Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Egami Daisuka szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Egami Daisuka szobája Empty
TémanyitásTárgy: Egami Daisuka szobája   Egami Daisuka szobája Folder-openVas. Nov. 20, 2011 11:12 pm

~ Végre megérkeztem... ~ gondoltam magamban, majd elindultam a kollégiumba a saját szobám felé. Megnéztem a papírt amin le volt írva minden fontosabb dolog, például merre van a kollégium, azon belül a szobám stb.. ~ Hmm 1. emelet ~ eltettem a lapocskát majd elindultam az első emeletre. Egy hosszú folyosón találtam magam, bőven volt itt szoba. Az én szobám szinte a legvégén volt a folyosónak. ~ Pont ahogy kértem, egy csöndes helyen lévő szoba, remélem nyugodt helyem lesz itt.

Odaléptem a szobám ajtaja elé és benyitottam. A szoba egyszerű volt, egy viszonylag nagyobb egyszemélyes ágy volt a bal oldalán, mellette egy kis éjjeliszekrény. A szoba jobb oldalában egy ruhásszekrény, a hátsó falon pedig egy kisebb ablak volt. Nem volt sok cuccom, csupán egy közepes méretű bőrönd, melyben éppen hogy elfért az ezüstkardom, és néhány póló, meg fehérnemű, így gyorsan ki tudtam pakolni.

Miután kipakoltam leültem az ágyra és töprengtem, hogy mit kéne tennem, mi legyen a következő lépés...
Vissza az elejére Go down
 
Egami Daisuka szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Egami Daisuke
» Shina szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: