Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Homo Lupus

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-openSzer. Okt. 24, 2012 5:09 pm

Homo Lopus

Eredet:
Ez a faj Erdély területén élő néhány kísérletezni szerető, nemesi kristály vámpír (továbbiakban vámpír) családok segítségével jött létre, akiknek volt elég pénzük, hogy vérfarkasokat béreljenek fel a szaporodásra. Ugyanis rájöttek, hogy a családok mágikus erejének és a vérfarkasok képességeinek kereszteződéséből egy teljesen új faj jön létre. Viszont, ahhoz, hogy valakinél ez kialakuljon legalább 2 generációig visszamenőleg a szüleinek 2 Homo lupustól és a nagyszüleinek is egy vámpír és egy vérfarkas nászából kell születnie. A teljes képességet csak a 3. generáció kapja meg, de ott minden egyed. Ők innentől kezdve viszont a másik fajától függetlenül képesek tovább adni a géneket, ahogy az összes leszármazottjuk is. Viszont a fajnak az egyetlen hibája, hogy teljesen vakok, amit a kialakult vámpírképesség miatt, vagyis, hogy képesek a szél által érzékelni a saját környezetüket és ezáltal meg tudják mondani, hogy valami hogy néz ki, bár ennek hátránya, hogy színeket így se tud érzékelni. Jellemüket tekintve váltózóak, vannak közöttük szelídek és vannak vadak, ennél a fajnál jóval nagyobb a valószínűsége, hogy szexuális partnere teherbe esik, még akkor is, ha esetleg védekeznek. A fajta két faj erősségei mellett a gyengeségeit örökölte.

Kinézet:
Ha normális alakban nem különbözik egy átlag embertől, egyetlen különbség a szürke színű írisze és ezüst színű haja, ami soha nem látott fodrászt, mivel ha elér egy hosszt tovább nem nő, ha meg levágják, akkor jóval gyorsabban nő vissza az eredeti hosszára, csak az alakját kell igazítani, ugyanis ezt is el lehet aludni. Átalakulva a szeme narancssárgásan világít, kinézetre teljesen olyan, mint egy vérfarkasé, kivéve, hogy az átlagos farkastól eltérően általában vörös szőrzete van.

szokások:
A faj erdélyi nemesi családoktól származnak, így az egyedek általában büszkék a származásukra, azonban a családi birtokból már nem sok maradt, viszont a vagyonuk meg van, mert ők a szerencsések, akik nem mentek tönkre mert időben eladták a földjeiket és az iparban helyezkedtek el. A fiatalokat viszont képzik, általában 16 éves korukig otthon magán tanárnál tanulnak, utána viszont főiskolára vagy egyetemre küldik őket. Kivétel nélkül szeretnek mindenhova öltönybe, nyakkendőbe menni és igen kifinomult az ízlése és a besz

Képességek:

Szél szeme:
A fajnál alapképesség, amit csak hosszú edzés segítségével tudnak kifejleszteni. Általában 6 éves korukban kezdik el edzeni a fiatalokat, akik 10 éves korukra sajátítják el ezt a tudományt. A képesség abból áll, hogy a szélen keresztül meg tudja mondani egy tárgyról a kinézetét, fejlettebbek még a papírról is fel tudnak olvasni. 10 évesen a farkas vámpír hibrid csak azt tudja megmondani, hogy egy tárgy hogy néz ki és hogy tőle merre van, 16 éves korukra a Homo Lupusok képesek érzékelni, hogy valaki mozog és megtudják mondani az irányt. 20 év körül van, hogy az egyed még a sebességet is fel tudja mérni, ezzel együtt az ellene irányuló támadást kivédeni, 22-25 éves korukra jutnak addig, hogy az összetett képet is, vagyis nem csak egy dologra koncentrálva, tudják felmérni egy ismeretlen tartózkodási helyű lényről vagy tárgyról megmondani, hogy ott van. Itt arra gondolok, hogy fiatalabbak csak akkor tudják megmondani, hogy a tárgy/élőlény, hogy néz ki, ha tudják, hogy ott van, viszont az idősebbek akár azt is megmondják, hogy a lombok között hány ember rejtőzik, de ez elég hosszú edzés után sikerülhet valakinek. Gondolok arra, hogy egy fiatalabb egyed, még ha valaki van is az ágak között csak a fát fogja látni, viszont egy tapasztaltabb képes meglátni, hogy ott vannak, tovább fejlesztve még a számot is meg tudja mondani.

Ezen képességen kívül a vérfakasok és a vámpírok képességeit birtokolja, azzal a különbséggel, hogy farkas mivolta miatt járhat napfényen


erősség: Vámpírok és vérfarkasok képességeit örökíti, tud járni a fényen
gyengeség: Vak (bár a széllel tudja ellenpontozni), ezüst, kereszt, fokhagyma és minden más, ami vagy

//Esetleg egy értékelést és ötletet egy olyantól, aki valóban eldöntheti a sorsát a pályázatnak , PM-be szeretném //


A hozzászólást Csák Farkas összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 27, 2012 4:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 5:37 pm

Kristály vámpír és vérfarkas keresztezés? Előbbi mágiája ötvözve utóbbi erejével? Hát, igazság szerint hasonló dolgokról már volt vita a fórumon és akkor úgy döntöttünk hogy a kettő ilyen erős módon nem fér össze egymással. Igaz hogy egy másik fura új faj, a sárkányoroszlánok mondjuk erősek és mágikusak, de ugyanakkor lomhák. Viszont a kristály vámpírok de még a sima vámpírok is mindenek felett gyorsak így a vérfarkasokkal bármelyik keverve is elég túlerősített volna. Nem mondok végítéletet mert egy admin vagyok, de én nem hajlok az elfogadásra
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 7:32 pm

Hát igen a kettő valóban erős és mindkét faj képességét birtokolja plusz még egy képesség kicsit erősek. Ez a kérdés nagyon nagy kérdés volt mindig is a szerepjáték körében és nagyrészt mindenhol nemet mondtak rá ahogy itt is azt mondtunk. Ráadásul a két faj között kibékíthetetlen ellentétek vannak általában szóval én ezt elképzelhetetlennek tartom. A többit Yukari kifejtette előttem. Én is nemmel szavazok.
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 8:21 pm

De a faj összes egyede vak
Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 9:36 pm

Én nem beleszólni szeretnék, de érdekel ez a szél dolog! Tíz év alatti kari csak nincs, ugye? Akkor elviekben azzal látnak és így nincs is hátrány. Vagy máshogy van, de a lényeg az írásomnak: milyen erős ez a detektor képesség?
Vissza az elejére Go down
Csák Farkas

Csák Farkas


Hozzászólások száma : 182
Join date : 2012. Oct. 24.

Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-openCsüt. Okt. 25, 2012 11:16 pm

Kifejtettem a pályázatban
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-openPént. Okt. 26, 2012 8:31 am

Én se akarok belekotyogni a dologba, de ki kell fejtenem nekem is a véleményemet. De előbb egykis megjegyzés: a sárkányoroszlánok nem lomhák, de nem mondom azt, hogy gyorsak is, viszont egymagukban tényleg gyengébbek a fizikailag erősebb sárkányhoz képest, így valóban a mágiára hagyatkoznak (a villám mágiával rendelkező sárkányoroszlánoknak van egy képességük, amivel igen gyorsak, ez az úgynevezett "villám teleportálás").
Én úgy vagyok vele, hogy ezen a fórumon egyik démonfaj se erősebb a másiknál, csak vannak mindegyiknek egyedi képességeik. Eddig mindenki, aki pályázatot csinált, úgy dolgozta ki a fajt, hogy egyensúlyban legyen a többi démon státuszával. Jó mondjuk Kluzgor régebben úgy akarta, hogy a sötét démon legyen erősebb mindenkinél, de végül jobb belátást kapott. Annak örülök, hogy az adminok ezt eddig mindig elsősorban ellenőrizte. Nem lenne fair, hogy van egy "fúúú, én egy minden fajnál erősebb" démon keveredne bele a fórumba. Ahhoz hogy elfogadhatóbb faj legyen, ki kell dolgozni erősségét és gyenge pontját lehető elfogadhatóan. Én elég sokat gürcöltem a sárkányoroszlánokkal, mire összejött. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Homo Lupus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homo Lupus   Homo Lupus Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Homo Lupus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Pályázatok-
Ugrás: