Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Miu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Miu Empty
TémanyitásTárgy: Hana Miu   Hana Miu Folder-openSzomb. Szept. 20, 2014 12:18 pm

Név: Hana Miu
Kor: 16-17
Neme: Lány
Faj: Macskadémon
Jellem: Aranyos, barátságos, ragaszkodó, macskaszerű viselkedés, falánk, játékos,
Szexuális beállítottság: Bisex
Külsőt: Macska ként apró kis cica fekete bunda és piros masni. Emberként zöld szem, barna rövid haj cicafülekkel piros masnival és macska farok. 165 cm magas és 50 kg.
Ruházat: fehéres ruha sárga piros díszítéssel, fehér harisnya és piros cipő.
Szülök: Ismeretlen cica szülők valamint el feledet testvérek.
Gazdái: elő sorban Hana Ikumi, emellett minden család tag és hozzájuk tartozó kis állatok.

Történetem:
Nyáu ^^. Már olyan régen volt még is úgy emlékszem rá mintha tegnap történt volna.  Minden cicának van gazdája legalábbis többnyire. Az én anyukámnak is volt aki valamiért úgy döntött nem kellek neki sem én se a többi négy kis testvérem, ezért ki tett minket egy dobozban valahova az utcára. Mi még kicsik voltunk alig nyitottuk ki a szemünket és szörnyen éhesek voltunk. Emlékszem egyszer anyukánk oda is jött hozzánk mikor már nem is tudom milyen rég voltunk ott a dobozban és enni adott nekünk. Azután el ment, de biztatott minket, hogy hamarosan gazdijaink lesznek akik törődni fognak velünk. Nagyon szomorúak voltunk amikor el ment, ahogy ő is és soha nem tudhattuk meg a nevét. Szomorúságunknak hangot is adtunk aminek köszönhetően egy öreg néni jött oda hozzánk, majd miután meg nézet minket el ment, de kis idő múlva tejecskével jött vissza hozzánk. Miután meg ittuk a tejet megint el ment mi pedig elaludtunk. Később megint éhesek lettünk és nyávogva kértünk megint enni. Ekkor jelent meg két lány olyan gimnazisták lehettek talán. Ott simogattak minket egy kicsit é végül két testvérünket el vitték. Így maradtunk hárman a dobozban és irigyelve néztük, ahogy el viszik két testvérünket. Megint szomorúak lettünk és sírni kezdtünk. Ekkor jött egy fiú és az ő nem is tudom talán apukájával ők is el vittek egy testvéremet így ketten maradtunk szomorúan és éhesen. A testvérem nagyon türelmetlené vált és meg akarta keresni a nénit aki tejet hozott, ezért kimászott a dobozból. Ahogy ki mászott el szaladt, de még mielőtt átszaladt volna az útesten láttam, hogy valaki fel kapja és miután meg nézi el viszi így ott maradtam egy magam. Ettől nagyon nagyon el szomorodtam, mert már teljesen egyedül voltam. Éhes voltam és nagyon magányos plusz az eső is eleredt. A dobozom ami az otthonom volt elázott és a mennydörgés annyira meg rémisztett, hogy hirtelen el kezdtem futni. Végig szaladtam az utcán majd az úton ahol a kocsik dudája még jobban meg ijesztett. Alig tudtam elugorni és amikor elugortam hatalmas villanást láttam. Be csukott szemekkel ütköztem valami puhának és mikor ki nyitottam a szemeimet egy arany fürtös lányka karjaiban voltam. Ő rám nézet és el mosolyodva csak annyit mondott: -Jé egy kis cica!- Valamit éreztem akkor abban a kis lányban valamit amit elsőnek melegnek még is ki sugárzónak éreztem. Úgy éreztem ez a valami engem is fel tudna melegíteni ezért szorosan hozzá dörgölőztem. Ő ennek nagyon örült és meg kérdezte lennék az ő társa. Én csak bólintottam és bele egyezően nyávogtam és erről a nyávogásról kaptam a nevemet is. Miu-nak keresztelt el az én gazdim akiről később tudtam meg, hogy Ikuminak hívják. Ezt onnan tudtam meg, hogy oda rohant az anyukájához aki éppen beszélgetettet valakivel és akkor be mutatott neki. Azt a pillantást sem felejtem el soha. Egyszerre volt meleg még is kicsit ijesztő, de az a boldog mosoly amit kaptam miután a szemembe nézet egyértelművé tette, hogy a családjuk tagja lettem. Onnantól már jogosan lehettem a Hana család tagja, mert egyből haza vittek ahol meg mosdattak és enni adtak. Ikumi gazdim ezután be mutatott a család minden tagjának. Meg ismerkedhettem így az ő anyukájával, apukájával, testvéreivel, nagy szülőkkel és sok állatkával is. De érdekes módon nem minden állat volt a család tagja. Volt olyan akit valaki vagy valami meg evett, vagy ott volt akit csak használtak. De volt olyan is aki család tag volt még is nagyon ijesztő. Például a nyolc lábú szőröskének becézett hatalmas pók aki éjjel járkált a házban és reggel el bújt.  Ő és még pár hozzá hasonlóak voltak a ház őrei éjjel, de ha kellet akkor nappal is. Bár néhányukat Ikumi apukája nem igazán szerette, de én hamar meg tudtam barátkozni mindenkivel. A legtöbb időt még is gazdámmal Ikumival töltöttem. Gyakorlatilag együtt ettünk, aludtunk és oda mentem ahová ő is ment. Úgy éreztem ez a dolgom amit a többi házi kedvenc is helyeselt. Főleg Pugó a nagy vén macska aki a nagymamának volt a társa ő mondta el, hogy én Ikumihoz tartozóm az ő társa vagyok, mert ő hozzá kötőt a mágia amivel később szépen meg ismerkedtem. Húú a mágia na ettől aztán fel áll a szőr a hátamon. Olyan hihetetlen érzés meg tapasztalni, hogy el sem tudom mondani. Egyszerre volt ijesztő és nagyon szép amikor az első mágikus dolgokat láthattam. Később mikor már hozzá szoktam sok kisebb csínyként vagy mókás játék ként kezeltem őket. De volt olyan is ami külön az én átváltoztatásomra volt hivatott. Az volt a legfurább, mert akkor kezdtem meg tanulni, hogy meg is védhetem a gazdámat. Sokkal nagyobbá és szőrősebbé tudtak változtatni éles karmokkal és erősebb izmokkal. Még magamtól is meg ijedtem amikor a tükörben meg láttam magam. Jaj a tükör nyáú az milyen mókás, egyszer azt hittem magamról, hogy az egyik testvéremet látom benne. Akkor nagyon csodálkoztam végül el szomorodtam, de aztán meg tanultam, hogy mire jó az. Na de azt hiszem el kanyarodtunk amiről beszélnem kell. Na szóval nyáúúú árnyék ként követtem a gardámat mindenhova és  nagy segítségemre Ikumi szülei el tudták intézni, hogy mindig ott lehessek ahol ő is volt. Így ismerkedhettem meg közelebbről az emberekkel és így tanulhattam meg sok mindent. Az iskolákban még a gazdám helyett is figyeltem aminek hála okos cicának tart az én gazdikám. (farok csóválás).
Hogy miképp lettem emberi? Hát az úgy volt, hogy épp olyan torkos vagyok mint az én gazdim. Az egyik nem régiben meg tartott boszi órán amin éppen voltunk valami nagyon jó illatút főztek amitől nagyon meg éheztem. Nem bírtam ki, hogy ne nyaljak bele az üstbe aminek hatására emberré váltam. Magam is meg lepődtem mikor meg történt főleg, mert akkor mindenki nagy szemekkel nézet rám. Kész szerencse, hogy boszi órán történt, mert amikor átváltoztam nem volt rajtam ruha amit a tanárnő varázsolt rám egyből. Gyorsan ki is vizsgáltak és meg tudtam, hogy az ital mellék hatásaként ki derült rólam, hogy démon macska lettem. Ami azt is jelentette, hogy bármikor lehetek ember vagy legalábbis ahhoz hasonló vagy macska. Viszont egy varázslat kellet rám, hogy amikor átváltozóm akkor ne legyek meztelen. Két lábon járni viszont nem volt könnyű meg tanulni. Ikumi ebben örömest segített nekem és annak ellenére, hogy lehetek emberi testben is én szívesen vagyok cica ként az ő közelében. Ezért is tettem le egy vizsgát, hogy vele egy év folyamba és osztályba járhassak. Persze tudom, hogy cica ként nem vagyok 16 éves, de emberi formámban nagyjából annyinak tűnök, talán így jobban el fognak fogadni a többiek is.

Képességek:
Macskává válás (emberi testből vissza változás macskává)
Erő-egészség-agilitás
Macskanyelv
Látás
Karmok: emberi formában a körmök válnak éles karmokká, macska ként vissza húzható karmok. (új képesség ként hoznám)

Egyéb: Ikumi varázslatától nagyobb és vadabb kinézetűvé válik borotva éles karmokkal és fogakkal.


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 20, 2014 1:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Hana Miu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Miu   Hana Miu Folder-openSzomb. Szept. 20, 2014 1:00 pm

Szia!

Nah, Miuról még nem hallottam, hogy macskadémon volna, de baleset, baleset. Ettől fóggetlen azért lenne valami, ami felett már összeakadt a bajszom egy előtörténet írójával régebben. A minden macskának van gazdája dologba nem zavarkodok bele, mert ez végtére is igaz, amennyiben persze nem a macskadémonokra céloztál itt. Nos, azt látom hogy miu mama cicaként nevelte a csemetéit, itt azonban érdekelne a miért, illetve a hogyan. A miért egy vagy két mondat is elég, hogy tulajdonképpen mi késztette arra mamit - amennyiben nem volt igazi macska - hogy a kicsikkel együtt macskaként éljen egy ember házában (ezt egy konkrét mondat miatt kérdezem, lásd lejjebb). A hogyan lényegretörőbb, kellene valami módja a macskaként résznek, mert már csak Miunál tartva is eddig macskának hihettük joggal, a macskadémonoknak ugyanis alapesetben nincsen hagyományos értelemben vett macska alakjuk, bunda is csak a fülükön és farkukon van. DE, ebben lehet valami varázslat, ha már a varázslatok a gyengéik közé tartoznak, szóval talán valaki megátkozta őket eddig, vagy a mami kért valakit az elbűvölésre? Vagy valamilyen varázstárgy segítségével tűnhetnek igazi macskának? Vagy valami más? És ha mondjuk átok, akkor most miképpen tört meg a főzettel? Ha nem átok, azt úgy tűnik nem kell megmagyaráznod, miért választotta most az eredeti alakját, miután képessé vált rá. Gondoldd ki a többit, és írd hozzá egy-két mondatban, hogy ne zavarjon össze másokat a faj képességei miatt.

Ne érts félre, olvastam az előtörténeted végét, a torkosságos balesettel, de tulajdonképpen ez az a sor, ami miatt a fentieket írtam: "Gyorsan ki is vizsgáltak és meg tudtam, hogy az ital mellék hatásaként ki derült rólam, hogy démon macska vagyok"

Ezt kellene pontosítani: ha kiderült Miuról, hogy mindigis macskadémon/démon macska volt, akkor arra a kisregényemre alapozva, amit feljebb írtam a miért és hogyan dologról, legyen az előtörténetben igazítva. Ha az derült ki, hogy macskadémonná változott (míg előtte igazi macska volt), akkor eredetileg macska volt és így nem kell a fenti dolgokat átgondolni, hanem csak ezt az idézett mondatot javítsd ki arra, hogy macskadémonná változott. Ebben az esetben gondolom lehet extra képesség, hogy visszaváltozhat macskává, de akkor ezt külön képességként írd be (mint a karmokat). Viszont nem lett ember, hiszen fajnak a macskadémont adtad meg, így az ember szó helyett mondjuk emberit, vagy hasonlót lenne jobb használni.

Az előtörténet többi részével nincs gond, a karmok képességet is elfogadom. Ha javítottad ami javítandó, jelezd itt és utána elfogadom az egészt karaktert
Vissza az elejére Go down
Miu
Diák
Miu


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2014. Sep. 20.

Hana Miu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Miu   Hana Miu Folder-openSzomb. Szept. 20, 2014 1:21 pm

Szia!
Azt hiszem meg próbáltam meg érteni mindent és akkor azt választottam, hogy macska démonná váltam. Remélem most akkor jó lesz purr :3
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Hana Miu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Miu   Hana Miu Folder-openSzomb. Szept. 20, 2014 6:41 pm

Így jó, elfogadás bevégeztetett =)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Miu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Miu   Hana Miu Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Miu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hana Miu
» Hana Lisa
» Hana Lisa
» Hana Yuki
» Hana Ikumi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: