Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Játékostárs kerestetik

Go down 
+45
Sasori
Kuroshiro Tomoko
Miu
Ikumi
Asen Gryn
Asako
Chou Atsumi
Ruby Noxville
Daibu Sekushina
Caleb Jonathan Howard
An Hiro
Kira Ryuho
Kamioka Himiko
Shushu
Amago Aya
Aisha
Scarlet Whitefang
Aurelio Rocco
Ueda Gorō
Hishirio Hiroto
Haimiya Yume
Csák Farkas
Mordon Ismur
Clayton Williams
Fumetsu no Kinshi
Akira
Random
Tochi Kusaru
Natsumi Thetis
Moriya Sayoko
Aichi Tomoko
Narazaki Ryuko
Kibō
Akaki Kaede
Rhea
Elfie McSnow
Sendō Yukari
Egami Daisuke
Zacharias Storm
Kluzgor
Natria Hamachi
Alexander Flash
Mitsui Yua
Warg Linderoth
Rayn Delaver
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Amago Aya

Amago Aya


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Aug. 26.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openSzer. Feb. 26, 2014 10:17 pm

Én pedig átköltözök hozzád, ha még áll a szobatárs elképzelés amit beszéltünk, így nem veszne kárba amit csináltál, az én megszakadt játékom pedig nem zavarna bele.
Vissza az elejére Go down
Aisha
Diák
Aisha


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2014. Feb. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : A szobámban

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openSzer. Feb. 26, 2014 10:33 pm

Aya: nekem megfelel, sőt, azt hiszem mindkettőnk karijának így lenne a legjobb. :3

Ikumi: teljességgel rád van bízva, karakterem amúgy sem épp egy határozott egyéniség, sőt mivel újonc így nem is jártas ezen a környéken. Szóval teljes mértékben rád van bízva ha velem szeretnél játszani :3
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openCsüt. Feb. 27, 2014 8:50 am

Akkor le megyek a kollégium földszinti társalgóba és lesz ami lesz :3. De szólok azért, hogy délután nem tudok ma meg holnap írni, mert dolgozom délután Sad
Vissza az elejére Go down
Aisha
Diák
Aisha


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2014. Feb. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : A szobámban

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openCsüt. Feb. 27, 2014 11:24 am

Rendben semmi gond :3
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openVas. Márc. 09, 2014 7:24 pm

Nekem sincs játékos társam. Nagyon rég nem ír a partnerem. Lehet nincs rá ideje vagy már nem is fog.
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openSzer. Május 14, 2014 9:08 pm

Hali!

Vagytok még itt? Vissza térnék egy kis játékra, ha van még itt valaki Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openCsüt. Május 15, 2014 6:57 am

Én itt vagyok :3. Valamint Yua és Atsumi is fel nézeget, csak már nem nagyon ír senki. Még néha Farkas ír, de ő is 1x 1 hóban ami nem túl sok, de legalább kicsit ír Smile.
Yuaról tudom, hogy teljesen szabad préda, Atsumi meg hát várja, hogy Clay íre neki, de nem hiszem. Én meg Farkasra, de mint fentebb írtam ő is havi 1x Sad.
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openPént. Május 16, 2014 9:21 am

Igen, havi egyszer, mert egy kicsit kiábrándultam, meg idő sem volt nagyon ide írni.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openPént. Május 16, 2014 5:19 pm

Mert az oldal gyakorlatilag már csak a mi látogatásunkból áll. Hiába hívtam játszani másokat úgy látszik nincs hozzá kedvük. Az igazgatóval is beszélgettem egy teljes átalakításról vagy, egy újra kezdésről más formátumban más oldalon. Mert érdekes módon olyat is kaptam, hogy volt akinek be sem jött az oldal.
Vissza az elejére Go down
Shushu

Shushu


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 01.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openCsüt. Május 29, 2014 1:45 pm

Engem érdekelne az oldal folytatása... (de többek között azt is át kéne alakítani, hogy lássam, mit gépelek XD)
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openCsüt. Május 29, 2014 2:04 pm

Azt könnyen meg tudod csinálni Smile
Mikor írsz 1 posztot kicsivel felette ahol van smile meg egyebek ott a jobb alsó sarokban van ilyen lapocska amire mintha írtak volna. Arra nyomj rá 1x :3.
Vissza az elejére Go down
Shushu

Shushu


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Sep. 01.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openCsüt. Május 29, 2014 3:12 pm

Köszi, bevált Very HappyÉn nem értek az ilyenekhez .3.
Amúgy én is szabad préda vagyok (ha van értelme, csinálok lány karaktert is, eddig is tervben volt, csak az "aktivitást" látva mindig elment tőle a kedvem), illetve talán-talán visszacsalogathatnám Ravent... én itt vagyok, csak ritkán jövök fel Sad
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openCsüt. Május 29, 2014 9:04 pm

Nincs mit. Én sem értek hozzá, nekem is csak meg súgták :3.
Hát lány karival is szívesen játszom akár én is, vagy játszom veled altit is :3. Ranyt tudom, hogy csak lányokat szeret :3 Ki vétel én, mert nem szeret engem. Talán fel ébred ha valaki fel kelti a sárkányt ( idézet a Trónok harcából Very Happy) Atsumit is ha meg kérdezett biztosan ő is szívesen játszik, nem tudom, hogy a játékos társa lesz-e. De azt tudom, hogy ha Farkaskám itt hagy valamiért akkor nekem is fog kelleni 1 játékos társ :3. Yua meg, most Daisukevel kezdet játszani, de szerintem altit ő is vállal. Ismerem annyira, hogy ezt ki merjem jelenteni :3.
Mennem kell aludni, holnap még korán kelek jó éjt.
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openPént. Május 30, 2014 8:52 am

Egy kicsit megint besűrűsödött a programom, lassan írok mindenhova ahova tartozom neked :DNem hagylak itt
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openPént. Május 30, 2014 1:30 pm

ÁÁÁ imádlak :3
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openPént. Május 30, 2014 3:29 pm

Köszi Ikucska, hogy gondolsz rám. Valóban nem tudom várjak-e még. Múltkor mintha láttam volna  fent Clayt, de nem írt még levelet sem, így lehet másik játékos vagy másik játék után kéne néznem.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openPént. Május 30, 2014 9:11 pm

Ha már emlegetsz te kis boszorka, akkor legalább helyesen emlegess Rayn nem Rany.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openSzomb. Május 31, 2014 5:24 am

Hopszi bocsi Razz
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openVas. Jún. 01, 2014 11:06 am

én manapság nem tevékenykedek itt mondjuk szolni se szol, meg nem is ír senki hogy folytassuk vagy sem...
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openKedd Jún. 10, 2014 9:29 pm

Mert az oldal lényegében ki halt 1-2 tag még aktív úgy ahogy az is valami ha havi 1x haladunk. Talán Yuaékal fel gyorsul kicsit a honlap, de nem biztos. Kéne csinálni 1 ujjat ami nincs rejtve mások szeme elől. A suli téma talán maradhatna a többit átalakítanánk. Talán a hentai részleget i be tudnánk tenni 1 felnőtt tartalmú részlegbe.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openSzer. Jún. 18, 2014 2:03 pm

Igen jó lenne ha kicsit fel pörögnének a srácok főleg, hogy a sulinak is vége. Persze tudom kikel élvezni a nyarat starandolni bulizni, de azért 1 pár postól nem vesztik el ezeket Smile.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Himiko

Kamioka Himiko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2014. Jun. 22.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 5:49 pm

Sokáig vagyok ma, éjfélig minden bizonnyal, így ha van érdeklődő társaságom iránt, örömmel vállalok be még egy játékot a mostani mellé, érdeklődési körömöm belül, persze.

Az elkövetkező hetekben esténként leszek mindenképp, a délután nem feltétlenül lehetséges, mindig változó.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openVas. Jún. 22, 2014 8:07 pm

Elsőnek is üdvözlöm az ujjakat Smile Himiko neked írtam levelet Smile
Vissza az elejére Go down
Kira Ryuho
Diák
Kira Ryuho


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2014. Aug. 20.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openSzer. Aug. 20, 2014 6:53 pm

Egy-két játszópartner, ha van valakinek kedve hozzá? Smile
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-openSzer. Aug. 20, 2014 6:59 pm

Mit játszanál és hol?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékostárs kerestetik - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 10 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Játékostárs kerestetik
Vissza az elejére 
10 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: