Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Karakterrel kapcsolatos kérdések

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

Karakterrel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Karakterrel kapcsolatos kérdések   Karakterrel kapcsolatos kérdések Folder-openSzer. Jún. 13, 2012 4:31 pm

Sziasztok!

Eléggé aggódok mostanában mivel Kaedevel nem nagyon akar senki sem játszani, ha valaki elkezd mégis az a játék egy idő után minden előjel nélkül befullad. Igazság szerint szeretném tudni hogy mi a gond és tényleg őszintén, szeretném tudni hogy a karakterrel vagy esetleg velem van e a baj vagy valami más a probléma. Nem sokan játszottak velem eddig, szóval aki nem játszott de látott játszani vagy olvasta az előtörimet, hálás lennék ha őszinte véleményt mondana a karakterről és/vagy rólam. Más karimról nem kérdezek most csak Kaederől, mert szerintem nem lehet ennyire rossz karakter a többihez képest. Ez egy kicsit fura hogy itt külön témát nyitok meg minden, de a dolog nem hagy nyugodni
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterrel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterrel kapcsolatos kérdések   Karakterrel kapcsolatos kérdések Folder-openSzer. Jún. 13, 2012 6:40 pm

Nekem semmi bajom veled... csak mostanában nincs időm/kedvem játszani.. de minden erőmmel a visszatérésemen gondolkodom. ^^
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Karakterrel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterrel kapcsolatos kérdések   Karakterrel kapcsolatos kérdések Folder-openHétf. Aug. 06, 2012 4:01 pm

Nem igazán az én karakteremmel kapcsolatos, de még a témához tartozik.
Szóval, sok olyan felhasználót látok, akiknek az a neve, hogy "Vendég". Mivel, amikor még nem voltam regisztrált, nem tudtam hozzászólást írni. Tehát az nem lehet. Akkor viszont mi? Esetleg olyan felhasználók, akik régóta nem voltak fenn?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterrel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterrel kapcsolatos kérdések   Karakterrel kapcsolatos kérdések Folder-openKedd Aug. 07, 2012 12:09 pm

Olyanok, akik inaktívvá váltak és törlésre kerűltek. Nos, hogy úgy mondjam, kissé el lettek rontva akkor a dolgok... :/
De a staff igyekszik helyrerázódni. Smile
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Karakterrel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterrel kapcsolatos kérdések   Karakterrel kapcsolatos kérdések Folder-openKedd Aug. 07, 2012 12:28 pm

Alexander Silverblood írta:
Olyanok, akik inaktívvá váltak és törlésre kerűltek. Nos, hogy úgy mondjam, kissé el lettek rontva akkor a dolgok... :/
De a staff igyekszik helyrerázódni. Smile

Köszönöm a választ, gondoltam, hogy valami ilyesmiről lehet szó. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterrel kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterrel kapcsolatos kérdések   Karakterrel kapcsolatos kérdések Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Karakterrel kapcsolatos kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kérdések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: