnek tartom de a többek mit gondolnak róla?
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 4:02 pm

Felőlem okéSmile Jól hangzik:)
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 6:24 pm

Nekem jó így lehetne több boszi képességem :3.
De én jó boszi leszek és szeretetre való :3.
A hentai része meg marad a játéknak? Ha nem az sem baj, akkor is kedves kis boszika leszek :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openHétf. Nov. 07, 2011 7:29 pm

Szerintem is jó ötlet és egyértelműen a gonoszok felé húzna a szívem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openKedd Nov. 08, 2011 6:44 am

Részemről ok, de akkor a jelenlegi oldalt formázni kéne, mert gyakorlatilag mindent át kéne alakítani. Új elő történetek is kellenének mivel jelenleg a sulihoz szolnak nem a háborúhoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openKedd Nov. 08, 2011 5:03 pm

Osztom az ötletet, emellett Rayn ötletét is az újraformázásról... hát az előtöris rész az attól függ, hogy mit gondolnak a többiek. De ebből a szempontból azt mondom, hogy tényleg jó lenne mindenkinek egy olyan előtörténetet írni, ami valamelyest a háborúhoz kapcsolódik, és akkor akár lehetne az is hogy mondjuk 18-19 körül lennénk 15 éves helyett...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openKedd Nov. 08, 2011 5:55 pm

Abban nem vagyok biztos, hogy mindenki díjazná ha át kéne írni az előtörténeteket, főleg ha vissza ugrunk a középkorba akkor ennyi új oldalt is lehetne nyitni. A háborút egy nagyobb kaland formájában is el lehetne kezdeni és így a játékosok már az elejétől fogva benne lehetnének vagy a világ leírásában nagy vonalakban le lenne írva hogy is tört ki a háború, és eltelne pár év a mostanihoz képest igaz akkor a mostani játékokat le kéne zárni. Ez szerintem azért lenne jó mert aki nem akar változtatni a kariján annak nem kell viszont a háború hatására megváltozhatnak a karakterek jellemei jó avagy rossz irányba. A középkorral csak az a bajom, hogy az emberek túl gyengék lennének a szörnyekhez képest és fölöslegessé tenné azt a kasztot. A mai korban legalább a techinkát kihasználhatják a harcban, de ez csak az én véleményem.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzer. Nov. 09, 2011 7:29 am

Hát nem is tudom szerintem a középkorban kardal vadásztak a szörnyekre mikor hinni kezdtek bennük.
Részemről annak örülnék ha az értesítő szűnne meg. Zavar, hogy akkor is jön értesítő ha már nem vagyok abban a topicban valaki meg még is oda ír.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzer. Nov. 09, 2011 4:12 pm

Na nagyon örülök neki hogy ennyi jó ötlet van. Akkor szerintem mehetünk is a középkorba és újra tervezzük az oldalt. Most már mindössze olyanokra van szükségem akik segíteni is tudnak nekem ebben. Mármint ez admini joggal jár de ha meg akar maradni játékosnak akkor a változás után újra az lehet. Jah és visszatérve szerintem az emberek is bírhatnak majd varázslatokkal de nem olyan erősekkel mint a boszik csak ha már középkor.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzer. Nov. 09, 2011 6:06 pm

Ez az átállás komoly munkát igényel. De nekem tetszik a dolog, és szivesen segítek amiben tudok. De ha már a középkori ember szörnyekkel szembeni képességeit nézzük, akkor simán be lehetne vezetni a fajok mellé a szakmákat is. azok legalább kiegészítenék a meglévő képességeket.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzer. Nov. 09, 2011 7:24 pm

Az ötlet nem rossz. De lehet, hogy egyszerűbb lenne új oldalt kezdeni egy ilyen nagyszabású változás miatt. Vagy akár azt is meg lehetne csinálni, hogy megmarad a sulis része a játéknak, mellé pedig kialakítunk egy alternatív világot, amiben megvalósítjuk az új elképzeléseket.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 4:39 pm

Figyeljetek én MIka ötletét jónak tartom majd eldöntitek melyik a jobb de még nyugodtan várok ötleteket.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 5:10 pm

Nekem jó mind1-ik
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openCsüt. Nov. 10, 2011 8:06 pm

Sziasztok

Végig olvastam, amit irkáltatok. Nagyon jó ötlet.
Én részemről, ha ekkora változást szeretnél új oldalt tanácsolok, mert akkor új alapokra helyezheted az egészet kezdve a szabályokkal, mindennel. Ez magában jó kis oldal, igen csak kiélhette mindenki a khm...perverzitását, és mellette normális játékok is futottak. De valamihez hozzá van szokva az itteni közösség, és nem egyik pillanatról a másikra fog át állni, ezért szerintem az átállást is segítené az új oldal.

Vagy, amit Mika írt, megmaradhatna a suli, ugyan olyan céllal, mint volt. Miért ne lehetne azt, hogy lenne egy múlt, ahol iskolába járnak még , és egy jővő rész, ahol már mindenki felnőtt, és éli az életét. Bár én még mindig az első dolgot látnám jó megoldásnak.

Ikumi értesítők a profilodban, beállításoknál kapcsold ki, vagy az emailben van egy link,hogy visszavonod a topic kijelölését.

Will technikai gondokban szívesen segítek, hogy hol mi van, mit hol találsz. De maradnék mezei user.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openPént. Nov. 11, 2011 6:08 pm

Én amolyan párhuzamos világként értettem, amit mondtam. Egyébként a költözést alaposan át kell gondolni. Tapasztalatból tudom, hogy gyakran jár az ilyesmi játékosvesztéssel.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openPént. Nov. 11, 2011 6:51 pm

Igen pont ezért nem akarok költözni amit Mika is mond. Szóval szeretném ha jobban kifejtenéd ezt a párhuzamos világ elméletedet.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openPént. Nov. 11, 2011 9:34 pm

Nos egy olyan világra gondoltam, ami teljesen más irányba fejlődött. Inkább olyan, mint egy középkori fantasy világ. Kicsit olyan Warcraft-szerű világ van a lelki szemeim előtt, csak technikailag valamivel fejlettebb. Ebben a világban dúl a háború. A rossz démonok az emberek és a jó démonok ellen. Persze a jó démonok kisebbségben vannak, mivel sokan a háború elől menekülve átjöttek ebbe a világba évszázadokkal ezelőtt. Az evilági démonoknak is érdeke, hogy odaát a jók győzzenek, hisza az ellenség nem fog megállni, ha abban a világban győzedelmeskedett.

Ezt most csak így spontán dobtam össze. De hátha elindít valamit. Smile
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzomb. Nov. 12, 2011 3:34 pm

Rendben nem rossz nos várom a véleményeket róla.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzomb. Nov. 12, 2011 3:36 pm

Hát nem tudom ha ketté osztjuk az oldalt abból kavarodások lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzomb. Nov. 12, 2011 7:56 pm

Nekem tetszik az ötlet. De ha egy alfórumot nyitunk itt az oldalon, akkor nem lesz itt nagy kavarodás.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openKedd Nov. 15, 2011 7:41 pm

Akkor szerintetek hogyan lehetne ezt jobban megoldani?
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openKedd Nov. 15, 2011 9:05 pm

Tulajdonképpen ez nem kettéosztás, hanem bővítés. Hozzáa adunk az oldalhoz egy másik világot. A jelenlegi úgy marad, ahogy van.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-openSzer. Nov. 16, 2011 7:52 am

Akkor viszont lehet meg kellene fordítani, hogy a háborús legyen a fő sztori és a hentai meg az alternatív aminek semmi köze nem lenne sem az időhöz sem a helyhez.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Ötletbörze
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: