Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Shina szobája

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Szept. 04, 2011 11:39 am

- Láttam már cselédeket civil ruhában, de egy se nézett ki olyan bombasztikusan. - kacsintottam Shina felé.
Miután kiszívtam és lenyeltem a nedvet, Shina átöltözött. Ez a kiszerelés rajta sokkal jobban áll, mint az én jelmezem, aztán rátett még cicafülekkel is, amire jobban beindultam. Aztán elővett néhány játékot, amiből nyakörvet és lakatot adott, hogy azt így tegyem rá, hogy később csak én tudjam levenni róla.
- Na mondd csak, kis cselédem, mit szólnál hozzá, ha első dolgod gyanánt megmasszírozol, aztán nyállal tisztítasz kielégítés gyanánt? - Derekamat felé fordítottam, hogy a farkam rászegeződjön. Így meg is érti a célomat.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzer. Szept. 07, 2011 5:10 pm

-Igaz, de mégis csak a ruci adja meg a dolog hangulatát igazán.-feleltem mosolyogva.
Átadtam Zachnak a nyakörvet és a laktot, hogy tegye fel rám. A hajamat a kezemmel félrehúztam, hogy fel tudja tenni. Jött is rögtön az első feladat.
-Ahogy akarod.-feleltem alázatos meghajlással, mosolyogva.
Megvártam, míg kényelembe helyezi magát, majd elkezdtem masszírozni. Egy darabig kényeztettem a kezeimmel. Főleg a vállaira és a hátára koncentráltam. Utána megfordítottam és kezelésbe vettem a farkát. Először csak az egyik kezemmel dolgoztam meg, miközben a másik kezem egyik ujjával behatoltam a seggébe. Végül rácuppantam a szerszámára és jó erősen szívni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Szept. 10, 2011 3:08 pm

Amint kényelmesen elhelyezkedtem, Shina végül előbb a vállamat és a hátamat kezdte masszírozni. Véül is ez a finom kézimunka így is jólesett nekem. Csukott szemmel élveztem tevékenységét. Akkor se nyitottam ki egy másodpercre se, amikor megfordított és már a farkamat kezdte el masszírozni. Már nem csak élveztem, hanem nyögni is kezdtem halk hangon, ami végül hallhatóbbá válik, amin Shina már a szájával is kezelésbe vett.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Szept. 10, 2011 3:26 pm

Mint mindig, Zach most is élvezte a tevékenységemet. A számmal jó erősen szívtam a farkát, majd a nyelvemmel is elkezdtem kényeztetni. Közben az egyik kezemmel rásegítettem a mozgásra a másikkal pedig még mindig a seggét kényeztettem. Aztán kivettem a szerszámot a számból és a gólyóit kényeztettem kicsit. Nyaldostam őket egy kicsit, majd a számba vettem és az ajkaimmal kezdtem szorongatni őket. Végül kicsit a zacsit húzigáltam a fogaimmal. Aztán megint a számba került a szerszám és tövig bekaptam, aztán mozogni kezdtem a fejemmel.
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Szept. 22, 2011 7:00 am

Shina tudja a dolgát és nagyon jól csinálja. Hátradőlve, tarkó alá fektetett kezekkel élveztem a szerszámom, valamint a golyóim kényeztetését. Mikor újra szopta a gyíkot és a fejét is mozgatni kezdte. levettem a kezem a tarkómról és immár a fejét fogtam, hogy segítsek neki a mozgásban.
- Nagyon jó vagy... csináld... mindjárt jön...
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Szept. 25, 2011 4:07 pm

Szorgalmasan kényeztetem Zach szerszámát, majd végül ő is rásegít a kezével, hogy diktálja a tempót. Tövig bekaptam Zach méretes dákóját és addig nem is fogom kiengedni a számból, míg meg nem tölti a meleg anyagocskájával. Két kezemmel csak támaszkodom az ágyon, közben a farkincámmal a puncimban táncolok. Aztán az egyik kezemmel a dobozba nyúlok és egy lovaglópálcát veszek elő és adom Zach szabad kezébe. Ez után felhúzom lent a ruha alját, hogy látható legyen a fenekem. Bizonyára rájön, mit szeretnék....

Még jó sokáig mulattunk. Másnap egyedül ébredtem. Bizonyára Zachnak dolga akadt. Majd találkozom vele úgyis. Rendbe szedtem magam, majd megreggeliztem és magamra öltöttem a tenisz ruhámat. Hátha lesz valaki a pályán. Ha nem, akkor a fallal játszom.

/Teniszpálya/
Vissza az elejére Go down
Zacharias Storm
Tanár
Zacharias Storm


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Aug. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Okt. 20, 2011 10:25 am

Shinának segítettem rutinos mozdulatokkal, amíg be nem töltöm a száját a nedvemmel. Utána gyönyörű látványt nyújtott, ahogy támaszkodott az ágyon és kényeztette a punciját a saját farkincájával.
- Nagyon ügyes vagy, cselédlánykám, most pedig mutasd, hogy mivel büntethesselek meg, amiért így rosszalkodsz a gazdáddal. - kacsintottam neki.
Shina értette a célzást és adott nekem egy lovaglópálcát, hogy azzal csépeljem a seggét. Nem is haboztam, még beraktam a pinájába a farkam és amíg tömtem, a fenekét szépen csapkodtam, ahogy illik a szado-mazonál. Más szóval egész éjszaka ezzel szórakoztunk.
Reggel én ébredtem fel elsőnek, aztán ránéztem az órámra.
~ Kurva jó, pedig még ma szeretnék egy jót játszani a kicsikémmel, de bezzeg most meg a kibaszott tanáriban kell dekkolnom.
Felkeltem, felöltöztem és írtam egy üzenetet Shinának, hogy ma egész nap dolgom van, de este elviszem valahová. Nem akartam Shinát egy jó kis éjszaka után felébreszteni, úgyhogy csak adtam a szájára egy élvezetes csókot, és elmentem.

/Iskola - tanári szoba/
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jan. 12, 2013 9:52 pm

Lassan leballagtunk egy emeletet és kinyitottam a szobám ajtaját. Beinvitáltam Mizukit, majd én is beléptem. Aztán becsuktam az ajtót.
-No, ez volna az én szobám. Nyugodtan nézz körül, amíg előszedem a fürdőruhámat.
Az ingóságokat az ágyra tettem, Mizuki kulcsával együtt, majd kutakodni kezdtem a ruhásszekrényben. Az utóbbi időben nem voltam strandolni, így kicsit el van ásva a fürdőruha.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jan. 12, 2013 10:13 pm

Mizuki kicsit megrökönyödve vörösödött el, amikor szobája kulcsát Shina a mellei közé pottyantotta. Nem így képzelte a megőrzést, pláne amiatt kezdett aggódni hogy mi lesz ha elveszik mondjuk a medencében? Vajon neki kell majd kivennie? Efféle dolgokon jártak a gondolatai miközben a padlólapokat és lépcsőket rótta Shina nyomában. Hétvége volt, ráadásul nyár vége és ilyenkor kevés volt a lakó, de még így is ide-oda pillantott hogy nem e látták meg egy szál fürdőruhában. Nem félreértések, imádta hordani és abban sétálni mezítláb, de ugyanakkor keringtek hírek tanárokról és diákokról akiket az ilyesmin túl is érdekeltek dolgok, anélkül hogy tulajdonosaik engedélyt adtak volna rá. De végül sikerült elengednie magát és mire odaértek Shina szobájához, már nem is zavarta az egész
Besurrant hát és körbenézett, ahogy a lány is javasolta neki mielőtt letette volna a cuccait, Mizuki kulcsával együtt. Szemre vételezte a berendezést, no meg az egyéb tárgyakat is. Végül azonban ott kapta magát hogy Shina válla mögött nézte hogy mik vannak a szekrényében
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jan. 12, 2013 10:31 pm

Ahogy vártam, Mizuki zavarban volt attól, ahova a kulcsokat tettem. De ezért nem hibáztatom. Olyan, amilyen. Hamar átértünk a szobámba és beinvitáltam őt. Ez után kutakodni kezdtem a szekrényben. Mizuki hamar megunta a nézelődést, mert már ott leskelődött a vállam felett. Láthatta a ruháimat. Olyan dolgokat, amiket mondtam, nem itt tartok, szóval csak egyszerű ruhadarabokat láthatott. Persze volt nem kevés kihívó darab. De volt néhány visszafogottabb is. Végül előkerült a fürdőruha is.
-Meg is van. Gyorsan magamra kapom és mehetünk is.
Lassan vetkőzni kezdtem, hogy ha Mizuki műsort szeretne, akkor megkaphassa.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jan. 12, 2013 10:46 pm

Teli volt ruhával, ebben már egészen biztosan sikerült felülmúlnia az ő szekrényét, ahol ugyanis ennyi minden nem volt megtalálható. Persze ruhatára azért neki is volt ahogy az illett, de nem ilyen sok és persze ilyen sokféle, na meg olyan is amit magán el nem tudott volna képzelni. Nézelődésének aztán Shina vetett véget amikor rátalálva fürdőruhájára megfordult, s bejelentette hogy lecseréli, ott rögtön.
Mizuki pedig az ágy szélén ülve találta magát, ahogy fejét a kezeivel támasztotta, könyökei pedig a térdein. Na persze figyelt, ilyet a fürdőn kívül nem lehetett látni és ebben az esetben a látvány is érdekelte már, mert hát Shina gombolkozott előtte és nem más. Ez azért megérte az arcpírt és az ábrándozó sóhajt is, részéről nem kellett sietnie
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jan. 12, 2013 11:08 pm

Úgy láttam, Mizukit nem hogy zavarja, egyenesen érdekli a vetköző jelenet. Így aztán nem is kellett elforduljak. Először persze háttal voltam. Szép lassan kigomboltam a blúzomat, majd megfordultam és szétnyitottam, hogy lassan levegyem. Melltartó nem volt rajtam, így rögtön a csupasz felsőtestemet láthatta. Utána a szoknyámat is levettem, majd a bugyit is. Aztán felvettem a fürdőruha alsó részét, majd a felsőt is.
-Bekötöd nekem hátul?-kérdeztem kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jan. 12, 2013 11:32 pm

Elkerekedett szemekkel nézte a jelenetet, biztosan vicces látványt nyújthatott így. Érezte a gyomrát, aztán pedig a kezeit kezdte el összedörgölgetni nehogy valami butaság jusson még az eszébe. Szerencsére azért nem volt annyira nehéz megállni, mindössze temptáló volt a zöld lámpás nézelődés miatt. Néhány pillanatig a száját húzta és a fürdőruháját kezdte cibálni amikor Shinaról lekerült az utolsó ruhadarab is, de már nyelt is egyet és összefonta karjait hogy nyugton maradjanak. Amikor azonban a lány segítséget kért, Mizuki nyomban felpattant
- Igen, persze! - indult lelkesen segíteni
Hamar ott volt és ügyesen megoldotta a problémát, mindössze egyszer ért a bőréhez kíváncsian de már hátra is lépett, kihúzva magát. Eltörpült vele szemben, nem csupán magasságban de más téren is így ha volt állótükör a közelben, lopva megnézte benne magát. Vajon tényleg tetszik neki?
- Mindened megvan? - kérdezte végül
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Jan. 13, 2013 12:00 am

Adtam egy rövid kis előadást a leányzónak, aztán kizökkentettem azzal, hogy segítséget kértem tőle. Persze igazából csak esélyt akartam adni neki egy kis tapizásra, ha vágyik rá. Gyorsan kisegített, aztán a tükörben vizsgálgatta magát.
-Aha. Minden. Találtál valami érdekeset?
A hátizsákomba pakoltam pár ingóságot, majd a vállamra kaptam.
-Mehetünk?
Vissza az elejére Go down
Egami Mizuki
Diák
Egami Mizuki


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2012. Jan. 24.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Jan. 13, 2013 12:09 am

- Amm, nem? - kérdezett vissza zavartan, nem értette a kérdést - De azért te attól még érdekes vagy!
Jobb válasz nem jutott eszébe, mert hogy valami válasszal azért végül szeretett volna szolgálni, s ami azt illeti egészen elégedett volt vele. Persze ezt heves arcpír is követte, mert hát azért nyelvbotlás is volt egyben
- De igen, mehetünk! - ébredt fel újból
Körbenézett, úgy érezte magát mint akire egy egész világ vár. Beletúrt a hajába és halk, zavart nevetgélést hallatva kisietett az ajtón

/folytatás a medencénél/
Vissza az elejére Go down
Kamioka Himiko

Kamioka Himiko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2014. Jun. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 5:45 pm

/folytatás Ebédlőből/

A kéz meg-megroppant, ahogy újra és újra rálépett, mígnem tulajdonosa úgy döntött elég volt, feje pedig egy koppanással megpihent a padlón. Ki hitte volna, hogy ezek nem látják, de direkt kiszimatolják majd hogy Shina-san elejti a zsebkendőjét? De nem lehettek erős démonok, vagy a helyi szabájok hősies betartói lehettek, esetleg elterelte figyelmüket az elhullott textil - a lényeg, hogy gyorsan feltörölte a három sráccal a padlót, akik kirontottak az étkezdéből. Ha nem így lett volna, nem látta volna ahogy a lány lefordul a folyosó egy kereszteződésében, s használhatta volna szeme helyett más érzékeit a megkeresésére.
De mint kiderült, könnyen a nyomába szegődhetett, s akkor már követte is zsebrevágott kendővel, keresztül az iskolán és aztán az udvaron, mígnem már a kollégium lépcsőit rótta mögötte az első emeletre. Csak akkor érte utol szándékosan, mikor az egy ajtó elé ért, ami az övé lehetett.
- Nassolni zsebkendő nélkül nem passzol az udvari etikett előírásaihoz! - lobogtatta meg előtte vigyorogva, s csak második próbálkozásra adta vissza, már amennyiben volt próbálkozás.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 5:56 pm

A terv működött. De vajon kié? Úgy néz ki, a két elképzelés valamelyest összekovácsolódott. Hallotta, ahogy pár emberke laposra verődik. Biztos csalódottak, de majd kiheverik. Szándékosan úgy haladt, hogy Himiko könnyedén követhesse őt. A szoba ajtajánál már be érte. Remélte, hogy nem kell több dolgot elejtsen.
-Ó a kendőm. Köszönöm!
Elvette volna, de csak másodjára hagyta a lány elvenni. Shina mosolyogva megszagolta. Nem volt sokáig nála, de azért egy kevéske illatot felszedett.
-Ha már idáig eljöttél, van kedved nassolni velem?
Közben már nyitotta a kulccsal az ajtót, de tekintete a lányra szegeződött.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Himiko

Kamioka Himiko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2014. Jun. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 6:22 pm

- Tulajdonképpen csak ezért jöttem, de ez biztos nem zavar, ugye? - helyezte testsúlyát a bal lábára, majd színészi unottsággal ásított egyet - A rövid, fantáziátlanabb válasz persze az igen volna.
A haját kezdte igazgatni, s most teljes testmagasságára nézhetett fel, szeretett kicsi lenni, több helyen elfért és mellesleg jobban is illett hozzá. Shinanak meg pont a nagy méretek álltak jól, na persze nem a has zsírpárnái vagy hasonlók, mert olyanok nem akadtak, ellenben az emberek túlnyomó részével akikre a kis feleslegek is kifejezetten jellemzőek szoktak lenni. Mindenesetre követte az ajtón át, esetleg eléje ment, ha úgy adódott és körbe is nézett, hogy miféle helyre is kerültek.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 6:38 pm

Persze nem is várta, hogy nemet mondjon. Ha már ilyen szépen elővezette, mit is szeretne. Shina benyitott a szobába és maga elé engedte Himikot. Ez után becsukta maga mögött az ajtót és be is zárta, mivel volt már rá példa, hogy valaki bepróbálkozott.
-Helyezd magad kényelembe.
A szoba tipikusan lányos volt. Na persze nem babarózsaszín, csak szimplán illett egy lányhoz. Nem volt túlzsúfolva sem. Egy ágy, egy kanapé, szemben a TV-vel. Külön az egyik sarokban íróasztal, rajta egy laptop. Odébb egy szekrény, pár könyvvel és mangákkal. Mellette egy ruhás szekrény, ami félig-meddig rendeltetésszerűen volt használva. Ott voltak ugyanis a játékszerek elrejtve. Shina leült az ágyra és figyelte a lányt, hogy most mit lép.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Himiko

Kamioka Himiko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2014. Jun. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 7:01 pm

Csípőre vágott kézzel méregette a benti helyiséget, ami leginkább erre a világra hajazott, mondjuk ezen nem lepődött meg, rajta is itteni cuccok voltak. Beljebb sétált, a zárással nem különösebben foglalkozott, az ő terveivel párhuzamos dologként, s mert sok minden más idegen dolog volt itt. Fejét vakarászva állt meg először a laptop, majd a televízió előtt, az ő vagy anyja rezidenciáján nem éppen ilyen dolgokat látott, hanem inkább bútorokat, nagy változatosságban. Az elkövetkezőkben a könyveknél lyukadt ki, átpillantotta a címeiket és aztán engedély kérése nélkül egy képregényt vett kézbe, de a borítóval ellentétben többnyire fekete, szürke és fehér színekkel találkozott, mint valami kriptában.
Végül visszarakta a helyére, s egy szót se szólt eddigi értetlenkedéseiről a dolgokkal kapcsolatban, nem akarta magát tudatlannak elismerni. Mikor megfordult, Shina már leült az ágyára, így hát odalépkedett és megint csípőre téve kezeit, végigmérte. Egy cseppet sem tűnt másmilyennek, mint eddig, ami nem volt rossz fejlemény.
- Kiféléket szoktál nassolni idegebent? - kérdezte rá jellemző mosollyal - Már amennyiben nem valamilyen tabu, nem mintha érdekelne, ha az lenne.
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 7:10 pm

Hagyta, had fedezze fel a szobát. Már amennyire az alatt a pár perc alatt lehet. Persze még van ez, meg az. Nem vette rossz néven, hogy leemelt egy mangát. Láthatóan nem volt prűd, mert egy olyan lány eldobta volna a hentai mangát.
-Csak egy-két arra érdemessel. Például azzal is, akit említettem. Bár engem nem kellett becserkésszen.
Ezzel el is mondta, hogy ő is arra érdemesnek tűnik. Persze nem fogja letámadni. Bár neki mindegy. Mindenesetre Himikon nem tűnik annak a sietős típusnak. Shina levette a szemüvegét és hátradőlve az éjjeliszekrényre rakta.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Himiko

Kamioka Himiko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2014. Jun. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 7:44 pm

- Miért, nekem talán kellett? - szökött fel bal szemöldöke.
Azt nem tudta, itt hogyan működött a szóba hozott becserkészés, de azt határozottan sejtette, hogy másban kellett gondolkodnia, mint Abyssban. Ezt már hamar megtanulta ideát, kedvére pedig nem mindig volt értelemszerűen, de most a helyzet egyébként másmilyen volt, még csak képességeit sem kellett használnia. Nem volt egyébként ellenére, egyébként is megvolt már a kötelező verekedés, így azon a téren kiszórakozta magát. Mivel Shina megvált szemüvegétől, ő megint körbejárta a szobát és a hajdíszeitől szabadult meg, egyébként sem mindig hordta őket, volt hogy egyszerűen szalagokat használt. Mellesleg cipőjéra és a mellényre sem volt túl nagy szüksége, a nyakában piros szalagot is kibontotta, s a heverőn hagyva mindet, visszament az ágyhoz.
- Csak a törvényszerűség kevéért - illegette meg magát kicsit - hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 7:52 pm

-Nem. Nem kellett. Becserkészted magad. Bár én nem terveztem ilyesmit. Csak így alakult.
Figyelte, ahogyan Himiko megválik néhány ruhadarabtól. Tökéletesen látott szemüveg nélkül is. Az csak dísz volt. Végül a lány feltette a kérdést, hogyan tovább.
-Nem is tudom. Te hogyan szereted a 'nasit?' Én sokfélét szeretek.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Himiko

Kamioka Himiko


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2014. Jun. 22.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 8:08 pm

- Jól szeretem, ha már megkérdezted. - gondolkodott el láthatóan is, első néhány szavát némi időhúzásnak szánva, s elhelyezkedett az ágy szélén - De ilyen helyen fogalmam sincs, mindenesetre amikor sokat gondolkodok, inkább az étvágy-étvágyam jön meg, ezért inkább váltsunk témát!
Azzal már ott is könyökölt Shina mellett az oldalán feküdve, saját ingje gombjával játszadozva. Az ideút kicsit lecsillapította, így hát tényleg kellett beszélni valami olyasmiről, ami visszazökkenthette az eddig tervezettekbe, mint például egy csokor bók.
- Például hogy milyen a hajam kibontva? - szélesedett meg mosolya - Szexibb, vagy nem? Vagy más dobná fel jobban?
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-openVas. Aug. 10, 2014 8:19 pm

-Akkor jó. Én is jól szeretem. Szeretem egyedül, szeretem társaságban, vagy csak kettesben.
Kuncogott, amikor a lány arról beszélt, hogy lassan megéhezik, ha ilyesmiről van szó. A lány ott könyökölt mellette az ágyon és az inge gombjával játszott.
-Nagyon jól áll. Igazán szexi így is. De ahogy hordod, úgy is aranyos.
Közben lassan hátrébb mászott az ágyon és az egyik kezével kigombolt még egy gombot az ingén.
-De ha nem akarod a félrebeszélést, akkor mondd meg, mire vágysz. Esetleg megmasszíroznál? Vagy én téged? Esetleg szeretnéd, ha nem csak az epreid találkoznának a számmal?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shina szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shina szobája   Shina szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Shina szobája
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Angela szobája
» Mia szobája
» Rin és Alice szobája
» Hayate szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: