Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Vezérdallam?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openSzer. Márc. 21, 2012 7:41 pm

Nem tudom, hogy manapság divatban van e még vezérdallamot /theme song/ választani játékos karaktereknek, de szerintem ki lehet próbálni. Ha nem kelt fel érdeklődést, akkor úgyis törlik a témát. Gondolom

Három napja egy kis konzolkodás közben hallottam egy jót, és bő négy óra keresgélés után sikerült kikeresgélnem, mert a címmel gondok voltak. Ami azt illeti sokat segített az előtöri írás közben, egyszóval nagyon passzol. Kicsit kaotikus, nem túl lassú vagy gyors, na és olyan érzéssel tölt el, hogy hű most érdekes karaktert találtam ki, méghozzá zenével!


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openSzer. Márc. 21, 2012 8:00 pm

Annyira nem rossz... érdekes zene.
De ha már démonok, Abyss, felling van, akkor ezt ajánlom.
AZ új karimat e zene alapján ihletődött Smile Sőt... nyugodtan keresgéljetek az előadó alkotásai között. Ihlető zenéik vannak! Smile

Vissza az elejére Go down
Aichi Tomoko

Aichi Tomoko


Hozzászólások száma : 316
Join date : 2012. Feb. 17.

Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openCsüt. Márc. 22, 2012 9:41 am

Egész jó. Mondjuk én inkább egy incubusra asszociáltam a hallgatása közben, vagy valami fekete angyalra?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openCsüt. Márc. 22, 2012 1:29 pm

Az is lesz az a bizonyos kari. Egy dühös fekete angyal Very Happy
Ami hamarosan elkészül. Wink És remélem nagy sikere lesz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openPént. Márc. 23, 2012 7:52 am

Én is találtam valamit ami talán jó nekem :3
https://www.youtube.com/watch?v=rnY-GeZW0D8
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openPént. Márc. 23, 2012 5:19 pm

Na én is találtam magamnak! Mondjuk alapból is az egyik kedvenc száma a usernek! Imádja a bandát! Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openKedd Szept. 25, 2012 3:29 pm

Találtam egy helyszín zenét"! Mégpedig ide:

https://yokaitaisen.hungarianforum.net/t413-az-elsullyedt-templom


A kép az legalábbis illik hozzá... xD
Vissza az elejére Go down
Akira

Akira


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Oct. 04.
Age : 31

Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-openCsüt. Okt. 04, 2012 6:53 pm

https://www.youtube.com/watch?v=OMZFeYa9zyk

Csak bele hallgattam, de a címe és a hangulata pont illene a karimhoz (és az előadó neve is)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vezérdallam? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vezérdallam?   Vezérdallam? Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Vezérdallam?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: