Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Kluzgor története

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Kluzgor története Empty
TémanyitásTárgy: Kluzgor története   Kluzgor története Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 1:10 pm

Faj történet:

A Sötét Démonok egy olyan faj ami nem meg született hanem létre hoztak. De nem démonok hozták létre őket hanem ellenségeik az angyalok hozták létre őket démonok lelkeiből. Még pedig azért, hogy démonokat pusztítsanak el belülről. Ugyan is ezek a lények olyan képességgel rendelkeztek aminek a segítségével be olvadtak egy adott démonba mint valami parazita és belülről pusztították el őket. Eközben számtalan új késességre is szert tettek ami egyre kevésbé tetszett az angyaloknak. De amíg jól végezték a dolgukat nem szóltak bele a feladataikba. Ez is így is ment egy darabig, de a Boszorkányok el jövetelével ez meg változott. Úgyanis ha egy boszorkány lelkét támadták meg akkor rá kellet kapcsolódniuk annak mágiájára is. Ezáltal új erőkre tettek szert mind ők, mint a boszorkányok. Ezzel az új erővel azon fáradoztak, hogy a boszorkányok tovább éljenek így ők is meg erősödhettek bennük. Hamarosan elég erősek lettek, hogy a boszorkányok oldalán szembe szálljanak alkotóikkal. Kegyetlen háborúk lévén az angyalok az emberek segítségét kérték, hogy tizedeljék meg a boszorkányokat. De az emberek lelkében való sötétség meg felelő volt a Sötét Démonoknak, hogy tovább éljenek és az emberekből szörnyeket változtassanak. Csak, hogy az emberi szeretett és boldogság valamint az angyalok fehér mágiája még mindig meg tudta sebezni őket. Ezért lassan irtani kezdték őket a démon is, hogy meg szabaduljanak tőlük. Mára már kevesen maradtak és azok is akik meg maradtak olyan veszélyes képességgel rendelkeznek vagy rendelkezhetnek ami veszélyes valamennyi világra.


Név: Kluzgor
Kor: 26
Faj: Sötét Démon
Nem: Férfi
Rang: Képesség tanár
Beállitotság: Hetero
Jellem: Higgadt és cselekvő kész. Olykor durva és számító máskor kedves vagy éppen nem tőrődöm.
Kinézet: 182 cm magas, 74 Kg, Fekete haj, fekete szem, ujjain hosszú körmök
Ruházat: Fekete póló, fekete pulóver ujjain fekete övekkel díszítve, hosszú fekete kabát fekete övekkel díszítve, fekete csizma fekete övekkel díszítve illetve össze csatolva. Bal fülében fekete talizmán amint egy régi el feledet nyelv írás nyomai látszódnak.


Előtörténet:
-He mit is mondhatnék magamról. Több vagyok mint aminek látszom és tapasztaltabb is. El is mondanám az okát, de talán ne rohanjunk ennyire előre.
-Nos valahol ott kezdődik, hogy én már meg születtem szóval engem már nem készítettek mint apámat. Ne értsd félre nem az utó képzödvény vagyok. Természetesen van anyám is, de mivel őt is létre hozták így talán a kettőjük kapcsolata inkább meg írott volt mint sem ki forrót. Bár nem mondhatnám, hogy apának nem voltak kalandjai Hehehe. Talán éppen ez lett a veszte nem tudom. Hogy anyámmal mi lett? Óó hát tudod azok a szárnyas angyalok kapták el.
-Hogy mikor születem? Nem is tudom valamikor a sötét középkor derekán.
-Mi, hogy nem tűnök olyan idősnek ahhoz képest, hogy most már 2000. évet írjuk?
*Egy halvány mosoly.
-Ennek az az oka, hogy egy boszorkány lelkébe másztam akinek meg volt az a képessége, hogy fiatalságot nyerjen ki másokból. De megint csak előre rohantam.
-Nos a születésem után nem volt túl sok időm iskolákba járni inkább azon voltam, hogy képességeimet tanuljam meg használni minél hamarabb. Ezután már könnyedén tudtam emberek lelkeiben és elméiben vájni így meg tanulhattam azt amit kell. Még éppen időben is, hiszen azok a szárnyas az angyalok üldözni kezdtek minket. Talán, mert túl erősek lettünk és féltékenyek lettek vagy, mert fel bomlott az egyensúly tudja a bánat.
-Az a fontos, hogy fel kellet venni velük a harcot, de ehhez boszorkányokra volt szükségünk. Nem tudom pontosan mikor és ki is fedezte fel, hogy általuk fel erősödünk. De azt tudom, hogy ők is erősebbé váltak tőlünk. Talán ezért nem öltük meg őket, meg talán azért sem, mert idővel, hogy is mondjam ragaszkodni kezdtünk hozzájuk.
-Nem volt ez rossz dolog. Ők hatalmat akartak ahogy mi is, ezért cserébe mi a lelkük sötétségét kellet hatalmunk alá irányítanunk. Persze az angyalok idővel rá jöttek, hogy egyesítve erőnket a boszorkányokkal túl erősek lettünk így hívták az embereket akik el kezdték ki irtani őket. Így a boszorkányok menekülni és bujkálni kezdtek. Az öregedés persze ki kezdte őket ami számunka is veszélyt jelentett mikor bennük voltunk.
-De aztán néhányuk ki fejlesztett egy olyan varázslatot ami fiatallá változtatta őket. Ehhez emberek kelletek persze ami a lebukással árt. Az én boszorkányom is így járt akivel úgy mond színbionizmubsan éltem. Pedig egész meg kedveltem azt az örült csajt. Már már lassan belé estem, de aztán mikor el jöttek érte kénytelen voltam el menekülni.
-Pedig jó kis kapcsolat volt az el hiheted.
*Halvány mosoly.
-Persze kissé pipa lettem az emberekre és ezért lassan öldökölni kezdtem őket. De aztán bele futottam néhány démonba akik rám támadtak és kénytelen voltam velük is végezni. Talán ekkor történhetett, hogy fajtám tagjai fel kerestek és segítségüket ajánlották. Hát gondoltam el fogadóm végül is mit veszíthetek. Egy jó pár évig velük voltam és tanulmányoztuk a démonok képességeit, hogy ismét vadásszunk rájuk. Meg persze az angyalokkal is ezt tettük, de ott problémákba ütköztünk. Boszorkányok nélkül nem tudtuk olyan erős mágiát használni amivel szembe szállhatunk volna velük. Bár elértünk néhány kisebb sikert, de csak a gyakorlatiasságuk hiánya tette lehetővé ezeket a győzelmeket. De nekünk meg maradtaknak már nem volt sok időnk hátra. Hamarosan a két faj ellenünk szövetkezett és irtani kezdtek minket. Egy a társaimmal oldalán vívott küzdelemben engem el kaptam és le bilincselve azóta is zárva tartanak ebben a cellában.
*Rá néz a vendégére.
-Miért érdekel ez téged Vérfarkas?
*Warg Linderoth előre hajolt a cella rácsaihoz.
-Hamarosan nyitok egy iskolát és szükségem lenne valakire aki meg tudja tanítani a démonok gyermekeinek a képességeik használatát. Te állítólag sok faj képességét ismered.
*Halvány mosoly.
-Óhh és miből gondolod, hogy nem ölném meg őket kapásból amint meg látnám őket?
*Warg Linderoth felől is egy halvány mosoly jelent meg az arcán.
-Mert nem akarod az életedet láncok rabja ként le élni. Én el tudom intézni neked a szabadságot, talán pár évtizedbe bele telik, de ha jól tanítasz akkor talán meg bocsátanak neked idővel. Szóval tekintsd ezt egy rehabilitációs munkának.
*Warg Linderoth végig nézet rajtam, hogy lássa miként reagálok.
-Egész érdekes, de csak a saját szabályaim szerint tanítok. Nem mondom, hogy fájdalom és verejték mentes lesz, de ha valami nem tetszik akkor keres mást.
*Warg Linderoth erősen elgondolkozhatott.
-Rendben, de egy feltételem lenne. Senkit sem ölhetsz meg. Valamint soha nem szállhatsz meg egy boszorkány tanítványt sem.
*Egy kelletlen hang tőlem.
-Ez már két fel tétel, de rendben van. Viszont nem ígérem, hogy ereje meg növelése közben nem fog néha rosszul lenni a be avatkozástól.
*Warg Linderoth rám néz. Láthatóan nincs el ragadtatva.
-Ez esetben szükségem lesz orvosra is. A fő, hogy ne essen komoly baja senkinek és ne ölj meg senkit se. Utálom a papír munkát.
*Halkan fel nevetek.
-Hát persze igazgató úr. Na és mikor kezdek?
*Warg Linderoth int az őröknek láthatóan ő már jó előre dolgozott szabadulásomon.
-Mához egy hétre. Addigra szed össze azt amire szükséged van.
*Miután az őrök le szedik a bilincseket meg dörzsölöm a végtagjaimat.
-Mi sem természetes. Hiszen ahhoz, hogy tanítani tudjak szükségem lesz az összes képesség tudat tárára. El tudod ezt is intézni nekem?
*Warg Linderoth kelletlen grimaszt ejt felém.
-Meg kapod amire szükséged van. De csak a tanításhoz máshoz nem.
*Lassan fel öltözöm majd ki lépek a cellámból.
-Akkor mire várunk még? Munkára fel.
*Mosolygok egyet.

Képességek: (Figyelem folyamatosan bővülő lista)

Sötét karmok: fekete sebeket okoz a testen amik fájdalmasan lassan gyógyulnak be.

Sötét érintés: az el talált testrész meg feketedik és használhatatlanná válik.

Sötét börtön: képes bárkit be zárni egy sötét kupolába ahonnan nincs kiút

Egybe olvadás: beférkőzik a testbe és belülről bomlasztja szét.

Átalakítás: szörnyé változtatja az embereket, de előtte meg kell érinteni annak a sötét lelkét.

Sötét elme: mások el mélyébe hatol és vagy irányításra vagy tanulásra használja

Sötét elme ébresztés: mások elméjébe hatol és fel ébreszti vagy fel erősíti azok erejét. Ha egy boszorkányéba hatol be akkor képes vele össze kapcsolódni így mind kettőjük ereje meg nő.

Sötét telepórt: gyors mozgást biztosit ami már szinte teleportikus hatásnak tűnik.

Sötét massza: a test elé egy sötét felhő kerül ami el nyel bármit ami bele ütközik.

Sötét árnyék: képes 1 sötét illetve árnyékos helyre időlegesen be olvadni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kluzgor története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kluzgor története   Kluzgor története Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 1:23 pm

Szia!
Mivel már nagyon nem is lesznek órák, hanem a történetet inkább a harc veszi át, nincs nagy szükség tanárokra, dehát te megmaradhatsz ha akarsz!
Egy kérésem lenne. Válaszd ki a képességeid közül, azokat amelyikek alap képességek, és küld el nekem PÜ-ben! Csak ,hogy tudjam milyen képességet kapjon az a diák aki esetleg sötét démon lenne! Jah..és ajánlom ,hogy csinálj egy diák karaktert is, mert azzal sokkal jobban "bele tudnál merülni" a harcba! Kicsit előnyben vagy tanárként..
Szóval csak ennyi lenne...ELFOGADLAK!
Vissza az elejére Go down
Aono Tsukune
Admin
Aono Tsukune


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Mar. 24.
Age : 34

Kluzgor története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kluzgor története   Kluzgor története Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 1:44 pm

Ebbe is szeretnék bele rondítani!

Órák továbbra is lesznek, tehát a tanárokra is szükség van. Tanítás is lesz. Nem kötelező harcolni, mindenki maga dönti el, hogy harcolni szeretne, tanulni(perverzkedni valahol), vagy mindkettő!
Vissza az elejére Go down
https://yokaitaisen.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Kluzgor története Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kluzgor története   Kluzgor története Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Kluzgor története
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kluzgor Adatai
» Kluzgor szobája
» Kluzgor unalmas naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: