Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alana Wallace

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Alana Wallace Empty
TémanyitásTárgy: Alana Wallace   Alana Wallace Folder-openPént. Ápr. 15, 2011 6:02 pm

Miután megérkeztem az iskolába nagyon egyedül éreztem magamat, és ideges is voltam. Féltem, hogy nem fogok tudni uralkodni magamon, és igazam is lett. Szerencsére volt valaki , aki letudott nyugtatni, végül pedig barátok is lettünk. És aminek nagyon örültem, hogy szobatársak. Azt hiszem két elveszett kis lélek voltunk, akik végül egymásra találtak a félelmeik ellenére is. Azóta már ő jelent a világon számomra mindent, és nehezen válok el tőle.
Az iskola jól ment, és hála Rakielnek csak még jobb lett minden. Azt hiszem végre kezdek újra az a lány lenni, mint egykoron voltam.
jó érzés, hogy van mellettem valaki, aki törődik velem, óv és védelmez. Szerencsére már a nehézségeken is túl jutottunk, és leráztam magamról örökre azt a gonosz sárkányt. most már csak az számít nekem ,hogy azzal vagyok, aki jelenleg a világot jelenti számomra, és végre magamat is megismerhetem az iskola révén.
Vissza az elejére Go down
 
Alana Wallace
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Azazel Rakiel és Alana Wallance szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: