Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Daisy Smith

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Daisy Smith Empty
TémanyitásTárgy: Daisy Smith   Daisy Smith Folder-openVas. Szept. 16, 2012 1:14 pm

Név: Daisy Smith
Nem: nő
Kor: 15 év
Faj: szirén
Jellem: Nagyon akaratos. Ha nem az van, amit ő akar azonnal megharagszik és igyekszik mégis elérni a célját. Nem szeret köntörfalazni, azonnal megmondja mit akar és ezt másoktól is elvárja. Ami a szívén a száján. Szeret mások orra alá borsot törni. Nem az a romantikus fajta, nem bírja a nyáladzó kisfiúkat. Okos, rafinált. Szívesen forgatja ki a dolgokat úgy, hogy abból ő jöjjön ki jól. Szeret másokkal játszadozni.
Szexuális beállítottság: Bi
Küllem: Alacsony, 154 cm. Testalkata vékony. Idomai nőiesek fiatal kora ellenére. Haja koromfekete, szemei lilás árnyalatúak.
Viselt tárgyak: Legtöbbször iskolai egyenruhában van. Pirosas miniszoknya, fehér felső és alá sötétebb árnyalatú ruha, ami kiemeli vékony alakját és nagyobb méretű melleit. Lila masni van a nyakánál, ami hosszabb fajta.

Előtörténet:
Szüleim meghaltak, mikor 5 éves voltam. Nevelőszülőkhöz kerültem, ők neveltek fel. Mindent megadtak nekem amit csak tudtak és lehetett. Az iskolában nem igyekeztem barátkozni, mégis sokan voltak, akik odajöttek velem beszélgetni, haverkodni. Az ilyenekkel elvoltam egy-egy ideig óráig, míg rájuk nem untam. Onnantól kezdve nem foglalkoztam velük, nem figyeltem rájuk. Egy idő után ezek úgyis megunták a dolgot és békénhagytak. Mindig jó tanuló voltam, majdnem kitűnő. Hébe-hóba mikor majdnem tanultam még dícséretekkel is végeztem. Az emberi iskolából sosem tűntem ki, elsősorban azért sem, mert nem használtam képességeimet, azonban mikor kijártam az ottani iskolát akaratlanul is használgatni kezdtem a hétköznapjaimban. Mielőtt egy másik, szintén emberi iskolába mentem volna épp ezért nevelőszüleim egy másik iskolába irattak, ahol hozzám hasonló diákokkal lehetek és még így, a képességeimmel sem tűnök ki a többi közül, sőt még arra is van lehetőségem, hogy ezek helyes használatát elsajátítsam.
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Daisy Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daisy Smith   Daisy Smith Folder-openVas. Szept. 16, 2012 3:50 pm

Elfogadva. Készíts egy adatlapot és költözz be a koliba és játszhatsz is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Daisy Smith

Daisy Smith


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Sep. 16.

Daisy Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daisy Smith   Daisy Smith Folder-openCsüt. Szept. 20, 2012 4:06 pm

Köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daisy Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daisy Smith   Daisy Smith Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Daisy Smith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daisy Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: