Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Staff Jelentés

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-openHétf. Szept. 25, 2023 7:42 pm

Sziasztok!

Egyáltalán nem voltam aktív az elmúlt legalább négy évben - ez azt jelenti, hogy alkalmi próbálkozásaim hogy hozzáférjek fiókjaimhoz (történetesen leginkább ehhez, a staff fiókomhoz) kudarc kategóriába tartoztak - egészen eddig, mert ennek vége. Bár a forumotion változásaival úgy tűnik, hogy hadakoznom kell még - ezért is hiányoznak ikonok - de az adminisztrátori felület a rendelkezésemre áll. Ez semmilyen nemű változással a szabályzatot illetően nem jár, bár messze nem én alapítottam az oldalt, vagy az elődjét, a tény hogy tartjátok benne a lelket, nekem elég ahhoz, hogy foglalkozzak vele. Pár éve én frissítettem az arculaton, de most egyelőre az a lényeg, hogy veszem a privát üzeneteket és Daibu Sekushina userén (aki Moka) keresztül is tudtok üzenni nekem, ha valamire szükség lenne (talán visszatérek valamelyik karakteremmel is, de jelenleg ez aligha fontos)
Vissza az elejére Go down
Ruby Noxville

Ruby Noxville


Hozzászólások száma : 3179
Join date : 2015. Jan. 22.

Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-openHétf. Szept. 25, 2023 8:29 pm

Oké. Akkor bontom a pezsgőt. Állok rendelkezésedre, tiéd a kardom és egyéb nyalánkságos baráti jobb felkínálásom is a tiéd Smile
Vissza az elejére Go down
Elie

Elie


Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Jan. 18.

Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-openSzer. Szept. 27, 2023 5:03 am

Bármikor bármilyen bármelyik karekterem játékra jelentkezik Very Happy
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-openCsüt. Nov. 02, 2023 7:02 pm

Mit szólnátok egy új skinhez? Ez már kicsit túlságosan sötét.
Nem tudom így látni fogjátok-e... de hátha:
https://demo.forumotion.com/forum?theme_id=211262

A bannert le lehet cserélni akár a mostanira, vagy nézhetek valami újat.
Vissza az elejére Go down
Ruby Noxville

Ruby Noxville


Hozzászólások száma : 3179
Join date : 2015. Jan. 22.

Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-openCsüt. Nov. 02, 2023 7:16 pm

Nem rossz! Ez azért aranyosabb mint ez a fekete valami.
Vissza az elejére Go down
Elie

Elie


Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Jan. 18.

Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-openSzomb. Nov. 04, 2023 6:55 pm

Démon oldalhoz kicsit gyerekes a kinézete. De cserére jó.
Vissza az elejére Go down
Ruby Noxville

Ruby Noxville


Hozzászólások száma : 3179
Join date : 2015. Jan. 22.

Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-openVas. Nov. 05, 2023 8:43 pm

A színe akkor is élvezhetőbb szerintem
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Staff Jelentés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Staff Jelentés   Staff Jelentés Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Staff Jelentés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: