Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 12, 2011 8:52 pm

Először kicsit meglepődött, hogy a fenekébe tettem, de aztán nyögni kezdett és arra kért, ne hagyjam abba.
- Van kedved ezután lezuhanyozni?
Kérdeztem, miközben kicsit gyorsítottam a tempón, puncijába pedig harmadik ujjamat is betoltam, közben szabad kezemmel, csípőjénél fogva, mozgatni kezdtem, ellentétesen az én mozgásommal.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openKedd Ápr. 12, 2011 8:56 pm

-Ez után minden képen le kell. Hiszen emlékszel Hiszen emlékszel nem akarok piszkos lenni.
*Egyre jobban élveztem ahogy gyorsabban mozgott bennem és ujjaitól hamarosan ismét el élveztem. Mikor az ujjait felém nyújtotta szépen le nyalogattam róla a nedvemet majd vártam, hogy most hova fog élvezni a farkával.
-Ohh Willi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 13, 2011 3:38 pm

Ikumi hamarosan, hangos nyögések közepette elélvezett. Puncija nedve beterítette a kezemet, ami lassan lenyalogatott róla, miután felé nyújtottam kezemet. Ezután, mindkét kezemmel megfogtam a lány csípőjét és kicsit mozgatni kezdtem, miközben ln is egyre gyorsabban mozogtam benne, ahogy közeledett az orgazmus, végül bele élveztem Ikumi fenekébe, majd hátulról átölelve ledőltem vele az ágyra.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 13, 2011 6:49 pm

*Egyre jobban sóhajtoztam és nyögtem ahogy a csípőmet meg fogva gyorsabban mozgott bennem. Hamarosan bele is élvezet a fenekecskémbe ami még mindig furcsa egy érzés volt. Hátulról átölelve le dőlt velem az ágyra. Miu fel ugorva az ágyra oda jott hozzám én pedig meg simogattam a bundáját.
-Én pici cicám Smile.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 14, 2011 1:49 pm

Mutató ujjam hegyével, nagyon lassan, épphogy Ikumi bőréhez érve, mellbimbója körül kezdtem cirógatni, még másik kezemmel, punciját kezdtem lassan simogatni. Eközben óvatos, harapdáltam kicsit fülcimpáját, vagy épp nyakát csókolgattam.
- Szeretnéd, hogy kényeztesselek egy kicsit?
Suttogtam a kérdést, halkan a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 14, 2011 6:15 pm

-Igen szeretném.
*Feleltem és aprókat sóhajtva élveztem ahogy hozzám ér.
-De tudod, hogy utána fürdés és pihenés Smile.
*Jegyeztem meg mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 14, 2011 6:41 pm

- A fürdésig benne vagyok... aztán még meglátjuk. Razz
Bújtam kicsit közelebb hozzá és masszírozni kezdtem egyik mellét, míg lassan ujjazni kezdtem menyasszonyom édes punciját. Egy ideig így kényeztettem, majd abba hagytam. Ikumit a hátára fektettem én pedig felé hajoltam.
- Rég nem kényeztettelek a nyelvemmel... de most bepótolom. Wink
Csókoltam meg ezzel hosszan, majd miután vége lett a csóknak, estét apró csókokkal elhalmozva haladtam lassan egyre lejjebb, kicsit hosszabban elidőzve melleinél. Végül, mikor elértem punciját, csak adtam rá egy apróbb puszit, majd párszor finoman, nyelvem hegyével, végig nyaltam a már kicsit így is nedves, forró puncit, majd nyelvemet mélyebbre bedugva kezdtem mozgatni benne, miközben egyik kezemmel csiklóját kezdtem, finoman izgatni, másik kezemmel fenekét simogattam.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Ápr. 14, 2011 7:23 pm

*Kicsit fel sóhajtottam a simogatásról és a puncim meg érintésétől.
-Alig várom Smile.
*Mosolyogtam majd hosszú csókot váltottunk. Ezután végig puszilgatta a testem míg én az ő fejét simogattam. Aztán fel nyögtem ahogy a puncimat kezdte nyalni. De aztán fel sziszentem ahogy a fenekemhez ért.
-Ott most ne nagyon érzékeny.
*Szóltam neki ahogy simogatott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 2:46 pm

Kicsit abba hagytam, mikor felszisszent és kíváncsian néztem rá, de mikor mondta, hogy a fenekére vigyázzak, azt nem is simogattam tovább.
~ Talán hagynunk kellene ezt a fenék dolgot... ~
Gondoltam, majd a fenék simogatást leszámítva. Ahelyett inkább lábait kezdtem lassan simogatni. Egy idő után cseréltem. Nyelvemet kihúztam szerelmem puncijából és csiklóját kezdtem nyelvemmel izgatni, míg két ujjammal, ütemesen ujjazni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 2:51 pm

*William kérésemre nemnyúlt a fenekemhez most ismét inkább folyamatosan a puncimat nyalogatta. Fejét és mellemet simogatva egyre jobban nyögtem és sóhajtoztam. Hamarosan ujjazni kezdet amitől még hangosabb lettem.
-Ah ez nagyon jó angyalom csináld még.
*Kezdtem egyre közelebb kerülni az orgazmushoz amikor is fel emeltem a lábaimat.
-Nem bírom már tovább érezni akarlak magamban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:01 pm

Ikumi kényeztetésemre egyre jobban nyögött, mire én csak gyorsabban és gyorsabban kezdtem ujjazni. Hirtelen felemelte lábait és azt mondta érezni akar magában.
- Biztos vagy benne?
Kérdeztem, mivel eddig miután a fenekével játszottam, nem akarta, hogy a puncijába is betegyem.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:05 pm

*Olyan gyorsan ujjazott, hogy már a kérdésére sem tudtam válaszolni. Nagyot sóhajtva hirtelen élveztem el, de olyan intenzíven, hogy remegtem ahogy le tettem a lábaimat vissza az ágyra.
-Ha hú ha húú.
*Lélegeztem mélyeket ahogy néztem a falat. Kicsit pihentem akkor köze bújtam Williamhez és átölelve egy csókot nyomtam az arcára.
-Még soha nem volt ilyen jó köszönöm.
*Kicsit rá tetet ma fejem a vállára és pár percre el bobiskóltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:11 pm

Kérdésemre, már nem kaptam választ, mert Ikumi már csak nyögött és sóhajtozott, majd végül egész teste megremegett, mikor végül elélvezett.
- Szívesen... ez volt a célom, hogy neked örömet szerezzek, Smile
Ikumi közben hozzám bújt és vállamra rádűlve elszunyókált pár percre.
- Nos, akkor mehetünk fürdeni?
Kérdeztem, miután felébredt.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:15 pm

*Mikor fel ébredtem ey puszit nyomtam az arcára utána fel álltam.
-Igen mehetünk.
*Meg fogtam a kezét és együtt be mentünk a fürdőbe. Ott meg eresztettem a vizet és tettem bele hab fürdőt a kádba és mikor már elég víz olt benne akkor bele ültem. Williamre néztem és vártam, hogy most be ül-e hozzám vagy inkább csak csodál-e Smile.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:21 pm

Miután felkelt, egy apró puszit nyomott az arcomra, majd felállt és azt mondta, mehetünk. Kézen fogva sétáltunk be a fürdőbe, ahol megengedte a kádba a vizet. Nem ez az első alkalom, hogy meztelenül látom Ikumit, de még mindig lenyűgöz. A teste csodálatos és tökéletes. Gyönyörű, formás, feszes feneke és mellei vannak. Az arca cuki és aranyos, emellett a személyisége is imádni való... nem csoda, hogy beleszerettem ebbe a lányba. Ahogy a csodás teste, lassan elmerült a habokban, még mindig bámulattal néztem, majd mikor észbe kaptam, én is oda sétáltam a kádhoz. Mielőtt beszálltam volna, lehajoltam Ikumihoz és hosszan megcsókoltam, majd csatlakoztam hozzá én is.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:26 pm

*Figyeltem Wiliamet ahogy ott áll és néz engem. Talán észre sem vetet, de olyan merev volt mint egy kő oszlop. Oda jött hozzám és hosszan meg csókolt. Lassan be ült a kádba akkor átöleltem és meg éreztem ahogy farka a testemhez ér.
-Tudod drágám amikor először játszottunk volt egy látomásom. A látomásomban talán a jövőt láthattam vagy azt ami meg történhet velem.
*Kezdtem mesélni neki, mert még soha nem mondtam el neki.
-Úgy érzem, hogy ez majd meg fog valósulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:32 pm

Miután beültem, Ikumi közelebb csúszott hozzám és megölelt. Ekkor éreztem meg, hogy farkam hozzá nyomódik testéhez, de mielőtt bármit mondhattam volna, egy látomásáról kezdett mesélni. Mikor abba hagyta, behúztam az ölembe, úgy, hogy farkam és az ő puncija össze dörzsölődjenek, majd fenekénél megfogva, lassan le fel kezdtem emelgetni, hogy még élvezetesebb legyen a fürdés, közben olyan szorosan oda hajoltam hozzá, hogy feszes, forró mellei, oda nyomódtak mellkasomhoz.
- És miről szólt az a látomás?
Kérdeztem kíváncsian, miközben próbáltam tovább kényeztetni.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:42 pm

-Közeleb bhuzot magához így a puncim a farkával csókolózott. Mikro meg fogta a fenekem kicsit össze húztam magam aztán halkan sóhajtozni kezdtem ahogy a puncim a farkát simítva le fel haladt lassan. Mellbimbóim is a mellkasán csúszkáltak keményen ahogy mellem a mellkasához ért.
-Hát arról szólt, hogy én ültem egy székben kicsit idősebben és két apró csecsemő volt az ölemben. A szék mellet volt még valaki, de nem tudom ki, mert a látomás nem volt teljes. De csak egyszer eset meg velem ez a látomás. Így még az sem biztos, hogy nem-e csak egy álom volt-e.
*Feleltem halkan sóhajtozva. Ahogy mozgatott éreztem ahogy farka vége lassan lassan kezdi elérni a puncim be járatát.
-A.a még nem szabad.
*Szóltam rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 3:48 pm

Halkan sóhajtozni kezdett, miközben puncija és farkam egymást simogatták és tovább mondta a történtet... vagyis a látomását. Mikor a végéhez ért, már annyira felizgatott, hogy be akartam tenni farkamat, édes puncijába, de rám szólt, hogy még nem lehet, mire elmosolyodtam és folytattam, amit eddig csináltam.
- Ha a jövőt láttad és én ültem ott, akkor nagyon örülök. Azt terveztem, hogy melletted élem le az életem, ezért remélem, hogy a jövőt láttad.
Mosolyogtam rá, majd nyakát kezdtem lassan csókolgatni.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 4:01 pm

*Szavait hallva meg öleltem.
-Én is szeretném, hogy így legyen. Ha pedig valóban anya leszek akkor szeretném, hogy te légy mellettem.
*Ősszintén a szemébe néztem és meg csókoltam. Közben kissé meg emeltem magam ekkor a farka a puncimba hatolt ami teljesen ki töltve szinte a méhemnek ütközött.
-De ha esetleg még iskola befejezése előtt szeretnél el venni azt minden képen szeretném, hogy előtte elérjük a 18 éves kort. Mert addig nem lehetek igazi boszi amíg el nem érem azt a kort.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 4:10 pm

Miután befejeztem mondanivalómat, Szorosan magához ölelt és elmondta, hogy ő is azt szeretné amit én, majd a szemembe nézett és megcsókolt, közben pedig megemelte magát kicsit, hogy farkam könnyen becsúszhasson puncijába. Elég mélyre hatoltam benne, de még mielőtt folytattuk volna a játékot, mondott valamit.
- Ahogy szeretnéd boszikám.
Mondtam neki, halkan mosolyogva, majd magamhoz ölelve, kicsit hátra dűltem a kádban, majd fenekét megmarkolva, lassan mozgatni kezdtem a farkamon, miközben én is mozogtam alatta.
- Szeretlek.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 4:16 pm

-Én is szeretlek.
*Sóhajtottam ahogy fenekemet meg fogva ismét mozogni kezdett bennem.
-Tudod már nem is annyira fáj mikor a fenekemet is kényeztetted. Csak még nem szoktam meg annyira.
*Érzetem ahogy mindig mélyebbre és mélyebbre hatol amíg el nem éri a méh falat, mert annál tovább már nem tudna menni.
-Ha majd anya leszek szeretném majd a kislányt Mayunak hívni. Az olyan cuki kis név. De még nem tudom, hogy a fiút, hogy hívjam majd.
*Sóhajtottam ahogy bele harapott a mellembe.
-Azért csak finoman ha kérhetem.
*Sóhajtottam aztán éreztem ahogy fenekem meg emelve kicsit gyorsabban kezd mozogni bennem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 7:54 pm

Farkam olyan mélyen betoltam puncijába, hogy annál tovább, már nem is tudtam volna. Miközben elkezdte mondani, hogyan hívná a gyerekeinket, számba vettem az egyik mellét, de kicsit megharaptam, ami nem tetszett neki.
- Bocsi. Egyébként... nekem is tetszik az a név... és ezt a névválasztás dolgot, inkább rád is bíznám. Tudom, hogy te tökéletesen fogsz választani... mert te is az vagy.
Tettem hozzá a végét kicsit halkabban, de azért jól hallhatóan, miközben mozogni kezdtem benne és mellét számba véve kezdtem izgatni nyelvemmel.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 8:51 pm

*Kicsit el mosolyodtam.
-Ez nem is igaz számos hibám van még és lesz is.
*Mondtam neki ahogy egyre jobban sóhajtoztam.
-Lehet, hogy ő a te nevedet fogja örökölni. Az enyémet meg talán majd a második kis lányunk Smile.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Ápr. 16, 2011 5:07 pm

- Mondod te, de számomra tökéletes vagy. Nálad jobbat elképzelni sem tudnék.
Válaszoltam.
- Ahogy szeretnéd édesem.
Mondtam mosolyogva, majd hosszan megcsókoltam, közben hátra döntöttem, hogy én legyek felül. Kicsit gyorsabban kezdtem mozogni, mire a kádból egy kis víz is kipocsolódott és közben melleit kezdtem masszírozni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: