Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Nana & Takumi rezidenciája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openKedd Aug. 16, 2011 8:20 pm

Nana & Takumi rezidenciája Szzoba_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 1:16 pm

♦Takumi♦


Iskola! Komolyan, kezdek elfáradni. Ami nem vall rám! Úgy látszik, ezt a hetet már csak azért is pihenéssel fogom tölteni. Beadok valami kamu betegséget, és már kész is az igazolás. Egyébként se szoktam lógni. Ezt a párnapot igazán elnézhetik nekem! És így is lesz. De mivel szerencsére mára már vége a tanítás okozta gyötrelmeknek, irány haza!
Szép lassan sétáltam el a koleszig, és ott fel a 3. emeletre. Útközben megálltam pár emberrel beszélgetni. Nem akartam! Nagyon untam már az általános locsogást, és kezdett a fejem is fájni. De végre a rezidenciánk! Megváltás, komolyan mondom!
Amint beléptem kellemes illat fogadott. –Takumi!!! Itt vagy?- Kérdeztem rá, amikor beléptem, és magam mögött bezártam az ajtót. Tehát nincs. Oké, akkor gondolom dolga van, vagy elment csajozni. Igazán ráfér! Ledobtam az előszobában a táskám, a cipőm lerúgtam a lábamról, majd besétáltam a szobánkba. Levetkőztem, majd besétáltam a fürdőszobába. Engedtem magamnak fürdővizet és beleöntöttem egy kis levendula olajt. Megvártam míg megtelik, eközben kifésültem a hajam, kontyba tekertem és egy kalaptűvel átszúrtam, hogy megtartsa a formáját. Ezután az utolsó ruha darabokat is levettem magamról-melyek a szennyesben landoltak-, majd beleültem a meleg vízbe. Nyitva hagytam az üvegajtót, hogy halljam ha Takumi hazajön. És most már jöhet a megérdemelt nyugtató pihenés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 2:46 pm

A szokásos unott arccal jártam végig a kollit míg végre rátaláltam a szobánkra. Zárt ajtó fogadott, gondolom Nana nem lehet itthon vagy bezárta.
Karba tettem a kezem, duzzogtam odakint egy kicsit, majd elővettem a kulcsom és kinyitottam az ajtót.
Persze magam bezártam, semmi szükségem sem volt arra, hogy még több diákkal kerüljek össze.
Egyből az ágyamra estem, nem érdekelt most valahogy semmi. Finom illata volt a párnámnak, anya ölelésére emlékeztetett. Bár ez úgy ahogy van h*lyeség.
Anya sosem lesz a párnám és ennek örülők is.
Egy-két percig még az ágyamban voltam, de aztán fogtam magam és felültem.
- Nana? - nem, csak a neve után érdeklődtem. Az, hogy itt van kevésbé érdekelt. Na jó érdekelt, mert azért kötődni még kötődhetek hozzá.
Előszedtem valami könyv félét, ha már itt vagyok akkor olvassak valamit. De ahogy megláttam a kezemben a könyvet, rögtön el is hajítottam. Szerencsém volt, hogy a fal kivédte az ütközést. Hangosan nevetgélni kezdtem, ami igen csak zavarni kezdett. Igazság szerint unatkoztam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 3:09 pm

Az igazat megvallva, elálmosodtam. A kellemes meleg víz, ami körülvette a testem, és a levendula olaj illata, és a levendulás habfürdő megtette a hatását. Ellazított, megnyugtatott és álmossá tett. Hát így is tettem. Kényelembe helyeztem magam, és lassan elaludtam.
Álmomban a szüleinknél voltunk, megint kicsik voltunk, és önfeledten játszottunk. Igen, akkor még minden más volt, hát, ez van. Ohh erre emlékszek. Ekkor esett Takumi a biciklivel fejest, és lett egy nagyobb seb az orrán. Szegényke, odaadtam neki a macimat, és bár tudtam, hogy nem segít neki, azért jó volt tudat, hogy valahogy segítettem neki.
A kellemes álomból, egy vihogás riasztott fel. –Takumi…Te vagy az?- Kérdeztem álmosan, cseppet sem hangosan. Megtöröltem a szemem, majd kiszálltam a kádból. Ugyan még csöpögött rólam le a hab de kisétáltam a szobába. -Még is mi ez az förtelmes lárma??? Épp fürödtem.- Pillantottam rá, amikor beértem a szobába, majd felvettem a könyvet és kihajítottam az előszobába. Legyen minél messzebb tőlem. Ezzel sarkon fordultam és visszasétáltam a kádhoz, majd ismét belemásztam. A kellemes meleg ismét átjárta a testem, de ezúttal már nem tudtam visszaaludni.
-Takumiiiiii hozz nekem inni! Léccy- Kérleltem, s noha kételkedtem benne, hogy hoz, de azért próbálkoztam. –Meggylét kérek szépen. Utána fürödhetsz velem.- Próbálkoztam tovább, és mertem remélni, hogy hoz inni. Ha csak nem akar megint pucéran látni, ahogy végig sétálok előtte, kimegyek inni é visszasétálok. Hehe…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 3:25 pm

Az önfeledt vihorászásomba Nana zavart meg. Örültem volna ha azt mondhatom talpig beöltözve valami szép ruhába, de nem. Neki csak ki kellett jönni félig habosan, félig vizesen. Meg a többit nem szeretném részletezni.
- Ööö semmi csak eszembe jutott valami. - persze ez nem így volt, én megelégedtem a tudattal, hogy nevetgélhetek egy kicsikét.
A visszahajított könyvet fogtam és felvettem, visszatettem a táskámba pontosan akkor amikor Nana nyavalyogni kezdett nekem.
Karba tettem a kezem, majd amikor a fürdéshez került a sor elhúztam a szám.
- Szavadnál foglak! - kiáltottam be hozzá.
A konyhába mentem, ahol kristálypoharat vettem elő na meg a meggylét Nanának. Töltöttem bele egy cseppet, pont úgy ahogyan Nana szereti elkészítettem. Víz és még több meggylé.
Sosem értettem mit szeret benne, de nem kötekedtem. Bevittem neki a kért italát.
- Most fordulj el, tudod, hogy nem díjazom ha engem bámulsz vetkőzés közbe!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 3:42 pm

Áhh imádom Takumi-t. Sejtettem, hogy a fürdésnek nem tud ellenállni. Ismerem mint a rossz pénzt. És ennek meg is van a jó és rossz oldala. Az pedig, hogy meg kell vele osztanom a fürdést, igazán nem zavar. Tekintve, hogy már úgy is láttuk egymást meztelenül. Szóval erről ennyit. Amikor meghallottam, hogy előveszi a poharat, megnyugodtam. Ahogy lassan öntötte bele az italom, úgy éreztem a számban az ízét. Jajj annyira várom már, hogy kézhez kapja.
Amikor besétált vele, mohón kaptam a pohár után, és kezdtem lassan kiüríteni a tartalmát. –Megnyugodhatsz, nem nézek oda.- Pillantottam rá, majd ismét az italom foglalta le, mindend figyelmem. Istenem, de finom. Ahogy a meggy izé a számba kerül, nem hiába a kedvenc gyümölcsöm a cseresznyével együtt.
Mire megittam Takumi is beért a kádba, megvártam míg helyet foglal velem szembe, majd fordultam egyet, így neki háttal voltam és kényelmesen elhelyezkedtem. Szó szerinti fordításba, annyi történt, hogy a lábammal kicsit szétnyitottam a lábát, majd leültem elé és mellkasának döntöttem a hátam. A fejemet a vállára hajtottam, majd megittam a poharat és meglengettem előtte, jelezve, hogy tegye le, amint megtörtént puszit nyomta az arcára.
-Hiányoztál!- Jelentettem ki, majd fordultam oldalra, hogy megtudjam ölelni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 4:01 pm

Megnyugtató érzés volt látni, hogy Nana az itallal foglalkozik, máris megkönnyebbültem attól a tudattól miszerint engem bámul.
Levetkőztem és bemásztam Nana mellé, igaz meglepett a viselkedése, de tőle nincs más mit várhatnék.
Hozzám bújt, vagyis a cselekedetét én így mondanám el. Ahogy a poharat meglengette előttem kivettem a kezéből és letettem valahová a földre. Puszit is kaptam tőle, aminek igazság szerint nagyon örültem.
- Tudom és nekem szintén. - elmosolyodtam amikor megölelt, hogy lássa viszont szeretem visszaöleltem őt.
Egész finom illata volt, kellemes érzésnek tűnt őt, így ölelgetni.
- Mondtam már, hogy nélküled el sem tudnám képzelni az életem? - a szemeibe néztem, bár semmi komolyság sem volt az én arcomban.
Jó tudom legalább ezerszer elmondtam neki ezt, de jó mindennap megerősíteni őt és engem is a tudattal.
- Beszélgettél ma bárkivel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 4:19 pm

Boldogít a tudat, miszerint egyelőre csak én ölelgetem így a testvérem. S noha soha életemben voltam féltékeny típus, nem Takuminál fogom elkezdeni. Persze zavarni fog ezt nem tagadom, nem is akarnám, de hát mit tehetnék. Boldog leszek, ha tudom Ő is az. Lássuk be 15 éve élünk együtt. Már kiskorunkban is egy szobában voltun. Még szép, hogy itt is abban lettünk. Mással nem is aludnék együtt. Még akkor sem ha lány az illető.
Megéreztem kezeit magam körül, és még obban hozzábújtam. Ki ne tenné, ha egy pasi megöleli. Oké tudom, a testvérem…Vagyis nem a testvérem a véletlen sikere, hogy pont ugyan úgy nézünk ki. Felemeltem a kezem és kivettem a kalaptűt a hajamból. A hullámos fürtjeim lassan és lágyam omlottak a vállamra, majd a hátamra, és Takumi mellkasára, tekintve, hogy beterített mindent.
-Mondtad, de szeretem ezt hallani a szádból és boldoggá tesz a tudat, hogy örömet okozhatok neked.- néztem én is a szemeibe, majd felhajoltam hozzá és nyomtam egy újabb puszit az a arcára. –Te az Enyém, Én a Tied.- Suttogtam mosolyogva, majd körözni kezdtem mellkasán, mutató ujjammal. A szüleink is mindig ezt mondogatták egymásnak. S bár, hogy ki hogy érti az más mellékes.
-Igen beszélgettem. Az iskolában is, és a kollégiumban is. De nagyon untam Őket. Ők nem olyanok, mint Te. Te legalább tudod, hogy miről szeretek beszélgetni, és mi az, amit nagyon unok…-Sóhajtottam és folytattam a rajzolást, miközben –ha ez még lehetséges- még közelebb bújtam hozzá, hogy a közöttünk lévő „gát” végre eltűnjön.
-És te? Remélem volt valaki értelmes társaságod a mai napon!- Kérdeztem vissza, és őrszintén reménykedtem, hogy igen!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 4:32 pm

Tudom, ha a föld megnyílna előttem én azonnal a mélybe ugranék Nana kedvéért. Csikizte a mellkasom, bár ennek próbáltam nem nagy lényeget adni. Tudatosultak bennem a szavai és jól esett ahogyan a tőle megszokott módon kényeztetni kezd egy kicsikét. Most miért? Én megtettem amit kér, ez csak a fizetségem. Vagyis én annak szoktam venni a szeretetével együtt.
Hollófekete hajával játszani kezdtem, hol az ujjam közé csavartam, hol meg szimplán megsimogattam.
- Tudod, hogy milyen vagyok. Én még azokkal sem állnék szóba akikkel te igen, de kaptam egy sziát. De csak egy annyit. Az illető nem volt szimpi, én meg nem szimpikkel nem vagyok hajlandó beszélgetni.
Mind ugyanazt a sablonos kérdést teszik fel. Hogy vagy? Mi a neved? Hány éves vagy? És ami a legszörnyűbb mind rákérdez arra van-e barátnőm. Bezzeg egy értelmes kérdéssel nem rukkolnak elő. Ha valaki rákérdezne mit csinálnék szívesen tudod mit válaszolnék? - nem válaszoltam a feltett kérdésemre, ha ismer akkor tudja milyen perverz fantáziával megáldott ember vagyok és bízik magában, ha meg nem akkor csak ki kell mondanom neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 4:57 pm

Apró húzást éreztem a hajamon, és elmosolyodtam. Hát ha ennyire szeret a hajammal játszani, Én leszek az utolsó aki megvonja ezt tőle. Szeretem ha a közelemben van. Akkor biztonságban érzem magam, és eltölt a kellemes melegség, és a boldog tudat, hogy velem van, és vigyázunk egymásra. Na nem mintha nélküle nem tudnék vigyázni magamra! Ez még viccnek is rossz lenne. Tekintve, hogy Sötét démon a vagyok. A szülein ki is akadnának miatta, ha ennyire esetlen lenne a lányuk.
Amikor elkezdett beszélni becsuktam a szemem és hallgattam. Szeretem ha beszél. Amikor kérdezett, felsóhajtottam, és ismét fordultam, de most a mellkasát a hátam nyomta. Jobb vállam felett átemeltem a hajam, hogy még véletlen se legyen kellemetlen neki, majd az ujjainkat összekulcsoltam és jobb kezünket kiemeltem a vízből.
-Tudom. De szeretném hallani a Te szádból is.- Kérleltem, majd a fejem felé fordítottam. –Takumi, velem maradsz örökre?- Kérdeztem, s noha ezt már nem egyszer átbeszéltük, szeretem megkérdezni tőle. Ez mát szokásommá vált. Mivel a kezemet keresztbetettem a hasamon a víz alatt, Takumi bal keze is jött vele.
-Mihez lenne kedved?- Kérdeztem, majd mocorogtam kicsit, tekintve, hogy elzsibbadt a fenekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 5:13 pm

- Tudod, hogy te vagy az egyetlen nő akit anyánk után a legjobban szeretek. Ezerszer elmondtam, a testvérem vagy akiért képes lennék ölni is, ha bántanák vagy ő kérné. Szerelmet vagy szeretet szeretnél kapni tőlem? - Mizraelnek mindenről megvolt a véleménye, a maga saját ostoba elképzelése miszerint én nem lehet azzal akit szeretek.
Jó tudom a képmásommal kikezdeni nem jó móka, de ha csak ő van kéznél és más fel sem ér hozzá - nem is tudna - akkor nincs mit választanom.
- Az attól függ meddig tart az örökre szó. Az olyan halandók számára mint a régi sulink diákjai csak a haláluk napjáig tart. Ugye nálad nem ez nem így van? Ha lenne élet a halál után én akkor is veled lennék, mert tudom, hogy veled biztonságban és boldogságban élnék.
Igaz a bal kezem ennél jobb helyre sosem kerülhetett volna mint most, de figyelmen kívül hagyva folytattam az imént elkezdett beszédemet.
- Ha itt végeztünk megsúgom neked, mit szeretnék Nana. - azzal nyomtam egy puszit a nyakacskájára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 5:52 pm

Elmosolyodtam a szavait hallva. Nagyjából mindig ezt a választ kapom, és a tőlem jól megszokott módon, válaszoltam. –Én is szeretlek Takumi. És azt kérem tőled, a kettő közül, amivel örökre együtt lehetünk- Pillantottam rá mosolyogva. Jó szokásunk ezt tenni, s ha minket látna egy külső szemlélő, egyből ránk mondaná, hogy vérfertőzők. De ez nem így van. A véletlen csodálatos egybeesése, hogy mi testvérek lehetünk. Nem tudom mihez kezdenék Takumi nélkül. Egyedül nem szeretek sokáig lenni, de kell az a bizonyos magány.
Elnéztem a csempét, ami teljesen visszatükrözött minket. Hiába volt más árnyalatú, hiába volt kissé hullámos a felülete, jól láttam benne magunkat. Ha emberek lennénk, ilyet nem tehetnénk meg, mint most. Ott ez igen nagy bűnnek számít, és árulásnak is a családot illetően. Már akiknél. De a legtöbben így vélekednek. –Nem így van. Nálam az örökké addig tart, amíg Te és a szüleink boldogok, és amíg mi együtt vagyunk. Én is veled maradnék ha tehetném. De mindketten jól tudjuk, hogy egyszer elkell válnunk…De Én nem akarok távol lenni tőled. És nem akarok nélküled élni. Nekem szükségem van rád, még akkor is, ha ez a világ egyik legnagyobb önzősége!- Mondtam halkan, de tudtam, hogy hallja. A szívem legmélyén tudom mi a helyes, de még is úgy szeretek vele lenni, akkor miért kell ennek egyszer vége szakadnia? Én nem akarom!
-Már alig várom- Mondtam mosolyogva és beleremegtem a puszijába. Hozzábújtam, és átkaroltam magam, ezzel Őt is erre kényszerítve.
Olyan 15 percig élveztük még a víz kellemes langyosságát, de utána már nem tudtuk, mivel kihűlt a víz. Pedig örültem volna ha még ott maradunk, de nem akartam, hogy megfázzon. Elengedtem a kezét, majd előre csúsztam és felálltam. Kiléptem a kádból, majd kisétáltam a tükör elé, ahonnan felvettem a törölközőm és megtöröltem magam. Felvettem a köntösöm és megvártam míg Takumi is kijön a kádból, majd kezébe adtam a törölközőt, és besétáltam a szobájába. Célirányosan Takumi ágyához sétáltam, és belefeküdtem. A párnáinak kellemes illata volt. Anyára emlékeztetett, és persze Takumi illata is ott keringett körülöttem.
-Elfoglaltam az ágyad!!! Bibibiii- Néztem rá, majd a hátamra fordultam és elterültem. Persze most már azért ügyeltem, hogy a fürdőköpeny mindent takarjon, amit kell, és amit én úgy akarok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 6:27 pm

- Tudod Nana, boldogok csak akkor lehetünk ha a világon mindenünk megvan. - sóhajtottam egyet.
- Nekem meg te vagy a mindenem, a szívemet lüktető erő, a hang ami kedvesen felébreszt reggel ha elalszom, a testvérem. - megöleltem és ha lehetséges lehetett volna én soha, de soha el sem engedtem volna őt magam mellől.
Tudom mire kért Mizrael és azt is, hogy anya miként vélekedett arról a bizonyos dologról. A fogadalmam nem nevezném egyfajta gátnak, amit nem tudnék áttörni, pusztán csak óvatosságra int.
Végig húztam a jobb kezem Nana karán, persze, hogy a tervemet fontolgattam. Hogyan és miként tehetném meg. De ez szemétségnek tűnt vele szembe, nem hagyatkozhatok csak magamra, ha a saját fejem után megyek biztosan valami olyat tennék amivel megbántanám őt.
Amit nem akarok, mert szeretem és tisztelem őt. A részemnek, a másik felemnek nevezem őt, ha valami bántalom érné azt én is megérezném. Nálunk meg ez a 'megérzem ha bajod van' képesség sokkal másabb.
Nem akarok lemondani Nanáról és kész. Más lányt meg aligha volnék képes szeretni, ha ő nem érzi jól magát a bőrében.
Engem ugyanúgy letörne a dolog ahogyan őt is, még ha erős vagyok és inkább én próbálok Nana támasza lenni mintsem fordítva.
Igazából félek attól, hogy nem bírná el azt a sok terhet amit a vállára helyeznék, minden segítség nélkül.
Tizenöt percen keresztül ezek a gondolatok vették birtokba az agyam, de amikor Nana kiszállt, úgy éreztem mindegyik eltűnik. Hiányzott a keze érintése és az, hogy velem van egy kádba meztelenül.
Nem, nem vagyok egy szentfazék, de ha ő vesz szemre máris máshogyan érzem magam. Kiléptem a kádból és megvártam, hogy egy törölközött adjon nekem.
Megtörölköztem, ami megkönnyebbülést hozott nekem, már nem csöpögök mint egy jégcsap.
Igazság szerint úgy ahogy voltam ki akartam menni, de nem tehettem. Felvettem magamra valamit ami eltakart.
Legalábbis amíg kell.
Megcsóváltam a fejem, látva Nana viselkedését. Hatalmasat sóhajtottam, majd fogtam magam és gonoszkodtam egy kicsit. Mellé másztam, illetve rá és lefogtam a kezeit.
- Akkor is az én rabom vagy, az én ágyamban! - összeérintem az orrom az ővével, ami igazán vicces volt.
- Kérhetek valamit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 7:04 pm

-Valóban így gondolod? Mert nem te vagy az egyedüli, aki erre jutott. Hozzászoktam, hogy mellettem vagy, és üresnek érzem magam ha huzamosabb ideig nem látlak, vagy hallom a hangod. Nekem is Te vagy a mindenem Takumi. Soha nem akarlak elengedni.- Mondtam ki, majd élveztem, ahogy a karjaiban tart. Ne valaki azt kérdezné, miért vagyok ilyen, talán azt felelném, hogy szerelmes vagyok. Szerelmesnek lenni tág fogalmat jelent, tekintve, hoyg nem mindenki azt érzi, amit a másik. De az általánosítás megvan, mindenkiben. Bár lehet, hogy a kettőnk közötti kapcsolat, szimplán csak testvéri viszony, amibe jómagam beleképzelek valamivel többet, de nem vennék rá mérget. Sose szerettem Takumi nélkül huzamosabb ideig lenni, ez mondjuk annak is köszönhető, hogy mindig egyenlő félként tekintettünk egymásra. S noha én többet támaszkodom rá, mint Ő rám, azért igyekszem, hogy a legtöbb gondom ne az Ő vállát nyomja. Szeretnék neki segíteni, de hiába kérlelném, talán meg se hallaná. Majd megkérdezem. Nem szeretem, ha mindig egyedül Ő a felelős mindenért. Takumi a részemmé vált, ahogyan remélem Én is az Ő részévé. Mondjuk ez abban is megmutatkozott, hogy átjött velem. Jó ezt talán a nyafogásomnak is betudhatom.
Bejött a szobába és már is a fejét csóválta. Olyan kiszámítható. Legalábbis nekem. Tudom mikor mit tenne, és ez az érzés örömet okoz. Éreztem, ahogy felmászik az ágyra, a takaró suhogása elárulta mire készül. Kezeit az én kezeimen éreztem, majd fölém kereskedett. Gonosz, miért csinálja ezt?
-A tiéd vagyok, amíg úgy akarod.- Néztem a szemeibe és magamat láttam benne. Ezen elmosolyodtam, majd a mosolyom csak nőtt, amikor megéreztem az orromon az Ő orrát. Kicsit megdöntöttem a fejem, majd adtam az arcára egy újabb puszit.
-Bármit, amit módomban áll teljesíteni.- Néztem fel rá, majd finoman kihúztam a kezeim a kezei alól, és megsimogattam az arcát, majd a hajába túrtam. A fürtjei puhák voltak, mint azt várni lehetett. Kicsit megmarkoltam, majd kihúztam a hajából az ujjaimat. Rámosolyogtam, majd ismét összekulcsoltam az ujjainkat, és úgy néztem fel rá, várva, még is mit szeretne tőlem. Bármit kér, azt megkapja. Olyan sok jót tett értem, ideje lesz törlesztenem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 7:31 pm

Kis gonosz tervem a semmibe veszett, csak úgy hullott le a sötétség legmélyebb peremébe ahogyan Nana hangja csilingelni kezdett.
Bármit még ő sem teljesítene nekem, ami nem azt jelentené amit igazán szeretnék arról tudom, hogy könnyen menne neki. Apa azt mondta megölne érte, ha hozzá érek akár egy ujjal is a testvéremhez. Remélem ő ezt csak a bántásokra értette, nem pedig arra a kényeztetésre amit kérni szándékoztam tőle.
Akaratom ellenére is elmosolyodtam amikor Nana megsimogatta az arcom és a hajamba túrt. Lehet az ujjaink egyek voltak, de mi talán miattam vagy miatta sosem.
Egyszer megfogadtam, hogy lopni fogok tőle egy csókot,mit sem számolva a következményekkel.
Az ajkaimba haraptam, majd elfeledve azt amit eddig összegondoltam a lényegre tértem.
- Nana... azt szeretném, ha adnál nekem egy csókot. Tudod, olyat amit apa és anya szokott egymásnak, valahányszor kimondják a szeretlek-et.
Nem szoktam ilyeneket kérni, de ha ő nem ad akkor majd adok én. Mélyen a szemeibe néztem és a reakcióját vártam, bár egy két dolgot még hozzá tettem volna a beszédemhez, valamiért mégsem tettem.
Megelégedtem - csak most - a szűk szavaimmal és kérésemmel. Ha csakis őt szeretem akkor félre tudom tenni azt, hogy a testvérem ami elégé nehézkes lesz. Jóformán már mindent megvonok magamtól, csak a gondolatokat és az érintését nem. Ami nekem az élethez pont elég.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openSzer. Aug. 17, 2011 8:11 pm

Vártam már, hogy még is mi az, ami ennyi ideig nyomta a szívét. Mivel, ez az a kérdés, lesz szerintem, amit már olyan rég óta a szemében láttam akárhányszor is mélyebbre néztem, mint a felszín. Annyi ideje már, annak, hogy utoljára feküdtem így alatta. Olyan régen volt, és én már akkor is úgy szerettem felnézni rá. Ez a való életben sincs másképp. Takumi mindig is erősebb volt nálam, Ő állt mellettem, és vezetett, pátyolgatott, hogy merre menjek. Mindenben segített, és rá mindig számíthattam. Ha azt kérné, hogy adjam neki a szüzességem, gond nélkül adnám. Mivel rajta kívül ez a legnagyobb kincsem, amit örömmel ajándékba adnék neki. Csak egy szavába kerülne, és magammal is végeznék. Mindent csak kérnie kell. Anya szinte rám parancsolt, és óvva intett attól, hogy Takumival bármi ilyen jellegű dolgot tegyek/tegyünk. Csak, hogy nem volt se Ő se apa képes felfogni, azt, hogy nekem Takumi a legfontosabb. És ez így marad, amíg világ a világ!
Elmosolyodtam a kérése hallatán. Hát csak ennyi lenne? Ilyen sokáig tartott volna? Elmosolyodtam, majd ismét megsimogattam az arcát. Végig simítottam az ajkain majd bólintottam.
-Annyiszor kéred a csókom, ahányszor kimondjuk egymásnak a szeretlek szót. Vagy csak egyszer, most és soha többet?- Kérdeztem rá, a tőlem telhető legmelegebb és legkellemesebb hangon. –Cserébe azonban Én is szeretnék tőled kérni valamit. Olyan sok dolog nehezedik a válladra, nem elég, hogy rám is vigyázol, de minden gondommal téged zargatlak. Apáék is mindent rád zúdítanak, ha van valami. Szeretném, a legalább a gondjaid felét, átvehetném. Segíteni szeretnék neked, hisz egyenlőek vagyunk. Had vegyem át a terhes Én is. Kérlek, nem szeretném hogy emiatt szenvedj, és valami rossz történjen veled. Azt nem bírnám elviselni. Kérlek, Takumi!- Kérleltem, majd finoman átkulcsolta a nyakát, és magam felé húztam. Végig a szembe néztem, azokba szépségekbe, amik ugyan olyan tisztán mutatnak engem, mint ahogy az Én szemeim Őt.
-Tudod Takumi, ha azt kérnéd tőlem, hogy adjam neked a szüzességem, készséggel teljesíteném a kérésed. Utánad az a legnagyobb kincsem, és ha az boldoggá tenne, én örömmel neked adnám- Suttogtam az ajkaiba.-Szeretlek-Lágyan ejtettem ki ezt a szót, és hogy érezze, hogy értem minden érzelmet belevittem, majd lágyan megcsókoltam. Beletúrtam hajába, majd élveztem a kellemes lebegő érzést, melyet a csók váltott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 8:16 am

- A következő csókokat, ha lesznek nem kérni fogom, hanem adni Nana. Én meg boldogan fogom adni annak a lánynak akit szeretek, tiszta szívemből.
Sokszor megtörtént már, hogy beleremegtem a testvérem érintésébe, persze ő ebből semmit sem észlelt én meg boldog voltam, hogy szinte semmit sem tud arról miért.
Úgy érzem most jött el az idő, hogy elmondjam neki bár ezzel az is lehet örökre magamra haragítanám. Őt ismerve ha kiejtek valamit a számon és nem magyarázom el a dolgot addig fog nyaggatni amíg meg nem osztom vele a titkom.
A mostani titok mégis jobban érezte magát a lelkem legmélyebb bugyrában, ahol sosem fog előtörni - remélem- és nem kell majd napokig rágódnunk azon mit beszélek.
- Semmit sem szenvedek a rám rakott terhektől. Én magam választottam azt a sorsot, hogy minél több gondot képes legyek levenni mind a szüleink és a te válladról is. Egyenlőek vagyunk, de a szívünk mélyén mind különbözünk. Hogy mit vagyunk képesek elviselni és meddig azt csak magunk tudjuk. De ha szeretnéd megosztom veled a felét.
Nana közelebb húzott magához én meg végig az ő szemeibe néztem, azokba a szemekbe amik visszanéztek rám és önmagamat láttam bennük.
- Sosem tenne boldoggá az amivel fájdalmat okozhatok neked. Ha kell én magam védelek meg azoktól akik hozzád érnek, hogyha engem elveszítesz legalább az a kincs megmaradjon neked. De magamtól képtelen vagyok megvédeni téged, az a feladat rád marad.
Megcsókolt, ha most költő vagy író lennék azt mondtam volna, hogy ajkaival illetett vagy valami ajkaink egyé váltak kifejezést.
Hogy a másik számára mit jelent ez és hogyan éli meg azt egyikünk sem tudja. Nekem ez egyfajta elégedettséget és félelmet kölcsönözött. Igen félelmet, attól ,hogy vajon képes leszek megállítani magam vagy sem.
Igazság szerint hosszasan és szenvedélyesen akartam volna őt csókolni, ahogyan soha senki mást - mert még nem volt alkalmam rá - , hogy tényleg felejthetetlen legyen ez neki.
Bár azt mondják a második csók jobb mint az első. Én meg minden erőm arra az egyre fogom tartogatni.
Ahogy megkaptam amit akartam elhúzódtam tőle, lemásztam róla és mellé feküdtem.
- Nana, ha kérném lennél a feleségem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 11:57 am

Tiszta szívből? Ezen elmosolyodtam. Ha tudná Én, hogy érzek lehet már utálna, és nem akarna velem maradni. –Tudod Takumi…Az Én szívem érted dobog.- Mondtam mosolyogva. Sose lepleztem, még otthon sem, hogy szeretem Takumi-t, és bár a tiltátok legtöbbje ellen nem tudtam mit tenni, igazán örülök, hogy itt nem figyelnek ránk. Ha mást nem, legalább boldogok lehetünk, amíg ez mind ki nem derül. Bár szerintem, már akkor tudták, hogy ez lesz, amikor ideengedtek minket.
-Szeretném! Segíteni akarok neked, mindenben- Bújtam hozzá, ahogy tudtam. Nem szoktak tévhitek a hatalmukba keríteni, de most megtörtént. Félek, hogy Takumi egyszer eltűnik a kezeim közül, és magamra maradok. Itt hagy, valaki más miatt. Bár, ezért nem haragudhatnék rá! Elvégre, mindenki más szemével bizarr az, ami közöttünk folyik. Bármit képes lennél elviselni, ha tudom Ő boldog azzal, akivel van, vagy épp amit csinál.
-Ha is veszítelek, legalább boldogít a tudat, hogy neked adtam a kincsem.- Mosolyogtam rá, és bár nagyon remélem, hogy nem kerül sor arra, hogy külön legyünk, azért minden megfordul a fejemben. –Ha Te bántanál nem törnék össze. Neked bármit megbocsájtok, de ezt Te pontosan jól tudod.- Mosolyogtam tovább, míg el nem érkezett a csók. Valahogy másvolt, mint vártam, de remélem azért nem okoztam neki csalódást. Sose voltam az a hű de érzelgős fajta, aki koslat a pasik után. De mint az sejthető, Takumi-val más volt a helyzet. Nem is vártam mást.
Amikor elhúzódott, elszomorodtam. A kezem magam mellé estek, Én pedig Takumi szemei helyet a plafonnal szemezhettem. Takumi felé fordultam, és a kérdésére, jól eső boldogág suhant át rajtam.
–Semmi nem tenne boldogabbá, mint hogy a feleséged lehessek.- Feleltem a kérdésére, majd odabújtam hozzá, és mellkasába temettem az arcom.
-De meg kell ígérned, ha találsz helyettem valaki mást, elmondod! Azt akarom, hogy boldog legyél, és ha ehhez valaki más kell neked, nem fogok vitatkozni!- Néztem fel a szemeibe, majd felhajoltam hozzá és megpusziltam az orrát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 12:58 pm

Igazán boldog lennék, ha nem kellene számolnom apa szavaival. Ha nem érezném magamon a figyelmét én bármit megtennék Nanával.
- Ha képes leszek másba szeretni, akkor sosem kerülök a szemeid elé. - magamhoz öleltem őt, csak azért, hogy érezze a szeretetem.
Újra megsimogattam a haját, figyelmen kívül hagyva a puszit amit az orromra kaptam.
- Nana, én neked adhatom az egyetlen kincsemet amit évek óta őrzök?
Tudom mit mondtam, csak még azon kell segíteni, hogy azt úgy is gondoljam minden lényemmel együtt.
Nem mintha nem neki tartogatnám ezt az egész szűzesség dolgot, de annak még nem itt az ideje.
Elszalasztjuk az alkalmat! Otthon meg, még hozzá sem érhetek. Felnövünk és még egy alkalom tuti biztos nem lesz rá.
Hm hagynám meghalni szűzen a húgom? Nem, de másnak sem engedném át a lehetőséget. Sőt, soha senkinek. Kitépném bárki szívét a helyéből és ahogyan a kezemben dobog majd összeszorítom hadd folyón el az a csöppnyi vér ami benne kering. Tudom egy gyilkos lennék, de jobb érzés lehet ölni mintsem végig nézni más nyomorúságát.
- Szeretlek Nana! - a fülébe suttogtam, majd nyomtam egy puszit a homlokára.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 2:04 pm

-Akkor is a szemem elé kell, hogy kerülj. Ha más ért nem is, legalább azért, hogy megölelhesselek!- Néztem a szemeibe, beleremegve az ölelésébe. Még szorosabban bújtam hozzá, és élveztem az illatát. Hogy miért nem viselkedem úgy, ahogy szoktam, nem tudnám megmondani. Valahogy, most sokkal jobb nyugodtan lenni, mintsem egy aktív kislánynak, aki folyton a bátyja nyakán van. Nem mutatja ki, de szerintem már nagyon unja, ezt a szerepet. Nos, akkor ezentúl nem fogok annyit a nyakán csüngni, mint eddig. Nem állapot, hogy folyton rátámaszkodom. Persze az embernek kell egy támasz, aki mindig mellette van, de ha Takumi engem nem használ fel erre a célra, mást fog. Amit pedig nem akarok!
-Igen! Ha cserébe elfogadod az enyémet!- Suttogtam, majd elmosolyodtam. Kincs csere. Hát, igen érdekes kifejezés, de nagyjából ez jellemezné a legjobban. Ha ezt apáék hallanák. Bár biztos vagyok benne, hogy anya most is figyel minket. Ha valóban szeretnek minket, akkor nem állnak a boldogságunk útjába. Mász szemszögből pedig, ha szeretnek, meggátolják a kettőnk közötti kapcsolatot. Mint minden ez is kétoldalú penge. Az, hogy szeretjük egymást, igazán boldog tény, de az, hogy együtt akarunk lenni, valamilyen szinten bűn. Ha még pokolra is kerülök érte, Én akkor is Takumi-val akarok lenni!
-Életem végéig!- Nyomtam egy puszit a mellkasára, majd kibújtam a kezei alól és lekászálódtam az ágyáról. A szekrényemhez sétáltam, majd előhalásztam egy fehérnemű szettet, ahhoz egy fekete csipkés szoknyát és egy fekete pólót. Levettem magamról a fürdőköpenyt, majd odaálltam a tükröm elé és felöltöztem. Kifésültem a hajam, majd visszasétáltam Takumi-hoz. Feltérdeltem az ágyára, közvetlen mellé, majd megsimogattam a combját.
-Mit csináljunk Takumi?- Néztem a szemébe, majd elkezdtem babrálni a hajam. Fáradt vagyok, és az a kis alvás nekem nem volt elég, amit a fürdőben aludtam. Plusz felkeltettek, bár örültem, hogy Takumi-t nevetni hallom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 2:52 pm

Ismertem ezt a nézését – valójában minden nézését ismertem. Csak ne vágott volna az egészhez olyan elégedett arcot. Elkaptam Nana derekát és az ölembe ültettem őt.
- Tudod lenne ötletem mit csinálhatnánk. De most játszunk... - pimaszul vigyorogni kezdtem, úgy ahogy még soha azelőtt. Bezzeg ő ezt a vigyort képes volt beazonosítani egy újabb merénylet félének.
Elkaptam egy kilógó tincset a hajából és az ujjaim köré csavargattam. Legszívesebben mindent most azonnal abba hagynék, a kis kincsemet meg azonnal neki adnám.
Hm várok estig, az biztonságosabb lesz. A sötétség meg pont kapóra fog jönni, bár most sem mondanék nemet.
- Olyan bársonyos érintése van a hajadnak. - igen, igen, igen előbb kiudvarolom magamnak a kegyeit aztán meg támadok, már ha tényleg támadás lesz.
Jó tanárom volt, ennyi az egész. Csak egyszer kétszer kellet leskelődnöm és máris képben voltam a dolgokkal. Bár undorodnom kell, minden emberi dologtól és viselkedéstől. Ha istenek lennénk, nekem meg meglenne rá a módom csakis Nanával uralkodnék mások felett. Egyedüli hatalomra nem vágyom, valahogy az elmémbe vésődött a gondoskodás. Legyen bármim abból Nanának is adnom kell.
- Elcseréljük a kincsünket?
Kincs? Atya ég! Könnyebben megérteném magam, ha azt mondanám ártatlanság, drágaság vagy szűzesség. Na jó drágaság nem, az egyenlő a kincs fogalmával.
Számomra legalábbis igen, más véleményét még nem igen hallottam.
- Vagy este lefekvés előtt szeretnéd elcserélni? - nem, nekem nagyon nem volt mindegy mikor esünk túl rajta, biztos akartam lenni abban, hogy ő veszi el az ártatlanságom én meg az ővét.
Ááá remek, ártatlanság? Én ugyan sosem voltam ártatlan semmiben, nem is értem miért nevezek én egy bélyeget magamon ártatlanságnak.
Mert a szűzesség csak egy bélyeg semmi több, talán a tudat, hogy valaki az sosem boldogít senkit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 3:41 pm

Olyan kényelmesen elhelyezkedtem, de most komolyan. Erre nem kizökkent? Ohh de, új szokást állít fel ezzel. Úgy emelget, mintha tollpihe lennék. Átemeltem a lábam rajta, majd kényelembe helyeztem magam. ~Olyan vagy Takumi. Pedig tudom, hogy láttad, hogy kényelmesen ülök, de nem, Te magadra ültettél, hát ennek meg is lesz a következménye! Heheheee~ Játszani? Felvont szemöldökkel néztem rá, s mosolyát egy újabb merényletnek fogtam fel. S csak, hogy nehogy elmaradjak mögötte, kacér mosollyal hajoltam fölé, hogy hajam körül öleljen minket. Homlokom az övéhez érintettem, majd úgy néztem a szemébe, egy ideig.
-Köszönöm.- Mosolyogtam a bókra, majd lehunytam am szemem. Jobb kezemmel Takumi hajába túrtam, másikkal pedig megfogtam az Ő kezét és összekulcsoltam az ujjaink. Femeltem a kezét, majd nyomtam rá egy csókot, és a kezéhez dörgöltem az arcom. Cica lennék? Nem feltétlen. Nem nagyon vagyok oda a macskákért. Persze ha lenne szeretném imádnám, de egy kutyának, vagy rókának, farkasnak….Ohh igen, nekik mennyivel jobban örülnék.
De mivel nincs egyik sem, beérem azzal, hogy nézhetem őket a távolból.
-Elcseréljük! Nem akarom, hogy más is hozzám érjen, úgy! Azt szeretném, ha te lennél az első, és az egyetlen!- Nyitottam ki a szemeim, és néztem bele jó mélyen a szemeibe. Olyan mélyek, még is annyi mindent kilehet belőle olvasni. Illetve én kitudok, tekintve, hogy 15 éve együtt vagyunk. Már amikor, tekintve, hogy otthon a közös szobánkon kívül, nem igen tudunk egymáshoz érni. És nekem hiányozni szokott, hogy megöleljem Takumit.
Lefekvés előtt? Addig várni? Én már így is alig férek a bőrömbe, de ám jó. –Amikor Te szeretnéd. Eddig mindig az volt, és akkor amit és amikor Én akartam. Most legyen az, amit Te akarsz!- Ezzel kinyújtottam a lábam, és ráfeküdtem. Ráhelyeztem, majdnem az össze súlyom, de azért jobb kezemmel tartottam magam. Ismét ránéztem, majd a szemeimmel rámosolyogtam.
-Csókolj meg!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 5:15 pm

Nana kérése visszhangzott a fülemben. Nem tudtam eldönteni vajon jól hallottam, vagy csak a képzeletem szüleménye ez az egész.
Szívesen hittem volna, hogy a fantáziám nőt meg és már hangokat is képes vagyok irányítani vele, de nem. Valóban Nana volt az. Értetlenkedve felvontam a szemöldököm, hogy mit mondd, de sajnos nem hallottam meg újra a kérést.
Nem csókoltam meg, éppen ellenkezőleg most valami máson járt az eszem. Valami gonosz démoni tetten agyaltam. Fogtam őt és lelöktem magamról, csak azért, hogy meglegyen az a bizonyos uralkodói pozícióm.
Lehúztam Nanáról a tükör előtt gondosan elrendezett kis felsőt. Igazság szerint még én sem tudtam mit akarok, illetve mit készülők tenni. Apa ilyenkor fogna meg a fülemtől és rángatna ki a friss levegőre, hogy kapjon elég oxigént az én kis agyacskám.
A kis szoknya sem élte túl az érintésem, mivel nekem már az sem volt elég, hogy felhúzhatom a kezem Nana combján, a szoknyának is menekülnie kellett.
Valamilyen úton módon de azt is sikerült levenni róla. Mindenekelőtt kijelenteném, hogy sosem csináltam még ilyet, sőt most csakis az ösztöneimre hallgattam.
Azért a kis fehérneműt hagytam volna még a helyén, annyira még én sem szeretném elsietni a dolgot.
De már minden hiába való volt, Nanán nem volt semmi ami eltakarhatta volna őt, rajtam meg, mivel ő sem hagyta magát szintén semmi.
Persze hevesebben kezdett dobogni a szívem, de elviseltem a belső kínjaimat. A hátamra húztam a takarót és visszahajoltam Nana ajkaihoz, csak most csókoltam meg őt. Nem pedig akkor amikor kérte.
Miért is engedném, hogy ezt az egészet ő irányítsa? Mizrael pedig jól elmagyarázta a dolgokat, az a férfi aki megengedi, hogy a nők irányítsák, az sosem lesz önálló, mindent csak utasításra tesz, még a 'boldog' perceket is csak utasításra tudná elkövetni. Én meg most nem érzem magam abban a helyzetben, hogy Nanára hagyjam az irányítást.
A második csók hosszas volt, bár sosem gondoltam volna, hogy csak úgy megválok az ajkaitól és más 'tájakra utazom'. Az ajkait a nyaka, a mellkasa meg az a bizonyos kis két domborulat követte. Igen nem szeretem konkrétan kimondani a nevét, de szerintem elég ha pusztán csak említést teszek róla. Jó akkor kimondom, adtam egy-két csókot a melleire is.
Bár lejjebb nem szívesen mentem volna, a cél mégis megkövetelte tőlem. Én azonban ennek az ösztönnek most valahogy nem engedelmeskedtem. Megelégedtem azzal, ha képes leszek elvenni tőle amit nekem adott.
Rémes, de helyet csináltam magamnak Nana két lába között. A szívem még hevesebben kezdett verni, úgy éreztem képtelen leszek rá, hogy én tényleg nem tudom megtenni ezt vele.
De hallgattam az ösztöneimre és szó szerint belehatoltam Nanába. Tudom, tudom rosszabb volt nekem túl esni rajta mint egy nőnek a szülésen. De csak túl éltem. Tudatosan vagy mégse tudatosan, de óvatosan bántam Nanával. A fájdalom okozást próbáltam kerülni, de az a lüktetés amit éreztem nemhogy csökkent volna, hanem nőt. Tényleg én csináltam volna mindezt vagy egy másik számomra ismeretlen lény?
Magamra sem ismertem, sőt már most a tükörbe sem merek nézni. Kifeszítettem a két kezét, de ezt csak így véletlenül automatikusan.
Vajon mindannyiunk számára a vérbe programozzák azokat a géneket amiknek segítségével képesek vagyunk mindannyian használni az adottságainkat? Vagy tényleg ennyire elkárhoztunk, hogy már oda sem figyelünk arra miként élünk és cselekszünk?
Furcsa, hogy a sors mit művel velem. Életem szerelmét az ikertestvérem alakjába látom meg, mert vagy annyira elvakult vagyok, vagy hozzá fogható teremtés nincs.
Jó kimondom kerek-perec szeretkeztünk és élveztem, ehhez meg nem kellett tanulnom az ilyen jellegű mocskos filmekből amik elvileg csak a 18 éveseknek való.
15 vagyok, és még 3 év kell ahhoz, hogy annyi legyek. Bár az ami a tv-ben van cseppet sem olyan élvezetes mint amit én most teszek Nanával. Ha életem leghosszabb ilyen pillanata lenne ez én sosem hagynám abba. Bár tudomásul sem szeretném venni, hogy miként mozog velem az ágyam és Nana miként szenved úgymond alattam, mégis egy aprócska részem teljesen megundorodott tőlem. Azt hittem sosem fogok ilyet tenni, még ha démoni lény vagyok akkor sem. No de, egyszer mindenkinek el kell veszítenie az ártatlanságát.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 7:38 pm

Nem csókolt meg. Nem tett semmit, ami kicsit is árulkodott volna arról, hogy megcsókolna. Hát már is rám unt? Vagy neki elég volt azaz egy csók? De hát, nemrég azt kérdezte, hogy…És akkor most mégsem? ~Takumi…Adj már valami jelet. Elég egy apró fintor is. De ne csináld ez velem!!!!~ Nyafogtam magamban neki, elvégre hangosan csak nem mondhatom mindezt ki. Könyörgő pillantást vetettem felé.
Lelökött magáról, és bennem majdnem összedőlt egy világ, de nem hagyott is. Tehát még mindig élt a reményem, hogy szeret és nem gyűlölt meg teljesen. Kérdőn pillantottam felé, hogy még is mit akar tőlem, vagy mire számítsak, de a következő tette, megnyugtatott. Nyugalommal öntött el a tudat, hogy tudom végre kiteljesedhet az egymás iránti boldogságunk, és nem utált meg. Segítettem neki, leügyeskedni magamról a pólót. Amint lekerült rólam jobb kezemmel eltakartam a melltartóm mely a mellemet fedte. Nem értem miért pont most kezdenék bele a szégyenlősségbe. Eddig sem voltam szégyenlős előtte meg pláne,. De most valahogy, nem is tudom rátört ez az érzés. Ahogy végigsimított a combomon beleremegtem és megemeltem a csípőm, hogy letudja rólam ügyeskedni a szoknyámat is.
Alig, hogy észhez tértem már nem fedett semmi. Ahogy Őt sem. Amikor ismét fölém került megsimogattam az arcát, és viszonoztam a csókját, melyet végre ismét megkaptam! Olyan gonosz volt eddig kínzott, és nem csókolt meg! Beletúrtam a hajába, és élveztem, ahogy ajkaink egymást kényeztetik. Felkuncogtam amikor megcsókolta a nyakam. Csikis vagyok, de ezt már nem egyszer tapasztalta. A következő csókjára fölsóhajtottam.
Készséggel nyitottam szét a lábam és húztam fel kicsit. A következő tettére nem tudtam máshogy reagálni csak egy apró sikollyal. Megremegtem és belekapaszkodtam a lepedőjébe.
Azt hiszem meghozta a várt eredményt, mivel Takumi nem mozdult. Amint megszoktam a feszítő érzést, elengedtem a lepedőt, és bártortalanul átkaroltam a nyakát.
Ha most anyáék itt lennének, azt hiszem abban a pillanatban kerülne Takumi nyaka apánk kezei közé, én pedig anyánkhoz, aki egy hatalmasabb sírógörcs közepette felpofozna. Szerintem legalábbis ez történne. De ők nem értik, hogy szeretem Takumi-t, mindennél jobban, nem hiába vagyok vele itt és most. Annak ellenére, hogy a testvérem.
Ahogy felpillantottam rá, tudatosul bennem, hogy most vesztettük el mindketten a szüzességünket, és hogy a testvéremmel szeretkezek. A sóhajaim egyre nőttek, ahogy Takumi mozgása is fokozódott.
Nem is kellett sok, és mindketten elértük a menny kapui, egyszerre. Lihegve szorítottam Takumit magamhoz és egyúttal bújtam hozzá. Amikor mellém feküdt hozzá bújtam, és mutató ujjammal körözgetni kezdtem mellkasán.
-Köszönöm Takumi- Suttogtam, majd felhajoltam és megcsókoltam. Ha már a kérésemet nem teljesítette, akkor leszek olyan gonosz és kérés nélkül csókolom meg!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-openCsüt. Aug. 18, 2011 8:20 pm

Félig elvarázsolva feküdtem az ágyamban és csak bámultam a plafont. Mindeközben, hogy Nana megállíthatatlanul csókolt, én tudomást sem akartam venni a létezésemről.
Egy élmény marad meg nekem, mindaz amit tettem. Bár Nana hiába kezdett el hozzám bújni az én kezeim képtelenek voltak az ölelésre.
Felsóhajtottam majd lehunytam a szemem. Újra és újra átpróbáltam élni mindazt amit tettem percekkel ezelőtt. De nem ment.
- Nana ugye sosem árulod el ezt a szüleinknek? - felnyitottam a szemem.
- Kivégeznének és ami a legrosszabb elválasztanának egymástól. - szörnyű, hogy még ilyenekre is képes vagyok gondolni, de hát ez van.
Számolnom kell mindennel, anyával és apával, a haragjukkal és minden gyűlőlétükkel. Kitagadnak, bár annak örülnék a legjobban, hiszen Nana nem lenne a testvérem többé.
Igaz van a paklimban olyan kártya amit nem díjaznék. Elterelő hadművelet kell nekem!
Háhá az lenne a legeslegjobb mindenki számára, apa és anya valami megjátszott kis mesében élnének, az igazat meg csak mi ketten tudnánk Nanával.
- Szeretnél pihenni? Csak mert akkor felöltözöm és visszabújhatsz hozzám.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nana & Takumi rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nana & Takumi rezidenciája   Nana & Takumi rezidenciája Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Nana & Takumi rezidenciája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 3. emelet-
Ugrás: