Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Flandre Scarlet szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Flandre Scarlet szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flandre Scarlet szobája   Flandre Scarlet szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 22, 2011 3:37 pm

-Ha rajtam múlik, akkor nem fognak vissza küldeni.- Mondtam neki őszintén, miközben öleltem. Nem láttam, de éreztem, hogy elmosolyodik, és ettől én is boldog lettem. Nem tudom mi ütött belém, de Kaede egy olyan oldalamat hozta elő, amiről jóformán én magam sem tudtam. A következő megszólalásán kuncogni kezdtem.
-Ne aggódj, majd én is megvédelek.- Mondtam neki, és adtam egy puszit a homlokára. Aztán éppen hogy csak sikerült vissza fognom egy ásítást.
-Szerintem most már aludjunk. Nyugodtan aludj nálam.- Mondtam neki kedvesen, egy vidám mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Flandre Scarlet szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flandre Scarlet szobája   Flandre Scarlet szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 22, 2011 3:54 pm

- É-én is is vigyázni fogok rád, Furandōru-sensei - erősítette meg újfent korábbi ígéretét - megígérem neked
Talán most már valóban eltúlozta a dolgot, elvégre ő is kezdte így érezni. Elgondolkodva nézett körbe és kalimpálni kezdett a lábával, ami ugyebár nem ért le. Flandre majdnem ásított egy nagyot, javasolta is hogy aludni kellene, sőt mi több még azt is megengedte Kaedenek hogy ott aludhasson
- I-igen, nagyon nagyon szeretnék itt aludni!
Azzal le is pattant az ágyról, megkereste a párnáját és a partvist, aztán lekuporodott velük az ágy mellé a földre és görcsösen szorongatni kezdte mindkettőt. Természetesen Flandrenek nem esett nehezére elvenni tőle, főleg hogy Kaedenek így ébren nem nagyon akarózott ellenállni
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Flandre Scarlet szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flandre Scarlet szobája   Flandre Scarlet szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Dec. 22, 2011 4:07 pm

Mosolyogtam az ígéretén. Ahhoz még rengeteget kell erősödnie, hogy engem megvédhessen. Majd segítek neki a dologban, határoztam el magamnak, és most már kicsúszott az ásítás. Elfáradtam, a mai érzelgős nap után. A kijelentésén, hogy nagyon szeretne itt aludni, csak mosolyogtam, mert én is éreztem, hogy szeretné. Viszont amikor fölkelt az ágyról és párnáját, meg a partvist magához véve az ágymellet gubbasztva akart aludni, akkor megállt bennem az ütő.
-A-a!- Mondtam neki, és kivettem a kezéből a takarító eszközt, azt a sarokba állítva. Aztán felkaptam Kaedet és beraktam az ágyba. Mellé bújtam, majd magunkra húztam a takarót.
-Így szerintem kényelmesebb. Meg nekem is jobban esik, ha nem a földön alszol.- Mondtam neki, hogy ne a földön aludjon. Nem szeretném ha így tenne. Kaede megbékélt az akaratommal, és lassan álomba merültünk.

//Köszönöm a játékot. Folytatás a küldetésen.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Flandre Scarlet szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flandre Scarlet szobája   Flandre Scarlet szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Flandre Scarlet szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Angela szobája
» Scarlet Whitefang
» Dracon szobája
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: