Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Lépcsőház

Go down 
+2
Luna Mimosa Sophocardia
Aono Tsukune
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Aono Tsukune
Admin
Aono Tsukune


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Mar. 24.
Age : 34

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openKedd Ápr. 05, 2011 7:09 pm

Innen vezet a lépcső az emeletekre.
Vissza az elejére Go down
https://yokaitaisen.hungarianforum.net
Luna Mimosa Sophocardia
Diák
Luna Mimosa Sophocardia


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Dec. 27.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openSzomb. Feb. 04, 2012 6:59 pm

Luna gyorsan távozott a szobából és hamar nyilvánvalóvá vált hogy Kohitsuji nem jött utána, ennek most igazán örült mert amíg nem találkozott vele a mániája soha nem fajult el idáig. Szüksége volt a távolságra legalább néhány órára, úgy tervezte hogy tesz egy sétát odakint ahol időközben a hó ismét hullani kezdett és a felhőtakaró is megvastagodott. Nem volt nagy tömeg a folyosókon, azonban a földszintre vezető lépcsőknél nagy forgalomba keveredett. Hagyta hogy apró alakját ide oda lökdössék, az hiányzott volna hogy ő kezdjen el verekedni, majd keres egy jól megtermett izomagyú diákot gorillának legyen helyette ő piszkos
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openSzomb. Feb. 04, 2012 9:26 pm

Végre megérkezik az iskolába és mint mindig az első célpontja a könyvek fele volt. Mivel ő könyvmoly félének számított mindig felkutatta a jobbnál jobb könyveket és azonnal megszerezte magának persze amíg nem válik érdektelenné. Gondolta itt sokkal jobb kötetek találhatók, mint az előző iskolába hiszen ez egy démon suli. Ahogy belépett már látta is. Jobbnál jobb irományok: Dantalian könyvtáráról, A hét fő démonistenről, stb. Talán úgy hat könyvet rögtön felkapott és már indult is kivenni. Egymásra pakolva a két kezébe tartva ment fel a lépcsőn, hogy lerakja a többi könyvet és egybe bele is bírjon kezdeni. Nagy volt a tömeg és a többi gyerek szemébe rögtön megpillantottam azt a lenéző tekintetet ami már sok éven át elkísért. Míg a többi tekintet fürkésztem nem figyeltem kis is van előttem így egy valószínűleg nálam kisebb személybe ütköztem és a könyvek is szétszóródtak.
- Elnézést, nem figyeltem.
Nézek fel a személyre aki végül egy lány volt nem nagy meglepetésemre.
Vissza az elejére Go down
Luna Mimosa Sophocardia
Diák
Luna Mimosa Sophocardia


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Dec. 27.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openSzomb. Feb. 04, 2012 10:54 pm

Luna valóban töpöröntyü volt még gyerek "zseni" létére is de ezzel szemben túlérett, ami persze nem látszott meg rajta első ránézésre. Ami azt illenti apró termete sem, mivel némi lökdösődést követően valaki ténylegesen fel is lökte így hát térdre esett. A fiú volt vagy 75-80 centiméterrel magasabb nála ami még így néhány lépcsőfokkal feljebb lévén is megmutatkozott, amikor a fiú felnézve észrevette hogy túl magasra nézett hiszen Luna szemei nagyjából egy magasságban lehettek az övével
- Ebben a húsdarálóban könnyű nem figyelni - biztosította viszonylagos együttérzéssel, s a zsivajgástól még épphogy hallhatóan és mivel úri lány volt felvett egy éppen a keze ügyébe esett könyvet, vetett rá és a többire egy-egy kósza pillantást megjegyezve - hm... démonológia...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Feb. 05, 2012 2:53 pm

Meglepődtem kicsit, hogy nem haragudott amiért neki mentem, de annál jobb nekem. Kedves lánynak tűnt és ahhoz képest, hogy fiatal volt még szép is. Bár a kedves természet lehet csak álca, találkoztam már ilyenekkel is úgy, hogy nem lepne meg túlságosan. Majd felvesz egy hozzá közelebbi könyvet és felolvassa a címét.
- Hát igen, a régi iskoláimban nem találhattam ilyen könyveket vagy ha volt is csak egy-kettő.
Össze szedem a könyveket közben.
- A nevem Dan. Örvendek.
Mondtam neki a legátlagosabb szöveget ami egy találkozáshoz illik. A könyveket kicsit félre kezemet nyújtom és ha engedte felsegítettem a földről. Majd felkapom a könyveket és tovább beszéltem.
- Nincs kedved elmenni egy nyugodtabb helyre?
Kérdeztem tőle hát ha elfogadja a társaságomat.
Vissza az elejére Go down
Luna Mimosa Sophocardia
Diák
Luna Mimosa Sophocardia


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Dec. 27.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Feb. 05, 2012 4:26 pm

- Valószínűleg jó okkal - vélte, elvégre efféle irományok egy emberi könyvtárban talán még törvényellenesek is voltak
A fiú ekkor Dan néven bemutatkozott neki és segítségül készségesen a kezét nyújtotta, melyet Luna elfogadott így alkalma volt megtapintania bőrét. Vajon puha volt az?
- Luna Mimosa Sophocardia - viszonozta a bemutatkozást amikor ismét talpon állt, s Dan könyvét visszaadta neki
- Magam is ezt forgattam a fejemben - vélekedett a fiú kérdésére - Azt hiszem az utolsó órák és szakköröknek most lett vége, ezek a folyosók hamar megtelnek és az itteni társalgó is. Éppen a szabadba tartottam hogy némi friss levegőhöz jussak, ott valószínűleg most kevesen vannak
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Feb. 05, 2012 5:49 pm

Ő is bemutatkozik és ezzel arra is rájöttem, hogy nem japánba született ahogy én sem. Elég hosszú neve volt, de azért meg lehetett jegyezni. Egyet értett velem abba is, hogy menjünk egy csöndesebb helyre és még egy jó helyet is mondott. Bár erre én is gondolhattam volna. Az udvar felé veszem az irányt, de pár centi után megálltam. A könyveket azért mégse hurcolhattam magammal minden hova.
- Luna tudnál várni itt egy percet?
Mondtam neki, majd elviharozva az osztályomhoz indultam, hogy lerakjam a kezembe lévő könyveket. Gondoltam úgyse fogják ellopni és, majd vissza jövök értük később. Vissza mentem Lunához utána sietősen.
- És hova szeretnél menni? Ide az előtérbe? Vagy kicsit beljebb az erődbe?
Kérdezgettem tőle persze válaszokat ugyan úgy vártam.


//Választásodtól függően megyünk a következő helyre//
Vissza az elejére Go down
Luna Mimosa Sophocardia
Diák
Luna Mimosa Sophocardia


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Dec. 27.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Feb. 05, 2012 5:57 pm

- Inkább a lépcső alján - mondta majd elindult lefelé, illetve úgy tűnt a fiú is arra ment
Végül a nyomába szegődött mivel úgy rémlett neki hogy kifelé megy az épületből, ami pedig igaznak bizonyult. A kollégium épületének bejáratánál aztán Dan után nézett aki az iskolaépület felé futott majd tűnt el a diákok között. Amikor tehát néhány perccel később visszaért, Lunát a kollégium ajtajánál találta
- Felesleges lett volna visszamenni - jegyezte meg ahogy Dan mellé ért, a kérdésén pedig nem gondolkodott sokat - úgy vélem hogy a park megfelelő lesz, egyenlőre

/tehát a park/
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 7:31 pm

/Daibu Sekushina/


Sötét volt, mondjuk ebben nem volt semmi furcsa télen este, de a folyosókon a kollégiumban már annyira nem lett volna vicces. Szerencsére neki nem jelentett ilyenkor problémát a tájékozódás, csak másoknak lehet hogy igen. Viszont szünidő volt és ilyenkor csak néhányan lézengtek a kollégiumban, aminek nagyonis örült, kevesebb lénnyel kellett foglalkoznia. Persze nem szeretett egyedül lenni, semmilyen értelemben sem, de nem igazán volt hova mennie és általában olyanokba botlott, akiket ki nem állhatott. Most is csak enni volt lent valamit, és már jött is visszafelé a szobájához, hogy bezárkózzon és vagy valami képregénybe temesse magát, vagy a személyi számítógépen nézegessen talán valamit. Az a iskolai ruhája volt rajta, szerette a fazont és egyébként is az volt kéznél amikor lejött. Most inkább sietett vissza, nem volt fázós vagy hasonló, de inkább volt a szobályában amikor mindenki más hazament az ünnepekre, sok külföldi diák, akik őt szerették kipécézni. A lépcsők alatt egy pillanatra megállt... hányadikon is volt a szoba? Ezt valamiért mindig elfelejtette, de inkább körbejár majd mint egy helyben gondolkodik rajta, így hát elindult felfelé
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 7:43 pm

Mivel nem nagyon volt oka hazamenni, a koleszban maradt a szünetre. Hátha sikerül levadásszon valakit, hogy együtt üssék el az időt néha. Talált is egy srácot, akivel egész jól elvoltak, egy ideig. Kiderült, hogy a srác a legyet is röptében hágja meg. Nincs azzal baj, ha sok energiája van. De még Shina sem tűri, ha csak sokadik lehet valakinél. Ő sem túl erkölcsös, de a hűsége vitathatatlan. A mai eset volt az utolsó csepp. Nem elég, hogy késett a srác, még az arcába is hazudott. Egy pofon, aztán ott is hagyta. Dühösen mászott felfelé a lépcsőn. Elég sötét volt, így nem látott jól, de nem baj. Ismeri már a helyet. Egyszer csak fellökött valakit, bár nem szándékosan. Azonnal megállt és felmérte az áldozatát.
- Nem kellene a sötétben álldogálnod. Még átesik rajtad valaki. - oktatta ki a lányt, miközben felsegítette.
Nem volt szokása senkivel így beszélni, de dühös volt. Így is legszívesebben kiabált volna. Talán az volna a legjobb, ha valakit elkapna a csókjával és akkor annyit rugdossa, amennyit akarja.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 7:53 pm

Alig tett meg néhány lépést, valami hátulról hozzáért és már magával is sodorta, s ha nem jártak volna máshol a gondolatai, nem esett volna hasra, így viszont a lépcsőn végezte. Ez volt az ő szerencséje, ilyenkor nem volt éppen világítás, pedig őt fényben sem mindig vették időben észre, legfeljebb azok akik a fejüket lógatták egész nap. Néhány pillanatig meg sem tudott mukkanni, a homloka kicsit hozzákoccant az egyik lépcsőfokhoz, így hát csak ültéig tudott felkelni. Mire felocsúdott már meg is feddte a lány és érezte, ahogy csuklójánál fogva felhúzta. Egy másodpercre elveszítette egyensúlyát, de aztán sikerült állva maradnia, s félve nézett rá fel
- E-e-elnézést senpai... - mentegetőzött, bár nem érezte magát bűnösnek, tényéeg nem tudta, hogy jön - a-a lámpák nem kapcsolnak, n-nem akartam útba lenni... nem is hallottam hogy jön...
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 8:06 pm

Szegény lány úgy kért bocsánatot, mintha ő lett volna a hibás. Pedig egyáltalán nem. Shina nem figyelt és borította fel szegényt. Ahogy végigmérte, kissé meg is sajnálta.
- Nem-nem. Én voltam figyelmetlen. Sajnálom, hogy fellöktelek.
A lány kezét az után sem eresztette el, hogy felsegítette. Valahogy jól esett neki fogni valamit.
- Nagyon megütötted magad?
A szabad kezével megfogta a lány másik kezét. Valahogy nem érzett késztetést rá, hogy útjára engedje.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 8:14 pm

Még mindig pislogott picit, de volt legalább valakibe kapaszkodnia addig is, így nem lehetett gond. Legalább a lány is meggondolta magát, persze tehette azelőtt is hogy Tomoko bocsánatot kért tőle, de igazság szerint sokakhoz képest ez gyors és nagy fejlődés volt. De azért nem akart megint a rossz oldalára kerülni sem
- N-nem, jól vagyok... - válaszolta bizonytalanul - cs-csak megijedtem, h-hirtelen volt
Szabad kezével megérintette homlokát, szívós volt ezért csak szédelgett egy kicsit, nem erővel verte be
- D-de minden rendben van...? - tette hozzá, amikor úgy tűnt, még mindig a kezét fogta
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 8:39 pm

Lassan lejjebb noszogatta a lányt, mivel kicsit úgy tűnt, hogy szédeleg. Le ne essen a lépcsőről. De ott nem állt meg. A lépcső aljától a forduló egyik sarkába hátráltatta a lányt. De csak lassan, nem erőszakosan.
- Persze...Minden rendben...Azt hiszem...
Kicsit maga alatt volt. Jól esett volna neki egy kis kedveskedés, vagy még több. Mikor a sarokban voltak, egész közel hajolt a lányhoz.
- Nem akarok...nagyon rámenős lenni...De...
Nem fejezte be, csak lassan hozzáérintette az ajkait a lány szájához egy pillanatra.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 8:52 pm

- Őőőuuh, d-de hova megyünk...? - kérdezte, miután az lesétált a lépcsőn és ami azt illeti, történetesen még mindig a kezét fogta, így pedig nem éppen szokott a helyzet magaslatán lenni. Most nem voltak itt tanárok vagy hasonlók, így nem lett volna gond elmenekülni, de amíg nem próbálta meg bántani, addig inkább kerülte vele a konfliktust, nehogy a jövőben akkor vágjon vissza, amikor épp nem tud eltűnni.
De nem kerültek messzire, csak a legközelebbi sarokig, ahol hamar háttal a falnak találta magát, szembe a lánnyal, és igazából most nem tudta mitévő legyen. Persze hátrált amennyire lehetett, húzva az időt és alaposan felkészülve, hogy köddé válhasson. A szavak egy pillanatra összezavarták, így mikor észbe kapott ő már a... a? Egy pillanatra elfehéredhetett, de aztán érezte hogy fülig paradicsomvörös lesz az arca. E-ez pont olyan volt mint egy rövid yuri-manga nyitánya! Lehet jobban beverte a fejét és még mindig kábán feküdt a lépcsőn?
- M... m-miért? E-ezt miért kaptam? - dadogott zavartan, ez egy pont olyan helyzet volt ahonnan esze ágában sem volt első dologként menekülni. Így élőben vagy élethű álomban kicsit más volt ugyan, kicsit szürreális, de tényleg nem futhatott még...
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 9:10 pm

Nem ellenkezett a lány. Bár nehéz lenne megmondani, hogy azért, mert nem mert, vagy nem akart. Sok lány vágyik titkon ilyesmire. Igazából neki is jól esne, ha néha valaki csak letámadná és elbánna vele. Na persze, nem akárki. De épp elég szimpatikus egyén van az iskolában, aki alkalmas lenne.
- Miért? Hát...csak úgy...
Újra közel hajolt, az orruk majdnem összeért. A lány szemébe nézett. Az ujjait összefonta a másikéval.
- Vagy...nem vagyok szimpatikus?
Miközben befejezte a kérdést, ismét közelített a szájával.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 9:22 pm

Sűrűn pislogott, persze nem folyamatosan, hanem mert ezek után azért próbált a szemébe nézni és megpróbálni kifürkészni belőle valamit, de ilyenkor nehéz volt nem félrenézni, így hát... hát ezért is pislogott
- Cs-csak... úgy...? - motyogta, költői kérdésként igazából, mert nem tudott volna mást mondani a válaszát hallva, inkább csak még vörösebb lett, s kicsit reszketett izgatottan. Most tényleg akart valamit? Tőle?
- N-nem... vagyis de... m-miért ne lenne... cs-csak...
Csak olyan volt, mintha az egyik szokásos képzelgése lenne, élethűbben. A legjobb megoldást választotta, ha tényleg meg akarta tudni, igazi volt vagy hirtelen vége lesz, illetve hogy miért is történik most mindez. Lassan ő is picit visszakapaszkodott az ujjaival, s visszabámult rá, egy pillanatig várakozón, de aztán bátortalanul elébe hajolt, összetalálkozni az ajkaival, várva mi történik
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 10:01 pm

A lány eléggé értetlenkedett. Legalábbis még mindig nem volt neki teljesen világos, hogy mit is akar tőle. Igazából ő maga sem igazán. Csak utat engedett az ösztöneinek.
- Csak úgy. Miért ne? -kérdezte kedvesen.
Végül úgy tűnt, hogy megadja magát. Talán ő is éppen erre vágyott. Ez esetben viszont nincs akadály. De azért nem kapkodja el a dolgot. Ahogy az ajkaik találkoznak, lassan, finoman bedugja a nyelvét a lány szájába és hagyja kicsit érvényesülni őt is.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 10:09 pm

Szerencsére nem sültek el egyelőre balul a dolgok, nem sokkal később érezte, hogy a lány becsúsztatta nyelvét a szájába. Elgondolkodott egy pillanatra, de inkább félretette későbbre, amikor majd alkalmasabb lessz máshol jártatni a gondolatait.
- Üm... - hümmögött, de nem vonult vissza, inkább óvatosan megérintette nyelvével az övét.
Lassan megnyugodott, de persze ebben a helyzetben nem minden szempontból lehetett ezt elmondani, hiszen továbbra is izgatott maradt, s egyre jobban kezdett érdeklődni a váratlan esemény iránt. Egy pillanatra szorítitt a kezén, majd hozzádörgölte nyelvét a lányéhoz, míg az orrán keresztül szuszogott levegőért
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 10:49 pm

Egyre izgalmasabb kezdett lenni a dolog. A lány reagált, ahogy kellett. Igazából volt némi esély rá, hogy ellöki magától, vagy legalább megpróbálja. Az is egy opció, de úgy tűnik, vevő a dologra. Egyelőre nem szólt hozzá többet. Inkább gyengéden csókolgatta őt. A kezei még mindig ugyanott voltak. Ha mondjuk Mika lett volna, akkor nem kell ennyit finomkodni, mert ő a vad nyalakodásra is vevő. De ez egy félénknek tűnő lány. Lehet kicsit sok lenne neki, ha kapásból rámarkolna a melleire, vagy a lába közé nyúlna.
Végül a kezei mégis csak mozgásba lendültek. Lassan a mellkasa felé mozgatta a lány kezeit és útbaigazította őket a kebleihez, hogy masszírozza őket, miközben csókolóznak.
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 11:04 pm

Lassan beleszokta magát a helyzetbe, már nem volt annyira furcsa, inkább kényelmes és ígéretes. Lehunyta szemeit, hogy kizárja fejéből a folyosót és a jó dolgokra koncentráljon. Igaz, nem nagyon fűtötte, hogy csókolózott az idegen lánnyal, de elég volt, hogy ne ilyedjen meg amikor kezét elvonta és valami puha, kerekded dolog felületére tette. Tudta mi volt az, s szívesen hagyta ott és engedelmeskedett a lány noszogató mozgatásának. Ő maga nem igazán büszkélkedhetett melltartót igénylő domborulatokkal, de volt éppen annyi hogy vékony ingén keresztül be lehessen nagyvonalakban határolni, elég nagy vonalakban.
Persze, ahogy magától is elkezdte felfedezni a lány idomát, a ruhán át kitapintott érzékeny pontjához ért, s óvatos ügyességgel kicsit incselkedett vele mutatóujjával, végül rámarkolt kerek mellére újból, bár neki a keze volt túl kicsi, hogy igazán meg tudja fogni. Azért nem adta fel és mondhatni masszírozgatta, amennyire tőle tellett. Egy kicsit most szégyellte is magát, így végül azért odakapta másik kezét is. Nem sokkal később elhúzta ajkait, s bűntudatosan pislogott rá, bár nem volt egészen biztos hogy mi legyen, háttal a falnak támaszkodott, de kezeivel továbbra is a lány mellét fogta
- U... um én... b-biztos hogy e-engem szeretne S-senpai? - kérdezte meg bánatosabón - N-nekem nem olyan jók az... a-adottságaim...
Vissza az elejére Go down
Daibu Sekushina
Diák
Daibu Sekushina


Hozzászólások száma : 2274
Join date : 2011. Apr. 09.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 11:26 pm

Shina kis útmutatása elegendő volt a lánynak, hogy azt tegye, amit szeretne. Bár nagyon nem kellett irányítani, tudta ő, hogy mit és merre. Miközben a melleivel játszott. Shina gyengéden átkarolta őt és az egyik kezével lefelé indult, hogy finoman belemarkoljon a fenekébe. Végül aztán eltávolodtak egymástól az ajkaik.
- Azt hittem ez nem kérdéses...- suttogta halkan, kedvesen.
Való igaz, nem volt egy modell alkat. De hát kit izgat? Shinát biztosan nem.
- Az nem baj. Engem nem zavar.
Újra megfogta az egyik kezét és elindult felfelé a lépcsőn.
- De menjünk valami meghittebb helyre. Gyere.

/Shina szobája/
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openVas. Dec. 28, 2014 11:44 pm

Egy aprót félrehúzódott a szája, mikor a lány elkapta a fenekét, még annyira nem volt olyan állapotban, hogy ezt úgy élje meg, mint ha mondjuk a mellkasát tapogatta volna meg, de nem szabadította ki magát, rugalmasnak kellett lennie azért. Mikor nem sokkal eztán aggodalmát nyilvánította, a lány barátságosan lerázta őket, mire ő megbillentette picit a fejét, s úgy nézte míg néhány pillanattal és kedves szóval később neki is sikerült visszamosolyognia rá. Valamit ő is szeretett volna mondani, de éppen akkor szólalt meg újra, s mint ahogy mondta, elindult a lépcsők felé, ő pedig igyekezve tartani a lépést vele ment, szorosan fogva a kezét.
Ahogy mentek felfelé, kicsit eltűnődött a helyzeten, hogyan is alakult ki egy egyszerű kis ütközésből, tényleg egy otaku történet módjára. De nem akarta eldobni az alkalmat, mindig is akart egy ilyen helyzetet és most hogy itt volt, nem akart helyet hagyni az ellenérveknek.
- É-én... am... - motyorgott, most is bátortalanul - Tomokonak hívnak... g-gondoltam megmondom...

/szoba/
Vissza az elejére Go down
An Hiro
Diák
An Hiro


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 4:46 pm


/Ebédlő/

Miután minden lehetséges pluszpontot bezsebeltem a diáktanács elnökétől, ideje volt másik áldozatom után nézni, aki olyan lehengerlő kilépővel távozott legutóbb. Megmondta a magáét annak a karót nyelt fruskának, az biztos! Ettől csak még jobban szerettem volna tanulni tőle, és elsajátítani mindazt, ami ahhoz kellett, hogy az összes fiú a lábaim előtt heverjen. Meg persze a lányok is, amekkora bálvány akkor leszek. Kivéve persze húgit. Ő is akkor is morogna rám, ha megmenteném a világot. De őt épp ezért szerettem. Mindenesetre reméltem, hogy az elmúlt idő alatt Asako nem tűnt el a dolgára vagy csak éppen hirtelen gondolat miatt, és meglelhettem még. Az ebédlőből kilépve rögtön körbepillantotta, hátha megtalálom valahol. Azért a nevét talán még se kellene ordibálnom, gondoltam, miután első keresésem nem járt sikerrel. Biztos nem rajongott volna tőle, hogy a fél kollégium az ő nevével hangos.
- Ha Onee-sama lennék, vajon most hol lennék? - kérdeztem hangosan magamtól. Valószínűleg a saját birodalmam kormányoznám, csaptam a tenyerembe, mint aki meglelte a választ.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-openHétf. Feb. 02, 2015 5:15 pm

Ikumi korábbi puszija meg lepet. Nem igazán értetem miért adta. De talán még sem volt az a butácska lány aminek mutatta magát. Kicsit utána néztem aztán sóhajtozva elindultam a faliújság felé.
~Na nézzük torna klub, fotó klub, model klub..Ezek mind jól hangzanak, de átöltözéssel járnak ott pedig csúnyán le buknék.
Megint sóhajtottam. Draki társasága ellenében kissé magányos voltam. Főleg, hogy egy szerelemről is le mondtam korábban. Alig halhatóan dúdolni kezdtem. https://www.youtube.com/watch?v=cRtKlRhEMf0
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lépcsőház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház   Lépcsőház Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Lépcsőház
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Földszint-
Ugrás: