Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Vash szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 04, 2012 6:52 pm

-Miért ne járnál be? Mi baj lehet belőle? Megdobálnak vagy mi? Ne nevettess! Ugyan annyi jogod van ott lenni, mint nekem vagy bárki másnak! És ha nem jársz be, akkor rád szállok. És Én mondom, egy idő után rém idegesítő vagyok!- Fenyegettem meg, majd rámosolyogtam. De komolyan gondoltam. 1 hetet sem adnék neki, már is az agyára mennék is inkább bejárna...Hehee....
-Kérsz?- KÉrdeztem, majd levágtam a villámmal egy jó nagy adagot, feltűztem a villámra és a szájába tömtem a falatot. Kivettem a szájából a villámat, majd vettem egy kis falatot és bekaptam.
-Ugye milyen finom? Imádom, amiket ő csinál! Olyan mennyei!- Mosolyogtam rá, majd tovább ettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 04, 2012 7:16 pm

- Rendben, majd bejárok veled az órákra... - válaszolok a lánynak.
Nem igazán tetszik az ötlet, de így legalább majd megtapasztalja, hogy igazam van. Majd miközben bámulom, azt veszem észre, hogy a villájára felszúr egy darabot a sütiből és a számba nyomja. Ez kissé meglep, nem is tudok vele mit kezdeni. Pár pillanatig forgatom a számban a sütit, majd lenyelem.
- Ennyi elég lesz, köszönöm! - szólalok meg. - Igen, nagyon finom. Most viszont átmegyek az ágyamra és lefekszek. - mondom, majd felállok az ágyáról.
A tányért lerakom valahova az asztalra, majd elterülök az ágyamon és a falat kezdem bámulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openSzer. Ápr. 04, 2012 7:38 pm

-Én meg elmegyek.- Mosolyogtam rá, majd letettem a tányérom az övére, és összepakoltam. Egy kisebb táskába beletettem pár sütit, majd kinyitottam a szekrényem és átöltöztem. Egy szék farmert, és egy hosszított fehér, testhez simuló inget, amire feltettem egy övet, a hajam kifésültem, majd felkaptam a táskám és elindultam, majd az ajtóban megálltam és visszafordultam.
-HA kérsz még, szolgáld ki magad. De a szoba felem többi része tabu! Szia!- Intettem, majd kiviharzottam a szobából. Fogalmam sem volt, hogy hova menjek, de az biztos, hogy keresnem kell egy portást, vagy mit tudom én mit, aki segít nekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openKedd Nov. 06, 2012 8:05 am

Miután átölelem a derekát, elindulunk a szobám irányába. A szavaira elmosolyodok és mesélni kezdek.
- Nos korábban volt egy szobatársam. Eléggé makacs lány volt... ki akart paterolni a saját szobámból... Mivel mindketten maradni akartunk, abban egyeztünk meg, hogy egy szobában fogunk élni ezentúl. Kissé szűkösen voltunk, de megoldottuk a dolgot. Viszont idén már nem itt tanul a lány, így újra egyedül vagyok. Ennek köszönhetően újra átalakítottam.
Miközben mesélek, hamar eljutunk a koliba. Ott felvezetem az 1. emeletre, majd a szobám ajtajához.
- Itt lennénk! - mondom, majd ajtót nyitok. - Lépj be szerény hajlékomba!
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openKedd Nov. 06, 2012 10:46 pm

Lassan a kollégiumi részhez értünk, ahol az első emeleten megálltunk egy ajtó előtt. Ez az ajtó vezetett Vash szobájába, amit ki is nyitott és előre engedett. Beljebb sétáltam és mosolyogva körbenéztem.
-Egész... aranyos.
Azt hittem fiú szoba lévén, hogy kupisabb lesz. Na, nem mintha nagyon érdekelne... Nem azért jöttem, hogy a szoba állapotát ellenőrizzem.
Megvárom, míg Vash is bejön, majd miután becsukja maga mögött az ajtót közelebb lépek hozzá és szenvedélyesen megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openSzer. Nov. 07, 2012 8:19 pm

Miután belép a szobámba, követem őt. Majd megdicséri a szerény hajlékomat. Ennek nagyon örülök, ennek jeleként elmosolyodok. Végül bezárom az ajtót. Éppen meg akarom köszönni a dicséretet, illetve hellyel kínálnám, amikor megcsókol. Ez nagyon meglep, így először csak állok kissé meglepődve. Végül magamhoz ölelem és viszonozom a csókot.
- Ejha, ezt nem vártam volna. - mondom, miközben továbbra is magamhoz ölelem. Azonban az egyik kezem már a fenekét simogatja.
- Esetleg folytathatjuk az ágyon is... nagyon kényelmes!
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Nov. 15, 2012 10:16 pm

Először semmilyen reakciót nem mutat, se negatívat, se pozitívat, de végül mégiscsak viszonozza csókomat és ebből tudom, hogy mostmár minden jól fog haladni. Csók közben magához ölel, ami jól esik. Így még közelebb érezhetem magamhoz.
-Cuki vagy, tekintsd ezt a cukiságod jutalmaként.
Mosolyogtam rá kedvesen, mialatt a fenekemet simogatta, ami szintén nagyon tetszett.
-Kényelmes? Nem hiszem el... bizonyítsd!
Kacsintottam rá és vártam, hogy terelgetni kezdjen arra felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openVas. Nov. 18, 2012 9:21 pm

A lány bókjára elmosolyodok. Nem igazán hívtak még cukinak, kivéve a régi szobatársam. Bár vele eléggé érdekes volt a kapcsolatom... A szavai hallatán megcsókolom. Azt szeretné, ha bebizonyítanám, hogy kényelmes az ágyam. Nos, megkapja. Megfogom a fenekét és felhúzom az ölembe. Ezután elindulok vele az ágyhoz, majd óvatosan leteszem és befekszek mellé.
- Milyen? Remélem igazam van! - mondom, majd már a combját simogatom.
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openVas. Nov. 25, 2012 7:42 pm

Csókját szenvedélyesen viszonozom. Tetszett, ahogy a fenekembe markolva húzott fel magához. Lábaimat ekkor automatikusan kulcsoltam össze a háta mögött, nehogy leessek. Mikor az ágyra enged először kényelmesen elfekszem rajta.
-Nem rossz. Csak kicsit meleg van, nem?
Kérdem egy huncut mosollyal az arcomon, mialatt ő a combomat simogatja. Még mindig mosolyogva ülök fel és kezdem kigombolni a felsőmet.
-Ha nem gond, akkor leveszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openHétf. Nov. 26, 2012 12:31 pm

Miután felhúzom magamhoz, a derekamat körbe kulcsolja a lábával. Ez nagyon tetszik. Majd lefekszünk az ágyra, amit valóban kényelmesnek talál. Azonban melege van, ezért le akarja venni a felsőjét. Hagyom, hogy felüljön, közben tovább simogatom a combját.
- Csak nyugodtan vedd le! - mondom, közben adok neki egy csókot. - A melltartót majd én leveszem rólad, ha az is zavar.
Kissé elpirulok a szavaimon, csak remélem hogy nem haragszik meg érte. Természetesen közben én is leveszem a felsőmet, így láthatja a megedzett felső testemet. Nem vagyok az a kigyúrt állat típus, de azért akad rajtam némi izom.
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openKedd Nov. 27, 2012 1:17 pm

Mikor leveszi a pólóját akaratlanul vigyorodni kezdek.
-Nem rossz.
A felsőmet kigombolva gyorsan le is kapom magamról. Örültem Vash ajánlatának, amivel élni is fogok.
-Leveheted.
Mosolyogtam rá kedvesen, mialatt a hajamat oldalra söpörtem, hogy majd ki tudja kapcsolni a melltartómat. Később pedig hátat fordítottam neki, hogy még annyit se kelljen fáradoznia, hogy a hátam mögé nyúljon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openKedd Nov. 27, 2012 9:32 pm

Csendben figyelem ahogy leveszi a felsőjét, közben természetesen továbbra is simogatom a combját. Majd amint kigombolja a felsőjét, a nyakát kezdem csókolgatni. Nagyon gyengéd vagyok, a kezem pedig lassan felcsusszan a mellére és a mellét kezdem simogatni.
Közben megszabadul a felsőjétől, így tovább léphetük. Lágy csókot lehelek az ajkára, majd hagyom megfordulni. Egyik kezem továbbra is a mellét simogatja, míg a másikkal lassan kikapcsolom a melltartóját. Ezután már a másik kezemmel is átölelem és úgy simogatom a mellét(a melltartó még rajta van). Csak szépen lassan simogatom, közben a nyakát csókolgatom, illetve próbálom jelezni neki, hogy fordítsa felém az arcát, ugyanis szeretném megcsókolni.
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openVas. Dec. 02, 2012 1:03 pm

Vash gyengéd simogatásai és csókjai egyre inkább feltűzelnek. Ennek jeléül akaratlanul is kéjes sóhajok hagyták el ajkaimat.
Miután hátat fordítok neki kicsatolja a melltartómat, de nem veszi még le rólam. Nem tudom hogy szeretné, ezért még én sem kapom le magamról. Ahogy a melleimet simogatja és nyakamat csókolgatja halkan sóhajtozom.
-Hogy szeretnéd? Előlről vagy hátulról?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openVas. Dec. 02, 2012 8:17 pm

Gyengéden játszadozok a melleivel, miközben a nyakát csókolgatom. Kérdésére a fülébe suttogok:
- Előlről. Normálisan, mint ahogy szokták. Csak gondoltam, kissé melegedjünk be előtte, egy kis előjáték nem árt.
Ezután óvatosan lesegítem a melltartóját. Pár pillanatig csodálom, majd gyengéden lefektetem az ágyra. Kezem lassan benyúl a lábai közé és simogatni kezdem.
- Igazán szép vagy! - mondom, majd egy csókot lehelek az ajkaira.
Miközben simogatom, szépen a melléhez hajolok és csókolgatni kezdem, illetve a mellbimbóját nyaldosom.

//A karaktered a kép szerint van most is öltözve? Tehát szoknya van rajta?//
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Jan. 03, 2013 12:13 am

//igen//

-Mindig előlről csinálod?
Kérdésemet mosolyogva tettem fel. Érdekelt. Ha még nem csinálta máshogy, akkor szívesen kipróbálnék vele olyan dolgokat, amik számára újak.
Elfekszem az ágyon. Nagyon édes a fiú ahogy bókol. Kedvéért kicsit jobban szétnyitom lábaimat, hogy még inkább hozzám férjen. Ahogy simogat alul, halkan felsóhajtok.
Ezútán gyengéden megsimogatom a fejét mikor a mellbimbóimat kezdi nyalogatni. Elfogott a vágy a durvuláshoz. Kíváncsi vagyok mennyi mindenbe hajlandó belemenni a kedvemért.
-Harapj rá kicsit.
Biztattam.
-Megtanítalak rá milyen az igazi dugás!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Jan. 10, 2013 10:14 pm

- Az az igazság, hogy nem nagyon volt még alkalmam szeretkezni... szóval mondhatjuk úgy is, hogy mindig elölről csinálom. - válaszolok a lánynak.
Lassan, finoman nyalogatom a mellét, majd a szavaira megtorpanok egy kicsit. Végül engedelmeskedek neki és gyengéden megharapom a mellbimbóját. Lágyan folytatom ezt, közben szépen lassan levetkőztetem. Amikor már teljesen meztelen, a lábai közé vetem az arcomat és nyalni kezdem.
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openSzomb. Jan. 12, 2013 5:18 am

Szavaira csak mosolygok. Igazán édes. Gyengéden simogatom a fejét tovább, és kéjesen nyögök fel mikor kérésemnek eleget téve bimbómba harap. Nagyon élvezem.
-Akkor majd te leszel az én kis tanítványom!
Kacsintok rá ekkor. El is tudnám képzelni a helyzetet, hogy többször legyek vele és mindig tanítsak neki valami perverzséget. Én élvezném, kérdés hogy ő is e.
Felnyögök újra mikor nyalni kezd, de tudom hogy ő ezt nem élvezi annyira, mint én. A hajába markolva durván elhúzom onnan.
-Inkább ujjaz. Nekem az is elég cukikám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openVas. Jan. 13, 2013 9:15 pm

Lassú, egyenletes tempóban nyalom Daisy-t, a szavaira egy pillanatra megállok és mosolyogva felnézek rá. Ekkor az egyik kezemmel a mellét kezdem simogatni. Pár pillanat múlva pedig már vissza temetem az arcomat a korábbi helyre és nyalom tovább. Kérésére a szabad kezemmel először simogatni kezdem, majd a mutató ujjammal belé hatolok.
- Azért még nyallak egy kicsit, ha nem gond. Élvezem a dolgot. - szólalok meg.
Miközben az ujjam egyenletesen jár Daisy-ben, gyengéden nyaldosom. Nem tudom meddig csinálom ezt, de pár perc biztos eltelik, mire befejezem. A hasát kezdem csókolgatni, majd a melleit, közben már két ujjal ujjazom a lányt. Rövid ideig játszadozok a melleivel, majd egy csók után megszólalok:
- Mit szólnál, ha most már a "szerszámommal" hatolnék beléd?
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openHétf. Jan. 14, 2013 10:29 am

Kéjesen nyögtem fel az élvezettől mikor Vash az ujjával is végre belém hatolt. Szavaim ellenére tovább nyalt, amit további nyögésekkel jutalmaztam amik csak egyre sűrűbbek lettek, ahogy később a második ujját is belém csúsztatva mozgatta. Szabad kezével melleimet kényezteti amit szintén nagyon élvezek. Többször az ajkamba harapva próbálom elfojtani az erösődő hangomat.
Egyre inkább várom, hogy végre az övé lehessek ezért rögtön fel is figyelek a kérdését hallva és elvigyorodom. Itt az ideje, hogy megrontsam a pasit.
-Azt szólnám, hogy először fordíts meg. Hátulról jobban szeretem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openHétf. Jan. 14, 2013 7:13 pm

Elégedetten hallgatom a lány nyögéseit, amiket az eddigi tetteimmel érek el. Nyalom, ujjazom, simogatom... Majd válaszol a kérdésemre. Hátulról szeretné először. Így hát félig meddig engedelmeskedek neki.
- Nos, akkor egy kicsit változtatok én is a terven. - szólalok meg.
Nem fordítom meg teljesen Daisy-t, hanem az oldalára fektetem, én pedig mögé fekszek. Előtte természetesen meztelenre vetkőzök, nem ruhán keresztül akarok vele szeretkezni. Amint mögötte fekszek, álló szerszámomat a fenekéhez dörgölöm, majd a lábai közé. Kezemmel előre nyúlok és a punciját kezdem simogatni, de úgy, hogy közben be tudjam igazítani a farkam a "helyére" és a lányba hatoljak. Amint benne vagyok, kéjesen felnyögök. Egyik kezemmel továbbra is a lába között simogatom, míg a másik a teste alatt van, de persze a kezem a mellét érinti. Lassan kezdek el mozogni benne, közben a vállát és a nyakát csókolgatom.
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openVas. Jan. 20, 2013 9:42 pm

Örülök, mikor a változtatásról beszél. Kíváncsi vagyok rá, hogy ő mit szeretne és hogyan. Hagyom neki hogy az oldalamra fektessen és mögém helyezkedjen. Rögtön tudom hogy mit szeretne. Nem nehéz kitalálni.
Kéjesen sóhajtok fel mikor kemény farkával kezd el alul simogatni engem. Imádom. Később kezével kezdd el simogatni, mialatt férfiasságát a megfelelő helyre illeszti. Hamar tövig hatol bennem, amitől azonnal fel is nyögök hangosan az élvezettől.
-Ne foglalkozz velem, csináld durvábban!
Parancsolok rá mikor csókolgatni kezdd és remélem hogy ezek után gyorsabb tempóban mozog majd bennem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openHétf. Jan. 28, 2013 10:04 am

Miután behatolok, a lány hangosan felnyög. Ezen elmosolyodok és máris mozogni kezdek. A szavaira egy lágy csókkal válaszolok, majd megnövesztem a fogaimat és a nyakába mélyesztem. Nem kezdem a vérét szívni, viszont a harapásom növeli a kéjt. Ezután gyorsabban kezdek mozogni benne.
- Hát jó, te akartad! - szólalok meg. - Ha már túlzásba viszem, akkor szólj bátran!
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openHétf. Jan. 28, 2013 8:46 pm

A csóktól lágyan elmosolyodok, a hirtelen jött fájdalomtól pedig röviden felsikkantok, de élvezem. Nagyon is.
-Mi vagy te, vámpír?
Kérdezem eleinte komolytalanul, de kezdek rájönni, hogy talán tényleg az, hisz épp a nyakamat harapja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openSzer. Jan. 30, 2013 8:50 pm

Gyorsan, mégis gyengéden mozgok a lányban. Párszor megharapom a nyakán, majd egy nyalással be is zárom a sebet. Ez fokozza kéjt, amit átél.
- Igen, az vagyok. - válaszolok neki.
Ezután kiveszem a szerszámomat, majd az ágyhoz nyomom a lányt, úgy hogy a hátán feküdjön. A következő pillanatban rámászok a lányra és újra behatolok. Vadul csókolgatom, miközben gyorsan mozgok benne.
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-openCsüt. Jan. 31, 2013 10:22 pm

Egyre hangosabban és kéjesebben nyögök, ahogy ő mozog bennem tovább és a nyakamat harapdálja. Egyre inkább élvezem a vele való együttlétet.
Egyáltalán nem bántam meg, hogy olyan hamar odaadtam magam neki. Kár lett volna ezzel várni.
Már pont kezdeném megszokni a tempót, mikor farkát kiveszi belőlem és engem háttal az ágyra nyom. Mosolyogva nézek fel rá. Szeretem, mikor egy pasi ilyen határozott és vad.
Hangosan felnyögök mikor ismét belémhatol. Ahogy mozogni kezdd bennem, érzem hogy hamarosan eljutok a csúcsra. Ekkor hirtelen elkapom az ajkát és gyengéden beléharapok. Kíváncsi vagyok ő élvezi e az ilyesmit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vash szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vash szobája   Vash szobája - Page 2 Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Vash szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mia szobája
» Iwa Makiko Szobája
» Angela szobája
» Dracon szobája
» Miu Osaki szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: 1. emelet-
Ugrás: