Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Ötletbörze

Go down 
+14
Natria Hamachi
Moriya Sayoko
Elfie McSnow
Egami Daisuke
Rhea
Sendō Yukari
Chou Atsumi
Akaki Kaede
Fujiko Mika
Rayn Delaver
Ikumi
Mordon Ismur
Mitsui Yua
William Wandern
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openSzomb. Nov. 19, 2011 12:05 pm

Arra gondoltam, hogy megkérdezem staffot illetve más játékosokat hogy mennyire érdekel, illetve van igény egy ötletemre. Most így igyekszem röviden és lehetőleg velősen kifejteni az elképzelésemet

Arra gondoltam hogy ki mit szólna, ha indítanék egy olyan karaktert ami fajánál hogy is mondjam erősebb és bővebb tárú képességekkel rendelkezik. A célja ilyen "nehézsúlyú" karakternek az lenne hogy lényegében előbb vagy utóbb legyőzzék. Nem művelnék vele karakter ölést, inkább úgymond kalandsorozat része lenne. Ember ellenes karakterek mellé állhatnának egy időre emberbarátok pedig ellene harcolnának időnként. Jelenleg túl sok a jó karakter, és ez talán kiegyenlíthetné a dolgokat

Tehát adhatna egy (esetekben interaktív) történetszálat amit bogozni is lehet, illetve dióhéjban egy problémát karakterek számára amit többféle módon lehetne megoldani

kiegészítés:

Most délután arra is gondoltam hogy a karakternek talán jelenleg nem lenne birtokában a teljes ereje, így vissza akarná szerezni, amihez valamiképpen az iskolának is köze lenne
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:19 pm

Nem tudom, de nem lenne jobb az oldal változása közben postokat ki törölni? Sok van el kezdve aztán abba hagyva, mert a játékosok el mentek és így páran akik játszanának már 4 helyen vannak mert annyiszor rekedtek meg valahol.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:32 pm

Ezt megbeszélem a többiekkel, addig is ha régen nem írt valaki neked akkor nyugodtan megszakíthatod és kezdhetsz újat mással
Vissza az elejére Go down
Rhea
Tanár
Rhea


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Dec. 14.

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openVas. Dec. 18, 2011 7:08 pm

Valójában egy kérdést szeretnék feltenni, amihez ez a téma tűnt a legközelebbinek. A mai naptól kezdve az általános fórumcím betöltésekor a főoldal helyett a portálra tesz ki. Komoly problémát nem okozott, de engem eléggé zavar, mivel szokatlan és különösen nincs ott nagyon dolgom. Lehetséges ezt regisztrációként átállítani, vagy ez csupán adminok által működtethető és az összes regisztrációra kollektíven kihat? Sajnos nem vagyok teljes egészében otthon a fórum- és profilbeállítások terén, ezért is kérdezem meg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openVas. Dec. 18, 2011 7:13 pm

Erre én is kíváncsi lennék mert nálam is ez a helyzet ^^
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openHétf. Dec. 19, 2011 6:23 am

Amikor megnyitjátok az oldalt, használjátok ezt a linket: https://yokaitaisen.hungarianforum.net/forum
Jobbat én sem tudok sajnos :/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openHétf. Dec. 19, 2011 2:12 pm

Ha ennyire zavar titeket, akkor kivehetem. Ha szeretnétek, akkor küldjetek egy PÜ-t és elintézem! ^^
Vissza az elejére Go down
Rhea
Tanár
Rhea


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Dec. 14.

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openKedd Dec. 20, 2011 8:29 am

Szerintem egy szavazással döntsük el, úgy a többség szava dönti el és igazságos


Egyébként, lesz idén karácsonyi ünnepség a démon iskolában?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 21, 2011 1:53 pm

A portál szerintem nem rossz ötlet. Ott lehet ismertetni az új jövevényekkel mondjuk a tömör játékszabályt, vagy az játék történetét, esetleg az új híreket. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openSzer. Dec. 21, 2011 2:01 pm

Ahogyan azt a fórum szabályzat nevű topicjában is, szóval ez rossz érv! ^^"
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openKedd Dec. 27, 2011 10:46 am

Azon gondolkozom, hogy lehetne ilyen év (...)jai versenyfélét kitalálni. Év játékosai, év karakterei, stb. Úgy kezdődhetne hogy például év karakterei esetében nyitnék egy témát és userenként (nem multiként) javasolna mindenki egy nem saját karaktert jelöltként, ha valaki egyetért egy másikkal egy már javasolt karit illetően akkor ő is ugyanazt a karaktert javasolja. Egy vagy két mondattal meg is lehetne indokolni hogy miért a szavazat. Esetleg valamiféle nyeremények is lehetnek. Pl első helyezett staff engedély nélkül kreálhatna egy speciális képességet a karakterének, második minimális átvizsgálással, stb. De akár úgy is lehetne hogy első helyezett kreálhat magának egy njkt, a második egy gyengébb njkt, a harmadik pedig kapna egy staff által kreált gyengébb njkt. De a lista titulusokra és jutalmakra majdnemhogy végtelen

Vélemény?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openKedd Dec. 27, 2011 12:37 pm

Hát, ha senki sem ellenzi, akkor én meg is csinálnám Január 1.-jére! ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openKedd Dec. 27, 2011 4:07 pm

Remilia Scarlet írta:
Ahogyan azt a fórum szabályzat nevű topicjában is, szóval ez rossz érv! ^^"

De ott mégis csak szem elött van. Így nem kell beleturkálni mindenhová. Smile
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 29, 2011 5:20 pm

Nya~

Tudom én hogy mi hiányzik az iskola szerepjáték részéből: a faliújság! Karaktereink oda tehetnék fel a különféle hirdetéseiket, esetleg érdekesnek talált híreiket. Elfie például szeretné reklámozni rajztudását, hogy szívesen megrajzol bárkit bárhogyan (tessék szó szerint érteni)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openPént. Dec. 30, 2011 1:08 pm

Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openPént. Dec. 30, 2011 1:39 pm

De az szjn kívüli faliújság, nézd csak meg a hszeket. Én szjn belüli változatra gondoltam, az pedig ott usereknek való
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openSzomb. Dec. 31, 2011 2:46 pm

Nem túl régóta vagyok az oldalon, de már az elején szembetűnt pár deizájn hibe. Ezügyben szeretném felajánlani segítségemet!

Elsőként, javasolnám a menü lecserélését. Egyenlőre csak egy fajta menü stílust tudok felajánlani, de ha kell, akkor csinálok másikat is.
LINK

Másodjára az oldal alap színei eltérnek egy kissé. A szemfülesek észrevehetik, hogy a hozzászólások háttérszíne eltér az oldal háttérszínétől.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openVas. Jan. 01, 2012 10:53 am

Hát, sokan használunk betűszínt számtalan okokból, például én megkülönböztetéshez. Szóval a színválasztásainkat a háttér is befolyásolta, így ha vörösre váltanánk feketéről akkor az kb tömegesen olvashatatlanná tenne több oldalas játékokat. Már ha így gondoltad a színváltást. A dizájnodon egyébként tudnál szebb betűtípust használni? Engem egy MS DOS rendszerre készült autóversenyzős játékra emlékeztet, amivel egyik bátyám nagyon régen szokott játszani
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openHétf. Jan. 02, 2012 11:40 am

http://dl.dropbox.com/u/14369788/yokai.PNG
Nézzétek meg figyelmesen a bekarikázott részt. Látható, az elütés. Annyira nem észrevehető, de érdemes az ilyen kis hibákat kiküszöbölni, mivel sookal szebb lesz. Smile
A menüről annyit, hogy nem ide terveztem, egy másik oldalra de a vörös színek miatt úgy gondoltam, hogy ideiglenesen ide is jó lesz. De ha nem, akkor csinálok újjat. Smile
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openHétf. Jan. 02, 2012 1:21 pm

Az nem nagy baj mert annyira nem látni, de nyugodtan kijavíthatod szerintem. Will biztos felmenne dizájner adminnak ^__^ nya~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openHétf. Jan. 02, 2012 1:52 pm

Nah, az szép is lenne. xD Már megint én lennék a dizájner...de elvállalnám Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openCsüt. Jan. 05, 2012 2:45 pm

Csak mint ötlet...Facebook-on nem kéne csinálni egy csoportot? Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openKedd Jan. 31, 2012 6:28 pm

Ha már van ilyen topik veszem a bátorságot és írok ide. Először is a képességekkel kezdeném, láttam, hogy van pár eléggé erős faj. Nos úgy láttam, hogy itt nincs megírva, hogy x, y képességhez kéne valamit elérni, hogy tudja használni. Mint meg is néztem sok fiatal karakter van és gondolom nem bírják rögtön az összes képességet használni, mert senki se tudhat a legmagasabban szinten használni (kezdetben) a képességeket. Vagyis szerintem ez így nem van rendjén. Ezért gondoltam azt, hogy valamiféle pontokat például tapasztalati pontokat kéne behozni, amik egyes kalandok, versenyek, stb. után kapnak. A képességek csak egy elért pontösszeg után kapható meg. Így ha harcra is kerül a sor a játékosok nem bírják rögtön kihasználni az összes képességet ha nem találékonyságukra lesz bízva. Persze akik már felnőtt/tanár karakterrel indítanak azokra már nem igen vonatkoznak ezek a szabályok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openKedd Jan. 31, 2012 6:39 pm

Támogatom az előttem szólót! Razz
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-openKedd Jan. 31, 2012 6:40 pm

Nos igen még nem teljesen reformáltuk az oldalt az még a régiből maradt vissza és igen ez így lesz ahogy leírtad csak egy kicsit másképp de hasonló. Én régen játszottam ezzel a tapasztalatpontal és igazságszerint nem a legjobb megoldás mivel nem lehet belőni az ideális árakat. Mert vagy túl magasra teszed a mércét vagy túl alacsonyra. Azért erre van egy jobb megoldás de majd úgy is meglátod a képességeket meg átírjuk nemsokára és korlátozva lesz hogy mennyit tudnak majd használni az illetők kezdéskor. Az alapokat az órán tudják elsajátítani az újakat amik különlegesek a kalandokban. Nos ez hogy tetszik?

(Meg nincs is nagyon időm mert külföldön avgyok de remélem mihamarabb kielégítem az elvárásodat.)

Meg tudnád még esetleg mondani nekem pm-en keresztül hogy milyen képességeket tartassz erősnek és megpróbálok váltosztatni.


A hozzászólást William Wandern összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 31, 2012 6:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletbörze - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Ötletbörze
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: