Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Akira

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Akira Empty
TémanyitásTárgy: Akira   Akira Folder-openCsüt. Okt. 04, 2012 11:06 am

Akira

Nem: Nő
Kor: 3654
Faj: Sárkány

Jellem:
Első ránézésre magába zárkózó gót lány. Valójában imádja a bulikat, a gót zenét és szexet, bármilyen felállásban benne van. Elég erőszakos teremtmény, szereti az embereket szadizni, ez mind a szexben, mind a való életben igaz rá.

Szexuális beállítottság: biszex

Küllem:
Lányokhoz mérve átlagos súlyú és magasságú, 165 cm magas, 54 kg. Haja hátközépig ér, elég vastagszálú, alapvetően világosbarna, de feketére festette, kiengedve hordja. Szemszíne barna.

Viselt tárgyak:
Általában teljesen feketébe öltözik. Általános viselete egy hosszú fekete bőrkabát, aminek a hátán a neve van kivarva japánul. Pulóverére a kedvenc zenekara egyik lemezének borítója van, fekete acélbetétes bakancsot hord. Nyakában egy szegecses nyakláncot, míg a csuklóján egy hasonló karkötőt visel. Kedvenc fegyvere egy rövid pengéjű kés, de a katanával is jól tud bánni, ennek a használatát a japánban eltöltött 300 év alatt sajátította el.

Előtörténet:

Körülbelül 3600 éve születtem Abyss területén. Apukám és anyukám is sárkányok, bár anyukám inkább félvér, egy succubus és egy sárkány nászából született. Szüleim körülbelül akkor kaptak meghívást az emberi világba, amikor 4-600 éves lehettem. 800 éves korom óta veszek részt háborúkban az emberi világban, mindig azon az oldalon, amelyik többet fizetett. Ekkoriban ismertem meg egy másik démont, aki bevezetett a szex és az erőszak világába. Néhány tíz évig része voltam egy sötét szektának, amit a korábban említett srácnak köszönhetem. Béke időszakban fejvadászatból és bérgyilkosságból tartottam fenn. Szüleim békésebb lények, de elviselik, hogy ilyen lett a lányuk. Részt vettem a görög perzsa, pun háborúkban, de harcoltam Nagy Sándor, Attila és Batu kán oldalán is, de még Hannibál, Napóleon és más nagy hadvezérek mellett is megjelentem. Rengetegszer kellett átváltoznom, ami általában azt hozta, hogy menekülnöm kellett a területről, mert a saját csapatom is ellenem fordult, de a fizetséget ilyenkor is megkaptam, csak általában más formájában, mint egy szokásos katona. Rengeteg harc volt nem csak Európa, de Ázsia, Amerika, Afrika és Ausztrália területén is, aminek a legtöbbjében részt tudtam venni, aminek köszönhetően rengeteg nyelven megtanultam. Sajnos közben a jelenlegi társam egy kínai felkelésben meghalt, így sokáig egyedül maradtam. Újabb ismeret, egy fiatal pár segítségével jöttem rá, hogy az együttlétet ugyanúgy élvezem nővel, mint férfival, és ők juttattak be az egyik "Kupola városba", majd ott kerültem be a város gimnáziumába, majd főiskolájára.


A hozzászólást Akira összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 04, 2012 6:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Akira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira   Akira Folder-openCsüt. Okt. 04, 2012 6:36 pm

Üdvözletem!

Az előtörténetedet elfogadom! Készíts adatlapot és kezdheted a játékot!
Vissza az elejére Go down
 
Akira
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Akira
» Akira & Ayame szobája ^^
» Akira szobája (Gót szálló)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: