Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Chat

Go down 
+30
Shushu
Mitsui Yua
Raven L'amour
Akira
Tochi Kusaru
Amago Aya
Random
Aihara Hanako
Moriya Sayoko
Egami Mizuki
Mordon Ismur
Zacharias Storm
Koorimura Fuyuko
Natsumi Thetis
Hana Mitsuki
Natria Hamachi
Aichi Tomoko
Kluzgor
Akaki Kaede
Elfie McSnow
Kibō
Sendō Yukari
William Wandern
Chou Atsumi
Warg Linderoth
Rayn Delaver
Azazel Rakiel
Narazaki Ryuko
Aono Tsukune
Ikumi
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openVas. Május 19, 2013 1:26 pm

Az igaz, hogy ő előbb hírdette meg, de erősen kétlem, hogy Elfie képes lenne összehozni egy akkora bulit, mint Ryu. Azért gondoljátok meg!
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openVas. Május 19, 2013 1:53 pm

Csúnya dolog azért csinálni párhuzamos bulit "mert úgyse tudok akkorát csinálni mint te", meg nem vagyok az elit diákok köreiben. De oda se neki, nincs baj mert kicsi buli is lehet jó buli, nyan!
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openVas. Május 19, 2013 2:55 pm

Elfie még mindig nem tudom, h hol lesz ez a karim, de a Birtokot elbitorolhatjátok. Very Happy Vagyis nem az egészet, hanem csak a rajta lévő kisebb faházat, ami igaz nincs a leírásában, de most képzeljétek oda Very Happy Még azt is megengedem, hogy ti képzeljétek el, hogy néz ki, ha jó neked.

Ryu, ha azon versenyzünk, hogy ki tudja a legnagyobb bulit szervezni, akkor én nyerek, mivel a legnagyobb terület az én birtokomba van hármunk közül. Amúgy is szerintem nem verseny, hogy ki tartja a legnagyobb bulit, max az amerikai filmekben a 16. születésnap a tinicsajoknál, de ha jól tudom az oldal a japán kultúrában játszódik és nem az amerikaiban és a karaktered nem lány...
Vissza az elejére Go down
Elfie McSnow
Diák
Elfie McSnow


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : nya~

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openHétf. Május 20, 2013 9:24 pm

Á, ó, szóval innen a faház dolog... hát, nem is tudom, Elfie inkább csak látásból ismerhet valamennyiteket téged pedig csak akkor ha gyakrabban jársz be valahogy az iskola területére. Úgy gondoltam az iskola falain belül lenne jó, az alagsorban akár több hangszigetelt részt is el tudok képzelni
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openSzomb. Júl. 27, 2013 6:17 am

Két nagyon jó haveromat is elkezdtem utálni amiért
1. Csesznek irni
2. Csak a szex jár a fejükben.
3. Egymásnak mindig irnak, de akkor is csak a faxukat verik ki egymásnak.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openSzomb. Júl. 27, 2013 9:26 am

Azt én sem nagyon szeretem, ha két pasi játszik akkor gondolom ez megy egész este. Elég zavaró, amikor némelyek kizárnak a köreikből, noha mondjuk más indokokból néha én is valahova sűrűbben írok, mint máshova. Tudod mit? Úgyis el terveztünk a játékban menni valamerre, szívesen rád szánom a mai napom, ha szeretnél játszani. Egyébként, a skype címem megvan neked? Mert az msn címem megvolt, de nem skyposítottam ugyanis nekem már volt skypom akkor. Ha kéred én szívesen megadom, ott könnyebben el tudsz érni
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openSzomb. Júl. 27, 2013 11:02 am

Köszike, de akkor is nagyon nem akarok összeveszni a két illetővel, de néha nagyon felidegel már...
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openSzomb. Júl. 27, 2013 11:10 am

Én is ismerek olyan szerepjátékosokat, akik ugyan nehezen találnak olykor közös nevezőt például egymással, de egyikőjük sem akar velem igazán játszani, főleg nem tartalmasan. Ugyan én is szoktam nem reagolni időkig, de ők nem is akarták folytatni nagyon, maximum egymással.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openSzomb. Júl. 27, 2013 12:19 pm

Az ilyenekkel jol ki kell cseszni a játékban XDXD
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openSzomb. Júl. 27, 2013 12:42 pm

Ha már nem érdekli őket, hogy reagot írjanak, na akkor nehéz dolog (X
Vissza az elejére Go down
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openVas. Feb. 16, 2014 9:37 pm

Fú, de régen voltam itt Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openHétf. Feb. 17, 2014 7:22 am

Bocsi Eiko teljesen meg feledkeztem a játékokról és sajna te sem szóltál. A jelszóm is éppen csak az eszembe jutott.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openHétf. Feb. 17, 2014 8:13 pm

És én is jövök neki reagokkal, illene már ha visszajöttem. Még meglátom hogyan, de igyekszem visszarázódni az elakadt játékaimba.
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openKedd Feb. 18, 2014 4:53 am

Sajnálom emberek..., ha kapok is válasz reagokat, de... hogy is mondjam... kényszerből nem akarok választ is irni csak ha visszatér egy kicsit a kedvem is.. Rájöttem, nem sok értelme van ugy játszani, hogy közbe más fele jár az eszem. Mindenesetre, ha kicsit várni is kell... - nem mondok biztosat, talán kicsit többet pár hétnél - az azért van mert koleszbol nem szivesen irok, otthon meg kihasználom, hogy otthon vagyok ezért ide nem jut időm igazán, ha lesz rá lehetőségem minden reagomat pótlani fogom. Köszönöm a figyelmeteket!
Vissza az elejére Go down
Kira Ryuho
Diák
Kira Ryuho


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2014. Aug. 20.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openKedd Szept. 02, 2014 1:07 pm

Elnézést kérek, hétvégéig nem nagyon leszek, ez a szeptember durva hónap nekem..
Vissza az elejére Go down
Random




Hozzászólások száma : 674
Join date : 2012. Aug. 07.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openKedd Szept. 02, 2014 5:12 pm

nem baj Smile utána is jo lesz
Vissza az elejére Go down
Nakashima Kameko

Nakashima Kameko


Hozzászólások száma : 334
Join date : 2016. Dec. 29.
Age : 23
Tartózkodási hely : Úrnője házában

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openVas. Ápr. 09, 2017 8:01 pm

Chat en csak holnap leszek, ma nem tudok. A reagjaim is holnap mennek. Csak itt tudnék írni jelenleg.
Vissza az elejére Go down
Elie

Elie


Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Jan. 18.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openVas. Ápr. 01, 2018 7:31 am

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Vissza az elejére Go down
Elie

Elie


Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Jan. 18.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openSzomb. Márc. 09, 2019 5:26 pm

Unatkozóm!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Elie

Elie


Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Jan. 18.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openVas. Ápr. 21, 2019 12:02 pm

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Sok sok nyuszi hús legyen az asztalotokon Razz
Aki nem szereti a nyuszikat, küldje nekem el őket.
Finomak nyersen és főzve/sütve is Razz
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openKedd Ápr. 20, 2021 8:07 pm

Létezem, jelszó dilemmámat megoldottam és egy kicsit igazítottam az oldal kinézetén, de szakértelmem némiképpen elkopott már
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-openKedd Ápr. 20, 2021 8:15 pm

Regisztrációt kéne megoldani talán. Hozzám valami csoda folytán kijött 1 lap és így tegnap jóvá hagytam 5db-ot amiből 3 elavult volt. Valahogy meg kellene oldani, hogy simán be tudjanak jönni regisztrációval.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chat - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chat   Chat - Page 8 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Chat
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: