Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Hana Ikumi szobája

Go down 
+7
Hana Yuki
Miura Mari
Hana Mitsuki
Mitsui Yua
Alexander Flash
Egami Daisuke
Ikumi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 5:31 pm

*Nem tudtam semmit mondani a szavaira csak fel nézni rá. Egyre keményebben csinálta én meg egyre finomabban érintettem farkához nyelvemet amivel simogattam. Még nem tudtam hova akarja, de már el döntöttem, hogy bár hova meg engedem. Úgy éreztem így legalább lesz egy kis szabad időnk és olyan gyorsan nem lesz megint fel tüzelve mielőtt el kezdenénk a randit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 5:35 pm

Ahogy felnézett, olyan aranyos volt, hogy már attól majdnem elmentem, ahogy gyönyörű lilás szemeit rám emelte. Nem s kellett sok és hála kényeztetésének hamar rámtört az orgazmus. Gyorsan kirántottam farkam szerelmem szájából és végül arcát és melleit tele élvezve mentem el. Elmondani sem tudom, milyen izgató látványt nyújtott, ahogy ott térdelt előttem és nemrég rálőtt anyagommal beterítve pislogott rám.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 5:41 pm

*Néhány perc múlva ki vette a számból a farkát és arcomra és melleimre élvezett egy nagyon nagyot. a számba is jutott aminek örültem hiszen imádtam az ő ízét. Mikor be fejezte a lövelést le nyalogattam a farkát majd be húztam őt a fürdő szobába, hogy kicsit meg mosakodjunk. Persze melleimet és arcomat a kezemmel tisztítottam meg először, hogy le nyelhessem a meleg sós nedűjét. Miután mind ketten végeztünk a tisztálkodással ki mentem a fürdőből és lassan öltözni kezdtem. Bár láttam rajta, hogy időnként sóvárgoan néz rám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 5:58 pm

Nem bírtam. Még mindig szívesen elkaptam volna Ikumit, egyszerűen nem tudtam betelni vele, de visszafogtam magam. Mivel megígértem neki, a randit, én is öltözni kezdtem, bár mialatt ruháinkat vettük magunkra, többször is alaposan végigmértem testét szemeimmel. és csak finoman megnyalva szám szélét gondoltam bele, mit is tennék vele legszívesebben, de mint már említettem, visszafogtam magam. Mikor elkészültünk, megfogtam a kezét és úgy indultunk az ajtó irányába.
- Nos, merre szeretnél menni?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 6:07 pm

*Mikor végre el készültünk Miut is magamhoz vettem és meg fogtam Angyalom kezét.
-Lepj meg.
*Feleltem egy puszival az arcán aztán ki mentünk a szobából. Kéz a kézben indultuk el a kollégiumból, de éreztem, hogy William még tudna mit nyújtani nekem. Biztosra vettem, hogy amint haza érünk nem fogjuk az éjszakát alvással tölteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 6:13 pm

- Rendben
Mosolyogtam rá, ahogy kiléptünk az ajtón, majd ahogy kiértünk a koliból, én a fagyizó felé vettem az irányt, mert tudtam, hogy Ikuminak az az egyik kedvenc helye. Bár... lehet előbb egy étterembe kellett volna, de még azt lehet utána is, bár így a desszertel kezdünk.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 6:21 pm

*A fagyizó felé mentünk elsőnek. Amin nem csodálkoztam Willi jól tudta minden gyengémet. A kedvenceimet kértem amit gyorsan el nyaltam. Miu is örült, hogy ő is kapott fagyit bár most ő kicsit lassabban ette azt. Mikor végeztem a fagyimmal kértem még egy nagy kelyhet, de azt már Angyalommal közösen fogyasztottuk el egymást kínálgatva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 6:26 pm

Miután mind a ketten elnyaltuk a sajátunkat, Ikumi rendelt még egy nagy kelyhet, amit közösen fogyasztottunk el. Persze a nagyobb részét ő lapátolta be, amit nem is bántam, mert annyira nem voltam éhes és mindig örömmel néztem, ahogy vidáman lapátolja magába a hideg édességet, de most tényleg ő választhatta a következő helyszínt.
- Hová szeretnél most menni? vagy csak sétálgassunk valamerre?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openHétf. Feb. 20, 2012 6:30 pm

*Williem nem volt annyira fagyis így hagyta, hogy a nagy részt én egyem meg. Kicsit szomorú voltam, mert azt szerettem volna ha ő is élvezi a randinkat. A következő hely a pláza volt ahova csak azért szerettem volna vele el menni, hogy hátha lát valami szép ruhát amiben el tudna képzelni. Meg aztán itt meg tudtam neki venni azt nyakláncot amit valentin napra akartam neki oda adni. persze titkon reméltem, hogy én is kapok valamit hiszen mostanában csak arra vártam, hogy vissza térjen hozzám és ez az időszak nehéz volt. Főleg, hogy nem volt kivel játszani addig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openKedd Feb. 21, 2012 11:24 am

Ikumi következő célállomásul a plázát választotta. Nem igazán vettem itt semmit, hisz az ajándéka már rég a szobámban van eldugva a szekrény hátuljában és csak arra vár, hogy ha visszamentünk, odaadhassam Ikuminak.
- Nézd milyen aranyos szobalány ruhák. Ott pedig estélyik.
Néztem be két egymás mellett álló ruhaboltba, de valahogy az előbbiben jobban el tudtam képzelni Ikumit. Valahogy nem tudtam elképzelni egy komoly estélyiben, bár biztos vagyok benne, hogy tökéletesen állt volna rajta, ahogy bármi más is.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openKedd Feb. 21, 2012 7:33 pm

*Míg nézelődött a nyakába tettem egy puszival a nyakláncot utána a ruhákat néztem.
-Igen tényleg nagyon szépek. Fel próbáljam esetleg valamelyiket?
*Kérdeztem, de már sejtettem, hogy igent fog mondani.
-Melyik legyen az első?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openKedd Feb. 21, 2012 7:53 pm

Mikor egy puszival a nyakamba rakta a nyakláncot csodálkozva néztem.
- Hát ezt mire kaptam?
Öleltem át derekát és húztam szorosan magamhoz.
- Hmm, talán az egyik estélyit, még sosem láttalak olyan ruhában, de szerintem jól állna rajtad.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openKedd Feb. 21, 2012 8:02 pm

-Valentira kaptad te butus.
*Húzódtam hozzá közelebb és mutattam körbe, hogy szinte mindenütt valentin napi díszek vannak ki téve emlékeztetőül a pároknak. Be mentünk a ruha boltba, de rám való estélyi nem igazán volt. A másik boltban fel tudtam próbálni egy ruhát amit meg is mutattam Williemnek. http://www.renderat.com/renders/render_63.png De ezt sem tetszett igazán így nem kértem, hogy vegye meg végül egy másik boltba mentem be és fel próbálva mutatta m neki egy másik ruhát mai kevésbé volt én, de jól állt rajtam. http://209.160.41.119/d/326/497/1qexntnwlk/animegirl55.jpeg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openKedd Feb. 21, 2012 8:21 pm

Már a szoba lány ruhában is csodásan nézett ki, de mikor átmentünk a másik boltba és ott próbálta fel azt a másikat... Ilyet sem szokott hordani, de tátva maradt a szám és kicsit el is pirultam talán, ahogy megláttam.
- Csodásan nézel ki...
Mentem oda hozzá és miután alaposabban megnéztem, újból magamhoz öleltem.
- Ha szeretnéd, megkapod.
Mondtam, majd bármi is volt a válasza, utána megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 7:16 am

*Williamnek tátva maradt a szája amitől teljesen el pirultam. Az eladó is meg dicsért csak azt nem értette miért öltöztem már most be boszorkánynak mikor a farsang egy kicsit odébb van. Kuncogni támadt volna ezen kedvem ha Wili nem ölelt volna át.
-Nem is tudom, nagyon szép a ruha, de nem igazán érzem magam olyannak benne mint ami vagyok. De talán ha
*A csókja belém fojtotta a mondatomat én pedig pirulva néztem rá bele feledkezve a dologba.
-Hát ha ennyire tetszik neked akkor vegyük meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 10:42 am

- Rendben. Látsz még valamit, amit szeretnél?
Kérdeztem mosolyogva, ahogy mélyen lilás szemeibe néztem. Bármit megkaphat, amit csak szeretne, egyrészt engesztelésül, amiért eltűntem, másrészt meg... amúgy is megkapna bármit, mert nem tudok neki ellenállni. Mióta találkoztunk, elvarázsolt és azóta szeretem.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 5:40 pm

*A kérdésre körbenéztem a boltban. Találtam is két ruhát mind kettőt felakartam próbálni. Az egyik kevésbé tetszett mikor fel vettem, de meg mutattam Willinek https://media.photobucket.com/image/blonde%20anime%20girl%20full%20dress/eurka12/Decorated%20images/Anime-Girl-anime-girls-7641956-576-.jpg . A másik sokkal jobban tetszett és a reakciójából próbáltam ki találni ő mit szól hozzá. http://pctrs.network.hu/clubpicture/1/1/9/7/_/adorableanimegirlanime_1197742_7810.jpg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 6:02 pm

Az első ruha, amit ezek után talált, az jó volt ugyan, de annyira nekem sem tetszett és láttam az arcán, hogy olyan nagyon neki sem tetszik. Viszont a másodikra, csak egy reakcióm volt.
- Aranyoooos *-*
Nagyon jól nézett kis benne és nekem tetszett, de nem akartam nagyon beleszólni, mert nem akartam rákényszeríteni semmit, amit nem szeretne.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 6:10 pm

*A második ruha nagyon tetszett, de Wiliem reakciója most nem volt annyira meg győző, mint az elsőnél. Mondjuk szerintem ez a ruha is nagyon jól állt nekem és valóban aranyosan festettem benne. Ügy döntöttem, hogy ezt is kérem, de azt is tudtam, hogy mind két ruhát csak ritkán veszem fel akkor is akkor amikor angyalom kéri meg amikor majd randikra megyünk. Így talán nem tűnők ki annyira a tömegből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 6:14 pm

- Még itt szeretnél nézni valamit?
Kérdeztem a próbafülke függönye előtt állva, melynek másik oldalán Ikumi még épp készülődött.
- Vagy máshová is szeretnél még elnézni?
Vártam válaszát, mert ha gondolta, itt még jóóóó sok különféle üzlet volt, ahol kedvére válogathatott én pedig szívesen néztem, ahogy próbálgatja a különböző ruhákat.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 6:25 pm

-Nem mehetünk tovább.
*Feleltem és egy puszival köszöntem meg a két új ruhámat. majd kint néhányan le akartak fotózni annak ellenére, hogy farsang kicsit még odább volt. Kézen fogva mentünk tovább és bár még néha meg néztem egy egy kirakatott végül egy büfénél álltam meg egy kolára. ztá el mentünk a mozihoz és meg néztük miket adnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 6:47 pm

Miután tovább mentünk és már ivott is, a mozi felé vettük az irányt, ahol végignéztük, miket adnak. Nekem végülis teljesen mindegy volt, mit nézünk meg, hiszen ez az este Ikumiról szólt.
- Nos, mit szeretnél megnézni boszikám?
Kérdeztem kíváncsian, láttam, hogy nagyon érdeklődve bújja a műsorfüzetet.
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 7:03 pm

-Hmm nem igazán tudom mit nézzünk meg. Sok a szerelmes film, de arar s kell gondolnom amit mondtál, hogy mit szeretnél meg próbálni film közben.
*Végül választottam egy filmet egy olyat amire kevesen mennek be.
-Egy bécsi perecet kérnék a büféből és egy kis űditött majd. már ha lessz arra időnk és nem megy el másra.
*Bújtam hozzá közel és egy puszit adtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openSzer. Feb. 22, 2012 8:16 pm

- Rendben van, ahogy gondolod.
Mondtam mosolyogva, majd megvettem a jegyeket a választott filmre és a büfében is megvettük, amit szeretett volna, majd csak bementünk a vetítő terembe és valahol hátul kerestünk helyet. Ikumi eszegette, amit a büféből hoztunk, majd szinte pont, mikor befejezte, el is oltották a lámpákat és indult a film. Ikumihoz hajolva, lassan végig simítottam arcán, majd finoman, hosszan megcsókoltam.
- Biztos vagy benne, hogy itt is akarod?
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-openCsüt. Feb. 23, 2012 7:16 am

*Be mentünk a terembe és én rögvest enni kezdtem. Mikor be fejeztem az evést le oltották a villanyt. William hozzám hajolt és hosszan csókolózni kezdtünk.
-Csak ha te szeretnéd.
*Feleltem és hozzá bújva ismét csókolózni kezdtünk.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hana Ikumi szobája - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hana Ikumi szobája   Hana Ikumi szobája - Page 17 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Hana Ikumi szobája
Vissza az elejére 
17 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi
» Hana Ikumi naplója
» Hana Miu
» Hana Miu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: