Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Játékostárs kerestetik

Go down 
+45
Sasori
Kuroshiro Tomoko
Miu
Ikumi
Asen Gryn
Asako
Chou Atsumi
Ruby Noxville
Daibu Sekushina
Caleb Jonathan Howard
An Hiro
Kira Ryuho
Kamioka Himiko
Shushu
Amago Aya
Aisha
Scarlet Whitefang
Aurelio Rocco
Ueda Gorō
Hishirio Hiroto
Haimiya Yume
Csák Farkas
Mordon Ismur
Clayton Williams
Fumetsu no Kinshi
Akira
Random
Tochi Kusaru
Natsumi Thetis
Moriya Sayoko
Aichi Tomoko
Narazaki Ryuko
Kibō
Akaki Kaede
Rhea
Elfie McSnow
Sendō Yukari
Egami Daisuke
Zacharias Storm
Kluzgor
Natria Hamachi
Alexander Flash
Mitsui Yua
Warg Linderoth
Rayn Delaver
49 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openPént. Szept. 02, 2011 7:32 am

Nyitottam 1 altit 2 fiút várok oda
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openVas. Szept. 11, 2011 4:18 pm

Yo!

A rendes játéktérre keresek egy karit, aki majd az igazgatóbácsi szerelme lesz! Többen is jelentkezhettek és majd a játékok során eldől ki lesz a szerencsés Razz Pasik ne jelentkezzenek, mert az eleve bukta xD
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openVas. Szept. 11, 2011 5:54 pm

Ikumi szerető szívesen lenen :3 Úgy is szeretnék majd hozzád menni 1kis clubterem meg nyitásra, hogy csinálhassak repülő clubbot a repülni szerető kariknak :3
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openVas. Szept. 11, 2011 6:17 pm

Rendben, 1 jelölt elfogadva. A diáklányoknak nincs sok esélyük, de ha valaki elég ügyes, akkor elcsavarhatja a fejét Razz Gyerünk lányok/nők, jöhetnek még a jelöltek Razz Nem szeretőt keresek, hanem igazi szerelmet, aki jóban rosszban együtt van az igazgatóbácsival Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openVas. Szept. 11, 2011 6:27 pm

Judy jelentkezik, de szerintem előbb tedd el láb alól Megset. XD Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Szept. 12, 2011 10:42 am

Egy kis vadságban mindig benne vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Szept. 12, 2011 10:57 am

Szerintem ketten is bőven elegen leszünk neki. Very Happy Asszem jó lenne ha valaki játszana velem a játékban is.^^
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Szept. 12, 2011 8:22 pm

Öm, a jelentkezések elfogadva!
Véletlenül nincs egy tanárnéni, aki lenne a párom? Razz Még csak diákok jelentkeztek xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openKedd Szept. 13, 2011 3:38 am

Mielőtt még a Tanár úr megijedne, nem magához jelentkezek. Razz-De ha gondolja szívesen játszok magával is egyet.

Ezenfelül: szeretnék játszani, akinek van kedve az dobjon meg egy pü-vel -de csak finoman!!!-
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openSzomb. Szept. 17, 2011 6:00 pm

A rendes játéktéren írtam a szobámba, aki szeretne velem játszani, az ott megtalál!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 1:43 pm

Aki szereti az ilyen lolipop lányokat mint én, az írjon rám egy PÜ-t és mehet a játék! Razz

ELKELT.


A hozzászólást Kasai Ayumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 23, 2011 1:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openCsüt. Szept. 22, 2011 6:50 pm

Üdv. Mivel új vagyok az oldalon szeretnék valakivel játszani. Lehet az bárki. Én konkrétan szocializálódós játékra gondoltam, a harcot inkább hanyagolnám, mert nem akarok rögtön az elején ellenségeket szerezni Very Happy Very Happy Köszönöm, és aki szeretne játszani akkor jelentkezzen PM-ben.
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openCsüt. Szept. 22, 2011 9:12 pm

Majd én is szeretnék valakivel játszani ha lehet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 9:54 am

Nem alternatív játékra keresek egy akár vagy több játékost, mind egy milyen típusú, lehet harcolós vagy ismerkedős én mindkettőre vevő vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Okt. 17, 2011 4:20 pm

Akkor végre én is beszállok ebbe a topicba, játék társ kerestetik. Akár több játékost is fogadok, de mértékkel. Ja és mind1, hogy alti vagy a játéktér lesz a helyszín.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openSzer. Okt. 19, 2011 2:20 pm

Játékos társat (társakat) keresek ismerkedős, harcolós játékra, altiban vagy rendes játéktéren, csak küldj előtte egy pm-et Smile
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openVas. Nov. 20, 2011 11:14 pm

Sziasztok!

Nos, én is csatlakoznék a játéktárs kereséshez. Akinek lenne kedve valamiféle játékhoz a rendes játéktéren, várom a jelentkezőt! (Vagy jelentkezőket Razz)
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Nov. 21, 2011 12:19 am

Fiúk lányok, beszélgettem Tong tanár úrral és ha érdekelné néhányotokat, akkor ismerkedés illetve időtöltés gyanánt mesélhetnék nektek egy kis könyvtári agytornát. Tong tanár úr szívesen hívna el néhány útba kerülő diákot szorgalmi feladatra. És akár jó bevezető lenne egy későbbi történetszálhoz is. Nem konkrétan kaland lenne, inkább meséléssel megtűzdelt közös játék, ezért is írtam ide inkább

Ha érdekel, akkor írjatok nekem privát üzenetet és ha 2-3 játékos összegyűlik a tanár úr mellé, akkor egyeztetünk és el is kezdhetjük majd. Talán még valami jutalmat is kitalálok nektek
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Nov. 21, 2011 3:29 pm

Nem bántásból, de ilyenre nem hiszem, hogy sokan jelentkeznének.
Ha valóban az a cél, hogy legyen játék akkor annak figyelem felkeltőnek érdekesnek kell lennie. Ha 1 olyat terveztek ami már hangzásra is unalmas arra nem sok vevő lesz. Bocsi, de úgy gondolom ősszintén ki mondom azt amit talán ti is sejtetek.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openHétf. Nov. 21, 2011 5:40 pm

Sajnálom hogy nem tetszik a dolog. Nincs gond a véleményeddel, no persze segített volna ha nem csak azt mondod el hogy unalmas, hanem hogy egészen pontosan miért is unalmas. Így egyenlőre csak vaktában kezdek el lövöldözni

Először is Tong úr az itteni https://yokaitaisen.hungarianforum.net/t7p15-folyosok#5354 rövid mesélést követően megkért, hogy meséljek neki a könyvtári kutakodásról, én pedig felvetettem hogy néhány diákot is bevonhat a könyvmolykodásba. A linkelt játékocska nem mindenkinek vetheti fel az érdeklődést, így spoilerkedek és közlöm hogy talán némi harc is előfordulhat, de az attól függ hogy mit és hogyan csinálnak a karakterek

Elég sok lehetőség van minden mesében, mert ha teszek is le követendő vágányt, az általában nem egyetlen egy, azaz a mese alakulása a résztvevő karakterek tetteitől függ, még akkor is ha vannak jóval előre tervezett dolgok is, amik így talán nem biztos hogy megtörténnek. Ez persze némi gondolkodás kárba vesződése, de ez vele jár a mesélésekkel

Ha nem fedtem le a meghívás unalmas részeit, akkor ha szeretnéd most elmesélheted hogy mi volt a probléma, így esetleg korrigálni tudom. Személy szerint érdekelne, hogy miben hibáztam
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:03 pm

Keresem játékos társam.
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:09 pm

Nos Kasai 1 könyvtári agytorna szerintem csak arról szólna mint 1 átlag óra ami hát a valóságban is unalmas. Ezen az oldalon ha már démonok vagyunk akkor el kéne ütni az átlag dolgoktól. A harc jó bár a könyvtáros nénit asszem elég nehéz lenne el verni.

De lenne 1 javaslatom a töri tanárnak sem lenne talán gáz.
Kincset kéne keresni aminek tartalmáéról a tanár el mondhatja a a történetét bármikor, közben lenne harc a kincs őrzőivel.

A hentisebb részhez talán azt tudom javasolni, hogy néhányan ott próbáljanak olyanokba fútni akiket az eszükért kedvelnek és nem az erejük ért stb.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:12 pm

Én is kezdek unatkozni, bárki jelentkezését el fogadom.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:41 pm

Köszi a válaszodat, akkor így hozzáadok néhány infót. Lényegében a tanár úr gondolom szeretne könyveket kipakoltatni és átnézetni, de ez csak a formalitás. Ami a harc részét illeti a könyvtárnak, annyit azt hiszem elárulhatok hogy akad néhány furcsa könyv is ott - nem csak tartalom értelemben. Ami kincseket illeti, van a tervben olyasmi is, akár a könyvtárkodásba is bele tudom suvasztani ha van rá igény

(egyébként már öt játékost is érdekelt, szóval akit most így érdekel annak még van egy kevés ideje jelentkezni)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-openSzomb. Nov. 26, 2011 3:35 pm

Boldogan jelenthetem, visszatértem, úgyhogy játékos társat keresek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékostárs kerestetik - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kerestetik   Játékostárs kerestetik - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Játékostárs kerestetik
Vissza az elejére 
3 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: