Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Csák Farkas

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Csák Farkas Empty
TémanyitásTárgy: Csák Farkas   Csák Farkas Folder-openSzer. Nov. 28, 2012 11:29 pm

Csák Farkas


Név: Csák Farkas
Nem: Férfi
Kor: 20
Faj: vérfarkas
Szexuális beállítottság: Hetero

Jellem:
Nagyon okos, de érdekes viselkedésű srác, aki hol visszahúzódó, hol ég a tett vágytól. Az a tipikus ember, akire azt mondják, hogy az örültet és a zsenit egy hajszál választja el. Általában a lányok társaságában ő a mindenre elszánt vérfarkas, aki nem fél elhódítani akár több csajt is, viszont magányában főleg olvas vagy tv-t néz. Egyedül főleg akciót és horrort néz, de bármilyen filmet szívesen néz, ha nem vérfarkasokról és vámpírokról szól. Szereti a romantikus dolgokat, de ha a lány olyan, akár a szexbe is benne van, mindenféle előtörténet nélkül (séta a parkban, beszélgetés, vacsora, egy romantikus film megnézése stb)

Küllem:
A szeme szürke, ahogy a haja is. Átlagos magasságú, körülbelül 190 centi magas. Nincs kigyúrva, de a vérfarkas mivolta miatt elég erős. A nyakán a baloldalt egy virágszerű minta van, míg a hasán balról jobbra egy karmolás nyom van, ami igazából tetoválás. Könnyen hazudik, több csajt is felszedett hazugsággal, de akit nem csak a szex miatt akar behálozni általában annak kitárulkozik és megmutatja az igazi énjét. Kezdetben hűséges típus volt, de miután egy leszbikus succubus elvette egykori barátnőjét és menyasszonyát teljesen megváltozott. Az azt megelőző szerény srácból kifinomult úriember lett, aki bárhogy fel tud szedni csajt. Keresi az igazit, akit majd a végzetes csókkal magához láncolhat, hiszen félig incubus is.

Viselt tárgyak:
Általában öltöny, nyakkendő, fekete nadrágban és cipőben van, szeret kiöltözni. Nem ragaszkodik a fehér inghez, szinte bármilyen szín jól áll neki. Kifinomult ízlése van. A karján egy márkás karóra van, ami még olcsóbb helyen is 6-800 ezerbe kerül, de már vettek több, mint 1 millióért is. Egyetlen dolog, ami nem illik bele az öltözetébe az a nyaklánca és a karkötője, ami kövekből van kirakva. Úgy gondolja, hogy a kövek fontos szerepet játszanak az életében, na nem az út menti szemét, hanem az értékesebb, féldrágakövek és drágakövek, amiknek mindnek jelentést tulajdonít.

Előtörténet:
20 éve születtem Erdély területén egy vérfarkas és egy succubus nászából. Apám a híres magyar Csák klán tagja volt, akik ki tudja meddig vezették vissza a családfájukat, míg anyám egy kevésbé ismert, de ősidőkre visszavezethető succubus és incubus család leszármazottja volt. A szüleim mindketten tiszta vérűek voltak, így születésem után mindkét család kitagadta őket. Én apámtól a vérfarkas vért örököltem, bár a gyermekeim rajtam keresztül anyám vérvonalát is tovább vihetik. Gyermekkorom nem volt általánosnak mondható, ugyanis a szüleim nem akarták, hogy iskolába járjak, így magántanárnál tanultam meg mindent. Nem nagyon volt kapcsolatom bárkivel is, se rokonok, se más gyerekekkel az utcán, így a gyerekkoromból kimaradt a játék. Már fiatalon megismerkedtem azzal az elfoglaltsággal, amit a felnőttek játékának hívnak. 14 évesen már több lánnyal is volt dolgom, a szüzességemet pedig már 10 évesen elvesztettem, ami apám különös nevelési elveinek köszönhető, hiszen ő azt vallotta, hogy a gyereknek minél előbb meg kell tudnia mi az a szexualitás, hogy felnőttként már felelősen el tudja dönteni kinek adja oda magát.16 éves korom óta kollégista vagyok, amellett hogy a szüleim pénzelnek munkát is vállaltam, hiszen ehhez ragaszkodtak a szüleim is és a neveltetésem is azt sugallta, hogy legyek önellátó, hiszen nem mindig lesz mögöttem anyuci és apuci, hogy kisegítsenek, ha megszorulok. Több tartós kapcsolatom is volt a középiskola alatt, amit 3 év alatt végeztem el, majd leérettségizve tovább tanultam egyetemre. Mivel egyetemi és a gimis kolit csak egy folyosó választotta el, így többször kerültem kapcsolatba gimis lányokkal, akik persze nem bánták, hogy egy okos, egyetemista fiú a barátjuk, mert így ők is többnek érezték magukat, volt ki segítsen nekik és nekem is volt kivel dugnom a szabadidőmbe. Igaz néha belebotlottam egy- két tapasztalatlan, netalán szűz lánykába is, de velük, ahogy a többiekkel is, figyelmesen bántam, így nem volt velük gond, talán az, hogy némelyik csak azért feküdt le velem, mert a barátnője ajánlotta, hogy én tapasztalt vagyok és neki pont erre volt szüksége, hogy az első alkalom emlékezetes legyen, még olyan is akadt, aki fizetett eme szolgáltatásért, így ha nem volt tartós kapcsolatom, akkor bérkiegészítésnek felcsaptam szűztelenítőnek. Jelenleg viszont nincs kapcsolatom, de nem is vágyom rá, mert éppen most szakadt meg egy komolyabb kapcsolatom, ami fél éve tartott és már eljegyeztük egymást, már az esküvőt szerveztük, mikor a lány közölte, hogy rájött, ő a lányokat szereti és összeállt egy succubussal, aki használta rajta a végső csókot, így láncolva maga mellé az egykori feleségjelöltet. Ez történt körülbelül két hónapja, már kezdem elfelejteni, de ha látom őket, akkor még mindig elfog a bánat. A lány gyűrűjének köve adta az ötletet, hogy elkezdjen a kövekkel komolyabban is foglalkozni, így azóta egy szakértő segítségével egy szerencse nyakláncot és karkötőt állítottunk össze, amit egy bőrdarabra húztunk fel.

//Változtatás jogát fenntartom Ikuminak, ugyanis a kari az ő pasija lesz és ezért fontos a véleménye (pm-be oldjuk meg én meg átírom)//


A hozzászólást Csák Farkas összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 05, 2012 10:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Csák Farkas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csák Farkas   Csák Farkas Folder-openVas. Dec. 02, 2012 8:29 pm

Üdvözletem!

Az előtörténetedet elutasítom! A fajod Incubus, ugyanis ilyen kevert születésből, ha a gyermek fiú, akkor az apa faját, ha lány, akkor az anya faját örökli. Tehát ez alapján módosítsd a történetet!
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Csák Farkas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csák Farkas   Csák Farkas Folder-openSzer. Dec. 05, 2012 9:29 pm

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csák Farkas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csák Farkas   Csák Farkas Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Csák Farkas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csák Farkas
» Rayn dög unalmas naplója (csak azért is)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: