Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 RenAi

Go down 
SzerzőÜzenet
Aisha
Diák
Aisha


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2014. Feb. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : A szobámban

RenAi Empty
TémanyitásTárgy: RenAi   RenAi Folder-openSzer. Feb. 26, 2014 2:42 pm

RenAi D535d0a7-1edb-4e96-9279-f8fa8c7702e0

Név: RenAi
Nem: Lány
Kor: 17
Faj: Yuki-onna
Szexuális beállítottság: Bisex


Jellem:
A vér nem válik vízzé, ez tény és pont ennek köszönhető hogy mint kiderült a felmenőimhez hasonlítok leginkább. Bosszantó, mert ezek szerint lehetnék más is… de nem. A vér megfagy az ereimbe ha valaki idegen hozzám szól, és reszketni kezdek a vélelemtől. Megszeppenve pislogok csupán az illetőre és igyekszem megérteni mit is szeretne, hogy megfelelhessek neki. Általában egyedül vagyok, a szobám csendjében, olvasgatok. Ha tehetem egyedül ülök az ebédlő asztalához, és ott is inkább a két személyeseket választom. Mikor valaki közel kerül hozzám arra hallgatok. Naivan megbízok mindenkiben, és a legjobb tudásom alapján teljesítem a kéréseket, legyen az bármi. Kell hogy valaki tulajdona legyek, szükségem van arra hogy valaki irányítson. Ha ismerősöket látok, nem merek leülni hozzájuk, egy ideig csendben nézem őket, majd ha nem hív oda senki akkor ismételten a magányt választom. Nem kényszeríthetem rá magam senkire. Egy fajta pet-ként viselkedek azokkal akik közel kerültek hozzám.

Aprócska titkaim:
Kifejezetten hátránynak tartom visszamaradott testemet a koromhoz és kortársaimhoz képest. Míg mások egészséges és szép formákkal rendelkezek, míg engem aprócska idomokkal áldott meg az ég, vagy a sors.. vagy mit tudom én mi… >< De bosszant, ha tehetném testet cserélnék valakivel. Mindig is irigykedtem a kívánatos idomokkal rendelkező kor tásaimra. Igazi uroshi vagyok. (uroshi=yaoi mán). Rengeteg hentai és yaoi mangát rejteget a szekrényében, és az ágyneműtartójában.

Küllem:
Borzas halványlila hajamat hiába fésülöm, egyszerűen kezelhetetlen, legtöbb amit tehetek hogy a összefonom a végét. Szemem színe ciklámen. Hajam leér egészen a fenekemig. Alacsony és vékony vagyok.

Viselt tárgyak:
A nyakamban felfedezgetsz egy nyakláncot, amit ha jobban megnézel rájössz hogy egy nyakörv.


Hőmérséklet Csökkentés:
A Fagykirálynő ezzel a képességével képes lecsökkenteni a környezetében a hőmérsékletet. Pár pillanat alatt képes elérni a mínusz fokot és az alá menni.

Jégkarmok:
A Yuki-onna a segítségével jégbe borítja az ujjait, így azokból hatalmas karmokat hoz létre.

Jégmásolat:
A használó a segítségével képes a jégből tökéletes klónokat/másolatokat létrehozni. Ezek kétféleképpen nézhetnek ki: Az egyiknél csak 1 másolatot készít, de azt tökéletes klón lesz, külsőre ugyanúgy néz ki mint a Yuki-onna. A másiknál pedig több másolatot hoz létre, de azok kristályos külsejűek lesznek.

Jégdárda:
A Fagykirálynő a célpontra mutat, majd a ruhája ujja alól, vagy a saját ujjából hegyes jég „dárdák” repülnek az adott irányba.

Jégalkotás:
A Yuki-onna különböző formájú, illetve nagyságú jeget képes létrehozni. Így csinálhat jégfalat maga elé.
Vissza az elejére Go down
 
RenAi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» RenAi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Adatlapok-
Ugrás: