Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Kluzgor unalmas naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Kluzgor unalmas naplója Empty
TémanyitásTárgy: Kluzgor unalmas naplója   Kluzgor unalmas naplója Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 1:49 pm

Szinte fel emelő volt, hogy az első órát amit tartottam az iskolában félig meddig sikeresen és gyorsan le tudtam. Már akkor tudtam, hogy nehéz évem lesz a diákokkal és ez be is bizonyosodott. Nem tudom mire tanították a szülők a gyerekeiket, de a diákok közül soknak vagy el volt zárva az ereje vagy alig volt használható. Ezért gyakran kellet órákat tartanom iskola után, hogy a diákok gyorsan képesek legyenek azokkal a veszélyekkel szembe nézni amelyek várhattak rájuk. Senki sem mondta, hogy ez könnyű lesz a számukra így jogosan utálhattak meg ha akartak. Persze rajongóim is akadtak egy páran akik szinte csüngtek rajtam. De szerencsére az év végén meg szabadultam tőlük. legalább is nyárig amikor is szabadságomat olyan helyen tölthettem el ahol senki sem érhetett el. Így a nyaram unalmasan még is nyugalomban telt el kár, hogy vissza kellett mennem, hogy tovább dolgozzak a diákok képzettségén és tudásán. De hát ez van a munka az munka és ami biztos kezdem meg kedvelni a helyzetet hiszen megint egy évig kínozhatom ezeket az úgy mond diákokat. Hahahaha
Vissza az elejére Go down
 
Kluzgor unalmas naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rayn dög unalmas naplója (csak azért is)
» Mika naplója
» Azazel naplója
» Mitsui Yua naplója
» Shina naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: