Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Arya Detin naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Arya Detin naplója  Empty
TémanyitásTárgy: Arya Detin naplója    Arya Detin naplója  Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 5:32 pm

Nézzük csak mi is történt velem miután bekerültem ebbe az iskolába. Állítólag azért, hogy tanuljak, gyakorlatilag meg azért, hogy ne legyek útban.
Miután bekerülte a suliba sok izgalmas, de leginkább élvezetes kalandba kavarodtam. Ott volt a szobatársnőm, akit nagyon kedvelek,és nem cserélném le semmi pénzért sem. Már csak azért sem, mert nem csak a társasága miatt szeretek vele lenni, hanem sokkalta élvezetesebb dolgokat is műveltünk együtt.
És akkor nem is beszéltem még a kis hármas fogatról, bár csak egyszer esett meg, de ennek ellenére nagyon jó volt. Azt viszont be kell valljam, hogy kicsit útban éreztem magamat a végére, mert úgy nézet ki, hogy felesleges harmadik vagyok. Így arrébb álltam, és ez volt az én legnagyobb szerencsém, mert belefutottam a nagy ő be azt hiszem.
Raynnel érdekes kis kalandom volt, aztán rájöttem, hogy több ez mint kaland, és eleinte szeretőnek fogadtam, de a dolog kezdett túl nyúlni rajtunk és a nyarat is együtt töltöttük. A csodás pillanatokról nem is beszélve. Egyre jobban úgy érzem, hogy ő az igazi nekem, de valamit még majd ki kell próbálnom. Amióta vele vagyok nem feküdtem le a kérésére mással, de meg kell tudnom, hogy mi lesz akkor ,ha megteszem, még ha titokban is. tudnom kell, hogy mit fogok akkor érezni, vagy hogy egyáltalán menne e a dolog, bár succubus létemre elég baj lenne, ha nem menne. Szóval leginkább az érdekel, hogy bekavar e ez a dolog az érzéseimbe, mert ha igen, akkor tényleg ő nekem az igazi.
Így hát az új évre több tervem is van. Egyrészt folytatni akarom a dolgot a kedvesemmel, más részt ideje tényleg végig menni a suli minden helyiségén és kiélvezni a lehetőségeket, harmad részt pedig ki kell derítenem, hogy mit is érzek valójában.
Vissza az elejére Go down
 
Arya Detin naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fubuki naplója
» Mika naplója
» Azazel naplója
» Mitsui Yua naplója
» Shina naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: