Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rin és Alice szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openVas. Júl. 31, 2011 9:20 am

Belépek a szobába néhány bőrönddel és egy sóhajtás után ledobom a földre bőröndjeimet. Ágyam tökéletes volt, legalábbis már akinek. A falakon néhány régi módi kép lógott. A szoba nagyon hideg volt, lehetett érezni rajta, hogy már egy ideje nem volt itt senki. De ezektől eltekintve látok még egy ágyat. Arcomat lehorgasztom. ~ Na, én is a kétszemélyes szobát fogtam ki! ~ De jól láttam még nincs itt senki ezért még egy ideig egyedül leszek. A képeket rögtön leszedem és elrakom egy fiókba. Ki pakolok a bőröndöt, befészkelem magam, majd az ablakhoz megyek és kinézek, hogy van-e valaki az udvaron.


A hozzászólást Karasu Rin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 04, 2011 9:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openHétf. Aug. 01, 2011 2:57 pm

A sok szabadidőm miatt, most éppen a könyvtárban ölük és kuksolok. Sajnos egy fiú belém szeretett, és mindenhová engem követ. Csak egy hely volt az, ahol soha nem keresne, és az a könyvtár. Lassan leültem a könyvtár sarkába és csöndben bambultam a semmibe. Mikor már eltelt öt perc, kiléptem a könyvtár polcai közül, és körbe néztem. A fiú éppen a másik polcnál keresett engem, így még gyorsan letudtam lépni. Gyorsan felszaladtam az 1. emeletig és beszaladtam egy szobába. Reméltem, hogy a szobában nem lesz senki, de tévedtem. A szobában egy fiú szempárja nézett éppen engem.
-Bo..bocsi. Csak üldöztek! És kénytelen voltam ide befutni! Sajnálom. Már megyek is.. -Kezdtem visszafordulni az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openHétf. Aug. 01, 2011 3:06 pm

Miközben nézek ki az ablakon meghallom az ajtó nyikorgó hangját. Félre nézek és meglátok egy lányt. Kicsit meglepődtem, mert első napom itt és rögtön rám ront valaki. Bár még szerencse, hogy nem most öltözök.
- Semmi baj.
Mondtam neki, majd mikor vissza akar fordulni újra megszólítom.
- Állj meg! Ki üldöz téged?
Szóltam hangosan neki. Miután válaszolt közelebb mentem hozzá és kinyitva az ajtót szét néztem, hogy jön-e valaki. Egy fiút látok közeledni. Aki megkérdezi tőlem
- Nem láttál itt egy lányt?
- Nem, de most tünés!
Mondtam neki haragosan aztán sietősen el is ment. Be csuktam az ajtót és oda fordultam a lányhoz.
- Elment nincs mitől aggódnod. - szóltam nyájas hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openHétf. Aug. 01, 2011 3:13 pm

Kicsit furcsáltam, hogy a fiú megállított, és utánna pedig elkergette a fiút, de persze ez természetes volt, gondolom jó ember.
-Nos, akkor én nem is zavarnák tovább.. -Mondtam, miközben lassacskán egyre közelebb mentem az ajtóhoz, de az utolsó pillanatban megpillantottam a fiú szemét. A két szép sárga szeme teljesen elbűvölt. Ez pedig furcsa, hiszen nem vagyok olyan könnyen elcsábítható. Vagy mégis? Ki tudja.
-Egyébként, Alice Margatroid vagyok. És te? -Kérdeztem rá a nevére, mivel úgy éreztem, hogy tudnom kell. Persze biztos nem azért mert megtetszett. Biztos nem. Tutira nem. Legalábbis remélem..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openHétf. Aug. 01, 2011 3:23 pm

A lány nem akart zavarni és el is akart menni mikor. Én egyet bólintottam, majd hirtelen vissza fordult és bemutatkozott. ~ Na még se akar olyan könnyen elmenni . ~ Sóhajtottam egyet, majd tisztességesen bemutatkoztam.
- A nevem Karasu Rin. Örvendek Alice. - mondtam nyugodtan.
Aztán eszembe jutott valami amire még nem kaptam választ.
- De még mindig nem mondtad el, hogy miért ki és miért üldözött téged.
Szóltam, majd egyik kezemet zsebre tettem és hallgatni kezdtem az új lányt. Elég fiatalnak tűnt mégis magasabb volt nálam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openHétf. Aug. 01, 2011 3:42 pm

-Hát, az úgy volt..hogy a fiú szerelmes leveleket küldözgetett nekem, és én egyszer felkerestem személyesen, hogy hagyjon már békén. Erre pedig, mindenhova elkezdett követni. Most már idegesít..-Fejeztem be. Egy kicsit kellemetlenül érzem magam, hogy csak így hirtelen bejöttem hozzá, és most meg itt untatom. Furcsa érzelmek forognak bennem. Menni akarok, de vele akarok maradni. Most inkább nem szólaltam meg, hanem vártam amíg ő szól hozzám. Valamiért nem tudtam mit mondani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openHétf. Aug. 01, 2011 3:48 pm

- Szóval zaklat már egy ideje? Hát ez tényleg idegesítő.
Mondtam közbe jobban megnéztem. Szőke haja ki volt engedve és egy pánt is díszelgett a fején. Szemre való lány volt, de most nem nagyon volt kedvem csajozni. Egy kis idő után mondtam neki valamit.
- Ha akarod elkísérhetlek egy ideig, hogy ne tudjon hajkurászni ez az alak.
Mondtam nagy lelkűen és kicsit bele túrtam a hajamba. ~ Nincs túl sok kedvem mozogni, de ki kéne menni levegőzni is. ~ Ezt a gondolatot elhagyva vártam a lány válaszát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openKedd Aug. 02, 2011 9:52 am

-Tényleg? Azt megköszönném! -Mondtam, majd kisétáltam vele a szobából.
-És mondd csak, van barátnőd? -Kérdeztem tőle meg azt, amit már az első pillanattól kezdve megakartam. Kicsit nyomulósnak tűnhettem, de tényleg tetszik a fiú, és ha lehetséges akkor a fiúmnak akarom, persze csak ha nincs barátnője.
-Bo..bocsi a kérdésért! Csak kíváncsi voltam.. -Mentegetőztem egy kicsit, hiszen nem akartam én is olyan lenni, mint az engem űldöző fiú. Az tényleg idegesítő lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openKedd Aug. 02, 2011 10:17 am

Alice-al elindultam a ki a szobámból. Kérdésére kicsit haboztam válaszolni.
- Nincs.
Mondtam neki tömören. Érdekes lány volt, mintha kicsit félénk lenne.
- Nincs semmi baj. És neked?
Kérdeztem tőle, majd vissza gondoltam az előző férfira. Nem voltam jó kedvembe és most ha szekálná a lányt velem együtt leütném. Majd a csöndet megtörtem.
- És mióta jársz ide? - kérdeztem, de tekintetem előre meredt.
Én szerettem a csendet, de lehet, hogy Alice-nak lehet, hogy nem tetszett volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openSzer. Aug. 03, 2011 4:31 pm

-Hát, már egy jó ideje itt vagyok. Már a nyáriszünet elején ideköltöztem a kollégiumba, szóval mégcsak első éves vagyok. És te? -Kérdeztem vissza, majd ezután válaszoltam az ő kérdésére is.
-Nem nincs barátom, és szerintem még egy darabig nem is lesz. Sajnos nem vagyok olyan pasizós típus.. -Mondtam, majd egy kicsit el is nevettem rajta magam. Igaz, nem vagyok pasizós típus, de most éppen pasizni próbálok. Ehh..kicsit szánalmas.
-Mond, van szobatársad? -Kérdeztem érdeklődve. -Mert ha jól láttam, volt még egy ágy az ágyad mellett, és azt gondoltam ,hátha van valaki még ott..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openSzer. Aug. 03, 2011 7:50 pm

- Én nem rég érkeztem meg a koliba. Hát igazából pont ma jöttem néhány perccel
ezelőtt.
Válaszolt kérdésemre, majd kicsit elnevette magát. Nem találtam viccesnek, de ez nem gond. Aztán válaszoltam kérdésére.
- Nem nincs. Ha jól tudom egy ideje már nem volt ott senki.
Szóltam, majd bele gondoltam, hogy egyszer nem leszek egyedül sajnos.
- És neked is kétszemélyes a szobád?
Kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 7:31 am

-Igen, nekem is két személyes, de sajnos én is egyedül vagyok.. -Mondtam, majd egy kicsit elgondolkodtam, majd ajánlottam neki egy érdekes ajánlatot.
-Ha gondolod, akkor beköltözhetnék melléd. A szabálykönyvben nincs benn olyan, hogy fiú és lány nem lakhat együtt...Csakmert, ha új vagy én segíthetek a tanulásban! Nehogy lemaradj! Majd korrepetállak! -Mondtam, most már egy kicsit határozottabban.
-Ígérem, nem foglak idegesíteni, és ha magányra vágysz, akkor elhagyom a szobát! Úgyis szeretek a könyvtárban lógni reggeltől-estig! Na? Mit szólsz? -Kérdeztem rá újból. Ez mindkettőnknek előnyös ajánlat lenne, hiszen én mindig láthatom a szerelmemet, ő pedig nem fog lemaradni a tanulással.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 7:44 am

Ő is egyedül volt egy kétszemélyes szobába. bólintottam egyet rá, hogy értem. Majd határozottan felajánlott nekem valamit. Ez a korrepetálás dolog nem nagyon tetszett, mert nem nagyon szeretek tanulni, de az, hogy beköltözik mellém az valamivel jobb volt.
- Hát ha akarsz beköltözhetsz hozzám.
Mondtam, majd elfordultam, hogy ne lássa zavarba jött arcomat. Azt is mondta, hogy nem fog zavarni ha egyedül akarok lenni. Kicsit elgondolkodtam rajta.
- De mikor akarsz beköltözni?
Mondtam, mert nem szeretném ha hirtelen megint rám rontana. Csak most más dologgal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 8:31 am

-Hát, mondjuk ma? Most rögtön? -Kérdeztem nevetve.
-Csak akkor segítened kell cipekedni! -Mondtam, majd elindultam a 3.emeletre, és magammal vittem Rint is. Odaadtam neki a két nagy bőröndömet, és én pedig vittem a tanszereimet. Szomorú volt elköltözni ettől a szép szobától, de unalmas volt egyedül.
-Nos, akkor induljunk! -Mondtam, majd kinyitottam a szobám ajtaját, és elindultunk vissza Rin szobája felé. Lassan oda is érkeztünk. Rin gyorsan bedobta a bőröndjeimet az ágyamra, és pedig kipakoltam.
-Nagyon köszönöm szépen, hogy beköltözhettem! ^^ -Köszöntem meg, mert azért ez tényleg kedves volt tőle, hogy elfogadta. Miután kipakoltam elindultam a fürdőszoba felé, hiszen most már esteledett és ideje volt fürdeni. Levettem a ruhámat, és bemásztam a kádba. Reménykedtem benne, hogy Rin ne olyan fiú aki szeret kukkolni..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 8:47 am

- Oké segítek.
Alice rögtön elindult a 3. emeletre és engem is vitt magával engem is. Mikor a szobájába értünk odaadta két nagy bőröndjét. Még jó, hogy lefele mentünk nem pedig felfele. Mikor megérkeztünk a szobámba ledobtam bőröndjeit ő pedig kipakol.
- Nincs mit.
Majd elindult a fürdőszoba felé. Nem tudtam mit akar csinálni. De mikor közeledtem az ajtó felé, hogy megnézzem mi csinál meghallottam a víz csordogálását. Rögtön elmentem az ajtótól.
- Azért szólhattál volna!
Mondtam zavarodottan és leültem az ágyamra. ~Chh. Ez a lány kiszámíthatatlan. ~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 9:00 am

Miután elkészültem a füdéssel, felvettem a pizsamámat, és kimendtem a fürdőből.
-Na, kész is vagyok! Őő...te mivel szoktad elütni az időt? Mit csináljunk? -Érdeklődtem, mert azért érdekelt, hogy mit fogunk csinálni így kettecskén. Úgyhogy leültem mellé az ágyba és vártam a válaszát.
-Csináljunk valami izgit..most nincs kedvem tanulni >.<.. -Mondtam ki azt a szót, amit még eddig soha. De hát igazam van, nyári szünet van. Minek tanuljunk? Ígyhát elkell valamivel ütni az időt. Ahogyan elkezdtem bámulni Rin-t egyre jobban közeledtem hozzá. A végén már olyan gondolatok terjengtek a fejemben, hogy meg kellene csókolni, de ez badarság..hisz csak ma ismertem meg, és ő lehet, hogy nem is viszonozza az érzelmemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 9:18 am

Kijött és fürdőből és megkérdezte, hogy mit csináljunk. Már-már eszembe jutott valami amit lehet, hogy nem kellene csinálnom. Közbe már mellém ült az ágyba és mondta, hogy valami izgiset kéne csinálni. Már mintha kezem mozogna magától. Miközben bámult Alice egyre közelebb jött hozzám. Már nem bírtam irányítani magam. Hirtelen fordítottam a fejem és megcsókoltam. Mire észbe kaptam már elhúztam a fejem.
- Bocsi nem direkt volt...
Mondtam bűn megbánó tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 9:41 am

Na erre tényleg nem számítottam. Már is megvolt az első csókom. Bizony, ez volt az első csókom, ha a kutyámnak adott puszi nem számít. A csók után ledermedtem, és egy jó darabig meg sem mozdultam. Kicsit meglepődtem, hogy nem én kezdeményeztem hanem ő. De amikor mondta, hogy nem direkt volt kicsit furcsán éreztem magam.
-Oh..szóval nem direkt volt..értem. Akkor semmi baj... -Mondtam egy kicsit szomorkásan, majd egy kicsit arrébb csusszantam az ágyon, mert már nem akartam olyan közel ülni hozzá mint az előbb. De nem akartam ezzel elrontani a barátságunkat, ezért inkább témát váltottam, vagyis csak akartam..de nem ment.
-Úgye tudod, hogy most egy véletlen csók lett az első csókom? -Nevettem fel hangosan. Kicsit égő volt, de vicces is egyben. Pedig már reménykedtem, hogy ez egy igazi csók volt..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 9:53 am

Mikor mondta semmi baj nem hittem neki. Ezt nem kellett volna. ~ Ezzel mindent elrontottam volna? ~ Már nem ült olyan közel hozzám. Igazam volt ezt elszúrtam. Kérdésére még rosszabbul éreztem magam.
- Sajnálom.
Mondtam, majd felálltam, majd az ajtóhoz kezdtem el menni. Ki kellett szellőztetnem a fejem. Át kell gondolnom itt a történteket meg kell nyugodnom.
- Mindjárt jövök.
Mondtam és a kilincshez nyúltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 10:03 am

Úgy tűnik ő sem érezte a legfényesebben magát, ígyhát kezdeményeznem kellett.
-Várj, ne menj el! Maradj még itt mellettem! -Mondtam, majd odafutottam hozzá, és megöleltem.
-Nem kell rosszul érezned magad, nem a te hibád, hanem az enyém! -Az ölelésem egyre szorosabb lett. Nem akartam elengedni Soha!...
-sz..sze..szeretlek! -Nyögtem ki, bár nehezen. Még az sem érdekell ha ő nem viszonozza, de legalább tudja, hogy én mit érzek iránta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Aug. 04, 2011 1:10 pm

Oda futott hozzám és átölelt. Mondta, hogy ne menjek el, de nekem muszáj lett volna ki mennem legalább egy kicsit. Másik mondata már rosszul esett, hogy magát hibáztatja.
- Nem ilyet ne mondjál.
Szóltam hozzá kicsit megemelt hanggal. Majd utolsó mondata után megálltam. Mintha megdermedtem volna. Levettem magamról karját hátra fordultam, majd átöleltem és megcsókoltam. Ez már nem volt véletlen ezt önszántamból csináltam. Nem tudtam, hogy így érez, de most már tudom és elég hülyének éreztem magam, hogy nem vettem észre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-openCsüt. Szept. 22, 2011 6:15 pm

Már elég késő volt és fáradt voltam így csak ennyit tehettem. Elengedtem és azt mondtam neki.
- Majd ezt holnap megbeszéljük.
Mondtam, majd lefeküdtem és hamar álomba merültem. Mikor reggel lett, halkan fel keltem, elvégeztem a szokásos dolgomat amit reggel csináltam és kimentem a szobából az alvó Alice mellett. Aztán elindultam lefelé a lépcsőn, majd a folyosón lépkedtem tovább kicsit álmosan.

//Folyosó//
// Bocs, de mivel már egy ideje nem haladt így én befejeztem a játékot, Köszönöm Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rin és Alice szobája  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rin és Alice szobája    Rin és Alice szobája  Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Rin és Alice szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Miu Osaki szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: