Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Klubtagok kerestetnek

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Klubtagok kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Klubtagok kerestetnek   Klubtagok kerestetnek Folder-openSzomb. Aug. 18, 2012 2:48 pm

A karim beregelés óta papol más kariknak, hogy mennyire nincs oda azért hogy a youkaiok nem képesek összefogni és az emberek kitolják őket, miközben nekik az iskolában az megy hogy olvadjanak be az emberek közé és tűrjék meg őket

Szóval indítanék egy illegális diákklubot efféle témában egymásnak intézett felszólalásokra és vitákra amolyan gyűlés-féléken. Nos olyan diák karaktereteket mondjátok, aki 1) szintén unja a banánt, 2) nem rokona/barátja tanárnak/suli salkalmazott/dökösnek 3) nem tanár/suli alkalmazott/dök. Preferálnám az egy user/egy klubtag kari felállást

Ez egy amolyan gyűléses csoportosulás, nem valami kommandó vagy terrorosztag. Tehát egy illegális emberellenes duma-duma diákklub. Kémek kíméljenek
Vissza az elejére Go down
Aihara Hanako

Aihara Hanako


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 22.

Klubtagok kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubtagok kerestetnek   Klubtagok kerestetnek Folder-openSzomb. Aug. 18, 2012 8:45 pm

Nos...azt hiszem, hogy mindegyik kritériumba "beleesek", így szeretnék jelentkezni/csatlakozni, ha nem bánod! ^^

Gondolom ezt majd egy játék során szeretnéd lerendezni. Dobj meg egy PÜ-vel, hogy neked mikor lenne jó! ^_^
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Klubtagok kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubtagok kerestetnek   Klubtagok kerestetnek Folder-openKedd Aug. 21, 2012 7:21 pm

Nos, én prefektus vagyok, de mivel a karim jelenleg rossz oldalon áll, de támogatja a klubot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Moriya Sayoko
Diák
Moriya Sayoko


Hozzászólások száma : 336
Join date : 2012. Feb. 12.

Klubtagok kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubtagok kerestetnek   Klubtagok kerestetnek Folder-openSzer. Jún. 19, 2013 9:50 pm

Ennek most neki lehetne vágni akkor, mert úgy látom megérkezett az a bizonyos 'másik oldal' az iskolába és így fel kéne vennünk a kesztyűt (mondjuk egyenlőre ez is, az is inkognitóban van, szóval harc tuti nem lesz). Ide írjon akit érdekel, fenti két user tudtommal már elhagyta az oldalt
Vissza az elejére Go down
Aihara Hanako

Aihara Hanako


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 22.

Klubtagok kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubtagok kerestetnek   Klubtagok kerestetnek Folder-openSzomb. Ápr. 15, 2017 6:36 pm

Nyahw, vagyok ha még kellenék.
Vissza az elejére Go down
Asako
Diák
Asako


Hozzászólások száma : 479
Join date : 2014. Dec. 30.

Klubtagok kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubtagok kerestetnek   Klubtagok kerestetnek Folder-openSzer. Ápr. 19, 2017 1:41 pm

Aihara Hanako írta:
Nyahw, vagyok ha még kellenék.

Szia!
Az én játékom igen csak áll. Ha van kedved én játszom veled.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Klubtagok kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubtagok kerestetnek   Klubtagok kerestetnek Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Klubtagok kerestetnek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: