Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Alexander Flash

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexander Flash
Diák
Alexander Flash


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Apr. 25.

Alexander Flash Empty
TémanyitásTárgy: Alexander Flash   Alexander Flash Folder-openPént. Ápr. 29, 2011 5:08 pm

Név: Alexander Flash
Nem: Férfi
Faj: Kristály vámpír (Villám)
Kor: 16
Szexuális beállítottsága: Hetero

Kinézete: 185 cm magas, Sportos, szálkás testalkat. Haja szőke, szemszíne pedig kék. A világosabb ruhákat kedveli, főleg a sárgát, a fehéret és a kéket és ezek jól is állnak neki.

Jellem: Kedves és barátságos. Eleméből kifolyólag, mindig tele van energiával és folyton pörög, bár van pár alkalom, mikor kimerült, de olyankor lustul egész nap. Szinte minden sportot és harcművészetet kipróbált már, hála szüleinek, ezért eléggé jó kondiban van, ami miatt a lányok kedvelik is a társaságát.

Előtörténet:
Egy Ausztráliai, part menti kisvárosban születtem 16 évvel ezelőtt. A szüleim mindketten kristály vámpírok voltak.. az anyám tűz, az apám pedig levegő elemű, ebből pedig még logikus is, hogy én villám eleműnek születtem. Az anyám egy egyszerű háziasszony volt, az apám pedig egy üzletember. Szerencsére nem utazott olyan sokat, de így sem láttam olyan gyakran, mint ahogy azt szeretem volna. Még kiskoromban elvoltam azzal, hogy anyámnak segítettem a ház körül, vagy épp apám régi gitárján játszogattam, vagy a zongorát püföltem, de később egyre több energia volt bennem és végül már ennyi nem volt elég, hogy lenyugtasson. Az elememből adódóan folyamatosan csak pörögtem, amióta csak az eszemet tudom. Soha nem bírtak lefárasztani, épp ezért gyakran a szüleim agyára mentem néha, de végül rájöttek, mi a megoldás. Beírattak a legkülönbözőbb iskolai és egyéb szakkörökre. Többféle küzdősportot, táncot tanultam... benne voltam a hegymászó és a cangás, valamint a szörf klubban is. Ennek hála eléggé sportos testalkatra tettem szert, aminek elég nagy hasznát vettem később a suliban, főleg mikor a lányok is érdekelni kezdtek. Na igen a suli... nekem az egész napos bent ülés nem igazán ment, ezért gyakran ellógtam és elmentem inkább szörfözni, vagy esetleg egy lányt is magammal csábítottam és máshogy ütöttül el az időt, ami miatt a szüleim nem is igen haragudtak, hiszen tudták, hogy erről igazából nem én, hanem a képességeim tehetnek, de nem tudták, hogyan is magyarázzák el ezt a dolgot a suliban. Előbb utóbb ki fogytak a kifogásokból, hogy miért lógok folyton, így kicsaptak a suliból, végül a szüleim rátaláltak a Démon akadémiára, ahová fel is vettek, mint másodévest. A szüleim szerint, mivel itt tudják mi vagyok, nem lesz olyan nagy probléma ezekből a dolgaimból és az erőimet is megtanulhatom magasabb szinten használni, mint eddig. Mielőtt mentem a suliba, egy új nyakláncot adtak a szüleim, melyet ők maguk készítettek, mi arra szolgált, hogy elzárva tartsa az erőmet. Pedig reménykedtem benne, hogy itt majd nem kellesz annyira rejtőzködnöm, de úgy tűnik itt is megkövetelik, hogy kicsit "emberibben" nézzünk ki, szóval hordanom kellett. Ezzel a nyakamban, pár sportcuccal és ruhákkal a táskáimban indultam el végül a suliba és alig vártam, hogy több hozzám hasonló démonnal is megismerkedjek.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Alexander Flash Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Flash   Alexander Flash Folder-openPént. Ápr. 29, 2011 8:22 pm

Üdvözöllek közöttünk!

AZ előtörténetedet elolvastam és ELFOGADOM
Készíts adatlapot, költözz be a szobádba! Ha ezekkel megvagy, kezdheted is a játékot Smile
Vissza az elejére Go down
 
Alexander Flash
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander Flash
» Alexander Flash szobálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: