Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Rayn dög unalmas naplója (csak azért is)

Go down 
SzerzőÜzenet
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Rayn dög unalmas naplója (csak azért is) Empty
TémanyitásTárgy: Rayn dög unalmas naplója (csak azért is)   Rayn dög unalmas naplója (csak azért is) Folder-openCsüt. Ápr. 14, 2011 7:35 pm

2 dolog biztos. Az 1ik az az Unicum. A másik, hogy ha nincs Arya én le égetem az iskolát annyira unalmas volt. Egyszerűen nem igen tudtak új dolgot mutatni nekem és így csak a húgom meg Arya miatt jártam csak oda. Mondjuk Aryaval jól kijöttünk párszor randiztunk és a rajongásom vagy inkább szerelmem iránta nem maradt viszonzatlan. Legalábbis szerintem Arya is úgy szeret mint én őt. Ezért érte bármire képes vagyok még arra is, hogy dizájt váltsak meg, hogy vissza jöjjek a suliba. Nyáron is csak miatta keltem ki az ágyból és vittem oda ahová kívánta. Húgommal nem sok időt töltöttem láthatóan már nem nagyon akart iskolába járni, de ez engem nem zavart. Én is csak Arya miatt leszek ott tovább és remélem, hogy ha majd váratlanul meg kérem a kezét akkor igent mond nekem.
Vissza az elejére Go down
 
Rayn dög unalmas naplója (csak azért is)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kluzgor unalmas naplója
» Mika naplója
» Azazel naplója
» Mitsui Yua naplója
» Shina naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: