Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chat

Go down 
+30
Shushu
Mitsui Yua
Raven L'amour
Akira
Tochi Kusaru
Amago Aya
Random
Aihara Hanako
Moriya Sayoko
Egami Mizuki
Mordon Ismur
Zacharias Storm
Koorimura Fuyuko
Natsumi Thetis
Hana Mitsuki
Natria Hamachi
Aichi Tomoko
Kluzgor
Akaki Kaede
Elfie McSnow
Kibō
Sendō Yukari
William Wandern
Chou Atsumi
Warg Linderoth
Rayn Delaver
Azazel Rakiel
Narazaki Ryuko
Aono Tsukune
Ikumi
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 23, 2012 5:45 pm

Vannak, akik soha nem tanulnak a hibáikból, mert egyenesen tesznek rá ahhoz, hogy elgondolkozzanak, hogy miért bánnak így vele - jogosan.
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Aug. 29, 2012 11:37 am

Isten éltesse Alexander Silverblood-ot a 21. születésnapja alkalmából! Very Happy cheers
Vissza az elejére Go down
Amago Aya

Amago Aya


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2012. Aug. 26.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Aug. 29, 2012 11:56 am

Én is csatlakozok. Hosszú életet, sok nyugalmas percet!
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Aug. 29, 2012 5:39 pm

Ugyanúgy én is. Very Happy
Boldog szülinapot Alexander! Smile
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 11:51 am

Na, engemet ne számítsatok bele a tanórás játékba. Egyrészt mert az érkezési sorban reagolást preferáltam eredetileg, más részt meg bent vagyok egy szekrényben úgy meg nem tudok jegyzetelni, harmadrészt mert lekéstem erről a körről egyébként is (másra vártatok 5 napot, rám miért nem lehet ugyanennyit?). De nem bunyózni jöttem csak jelezni hogy így nekem nem oké
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 1:41 pm

Felőlem világos a helyzet, és elnézést.
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 3:38 pm

Az első dolog nem a te hibád Mordon, hiszen emlékszel hogy én kérdeztem van e reag sorrend vagy sem és mondták hogy ott nincsen. Szóval az csakis a személyes preferenciám, ergo az én "hibám"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 4:27 pm

Kibou, elnézést, hogy nem vártalak meg, de így is sokat kellett várni, és szeretném folytatni a játékban a tanítást. Meg nézd: a tanítási játékok azzal is járnak, hogy ha jön egy karakter az órára, az nem elég, hogy odaír egy olyat, hogy odajön, és ennyi. Tanításokra inkább csak azok a játékosok jöjjenek, akik folyamatosan aktivizálják magukat. Még Thetisnek is vagy többször kellett mondanom, hogy írjon. Igen valóban, nincs sorrend, ezt meg is írtam a faliújságba, de a türelem nem végtelen. Most már úgy fogom fogom, hogy aki egy hétig nem ír oda, akkor nélküle fogom tovább vinni a kört, ennyi. A leghivatalosabb játékoknál, mint a Thrillion kincsei, ott aztán meg végkép nem várnak, ott meg is van szabva a limit. Remélem Warg és William ezzel egyetért velem.
Ami azt illeti a legutolsó reagomban már elővettelek a szekrényből.
A magam részéről ez egy teljesen alaptalan felháborodás. Ha nem tetszik, akkor ez van, erről nem én tehetek.
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 5:54 pm

Vortex Spicer írta:
Még Thetisnek is vagy többször kellett mondanom, hogy írjon.

Hé! Csak egyszer kellett szólnod és akkor is írtam volna. Razz
De az igaz, hogy kiment a fejemből. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 6:08 pm

Ez tényleg igaz, de chaten is azért meg lett említve XD
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 6:09 pm

Natria Hamachi írta:
Ez tényleg igaz, de chaten is azért meg lett említve XD

True, no problem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 6:17 pm

Mindegy most már, de tudod, hogy szólunk neked, ha te jössz. ^^
Vissza az elejére Go down
Kibō
Diák
Kibō


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Dec. 24.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 6:33 pm

Most sem látom hogy kivett volna a szekrényből, de mivel a játék rp része az játék, a problémám is igazából a hármas pont, ezért többit hanyagolom

Viszont ami azt a pontot illeti, a fenti néhány hszből ki tudok olvasni néhány dolgot. Egyrészt Thetis ha csak egyszer de kapott jelzést a reagolásra, míg az én pü bejövő boxom üres. Foglaljuk össze: rám nem vártál az ötödik nap végéig mint ahogy másra, nekem egyetlen egyszer sem szóltál hogy én jövök, harmadrészt pedig a mostantól életbe lépő határidő egy hét, ami ugye több mint öt nap. Igen ez nem elég ok a felháborodásra, de arra elég hogy ne neked álljon feljebb

Az álláspontomat kultúráltan elmagyaráztam, részemről tisztázva az ügy
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openCsüt. Aug. 30, 2012 7:08 pm

Kibō írta:
Egyrészt Thetis ha csak egyszer de kapott jelzést a reagolásra, míg az én pü bejövő boxom üres.

Nem pontosan így volt. Very Happy
Nem PÜ-ben szólt, hanem az altink egyik reagjában. Smile
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzomb. Szept. 01, 2012 9:35 am

A szülinaposok sora folytatódik, most isten éltesse Tochi Kosaru-t 16. szülinapján! Wink Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tochi Kusaru
Diák
Tochi Kusaru


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Aug. 23.
Age : 27

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzomb. Szept. 01, 2012 9:40 am

Őszintén szólva csak 15 (a karakterem 16), és nagyon köszönöm szépen! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzomb. Szept. 01, 2012 9:46 am

Tochi Kusaru írta:
Őszintén szólva csak 15 (a karakterem 16), és nagyon köszönöm szépen! Very Happy

Ó, akkor mindjárt kijavítom, amúgy meg nagyon szívesen. Very Happy De akkor te, a user vagy 15 éves és a kari 16?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openVas. Szept. 16, 2012 9:46 am

Üdvözletem! Rég láttuk egymást! ^^
Natinak pedig jár pár puszi a köszöntőért! Smile
Mentségem nincs a hírtelen lelépéseimre, sajnálom... Vegyétek úgy, hogy elmentem Orochimaru-hoz erősödni! Sasukét párszor elgyepáltam, majd Kabutót is, majd otthagytam őket.. És most erősebb vagyok, mint bármikor. Visszatértem! ^^
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openHétf. Okt. 15, 2012 6:28 pm

Rayn, Yua, Akira, töröljétek már ki a postjaitokat, kérlek! Nem veszitek észre, hogy nem ti jöttök?? Egy dolog, hogy nincs sorrend, de kör még ugyanúgy van!
Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openHétf. Okt. 15, 2012 8:06 pm

töröltem
Vissza az elejére Go down
Raven L'amour
Diák
Raven L'amour


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Aug. 23.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Nov. 07, 2012 7:36 pm

Úgy ki van ürülve a fórum, mi van emberek? Vagy csak én jövök fel túl ritkán? xD
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Nov. 07, 2012 7:59 pm

Raven L'amour írta:
Úgy ki van ürülve a fórum, mi van emberek? Vagy csak én jövök fel túl ritkán? xD

Igazad van Raven. Az én játékaim is állnak, így egyre ritkábban nézek fel... :/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Nov. 07, 2012 8:22 pm

Rav, én szívesen játszok veled, most megjött a kedvem a fórumozáshoz xD Ezzel a karimmal már csak altizni tudok, de az igazgató már szabad teljesen Smile Csak szólj Wink
Vissza az elejére Go down
Raven L'amour
Diák
Raven L'amour


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Aug. 23.

Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Nov. 07, 2012 8:27 pm

Nem azért mondtam, van nekem játékom bőven elég, de azért köszi xD Én a chates beszélgetéseket hiányolom Surprised
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-openSzer. Nov. 07, 2012 9:51 pm

Akkor majd felnézek néha az itteni chatre is Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 6 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Chat
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: