Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Akira szobája (Gót szálló)

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openSzomb. Okt. 06, 2012 9:18 am

Beiratkoztam az akadémiára, majd könnyen meg is kaptam egy szobát a 2. emeleten a kollégiumban. Miután a formaságokon túlestem, az igazgató elmagyarázta a kollégiumi szabályokat nagy vonalakban, ami általános együtt élés szabályai voltak, így nem is figyeltem oda, hiszen fiatal korom óta a katonák életét éltem, így tudtam, hogy mi a fontos, ha sok ember együtt él. A szobámat könnyen megtaláltam, hiszen a benn lakóktól is tudtam kérdezni, meg a koli se volt túl nagy, így még eltévedni se lehet benne. Belépve egyből láttam, hogy sürgős átalakításra szorul a szoba, hiszen túlságosan világos volt és még a falak is közízlés szerint szépre voltak festve, persze nekem ez a világosság nem nagyon tetszett, így ki is találtam, hogy mit fogok csinálni. Elsőként csak behúztam a függönyöket és összetoltam a két ágyakat, hiszen a szobámat nem vagyok hajlandó megosztani senkivel, ha mégis azt csak szexuális kapcsolat idejére, az asztalokat pedig összetoltam, hogy az egyik sarkot el is foglalják. Miután ezzel kész voltam a közeli boltokat kezdtem bejárni, hogy beszerezzem a dolgokat, ami szerintem fontos az élethez. Amit beszereztem: Egy hatágú gyertya, fekete festék, fekete sötétítőt, 2 személyes matracot, egy hi-fit, hiszen voltak cd-im, de mindig csak házibulikban tudtam őket hallgatni, most viszont volt elég pénzem, hogy végre magamnak is beszerezzek egyet, szögeket, hogy a tulajdonomba lévő posztereket fel tudjam tenni a falra és egyéb kiegészítőket. Ezeket eddig nem kellett vagy nem tudtam megvenni, mert nem volt állandó lakásom, most viszont már van, így költhetek rá. Végül az elmaradhatatlan láncokat is beszereztem, hiszen ilyenre is vágytam már, de még nem tudtam beszerezni, hiszen mindig másra ment el a pénzem, most viszont rengeteg van, így nem is sajnáltam költeni. Mivel kellettek, így a könyveket is beszereztem, hiszen azok listáját is megkaptam. Egy kis eladói segítséggel haza tudtam vinni a dolgokat, amit egy kiadós szexxel háláltam meg. Miután a segítőim leléptek egyből neki is álltam a szobám átalakításának. Lefestettem a falakat, mind a nappaliba, mind a hálószobába és a fürdőt is. Amikor a festék megszáradt és a szag is kiszellőzőt jött a matrac, a gyertyák, a kedvenc zenekarok poszterei és a sötétítők. A könyveket rendezetten az asztalok által bezárt sarok legbelső részéhez raktam, majd a kiegészítőkkel még feldobtam a szobámat.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openSzomb. Okt. 20, 2012 7:22 am

//Yua//

Yuát egyáltalán nem zavarta, hogy milyen lehet a szobám, mert állítása ismeri, hogy milyenek vagyunk, de ez úgyis csak az első reakciójából fog kiderülni. Kézenfogva érkeztünk meg a kolihoz és még mielőtt beléptünk volna megfordulok és magamhoz húzom és adok egy lágy puszit a szájára. Már alig várom a folytatást, de nem akarok itt a koli előtt neki esni, így csak most ennyi. Miután jeleztük a portásnak, hogy megjöttünk egyből mentünk is tovább a szobámba a második emeletre. Megérkezvén megkérdeztem mégegyszer, hogy biztos fel van készülve a látványra, ha igent mond, akkor benyitok, ha viszont nemet, akkor elmagyarázom, hogy körülbelül hogy is néz ki a szobám és mire számítson. Miután ezzel kész vagyok benyitok. Örömmel tölt el, hogy aszobám érintetlen. Van az én megvetett franciaágyam, ami csak két ágy összetolásából keletkezett és van a harmadik ágy, amin a fölös matracokat tartom. Mivel jelenleg nincs szobatársam, így ezt megtehetem, de remélem ez a jövőben sem fog megtörténni. Ha Yua is felfogta a dolgokat, akkor gyengéden, magamhoz húzom, átölelem, majd megcsókolom, miközben a seggét masszírozom, benyúlva hátulról a ruhájába. Igaz nemrég éltem át az örömöt, de szerintem ezúttal nem fog gondot okozni a dolog, hiszen most készülünk lefeküdni egymással és fekve az ember nem szokott elájulni, vagyis ritkábban, mint állva. Ki tudja, ha olyan örömöt okozunk, akkor még az is előfordulhat.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 4:20 pm

Szerencsésnek éreztem magam mikor a kolesz előtt kaptam a számra egy puszit amit hálásan viszonoztam. Majd fel mentünk a szobájához ahol kérdőre vont.
-Ne aggódj olyannak foglak el fogadni amilyen vagy.
B lépve nem lepődtem bár sötétebb volt mint az én hangulatom mikor egyedül voltam és csalódott.
-Hát szerintem ez a szoba olyan amilyen te vagy. Bár te sokkal romantikusabb vagy.
Hosszan kezdtünk csókolózni és míg ő a ruhám alá nyúlt én a derekát karoltam át.
-Szerintem ezt az éjszakát lehet ki fogjuk használni. Sőt talán többet is.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 4:40 pm

Yua megígérte, hogy nem fog ítéletet mondani felettem, így benyitottam. Valóban belépve nem lepődött meg, sőt meg is dicsért. Lehet, hogy valaki ezt sértésnek is venné, de nekem bóknak számított a mondata. Magamhoz húztam és miközben csókolóztunk hátulról a ruhája alá nyúltam, de ő se tétlenkedett, hanem átölelte a derekamat. Egy pillanatra abbahagytam, majd elővéve a kulcsom, ami egy láncon lógott a nadrágomon bezártam az ajtót, majd visszatértem a barátnőmhöz és újra csókba forrtunk össze, de ezúttal az ágy széléhez vezettem, majd egy lökéssel, ami pont elég volt, hogy háttal a matracon landoljon, vízszintesbe küldtem, persze a talpa továbbra is leért a földre. Melléugrottam, majd a fejét felém fordítva megcsókoltam, miközben elkezdtem vetkőztetni. Ha a felsőjét le tudtam venni, akkor én is vetkőzni kezdek, majd áttérdelek a feje fölött felkinálva számára a puncim és én is elkezdek dolgozni a lába között, persze először csak az erogén zónáját izgatom a combja belső felén, miközben az egyik kezemmel bugyiján keresztül simogatom a puniját.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 4:45 pm

Éppen csak el szakadt tőlem és be zárta az ajtót majd vissza jött és ismét csókolóztunk. Ezután hagyat lökött az ágyra és forrón össze csókolóztunk. Nem segítettem neki le venni a ruháimat, de abban segítettem, hogy levegye a sajátjait. Mikor áttérdelt felettem meg láttam a punciját amit azonnal meg csókoltam a nyelvemmel majd két ujjamat is be téve nem tétlenkedve mozgatni kezdtem őket benne.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 5:25 pm

Yua levetkőztetett, persze, hogy én vetkőztettem nem segített. Ahogy áttérdeltem fölötte egyből mozgásba lendült és két ujjával is belém hatolt. Én erre felnyögtem, de továbbra is csak bugyin keresztül nyaltam, miközben az egyik kezemmel simogattam a belső combját, addig a másik kezemmel lenyúltam és a saját csiklómat kezdtem el simogatni. Egy időután ezt abbahagyva a lenn lévő kezemmel félrehúztam a bugyit és így nyaltam tovább, miközben a másik kezemmel áttértem a melleire, amit gyúarni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 5:34 pm

-Ó Akira nagyon finom a puncid. Csak nem szoktad valami csábító illattal le fújni a bugyid?
Néztem kissé előre sóhajtozva ahogy ő a bugyin keresztül nyalt.
-Tépd le drága ha úgy jobban hozzám férsz.
Még egy ujjal belé hatoltam majd ismét nyelvemmel kezdtem kényeztetni. Mikor meg éreztem az ő nyelvét ami olyan forró volt, hogy azt hittem majd elégek hangosan fel sóhajtottam.
-Ahh de forró vagy.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 6:12 pm

- Nem szoktam fújni, csak figyelek rá, hogy mindig tiszta legyen. A kendő amivel törölni szoktam illatosított.
Még nem akartam teljesen hozzáférni, mert így egy kis szenvedést okozhatok neki. Ekkor újabb ujjal hatolt belém, ezért úgy döntöttem, hogy nekem is ideje keményíteni. Letéptem a bugyiját és a középső- és a gyűrűs ujjammal behatoltam miközben a csiklóját szopogattam, mintha csak egy fasz lenne.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 6:26 pm

Hangosan fel sóhajtottam ahogy az ujját belém tolta majd a csiklómat szopogatta.
-Ahh te kis huncut ez nagyon jól esik.
Miközben ujjaztam én is meg találtam a csiklóját és szívogatni kezdtem neki, azt. Miközben ezt csináltam neki szabad kezemmel fenék lukát kezdtem el izgatni simogatni.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 6:34 pm

Miközben én a csiklóját simogattam ő is megtalálta az enyémet, majd a fenék lyukamat kezdte el izgatni, ekkor én két újabb ujjamat toltam belé és felváltva szoptam, nyaltam és csókolgattam a pöckét, néha nyelvvel is behatolva a lyukába. Éreztem, hogy hamarosan ismét elérem a mennyországot, de addig is még okozzunk örömöt a társamnak.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 6:44 pm

Egyre jobban élveztem Akira kényeztetését egyre jobban be nedvesettem és éreztem lassan elérem az orgazmust.
-Még folytasd még.
Miközben kérleltem nem hagytam abba egyre gyorsabban mozgattam benne az ujjaimat és nyelvemmel is egyre forróbb csókokat adtam a csiklójára. Fenék lukát is folyamatosan simogattam, hogy ott se unatkozzon.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 6:52 pm

Yua ott kényeztetett, ahol ért, én pedig már nem vírtam tartani vele a lépést, mert az orgazmushoz közeledve az agyam egyre inkább üresedett és a testem nem engedelmeskedett a parancsoknak, igaz nem is nagyon voltak azok, mert képtelen voltam bármire is. Az egész a csúcson teljesedett ki, amikor nem hogy cselekedni, gondolkodni, de még a létezni se ment, olyan érzés volt, mintha átkerültem volna egy másik világba a szemem káprázott és mindent fehérbe láttam. Nem tudom, hogy mit csináltam eközben, de nem is foghattam fel.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 7:11 pm

Akira egyre jobban csinálta már nem voltam messze az orgazmustól mikor abba hagyta. Nem tudtam mi történt, de én folytattam hiszen úgy véltem ő neki hamarabb sikerül és ezért hagyja abba. Mikor elélvezett el kezdtem le nyalogatni a nedveit róla a kezemről a karomról meg amimre fröccsent a nedve. De aztán kissé feljebb helyezkedve olyat tettem mait még eddig sosem. Finoman a fenék lukát kezdtem el nyalogatni, hogy meg nézzem milyen hatást gyakorlók rá.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 7:30 pm

Nem nagyon fogtam fel, hogy az orgazmus után mit csinált, csak élveztem és élveztem. Amikor végre sikerült felfognom a világot rájöttem, hogy Yua keze hol jár, márpedig a seggembe, így én szemből az összes ujjamat a pinájába nyomtam, nem figyelve arra, hogy fáj-e neki, hiszen imádom másokat szenvedni látni. Remélem ettől végre is elmegy és egy kicsit pihenhetünk.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openVas. Okt. 21, 2012 7:40 pm

Mikor Akira összes ujját belém nyomta fel sóhajtottam.
-Ahh ez több mint amit el bírok. De azért folytasd csak.
Kértem azt sem bánva ha meg öklöz, mert az lett volna az első ilyen élményem. Egyre jobban remegtem a mozdulataitól amitől kevésbé tudtam rá figyelni. Hamarosan kissé össze rándulva élveztem el amitől kissé el terültem.
-Ez mennyei volt.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 8:42 am

Yua első reakciója az összes ujjamra egy sóhaj volt, mire én ökölbe szorítottam csuklóig benn lévő tenyeremet és így kezdtem el mozgatni benne a kézfejemet. Éreztem, hogy egyre kevésbé figyel arra, hogy engem kényeztessen, mert ő is kezdte elérni a határait, aminek én nagyon örültem, miert végre én is örömet okozhatok neki. Amint érzem, hogy már elérte a csúcsot kihúzom a kezem, majd megfordulok és felmérem az állapotát. Ha elájul, akkor szájon csókolom, majd a melleimmel az ő mellétt simogatom, ha vszont nem, akkor szétteszem a lábát és beülök, hogy a puncink összeérjen és elkezdekrajta föl- le mozogni, ami mindkettőnknek csodás érzés lehet.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 9:17 am

Kicsit nehezen vettem levegőt igen csak el fáradtam az orgazmustól. De Akira folytatn iszerette volna amit azzal felyezetki, hogy puncinkat össze ilesztve dölgölözött hozzám.
-Ó Akire az annyira jól esik.
Amennyire tudtam én is mozogni kezdtem majd meg fogtam a kezét magamra húztam és meg csókoltam.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 9:28 am

Éreztem, hogy Yua fáradt, mert én is eléggé erőtlen voltam, így viszont biztos voltam benne, hogy ezzel örömet szerzünk egymásnak, viszont nem lesz olyan intenzív, hogy újabb orgazmushoz jutassuk a másikat. Nem ez volt a célom, de ha így jött össze, most amúgy is csak kényeztetni akartam Yuát, mert éreztem, hogy hamarosan én is összeesek és elalszom, amit közöltem a lánnyal.
- Mi lenne, ha egy kicsit aludnánk egyet? Majd utána folytatjuk.
Ha belemegy, akkor még mozgok kettőt és lemászok róla, figyelve, hogy ez a mozdulat is minél több összedörgölődéssel járjon a szunyókálás előtt.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 9:38 am

Akira jól mozgot amit nagyon élveztem. hangosna sóhajtoztam majd szólt, hogy pihenni kellene.
-Rendben pihenjünk.
Le feküdtünk pihenni, de én szorosan hozzá bújtam és magunkra húztam a takarót.
-Aludj jól Akira..
Adtam neki egy jó éjt csókot mielőtt elaludnánk.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 9:41 am

Yua belement az ötletembe és mikor melléfeküdtem még közelebb húzott magához, majd adott egy csókot és a takarót magunkra húzta. Nem kellett sokat várnom, már húztam is a lóbőrt, mint akit agyonvertek.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 9:45 am

Kicsit néztem ahogy Akira alszik majd én is elaludtam. Álmaimban is együt voltunk. Kicsit fáradtam is ébredtem majd mikro fel ébredtem Akira még aludt. Ezért be mentem a fürdőbe a zuhany alá meg nyitva a vízet elő vetetm a tüsfördöt és el kezdtem le mosni magam.
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 9:55 am

Yua elment mellőlem, mert nem éreztem a teste melegét, de aztán hallottam, hogy zuhanyzik, így megnyugodtam, viszont rájöttem, hogy nekem se ártana a dolog, úgyhogy ha végzett, akkor utána megyek, majd "Jó reggelt!" kivánva én is beálltam a jó meleg víz alá. Nem nagyon zavart, hogy Yua meztelenül lát, hiszen az egész estét átszeretkeztük, szerintem most már mindegy.
- Lassan menni kéne órára, majd este találkozunk remélem.
Ha végeztem, akkor megtörölközök és felöltözök, majd elköszönök Yuától és miután kikísértem, folytatom a reggeli dolgaimat.

//Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openHétf. Okt. 22, 2012 10:13 am

Hamarosan be jött hozzám Akira akit egy csókkal üdvözöltem.
-Jó reggelt!
Ha engedte segítettem neki meg mosakodni így legalább jobban össze ismerkedünk.
-Ne is emlisd kérlek. Úgy maradnék még veled.
Miután meg mosakodtunk és meg száritkoztunk egy csókkal köszöntem el tőle meg igérve, hogy még leszünk együt este. Így kellet órára mennem.

/Nincs mit én köszönöm/
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openPént. Nov. 30, 2012 12:33 pm

//Raven//

A lány ismét a fejébe húzta a csuklyát, majd egy vékony résen keresztül besurrant a szobájába, aztán néhány perc múlva a cuccaival együtt jött ki. Jó sok cucca volt, a bőröndjei elég súlyosnak tűntek, ki tudja mit hord magánál. Miután minden nála volt felszólított, hogy mutassam az utat, aminek én készséggel tettem eleget. A harmadikról elvezettem a lépcsőig, majd ott segítettem neki levinne a cuccait, majd benyitottam a szobámba, vagyis elnéztem az ajtót és a mellettem lévőbe, ahol egy hozzám hasonló szex őrült csaj volt, aki minden nap más pasival feküdt össze, akár fényes nappal is, így néha hallgattam a műsort, mire nekem is kedvem támadt a dologhoz és ha nem volt senki kéznél, akkor képzeletem segítségével kitaláltam, hogy mit csinálhatnak és masztizni kezdtem. Most is épp nagyban dugott valakit, így csöndben rájuk csuktam az ajtót, majd egy "bocsi, elnéztem a szobát" tekintett vetettem a partneremre és eggyel tovább mentem, most már a saját szobámba. Viszont az előző látvány annyira beindított, hogy tudtam, hogy még ma szeretkezni fogok az új szobatársammal, akár akarja, akár nem.

//Akira még mindig fekete, csak nem találtam olyan képet//
Vissza az elejére Go down
Raven L'amour
Diák
Raven L'amour


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Aug. 23.

Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-openPént. Dec. 07, 2012 11:23 pm

Engedelmesen követte őt a mutatott irányba, mikor pedig benyitottak, már ment volna be, de a látványtól összerezzent és hátrébb lépett, zavartan lehajtva a fejét. Őt még soha senki nem látta meztelenül... ő is csak a holttestek látványát tudta elviselni ruha nélkül, azoktól nem viszolygott annyira, mint az élőktől. Letette a bőröndöket a neki kiválasztott ágy mellé, majd zavartan babrálni kezdett bársonyköpenyével, neki ez az előbbi jelenet igen zavarba ejtő volt, utálta a meztelen testek látványát, legalábbis azt, ami élt. Feldobva az egyik bőröndöt az ágyra, a másik lányt kis időre figyelmen kívül hagyva kezdett kipakolni, fekete és vörös párnáit az ágyra tette, míg a plüssöket azokra pakolta rá, míg nem talál nekik megfelelő helyet.
- Holló, te gyertyával engedsz fényt az életedbe vagy lámpával? Raven jobban szereti a gyertyát, hozott is párat, de megmutathatja, hogyan kell csinálni. Ühm... Nem bánod, ha Raven kiakasztja Antoinette-t az ajtóra? Antoinette elűzi a macskákat és a betolakodókat - mutatta fel a nyakára kötött szalaggal együtt a plüsst, de igazából nem fogadott el ellenvetést, egyszerűen kiment, felakasztotta az ajtóra a bábut, majd kis gyönyörködés után visszament a szobába.
- Holló... a szomszédból gyakran jönnek ilyen hangok? - kérdezte, erősebben a fejébe húzva a csuklyát, hogy elrejtse a zavart pírt az arcán.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Akira szobája (Gót szálló) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira szobája (Gót szálló)   Akira szobája (Gót szálló) Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Akira szobája (Gót szálló)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Akira & Ayame szobája ^^
» Akira
» Akira
» Mia szobája
» Angela szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 2. emelet-
Ugrás: