Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:19 pm

*Meg csókolt és hagyat döntött. Gyorsabban kezdet mozogni bennem amitől még jobban nyögtem és sóhajtottam.
-Ahh ez nagyon jó angyalkám.
*Meg csókoltam mikor a melleimet masszírozta majd az egyik mell bimbómat be kapva szívogatta azt. Hangosan nyögtem és sóhajtoztam ahogy el kezdtem remegni az orgazmustól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:25 pm

Ahogy Ikumi egyre hangosabban nyögött, egyik mellbimbóját számba vettem és finoman harapdálni, szívogatni kezdtem azt, amitől csak még hangosabban kezdett nyögni. A kéjes nyögéseknek és menyasszonyom szűk, forró puncijának hála én is hamar a csúcsra értem, így Ikumival egyszerre élveztem el és spermámat bele engedtem szerelmem puncijába. Magamhoz ölelve, hátra dőltem vele a kádban és apró csókokkal kényeztettem, ahol csak értem.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:30 pm

*Egyre jobban élveztem a kényeztetést amit a vőlegényem nyújtott nekem. De mivel ő is élvezte és meg remegett bennem tudtam, hogy ismét belém fog élvezni. Én is egyre jobban remegtem és így egyszerre élveztünk el mind ketten. Forró nedve belülről melegített miközben magához ölelt. Csókjaitól és az orgazmustól halkan sóhajtoztam.
-Imádlak Angyalkám.
*Mondtam neki és meg csókoltam ahogy a nyakába kapaszkodtam.
-Menjünk pihenjünk kicsit fáradt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:37 pm

- Én is imádlak.
Válaszoltam, majd egy csók után, arra kért, menjünk pihenni. Bólintottam, majd miután kimásztam a kádból, segítettem neki is kiszállni. Meztelen testének látványával, soha nem tudtam betelni és hiába takarta el törölközővel, megint rááltam. Nem tudom, miért van rám ilyen hatással, de amint meglátom, rögtön izgalomba jövök. Próbáltam derekam köré csavarni egy törölközőt, de a sátor, nem akart eltűnni.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:43 pm

*Ki segíttet a kádból amit egy csókkal háláltam meg. majd egy törülközött csavartam magam köré. Mikor meg fordultam angyalkám ismét keményen állt mögöttem.
~Szeretem volna pihenni egy kicsit, de szegén olyan merev, hogy azt hiszem nincs mit tenni.
*Oda léptem szennyes tartóhoz és le dobtam magamról a törülközött. Szembe fordulva vele rá ültem a szennyes tartóra és fel emelve mind két lábam kicsit félre nézve zavarodottságomban vártam, hogy ismét bele helyezze a farkát a puncimba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:50 pm

Ikumi lassan a szennyes tartóhoz sétált, majd ledobta magáról törölközőjét. ~ Istenem, milyen gyönyörű. ~ Néztem végig a lányon, majd mikor felült a tartó tetejére és széttárta előttem lábai, egy kicsit én is bele pirultam a látványba és hirtelen azt hittem, elered az orrom vére. Lassan oda lépdeltem hozzá és egy apró puszit nyomtam arcára, miközben elkezdtem simogatni szerelmem punciját.
- Köszönöm.
Suttogtam fülébe. Ikumi puncija már kicsit nedves is volt, valószínűleg a helyzet izgathatta fel, de nem habozva, újból betoltam neki farkamat.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:54 pm

*Mér attól el tudtam volna élvezni ha nem vagyok fáradt ahogy megérintette a puncimat. Egy apró puszi kapva meg öleltem és a puncimba tolta a farkát. Lábaimmal átkaroltam és engedtem, hogy úgy mozogjon ahogy szeretne. Egyre hangosabban nyögtem ahogy meg jelentek szárnyai finomat betakart velük és egyre gyorsabban mozgott bennem. Ettől hangosan sóhajtozva és nyögve a füle mellet szinte már sikoltoztam annyira élveztem amit csinált.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 6:06 pm

Miután betettem neki, lábait körbe fonta derekamon, majd talán kicsit vadabbul és gyorsabban kezdtem e dugni, mint eddig, de úgy tűnt, igencsak élvezte a dolgot. Én is, olyan szinten élveztem, hogy már nem bírtam másra figyelni, így szárnyaim is maguktól előugrottak. Betakartam velük Ikumit és tovább mozogtam benne. Egy pillanatra megálltam és fenekét megmarkolva, felemeltem, majd bevittem a szobába az ágyhoz és lefektettem rá. Lábait nyakamba vettem és úgy kezdtem, kicsit erőteljesebben és gyorsabban mozogni Ikimi puncijában, miközben lábait csókolgattam.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 6:14 pm

*Sikoltottam a kéjtől olyan erősen mozgott már bennem, hogy már akkor sem tudtam volna vissza fogni magam ha meg kér rá.
-Ahh angyalom.
*Mikor fel emelt hirtelen el élveztem ekkor be vitt az ágyba és le fektetett. Lábaimat a nyakába véve mozgott bennem és csókolgatta a lábaimat.
~Ahh meg fogok örülni annyira jó.
*Ismét elélveztem ekkor már szinte húztam magamba és olyan hosszan csókoltam meg, hogy mire elengedtem alig kaptam már levegőt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 6:22 pm

Egyre kéjesebben és hangosabban kezdett nyögni, ami szinte megőrített. Minden nyögésénél azt hittem elélvezek, Hamarosan éreztem, ahogy egész testében megremeg és elélvez. Puncija olyan forró volt, mint még soha és minden egyes mozdulattal egyre közelebb kerültem én is az orgazmushoz. Mikor elélvezett, magához húzott és nagyon hosszan csókolózni kezdtük, közben folyamatosan mozogtam benne, míg végül ismét bele nem élveztem.
- Imádlak szerelmem.
Mondtam neki lihegve, mélyen szemeibe nézve, ahogy magamhoz öleltem és lassan magunkra húztam a takarót.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 6:25 pm

-Én is szeretlek.
*Suttogtam alig halhatóan a kimerültségtől. Mikor ránk húzta a takarót farka még mindig bennem volt így közel álmosan feküdtem a mellkasára.
-Nagyon szeretlek.
*Mondtam és egy könnycseppel az arcomon elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 12:30 pm

Mindketten elaludtunk és mikor felkeltünk, már estefelé járhatott. Mikor kinyitottam a szemeimet, úgy tűnt Ikumi is pont akkor ébredt fel és ahogy vidáman rám mosolygott, vissza mosolyogtam.
- Bárcsak mindig arra ébredhetnék, hogy mellettem vagy.
Mondtam, majd hosszan megcsókoltam, miközben magamhoz öleltem és lassan hátát kezdtem simogatni.
- Szeretnél csinálni valamit? Smile
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 12:37 pm

-Ha eszt szeretnéd akkor költőz a szobámba és aludj velem mindig.
*Hosszan csókolóztunk közben szorosan magamhoz öleltem.
-Csak szeretnék veled lenni.
*Puncimban pihenő farka ismét keményedni kezdett így mikor jobban magához ölelt farka mélyebbre süppedt. Ettől kicsit fel sóhajtottam aztán meg csókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 12:45 pm

Farkam puncijában ismét keményedni kezdett és mikor magamhoz öleltem, kicsit mélyebbre hatolt.
- Ahogy szeretnéd.
Mondtam és megcsókoltam, közben pedig melleivel kezdtem játszadozni. Keményedő mellbimbóit morzsolgattam kicsit és masszíroztam, közben lassan elkezdtem mpzgatni benne farkamat.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 1:12 pm

*Ahogy játszadozni kezdet a melleimmel átfordulva magamra húztam és magamhoz ölelve sóhajtoztam.
-Mindig olyan játékos hangulatban vagy. Ezért is imádok játszani veled Smile.
*Meg csókoltam utána átfordultunk így én voltam felül és lassan előre hátra mozgásokkal kezdtem mozogni rajta.
-Idén megint meg próbálom meg csinálni a repülés clubot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 1:26 pm

Először átfordulva magára húzott, miközben játszadoztam a melleivel, majd egy újabb fordulattal, ismét ő került felülre és előre, hátra mozogva kezdett lovagolni farkamon.
- Én máris benne vagyok édesem.
Feleltem, miközben megmarkoltam fenekét és segítettem neki a mozgásban.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 1:32 pm

*Kezeimet a vállára tettem és szép lassan a mellkasáig lejjebb simítva húztam őket. Előre hajolva miközben testünk össze ért meg csókoltam.
-Szeretlek Angyalom Smile.
*Hamarosan remegni kezdtem a mozgástól. Kisit gyorsítottam míg el nem élveztem ekkor rá feküdtem és pihengetve sóhajtoztam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 2:08 pm

Kezeit vállamra tette, majd lassan végig húzta őket mellkasomig, aztán hozzám hajolt, úgy, hogy testünk teljesen egymáshoz simult. Nagyon jó érzés volt, ahogy forró teste enyémhez nyomódik.
- Én is szeretlek... és bármit megteszek azért, hogy boldog légy.
Közben éreztem, hogy teste ismét remegni kezd, mire gyorsított a mozgásán, így végül én is elélveztem.
- Ha ennyiszer megyek el benned, talán hamarabb lesz gyerekünk, mint hinnénk szerelmem.
Mondtam mosolyogva, majd adtam egy puszit homlokára.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 2:23 pm

*Kicsit el mosolyodtam.
-Kis buta ez még nem történhet meg. Anyu ugyan is már tavaly mielőtt jöttünk egy varázslatot mondott rám. Azt mondta, hogy ezt azért teszi mert tudja milyen ha egy lány és egy fiú egyedül van. Persze akkor csak azt tudtam, hogy azért teszi, hogy biztonságban legyek nem tudtam, hogy játék miatt kell. De akkor azt sem tudtam, hogy ettől lehet majd gyerekem. De most már tudom, mert rendesen el magyarázták.
*Megöleltem ahogy rá feküdtem és nem eresztettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 2:46 pm

Ikumi elmosolyodott, majd elmagyarázta, hogy egy ideig nem történhet meg, hogy teherbe ejtsem, mivel az anyja egy varázslatot mondott rá.
- Áááá értelek.
Válaszoltam, majd lassan simogatni kezdtem, a hátától a fenekéig és vissza. Apró csókokkal kezdtem kényeztetni nyakát és vállait, amíg pihent.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 2:56 pm

*Láthatóan meg nyugodott és ismét csókolgatni kezdett.
-De remélem nem nagy baj.
*Sóhajtottam és meg simogattam a fejét.
-Később biztosan lesz két gyerekünk, de utána szeretnék még egyet. Mert tudom, hogy te is szeretnél Smile.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 2:59 pm

- Nem... persze, hogy semmi baj.
Válaszoltam, miközben tovább csókolgattam és simogattam.
- Rendben van. Amennyit szeretnél. Smile
Feleltem, majd egyik kezemmel, mellét kezdtem simogatni, masszírozni.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 3:09 pm

*Halkan sóhajtoztam ahogy simogatott és csókolgatott.
-Mi lenne ha el mennénk sétálni? Talán találkozunk a többiekkel is valahol.
*Javasoltam, de ha nem volt kedve az sem lett volna baj.
-De ha szeretnéd maradhatunk itt és pihengethetünk még.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 3:18 pm

- Rendben... tőlem mehetünk.
Feleltem mosolyogva.
- De előbb meg szeretnék valamit kérdezni.
Kezdtem bele és tartottam egy kis csöndet.
- Emlékszel, úgy egyeztünk meg, hogy nyílt kapcsolatban maradunk... Még mindig azt szeretnéd?
Kérdeztem tőle, miközben még mindig magamhoz ölelve feküdtünk az ágyon.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-openVas. Ápr. 17, 2011 3:36 pm

*Kérdésén el gondolkodtam volna, de inkább gyorsan válaszoltam.
-Igazából te kérted, hogy legyünk szabad kapcsolatban. Én azt szeretném ha rendes kapcsolatban lennénk. De ha te szeretnél még egy kicsit más lányokkal is játszani akkor nem szólok bele. Csak azt szeretném, hogy ne szeres másba. Nem szeretnélek el veszíteni.
*Kicsit szomorú voltam amiért arra gondoltam, hogy el veszíthetem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 3 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
3 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: