Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chat

Go down 
+30
Shushu
Mitsui Yua
Raven L'amour
Akira
Tochi Kusaru
Amago Aya
Random
Aihara Hanako
Moriya Sayoko
Egami Mizuki
Mordon Ismur
Zacharias Storm
Koorimura Fuyuko
Natsumi Thetis
Hana Mitsuki
Natria Hamachi
Aichi Tomoko
Kluzgor
Akaki Kaede
Elfie McSnow
Kibō
Sendō Yukari
William Wandern
Chou Atsumi
Warg Linderoth
Rayn Delaver
Azazel Rakiel
Narazaki Ryuko
Aono Tsukune
Ikumi
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openHétf. Jan. 30, 2012 5:51 pm

Fontos kérdés....
Ha valaki el akar jutni az Akadémiára, de csak most hall róla először.... Az hogy juthat el oda? ^^
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzer. Feb. 08, 2012 2:33 am

Elvileg vannak róla prospektusok ha más nem is, én legalábbis így tudom


Illetve még valami srácok, a kalandunkkal mi lesz mert Flandretől nem igazán lehet számítani üzenetre arról hogy miért nincs és meddig, majd akkor derül ki miután visszatér. Nem szeretném félbeszakítani a kalandot, de talán el kellene döntenünk hogy Will átvegye őt mint NJK vagy hát talán megállíthatjuk a kalandot és addig aki akar játszhat másutt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openKedd Feb. 14, 2012 3:23 pm

Inaktívnak bélyegeztek, ami rendjén van. csak kérlek ne töröljetek ki még.

Kyle
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openKedd Feb. 14, 2012 9:36 pm

Nagyon, de nagyon lekötelezne mindenki, ha egyet-egyet rákattolna mindegyikre! Fontos lenne!

Chat - Page 3 DOEgp Chat - Page 3 8i0WI
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzer. Feb. 15, 2012 3:41 pm

Figyelem mivel a sépség verseny el maradt. Mivel nem sokan tudtak volna jelen lenni hiába a szebbnél szebb jelentkezők :s. Ezért úgy döntöttem illetve találtam ki, hogy Mácius 15-ig mindneki pmben tehet 1szavazárt bármelyik karakterre. Legyen az lány vagy fiú teljesen mindegy aki a legtöbb szavazatott kapja az lesz az iskola szépe és jó képűje.

De lenne 1-2 ki tételem senki sem szavazhat magára főleg nem a multik nem szavazhatnak 1 adot saját karakterre. Meg aztán meg kérném, hogy a multik összesen csak 1 karakterrel szavazzanak, hogy ne hogy az legyen, hogy mind a 6 kari barátnődre szavaz és ő ezért nyer.

Szerintem ez így szabályos mindenki 1szer szavazhat és magára nem.
Tehát Március 15-ig várom a pm-eket 1 fiú nével és 1 lány névvel, hogy el döntsük kik azok akik az iskola falain belül a legszebbek.

Üdv: Kluzgor
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzer. Feb. 15, 2012 4:18 pm

Ööö, szíves elnézést kérek, de a karakterem már régen nem diák XD És ha csoporthoz adtok, akkor hadd legyek kék, vagy valami más Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzomb. Feb. 18, 2012 8:43 pm

Asszem meg van a kövi avatar képem! Razz
Valaki tudja, honnan lehet ilyet rendelni? Very Happy

Chat - Page 3 Tumblr_lqlvejgF2i1qdfypno1_500
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openVas. Feb. 19, 2012 7:06 pm

Van egy kis bibi, rendes játéktéren egy korábbi játék amiről azt hittük hogy megszakadt úgy tűnik hogy folytatódik. Ha nem nagy baj akkor írok oda is és Mikahoz is amíg egyik véget nem ér. Más megoldás nem jut eszembe
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openKedd Feb. 28, 2012 9:53 am

köszönöm azok türelmét, akiknek reaggal tartoztam. Nekik most ment a pótlás, és lassan de annál biztosabban repülni fognak a válaszok folyamatosan. Egyelőre napi 1-2vel fogok tudni szolgálni, de már ez is több, mint a semmi :d

Arya, Elriel,Alana Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 10, 2012 12:30 pm

Az iskola szépe és szép fiúja szavazás 5 nap múlva le jár.
Ez figyelmeztetés ként írom, mert eddig szörnyen csalódott vagyok.
Na szóval van 5 napotok, hogy el küldjetek 1 fiú és 1 lány nevet, de nem saját karakterét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openVas. Márc. 11, 2012 1:06 pm

És hová kell küldeni? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openVas. Márc. 11, 2012 3:24 pm

Nos ha kicsit feljebb olvastál volna akkor láthatod, hogy pm-ben kérem a szavazatokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openVas. Márc. 11, 2012 5:23 pm

Bocs, akkor szavazok is! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aono Tsukune
Admin
Aono Tsukune


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Mar. 24.
Age : 34

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openVas. Márc. 18, 2012 9:29 pm

Amit most írok, minden játékosnak szól, tehát senki sem vegye magára!

Jó lenne, ha mindenki úgy kezelné az itteni játékot, mint egy JÁTÉK! Ha valami olyan történik, ami nem tetszik, azt illedelmesen beszéljétek meg egymással, esetleg kérjetek meg egy admint, aki segít a félreértések tisztázásában!

Ha ezentúl valaki megfenyeget más játékost, vagy esetleg sikerül elüldöznie másokat, az azonnal törölve lesz az oldalról és nem fogok mellé beszélni, minden egyes karakterét törlöm! Ha esetleg nem tudná valaki, akkor az adminok könnyedén kideríthetik, hogy ki kinek a karaktere... Tehát nem érdemes azzal szórakozni, hogy csinálok egy új regisztrációt és azzal szólogatok be másoknak. A lényeg tehát, ha BÁRKI fenyegeti a Játékosokat, elüldözi őket, az teljesen TÖRÖLVE lesz!

Mindenki aki beregisztrált az oldalra, elfogadott egy bizonyos szabályzatot. Ezt a regisztrációkor lehet elolvasni, de szerintem eléggé sokan kihagyják azt... Ez a netiketről szól. A játéktéren a trágár szöveg megengedett, de CENZÚRÁZNI kell. Tehát a trágár szó valamelyik betűjét(direkt nem karaktert írok) csillagozni kell(pl.: k*rva).
Ha a chaten valaki trágár szót használ az bant fog kapni. Ennek hossza 1 nap. Ha viszont túl sokszor esik meg valakivel, hogy nem vigyáz a szájára, örök bant fog kapni! Természetesen ha egy másik Játékosnak írja sértő szándékkal a trágár szavakat, az egyből törlést von maga után.

Bárki, akit ezek után valamilyen sértés ér, forduljon hozzám és én eldöntöm, hogy mennyire súlyos a dolog. Kisebb marakodások esetén nem lesz törlés, attól nem kell félni!

Azt szeretném, ha az oldal a játékról szólna és nem a játékosok veszekedéseiről! Tehát ha játszani akartok, akkor játszatok kulturáltan!
Vissza az elejére Go down
https://yokaitaisen.hungarianforum.net
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 24, 2012 6:48 pm

Hova tűnt innen mindenki?
Vissza az elejére Go down
Aono Tsukune
Admin
Aono Tsukune


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Mar. 24.
Age : 34

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 24, 2012 7:07 pm

Nem tudom. Remélem nem az én kis irományom okozta a fennakadást.
Vissza az elejére Go down
https://yokaitaisen.hungarianforum.net
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openSzomb. Márc. 24, 2012 7:11 pm

Hát... lehet, hogy az egy nappal hosszabb hét lehet az oka?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openVas. Márc. 25, 2012 8:41 am

Nekem fel sem tűnnek a napok, mert az e hetet és a jövő hetet is végig tanulom reggeltől estig. -.-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openCsüt. Márc. 29, 2012 12:37 pm

Elnézést a kedves játékosoktól! Elég zűrös az életem a mostani időben....de megpróbálok háttérbeszorítani a bajaimat és igyekszem ismét játszani. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 16, 2012 2:00 pm

Jó napot kívánok! Hát kérem szépen, mi folyik itt?! :S
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 16, 2012 2:06 pm

Nem tudom, de ez tudom, hogy ízlés dolga, de ez valami borzalom. Nem látni azt amit írsz alig azt ami már postban van és azt végkép nem hogy hol van új post. Ez a szín világ nem lett el találva inden 1befolyik.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 16, 2012 2:22 pm

Aláírom itt is
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openHétf. Ápr. 16, 2012 3:30 pm

Frissíteni akartam az oldalon kicsit, mivel az admintársak semmilyen értelmes választ nem adtak, ezért bepróbáltam egy új skint.
Látom hogy rossz ötlet volt... Ez volt az utolsó hogy bármit is próbáltam csinálni, inkább hagyok mindent úgy ahogy van. Majd ti elrendeztek mindent...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openKedd Ápr. 17, 2012 1:12 pm

Nehogy félreértsd, nem szólunk le. Csak egy kicsit... fura volt ez a dizájn, így hirtelen. Ha váltásról van szó, akkor nem elég egy "hitskin"-es témát bedobni, mert van pár dolog, amit szintén meg kell változtatni. Smile
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-openKedd Ápr. 17, 2012 5:08 pm

Én is csatlakozom ahhoz, hogy tegnap tényleg elrontottad egy kissé a dizájnt, de nem bántani akarunk téged. Mondjuk Kluzi igen nyersen fogalmazott, és a helyében inkább szebben kellett volna fogalmazni. Ez még nem ok arra, hogy megsértődj, és itt hagyj mindent. Mondjuk én se voltam egy virágszál, amikor bedühödtem Sayukira, csak mert kimondott egy olyasmit, amit nem kéne mások előtt, és nem is biztos, de inkább hagyjuk, nem ebszélek róla... -_-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Chat
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: