Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Uhono Asako

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Uhono Asako Empty
TémanyitásTárgy: Uhono Asako   Uhono Asako Folder-openKedd Dec. 30, 2014 3:52 pm

Név: Uhono Asako
Neme: Futanari (hivatalosan lány, de mindkét nem intimmel)
Kor: 17
Faj: Boszorkány
Jellem: Némely esetben félénk, tartózkodó, de határozott. meg áll a saját lábán,
Küllem: Szeme barna, hosszú szőke haj, 170 cm magas és 65 kg
Szexualitás: Biszex.
Kisállat: Denevér: Draki
Ruházata: Rövid bőr szoknya fehér övvel. fekete top fehér vonal dísszel, piros kabát, barna kesztyű, barna köpeny amint egy csillag és hold arany ékszer van, barna süveg/kalap/. 

Üdvözlöm Kedves Igazgató!
A nevem Uhono Asako 17 éves vagyok fél vér Japán fél vér Europai. Az édes anyám még egyetemi időszakában találkozott édes apámmal egy osztály kirándulás során. Az a találkozó volt életük legszebb időszaka, legalábbis ahogy anyám el mondta. Csak ritkán tudtak találkozni, mivel édes anyám magyar származású ezért mikor be fejezte az iskolát Japánba költözött és össze házasodott apámmal. Pár év múlva én érkeztem az életükbe, de akkor minden a feje tetejére állt. Már a születésemnél ki derült, hogy futanari vagyok ami azt jelenti, hogy mind két intim szervvel rendelkezem. Ez annyira ritka, hogy az orvosok is furcsálták. Anyám akkor az gondolta valamilyen átok lehet rajtam amin ő boszorkány lévén meg próbált talán tud segíteni. De sem ő sem más boszorkányok nem tudtak rajtam segíteni így el kkelt fogadnia, hogy olyan vagyok amilyen. Édes apámnak ez nem sikerült hiába fordult az alkoholhoz édes anyámat, és a nukleáris anyagokat okolta miattam és ezért egyszer csak ki lépet az életünkből. Mert tudni illik öngyilkos lett Sad. Én eleinte nem tudtam miért, de később már meg értettem miért nem ölelt vagy puszilt meg és, hogy miért vetett véget az életének. Ugyanis édes anyám el mondta amikor nagyobb lettem, hogy miért kell óvatosnak lennem és miért kell titokban öltözködnöm. Eleinte ez a titkolózás engem is zavart, de mivel azt is titkolnom kellet, hogy édes anyám boszorkányságra tanít hamar meg szoktam. De ahogy nagyobb lettem annál jobban figyelnem kellet magamra. Ugyanis a testem el kezdet reagálni bizonyos dolgokra amiktől izgalomba jöttem. Ettől pedig sokat szorongtam az iskolákban is. Sokszor testi órán történt ez meg velem amikor a ruhám már nagyon dörzsölt. A tanároknak fel tűnt, hogy ilyenkor nagyon feszengek ezért meg próbáltam gyógyszerekkel kezeltetni magam, de azoktól sem lett jobb. De rá jöttem, hogy ha el terelem a gondolatomat és nem figyelek rá akkor le tudom küzdeni. De sajnos így is gyakran kellet ki mosni a ruháimat amikor idősebbé váltam. A titkaimat még a legközelebbi barátaimnak sem mondtam el soha. A szerelmet pedig sosem kerestem. Amikor egy fiú próbált közelíteni felém én meg mondtam neki, hogy nem kedvelem és ott hagytam. Talán emiatt is volt, hogy nem éreztem semmit irántuk és, hogy egyre közömbösebb vagyok mindenkihez. Legalábbis magamat sikerült meg győznöm, de a szívemet nem. Sokszor sírtam titokban, hogy nem hagyhatom, hogy szerelmes legyek. Viszont be kellet csapnom őket is és magamat is. Így sikerült a titkaimat sokáig meg tartanom, de a testemet nem tudtam be csapni. Mivel ahogy elég idős lettem és meg tudtam miként vezethetem le a testem vágyait néha muszáj voltam meg tenni. Sajnos néha az öltözőben torna óra után ahová mindig utolsónak mentem és be zárkóztam. Ám amikor közeledtem a 16hoz figyelmetlen voltam nem zárkóztam be és az egyik lány aki nem igazán kedvelt rajta kapott ahogy a zuhany alatt ki elégítem magam. Sajnos akkor amikor meg pillantott már nem tudtam tiszta fejjel gondolkodni és egy varázslattal a falhoz szegeztem. Sosem szerettem őt, még csak nem is kívántam, de akkor ott abban a percben amikor a falhoz szegezve meztelenül volt előttem én pedig fel voltam izgulva akkor no hát...meg erőszakoltam. Miután el vettem a szüzességét és bele élveztem jöttem rá, hogy mit tettem. Akkor követtem el talán a második hibámat ugyanis meg fenyegettem, hogy ha ki adja a titkomat akkor nagyon meg bánja. Valamint meg követeltem tőle, hogy ezek után mindig álljon rendelkezésemre. Amibe ő félelemből bele ment, de később ahogy telt az idő már nem csak hozzá szokott, de mint ki derült szerelmes is lett belém. Ez engem nagyon meg lepet hiszen sosem gondoltam rá úgy mint akit szeretnék én csak ki használtam őt. Viszont jobban bele gondolva talán mg is szerethettem őt, mert ezek után is akartam őt. De az együtt töltött időkben sosem védekeztünk így amikor 16 éve voltam akkor derült ki, hogy teherbe ejtettem. Aminek a családja nem örült főleg az apja nem aki el tiltotta tőlem és meg fenyegetett minket, hogy szét kürtöli a titkomat ha lánya közelében maradok. Nem volt kérdéses, hogy ez az én hibám és gyorsan el költőztünk. Utána egy ideig csak rövid időkre jártam más más iskolákba, mert nem éreztük magunkat jól azokban a városokban ahová mentünk. Végül most ide költöztünk é ebbe az iskolába iratkoztam be. Nem tudom talán csak ideiglenesen vagy amíg a diplomámat lenem tessem. Csak azt tudom, hogy ez az iskola más mint az ember lakta iskolák, itt talán kevesebb titkolni valóm lesz, hiszen itt sokkal másabbak is járnak mint én.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Uhono Asako Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uhono Asako   Uhono Asako Folder-openKedd Dec. 30, 2014 7:35 pm

Nos, kicsit tagolatlan és vannak benne helyesírási hibák, illetve elképzeltem mindkét igazgató úr arcát ahogy a levelet olvassák... de a +18 tartalom közel sem példátlan az oldalon, szóval nincs kifogásom ellene, a levél megoldás persze szokatlan ehhez mérten. Ehehehe, szóval elfogadom. Ha admintársak nagy problémát találnának, majd úgyis szólnak
Vissza az elejére Go down
 
Uhono Asako
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Uhono Asako
» Asako szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: