Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Lépcsőház

Go down 
+2
Luna Mimosa Sophocardia
Aono Tsukune
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 5:41 pm


~Hm, de ha én lennék a császárnő, a sok irigy lány nem próbálna meg megdönteni? morfondíroztam tovább komoly arccal, majd kuncogni kezdtem. Valószínűleg ugyanannyira meg akarnának dönteni, mint a fiúk, csak más-más okból. Arcomon hamiskás mosollyal sasszéztam tovább előre, látszólag céltalanul. Hát, csak belebotlok Onee-samába később valahol, nem olyan nagy ez az iskola. Ahogy így szórakozottan haladtam, hirtelen dudorászásra lettem figyelmes, és a hang egészen ismerősnek tűnt. A dalt nem ismertem, de egészen szép volt, kicsit talán fiúsabban mély. Viszont mindig is jobban szerettem ezt, mint az Ikumihoz hasonló libák gágogó vagy éppen héliumvékony hangját. Megindultam arra, amerről a dudorászás hallatszott, és két lépés múlva, a sarok mögött, az ebédlő előtti faliújságnál megláttam Asakot, aki kicsit talán túlságosan is szomorúnak tűnt most. Pedig odabent még úgy dagadt az önbizalomtól, ezt nehéz volt hova raknom. És kicsit talán meg is sajnáltam, nem tudtam miféle sebei lehettek, de ez mutatta, hogy ő is érző lény. Talán saját sebeit próbálja lenéző és hűvös viselkedésével fedni? Abban a pillanatban nemcsak tanulni szerettem volna tőle, de többet is megtudni róla, hiszen nemcsak egy egyszerű tárgy volt. Mivel úgy állt, hogy engem egyelőre nem láthatott, oldalról a falnak dőltem, és úgy hallgattam tovább fájdalmas dúdolását.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 5:51 pm

A dal végén le töröltem egy könny cseppet az arcomról.
~Na mindegy most már hiszen magamnak köszönhetem az egészet. Túlzottan meg szerettem én is őt nem csak ő engem. Meg is lett belőle a baj.
Tovább nézegetve le vettem egy mágia és boszorkány klub hirdetésének darabját.
~Lehet később meg nézem ezeket.
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 5:57 pm


Teljesen belefeledkeztem a dalba, és azon kaptam magam, hogy véget ér, Asako pedig sietve kinyúl az egyik hirdetésért. Pislognom kellett, mire teljesen magamhoz tértem a teljesen ellazultságból. Azért még sem lett volna jó, ha rajtakap azon, hogy végigleskelődtem, így úgy csináltam, mint aki csak most fordult be a folyosón, és pár lépéssel máris mellette teremtem, méretbeli különbségeink miatt pedig a faliújságot is jól láthattam onnan.
"Csatlakozz te is a crossdressing klubhoz! Mert nincs fiú vagy lány, csak aranyos" került az első hirdetés elém, én pedig sietve lekaptam onnan.
- Melyik klubba fogunk ezentúl járni, Onee-sama? - kérdeztem vidáman, miközben előre léptem mellőle, és egy balett táncosokat megszégyenítő mozdulattal befordultam, hogy szembekerüljek vele. Kezeim, a cetlivel együtt a hátam mögé raktam, miközben enyhén lábujjhegyre álltam, hogy jobban egy magasságban legyünk.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 6:11 pm

Tovább nézegettem a hirdetéseket amikor ismét meg jelent Hiroko.
-Neked a divat klubbot javaslom jó magam meg a fajtám belieknek klubját tartom előnyben. Ott neked semmi keresni valód nem lenne. Max mint gyakorlati cél eszköz ami elég kellemetlen lenen neked, ha olyat tennének veled ami utána vissza fordíthatatlan lenne.
Le téptem még egy házi állatokról szóló klub lapját is majd elindultam. 
-Veled kapcsolatban viszont még nem tudom mit kéne tennem. Egyáltalán milyen pasit akarsz magadnak?
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 6:23 pm


- Ha Onee-sama varázsolna el, egyáltalán nem bánnám! - jelentettem ki magabiztosan, miközben ő mellettem átnyúlva letépett még egy hirdetést, amit nem láthattam. Aztán picit kuncogni kezdtem. - Igaz Onee-sama már előtte is teljesen elvarázsolt.
Néha picit úgy éreztem, hogy érdekelnek szexuális szempontból a lányok is, habár Asakonál semmi hasonlót nem tapasztaltam eddig. Ennek ellenére jól esett picit ugratni, talán tapasztalatot gyűjteni arra az esetre, ha úgy hozná az élet, hogy valakinél próbálkozni szeretnék... A lányok egy picit mindig megijesztettek, ha intim közeledésről volt szó, nem igazán tudtam mit is kéne tennem és mikor. A fiúk ehhez képest sokkal jobban fókuszáltak voltak egy bizonyos célra, ezt pedig jóval könnyebb volt kezelnem is.
- Hm, hát nézzük csak... - morfondíroztam el kérdésére, miközben felzárkóztam hozzá. Azt mégse mondhattam, hogy legyen jól szocializált, befolyásos és hatalmi pozícióban, az kissé túl direkt lett volna... Kissé butácskán rámosolyogtam ezért. - Legyen csinos és udvarias? Te milyen fiúkat szeretsz, Onee-sama?
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 6:38 pm

-Felőlem ha varangy akarsz lenni el jöhetsz.
Ki jelentésének mikéntjétől azonnal meg álltam és szembe fordultam vele.
-Butaságokat beszélsz. Sosem varázslatlak el. Ha pedig arra gondolsz, hogy kedvelsz akkor bizonnyal tévedsz. Nem járnál jól ebben a kapcsolatban.
Lendületesen tovább indultam.
-Nem tudom. Még egybe sem estem úgy, hogy ne tudjak fel adni érte mindent é meg osszak vele mindent. De az amit mondasz az nem más mint a szív tipró. Elég könnyű őket fel ismerni, minden csajnak teszik a szépet, de nem hűségesek. Hozzád a mindennapi fiúk illenek, de ahhoz ruhát és viselkedést kell cserélned. Legyél kedves és bájos kissé ügyetlen valamint mindig legyél szem előtt. Asszem van is egy ötletem. Irány a szobám lehet találok valamit neked a sajátjaim közül.

/Asako szobája/
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-openKedd Feb. 03, 2015 1:29 pm


- Onee-sama kedvéért akár varangy is leszek! - jelentettem ki, bár nem teljesen voltam biztos benne, hogy mérget vehetne afelől, nem futnék-e inkább el. Esetleg Draki mögé bújnék denevér formában, ez jó vészforgatókönyvnek tűnt!
- Bakaságokat beszélsz, Onee-sama! - jelentettem ki dacosan, mikor azt mondta nem kedvelem vagy ha így is lenne, csak rosszul járnék vele. Már most egy csomó érdekes dolgot tanultam tőle! - Hiroko nagyon kedveli Nee-chant!
Szavaim alátámasztására kissé hozzásimultam oldalról, amire legitim indokom az volt, hogy pont egy páros jött szembe velünk, így a folyosón máshogy nem fértünk volna el. Mindeközben csillogó szemekkel hallgattam a fiúkról szóló beszámolóját, majd a végén bólintottam.
- Ühüm - mondtam szakavatottakhoz illő hangon. Amit mondott, nagyjából megegyezett az én megfigyeléseimmel. Persze eszem ágában sem volt holmi átlagos vesztesekre pazarolni az időmet, ráadásul ki mondta, hogy én magam az a hűséges típus lennék?
- B-Biztos, hogy a te ruháid jók lesznek? Mármint én lapos vagyok, mint a kínai alföld... - adtam hangot saját kétségeimnek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lépcsőház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Lépcsőház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: