Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Akira & Ayame szobája ^^

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openPént. Okt. 07, 2011 8:49 pm

Közepes méretű fehér falú szoba, benne két elég méretes ággyal, felette polcokkal, emellett még tartozik egy szekrény mind két ágyhoz.

Akira & Ayame szobája ^^ 1
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openPént. Okt. 07, 2011 9:01 pm

Nagy nehezen sikerült a bőröndömet felcibálnom a lépcsőn, ilyen az én formám. Persze, hogy a legutolsó emeleten lesz a szobám. Végül megérkeztem a kijelölt szobámba de mikor benyitottam, meglepetésemre már egy fiú ült az egyik ágyon.
- Szia! Nem hittem volna, hogy szobatársat is kapok. De nehéz ez a vacak. - Mérgembe amiért három emeleten kellet cipelnem ezt a dög nehéz táskát bevágtam az egyik sarokba. - Jó helye lesz ott. A nevem Ayame Hagiwara - Mutatkoztam be a srácnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openPént. Okt. 07, 2011 9:23 pm

* A mai nap után kissé fáradtan érkezett meg a szobája ajtaja elé, majd benyitott. Valaki azt említette, hogy ma új szobatársat kap maga mellé. Ennek örült is meg nem is, mert a jó oldala a dolognak, hogy kaphat maga mellé egy jófej embert, de az árnyoldala ennek az, hogy lehetséges hogy egy prédikálógépet kap aki még azt is megszabja hogy hogyan rendezze el a zoknijait a fiókjában. Miközben ezen merenget léptek zaja verte fel a folyosót, majd nyílt az ajtó és egész aranyos csaj lépett be rajta. *
- Szia, én is csak ma tudtam meg, de nem sajnálom.
*mondta mosolyogva miközben a lány lecsapta a cuccait a sarokban, majd bemutatkozott.*
- Soroyashi Akira vagyok... Örvendek a szerencsének.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 12:44 pm

-Én is örvendek. – Rá mosolyogtam a srácra és belevédődtem az egyik ágyba. – De jó puha. Ha meghalok, azt akarom, hogy ez az ágy legyen a koporsóm! – Az arcom teljesen beletemettem a párnába, olyan érzés volt mintha csak egy felhőn feküdnék. –Remélem nem baj, ha az ablak melletti ágyat foglalom? Szeretem, ha alvás közben hideg szellő fújja a testem. – Kérdeztem tőle, aztán kimásztam az ágyból és elkezdtem a táskámban matatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 8:12 pm

*Egész végig azon gondolkodott, vajon miért csak 3 héten raktak be mellé szobatársat, de ennek a kérdésnek a válaszát egyszerűen nem találta. Ettől függetlenül örült a dolognak, hiszen egész normálisnak tűnt a csaj. Remélte, hogy nem derül róla ki később, hogy van valami kellemetlen tulajdonsága, ami sajna mindenkinek van, azonban valakinek kevésbé zavaró, míg másoknak nagyon megmutatkoznak ezek a dolgok. Gyorsan elterelte az ilyen irányú gondolatait, majd újra az összes figyelmét a lánynak szentelve, a szemébe nézett, majd kapott egy kérdést amelyre gyors választ is adott.*
- Nem probléma... én úgyis jobban szeretem a meleget... mert sárkány vagyok.
*Adta a lány tudtára, hogy tisztában legyen vele, milyen őrülttel zárták össze. Végül pedig átfordult az ágyon és kimászott belőle. Felállt, majd a lány pakkját megemelve az ablak melletti ággyal szemben lévő szekrényhez sietett, majd belehelyezte a zsákot.*
- Tessék... ki is pakoltál... mostmár itthon vagy.
*Bólintott, majd visszatért az ágyára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 8:32 pm

-Köszi! – kicsit meglepett a segítőkészsége, de persze pozitívan legalább nem egy bunkóval kell Együtt laknom. – Szóval sárkány? Azt halottam nehezen tartjátok kordában az erőtöket. Jobb szoba társat nem is kaphattam volna. – Kezdtem el kuncogni. – Biztosan izgi lehet egy sárkány mellet élni. Ha már így megmondtad illik nekem is elárulni. Yuki-onna vagyok, de ne aggódj nem foglak lefagyasztani ha te sem gyújtasz fel. Ti tényleg halhatatlanok vagytok? Te milyen típusú sárkány vagy? Biztosan rengeteg kalandban volt már részed. – Kezdtem el faggatni szegény fiút. Nem nagyon volt még szerencsém más szörnyekkel találkozni és az, hogy egy ilyen legendás teremtménnyel találkoztam csak hab volt a tortán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 8:43 pm

* Elvetődve az ágyon elég nyugodtnak és kiegyensúlyozottnak érezte magát. Igen kényelmes ágyak vannak ezen a 3. szinten, ezt már akkor megállapította, amikor először tette be a lábát a szobájába. Csukott szemmel relaxálni kezdett, majd amikor a lány is kifejtette, hogy ő pedig pont a tűz ellentéte... ő a jég. Érdekes humora lehetett, annak aki összeállította a kolesz szobák listáját, na meg a benne lakó diákokét. Megvakarta az állkapcsát, majd odafordult és a lány szemébe nézett.*
- Nem tudom... attól függ. A fajom örök életű, de én eddig úgy fejlődtem mint mindenki más, lehet hogy majd egy bizonyos életkort elérve örök fiatal maradok, de ez a kor még nem jött el nálam. És igen, seggberúgtam már pár másik démont, de csak olyanokat, akik fenyegették a lakhelyemet. Meg persze akikkel összeakadtam akkor, amikor a levegőben kalézoltam... Áll az alku, nem is áll szándékomban az első szobatársamat szénné változtatni. Amúgy nem tudom mik a sárkányok alfajai, de én csak egy átlagos vörös sárkány vagyok. Mondjuk minden fajtárs akivel eddig összefutottam azt mondja, hogy koromhoz képest túl méretes vagyok...
*Vonta meg a vállát, majd hátradőlt az ágyon...*
- És milyen érzés uralni a jeget?
*Kérdezett vissza.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 9:06 pm

-Elég mókás és sok előnye van. – Feleltem és közben elkezdtem rendezkedni a szoba rám eső részén. – Nem kell külön téli ruhákat vennem, Annyi fagyit eszek amennyi belém fér, és sose fázok meg. – Miközben beszéltem kipakoltam néhány díszt és egy fényképet tettem a polcra, amin anyuval közösen voltunk rajta. – De a legjobb, hogy bármilyen alakot képes vagyok formázni a jégből. – Összecsuktam a két kezem és mikor kinyitottam egy Akirát mintázó kis jégszobor volt benne, és lettem elé. - Legyen az akár egy kis szobor vagy egy ajtó kulcsa, hogy kiszökhessek, mert anyu büntetésből bezárt a szobámba. De ugyan így fegyvereket is megtudok idézni, igaz utóbbira nem nagyon van szükség.. - Már megint elkezdtem csacsogni és a képességeimmel hencegni. Hiába, ez az egyik rossz szokásom, amit a régi sulimban páran szóvá is tettek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzomb. Okt. 08, 2011 9:16 pm

*Gondosan mérte fel a lány személyiségét. Nem volt nehéz, jó emberismerő volt, vagy épp démon ismerő Very Happy. Tehát már pár mondatból megtudta határozni, hogy körübelül hogyan gondolkodik a másik. Így aztán azt is lemérte, hogy a lány nagyon is büszke a képességeire. Ő ezt nem mondhatta el mindig. Bár 97 %-ban jól tudta kontrollálni voltak olyan esetek, hogy elszabadult a haragja és akkor lehetséges, hogy sok sok minden elpusztul, aminek nem is kellene, ha nem pöccenne be annyira. Így aztán megpróbált a higgadtság és a meggondoltság emberévé válni, előre tervezni. Mivel tudatosan szoktatta magát erre az életmódra egy idő után simán képes volt felvenni, később pedig ez a viselkedésmódja vált mindennapossá.*
- Nem igazán szeretem a fagyit... De ez a kulcsos dolog hasznos lehet. Azonban harchoz is meg kell magad edzened... Bár... most hogy mellettem vagy, már annyira nem szükséges... Ha olyasmi történik, akkor meg tudlak védeni...
* Vonta meg a vállát, és lehunyt szeme előtt felsejlett azoknak a barátoknak az arca akiket nem volt képes megvédeni és az életüket adták azért, hogy ő tovább élhessen. Ezek a rossz emlékek kísérni fogják valószínűleg egy életen át.*
- Szóval ne aggódj, ha valaki ártani akar, akkor ott leszek hogy megvédjelek... Ez egy életre szóló ígéret...
*Mosolygott lehunyt szemmel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openVas. Okt. 09, 2011 11:59 am

Kicsit nagyképű kijelentésnek gondoltam azt, amit Akira mondott, de tetszett a srác magabiztossága, keresztben elterültem az ágyon úgy, hogy a fejem és a lábaim lelógtak róla. – Köszönöm, hogy felajánlod, de nem szeretném, hogy megvédj. Nem akarom, hogy mások bűnhődjenek vagy sérüljenek meg miattam. – Lopva egy pillantás vetettem anyu fényképére, neki is az én hülyeségem miatt kellet ott hagynia az ismerőseit és a barátait. – De megengedem, hogy segíts, ha cserébe te is hagyod, hogy melletted küzdjek, ha a helyzet úgy adódna. – felültem és úgy mosolyogtam rá a becsukott szemmel fekvő srácra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openKedd Okt. 11, 2011 1:34 pm

*Miközben csukott szemei alatt az otthona kéklő ege lebegett, na meg apja szavai az erejét illetően, Ayame elmondott pár dolgot, meg a saját véleményét ebben a megvédés témában. Nyugodtan vette a levegőt, majd felnyitotta a szemét és újra a lány felé fordult.*
- Sosem vívnám meg mások harcait helyettük. De... nem hagyom, hogy egy nő szenvedjen a szemem láttára... és ha vesztésre állsz, akár akarod akár nem, meg foglak menteni...
*Bólintott, majd megint elterült az ágyon ügyet sem vetve arra, hogy már nem tudta újra visszaidézni a képzelgését otthonáról.*
- Én pedig... megpróbálok nem veszélybe sodorni másokat, így amikor harcolok azért nem akarom, hogy bárki mellettem kűzdjön, mert arra a valakire magam is veszélyes vagyok...
*Mondta ki, ezzel a sárkány erejére célozva, hiszen ténylegesen elég veszélyes egy sárkány mellett harcolni, persze akkor nem, ha az ember maga is sárkány. De az ő általa keltett hőség eléggé negatív hatást gyakorolhat Ayaméra, ezért nem is akarta firtatni a témát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openKedd Okt. 11, 2011 2:12 pm

Hangosan, felsóhajtottam, tudtam, hogy úgyse fogom tudni megváltoztatni a szemléletét. – Legyen, ha bajban vagyok, akkor segíthetsz, de úgyse fogsz tudni elzavarni magad mellől amúgy sem láttam még sárkányt harc közben épp itt lesz az ideje. Amúgy fordult már elő, hogy elvesztetted az erőd felett az irányítást? - Akaratlanul is kibukott belőlem a kérdés, csak miután már feltettem akkor jutott eszembe, hogy nem kellene a témát boncolgatnom. – Felejtsd el, hogy kérdeztem! – Kiugrottam az ágyból és elkezdtem tovább pakolászni. – Mond, csak milyen típusú lányokat kedvelsz? – Váltottam egy teljesen másik témára, de még mindig zavarban voltam és sikerült leejtenem egy porcelán díszt, ami darabokra tört. Elkezdtem összeszedni a szilánkokat, de sikerült még az ujjamat is megvágni. – Fene, de ügyetlen vagyok. – Kaptam be a vérző ujjam.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openKedd Okt. 11, 2011 2:30 pm

*Megvakarta a tarkóját, majd két kezét a tarkója alá helyezve merengett, azon, hogy ha harcra kerül a sor, és lesznek társai, akkor hogy akadályozza meg hogy a lángok őket is elérjék, hiszen nem mondhatja egy társának, hogy álljon hátrébb és csak figyeljen... Az elég demoralizáló egy harc közepén. Így inkább választotta azt a harc stílust , amelyet más esetekben is legtöbbször. Teljesen egyedül állt ki akárki ellen. Ezt a gondolatmenetet újabb mondat szakította félbe, nem mintha olyan fontos lett volna, hogy később ne tudott volna rajta gondolkozni.*
- A tűz veszélyes a jégre... és nem akarom, hogy kárt tegyek benned. Megfelelő távolságból megfigyelheted, de nem akarok ártani... Hát, nem baj. Sosem voltam rá büszke, de volt hogy eszetlen tombolásba kezdtem. Talán első 3 alkalommal, mikor sárkánnyá változtam. Elöntött a hatalom, amely átvette az irányítást, és ilyenkor az ember amint elvesztette a kontrollt törni zúzni kezd...
*Vonta fel a szemöldökét, de aztán gyorsan el is tüntette az arcáról a kifejezést. Aztán egy tüzetesen más témába kezdtek bele.*
- Nem tudom... nincs abszolút favoritom, csak ne legyen idióta, és legyen egy kis jellemes báj az arcában... az alak is fontos... de ne hidd hogy nagyon felszínes vagyok. Na de mindegy is, biztosan nem vagy kíváncsi erre a sok locsogásra.
*Ekkora a lány leejtett egy porcelánt, amely aztán meg is vágta az ujját. Akira pedig, mint férfias férfi fel is pattant és a lány által leejtett szilánkokat a kukába helyezte.*
- Hagyd... ne nyúlj hozzá.
* Folytatta, majd megragadott egy ragtapaszt a fiókja aljából, és a lány ujjára tapasztotta.*
- Remélem így már jobb.
* Végezetül visszahuppant az ágyára és élvezte a kényelmet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openKedd Okt. 11, 2011 3:14 pm

Kicsit elpirultam amikor Akira az ujjamra tette a sebtapaszt. Nem vártam volna, hogy ennyire kedves lesz velem. Az igazság az, hogy senkitől se számítottam volna ilyesmire. Az emberek, akik között éltem sosem tettek volna ilyet. Sosem bántottak és viszonylag jól ki is jöttem velük, de azért mindig tartották a távolságot és ez alól csak nagyon kevés kivétel akadt. – Köszönöm. – Nyögtem ki. – Nem gondollak felszínesnek, és szeretem, ha valaki sokat locsog, legalább jobban meg ismerem. – Mondtam, aztán pár percig csak az ellátott ujjamat bámultam. Elgondolkoztam azon amit Akira mondott, a tűzre valóban nagyon érzékeny vagyok, de nem is ez a legnagyobb gond. A baj az, hogy félek tőle, már attól is elkap a rettegés, ha csak meglátok egy gyertyát, pedig semmi különösebb okom nincs rá, hogy ennyire féljek tőle még akkor sem ha Yuki-onna vagyok. Ezt az érzést egy darabig magamba tudom fojtani, de fogalmam sincs, hogy reagálnék, ha mondjuk, minden lángokba állna körülettem. Hogyan is akarnék így segíteni neki. – Van barátnőd? – Kérdeztem tőle, ezzel is próbálva elterelni a saját gondolataim, de így visszagondolva lehet nem egy ilyen kérdést kellet volna feltennem, egy olyan srácnak akit még csak most ismertem meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openKedd Okt. 11, 2011 7:21 pm

*Visszatérve az ágyon való heverészés kellemességéhez, rájött, hogy mióta a suliba került nagyban megváltozott. Hiszen ezelőtt sosem foglalkozott mással, csak magával. Nem sajnálta ezt, annak tudta be, hogy valószínűleg azért lett ennyire felelősségteljes, mert a fajtársai között járhat és nem kell takargatnia, hogy ki és mi ő.
Élvezte ezt a fajta szabadságot, hiszen ezt az emberek akkor sem adhatták meg neki, ha elfogadják, vagy esetleg a védelmezőjükké válik. Gondolataiba meredve bámulta a plafont, majd a lányhoz fordult.*
- Ugyan kérlek... ezt nem kell megköszönnöd. Bárki megtenné... * vonta meg a vállát és eleresztett egy mosolyt.* - Hát nem sok olyan van, aki szereti a nagyszájú egyéneket...
*Vonta meg a vállát, mert tényleg nem érdekelték az olyanok, akik ignorálják a stílusát, vagy azt ahogy viselkedik... Régebben sokkal több olyan volt, aki utálta és megvetették mert Démon. Bár ma már hogy vetnék meg emiatt, hiszen démonok közt van...*
- Nincs... Nem rég ideje vagyok itt és el voltam eddig foglalva az emberek megismerésével. Te hogy vagy ezzel?
*Kérdezett vissza.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openKedd Okt. 11, 2011 7:50 pm

-Én is így vagyok ezzel. Javarészt én is emberek között éltem és emiatt csak ritkán tudtam jobban megismerkedni valakivel. – Feleltem és közben az ablak mellé léptem, ami pont az udvarra nézett. – Ha jobban belegondolok, még soha nem is volt komolyabb kapcsolatom. Reménykedem benne, hogy itt majd találok magamnak valakit. – végignéztem az udvaron lévő diákokon. Innen fentről minden teljesen normálisnak tűnt és az igazat megvallva nem pont ilyenre számítottam. Pontosabban sokáig nem is tudtam mire számítsak a sulival kapcsolatban, azt gondoltam, hogy majd tele lesz vad démonokkal, akiket csak a harc éltet. Ezzel szemben, ha szétnézek, mindenki egy egyszerű embernek tűnik, és itt van Akira is, aki egy sárkány, mégis a legendákkal eltérően nem egy vad fenevad, hanem egy nagyon is rendes srác. – Te mit gondolsz erről a helyről? – Kérdeztem tőle gondolataimból kiindulva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openKedd Okt. 11, 2011 8:10 pm

* Tenyerét végighúzta az arcán, majd megrázta magát. Nagyon el volt pilledve, lehet hogy a meleg tehette. Hirtelen nagy fáradtság fogta el, de mégsem tudott volna most aludni, ha mégis csak úgy dönt, hogy alszik egyet. Ránézett a lányra, akinek épp csak a hátát látta, mert valamit az ablakon kémlelt kifelé... Talán az udvaron játszó gyerekek érdekelték, vagy valami. Akira ebből az állapotból, nem tudta meg, hogy mégis mit néz, de végülis biztosan valamin gondolkozik, ezért még ha tudná is, hogy mit néz, akkor sem biztos, hogy tudná miért nézi. Így hát a lány szavaiból próbált leszűrni dolgokat amiket tudott. Elmondta, hogy emberek között élt eddig. Sajnos a mai démongyerekek számára szinte természetes, hogy emberek között kell felnőniük...*
- Értem... hát, gondolom van itt néhány jófej srác...
* Fújta ki a levegőt, majd újra visszavágta a fejét a párnájára. *
- Szerintem ezt a helyet pont úgy alakították ki, hogy a démonokat passzítsák az emberi kultúrához és a sajátjukhoz is... Így ez a megfelelő környezet nekünk...
*Fejezte be a gondolatmenetet.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 1:17 pm

-Igazad lehet. –Elfordultam az ablaktól és leültem az ágyra. – Unatkozom, valamit csinálni kellene. –Jegyeztem meg, és hátradőltem az ágyra és az egyik kezem e fejem alá raktam. Néhány másodperc Savanyú izzadság szag csapta meg az orrom, ami sajnálatos módon és egyértelműen belőlem áradt. Annyira mondjuk ez nem meglepő, mivel már tegnap óta úton voltam, és eredetileg is azt terveztem, hogy amint megérkezem, lezuhanyozok csak nem gondoltam volna, hogy bárkit is találok majd a szobámban. – Én most Lezuhanyozom. – Jelentettem ki Akirának és elindultam a fürdőszoba felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 2:35 pm

* Minden olyan békés és csendes... Állapította meg Akira pár pillanatra...*
~ Túl nagy a csend és a nyugalom... vihar előtti csend... úgy érzem, nem valószínű, hogy ezt az iskolát harc nélkül kijárjuk... mert a gonosz bármikor eljöhet...~
*Gondolta, hiszen ki tudta kiszámolni, hogy a valóban megzabolázhatatlan démonok, mikor törik át a világ kapuit és támadnak rá, azzal a céllal, hogy emberek százait, ezreit, millióit mészárolják le... Nem félt ettől, tudta ha eljön ez a bizonyos nap, akkor képes lesz felvenni az ellenséggel a kűzdelmet. Ezek a harcok pedig megint csak meg fogják erősíteni abban a hitben, hogy egyszer talán tényleg helyreáll a béke. Egyre több ilyen gondolat szállta meg mostanság... És mivel nagy gondolkodónak tartotta magát, ez természetes is volt. Ayame pedig az egyik pillanatról a másikra bejelentette, hogy ő most elvonul zuhanyozni. Akirának pedig ez nem volt ellenére, sőt normál esetben talán még rohant is volna leskelődni, de túl lusta és fáradt volt... *
- Rendben...
*Adta a rövid választ, majd elhallgatott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 3:02 pm

Sikerült elég hosszúra nyújtanom a zuhanyt, percekig csak álltam és élveztem, ahogy a hideg víz végig folyik a testemen. Valószínűleg amiatt, hogy Yuki-onna vagyok, de szerettem a hideg vízben fürödni, olyanban, ami alól mások kiugranak. Körülbelül negyed óra zuhany után végül kimásztam a kádból és felöltöztem. – Na, ez jól esett. – Léptem ki felfrissülve a fürdőből. – Én, most ha nem haragszol körülnézek egy picit, majd még később beszélünk. Szia. – Kiléptem a szoba ajtaján és az iskola felé vettem az irányt.

/Iskola, folyosók/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 3:19 pm

Rövid séta után megérkeztünk a szobámhoz. – Mielőtt bemennénk, szólok, hogy csak nemrég kezdtem kipakolni és elég nagy a kupi. – Figyelmeztettem Ismurt, nem akartam, hogy rendetlennek tartson, bár szó mi szó, néha elég nagy rumlit tudok csinálni. Bementünk a szobába ahol Akira még mindig feküdt. – Visszajöttem. Ő itt Akira, a szobatársam. Ő pedig itt Ismur, nemrég ismerkedtem meg vele. – Mutattam be egymásnak a két fiút.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 3:42 pm

Amikor beléptem Aya szobájába, egy kicsivel másabb dologra számítottam. Volt egy szobatársa. Egy fiú. Nem az volt a baj, hogy a szobatársa egy fiú, hanem az hogy miyen faj tagja ez a fiú. Az a kevés dolog, amit az onik természetes ellenségeiről megjegyeztem, épp elég volt hogy meghatározzam a faját. Egy sárkány volt. Sok sárkányok által irányított támadás érte egykori otthonomat, ami sok áldozattal járt. Köztük anyám halálát is ez a faj okozta.
-Szervusz.- köszöntem a fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 3:51 pm

*Amint a lány kilépett a fürdőből, megcsapta Akira orrát a frissesség illata. Ez csak úgy áradt a lányból, valószínűleg a tusfürdője, vagy a Sanponja lehetett. Nem igazán tudta megállapítani, de nem is érdekelte... élvezte az illatokat és tovább heverészett semmivel nem törődve, majd Ayame úgy döntött, hogy tesz egy kis kirándulást a suliban. Szívesen vele tartott volna, ha nem lett volna olyan kényelmes az ágya. Így hát mély álomba szenderült és fel sem ébredt egészen a lány visszaérkezéséig... Ekkorra már nem egyedül, hanem egy új barátjával tért vissza.*
- Látom visszajöttél... Hm... szevasz...
*Vonta fel a szemöldökét az igen csak nagydarab srácon... Nem igazán tudta beazonosítani, hogy melyik fajból való, de eldöntötte, hogy nem is vesződik vele, majd ő elmondja, ha lesz hozzá kedve... Természetesen mivel a fajt sem ismerte ezért a támadásokról sem tudhatott.
Teljes nyugalommal hátradőlt az ágyon, majd várta hogy valahogy folytatódjon a beszélgetés.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 5:39 pm

-Na ez lenne az én… Akarom mondani, a mi kis lakosztályunk. Ha kellenék, itt megtalálsz, már ha épp nem máshol vagyok. – Láttam Ismur arcán, hogy valami nem stimmel, de nem firtattam. Ezzel szemben Akira hozta a nemrég megismert, közömbös formáját. – Nos ha már így összejöttünk akár kezdhetnénk is valamit. – Vetettem fel az ötletet. – Unalmas lenne csak itt állni.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-openSzer. Okt. 12, 2011 6:59 pm

-Nekem mindegy. - jegyeztem meg a srác hozzászólását- Nem sietek sehová, ráérek.
Mivel nemigazán ismertem ki magam Aya szobatársán, mivelhogy sárkány, és eléggé változékony a kedvük. És még az is bennevan a pakliban, hogy ha rájön hogy miféle vagyok, könnyen nekem ronthat.
-Miért? mire gondoltál?- kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Akira & Ayame szobája ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Akira & Ayame szobája ^^   Akira & Ayame szobája ^^ Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Akira & Ayame szobája ^^
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Akira szobája (Gót szálló)
» Akira
» Akira
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: