Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 2011. ÉV VERSENYE!!!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




2011. ÉV VERSENYE!!! Empty
TémanyitásTárgy: 2011. ÉV VERSENYE!!!   2011. ÉV VERSENYE!!! Folder-openVas. Jan. 01, 2012 11:58 am

Sziasztok!
Amint ígértem, megvalósítom Kaede kívánságát, és elindítok egy versenyt. A cél az, hogy különféle témakörökben be kell írnotok egy nevet, hogy szerintetek ki volt abban a legjobb!

Témakörök:

2011. legjobb férfi játékosa:
2011. legjobb női játékosa:
2011. legjobb tanár karaktere:
2011. legjobb adminja:
2011. legjobb userje:


Aki szavazni kíván, az post formájában küldje el, hogy melyik témakörben kire szavaz, és egy minimum egy mondatos indokot is kérnénk hozzá! ^^
HAJRÁ! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2011. ÉV VERSENYE!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. ÉV VERSENYE!!!   2011. ÉV VERSENYE!!! Folder-openVas. Jan. 01, 2012 12:06 pm

Nos, akkor kezdeném is! Smile

2011. legjobb férfi játékosa: Miyanaga Katsuo
INDOK: Igaz, csak mostanában regisztrált, és alig játszott...de nekem elnyerte a tetszésemet XD..vagány karakter, tetszik a báb karaktere is, szóval többet nem is ragozom...rá szavazok! Very Happy
2011. legjobb női játékosa: Flandre Scarlet
INDOK: Én nekem kifejezetten tetszik Flandre, nagyon jó karakter, és minden helyzetben álja a helyét, legyen az harci jelenet, vagy hentai. Én rá szavazok, ebben a témakörben! ^^
2011. legjobb tanár karaktere: Kluzgor
INDOK: Nekem kifejezetten ő a kedvenc tanár karakterem, hiszen nagyon komoly karakter, és ha kell minden áron megtanítja a diákoknak azt amit kell! Very Happy
2011. legjobb adminja: William Wandern
INDOK: Ezt nagyon nem is kell indokolni. Ahogyan ő összehozta a másik világot, arra csak annyit lehet mondani, hogy profi. Remek képeket keresett hozzá, szuper-ismeretlen világokat teremtett nekünk, hogy színesebbé tegye a játékunkat. Nálam ő a nyerő! Very Happy
2011. legjobb userje: Akaki Kaede userje
INDOK: Amióta visszatértem az oldalra, Kaede azóta támogatott, és egy-két másik barátommal együtt mindig megvigasztalt, ha arra szorultam. Be kell vallanom, ilyen barátom még sohasem volt. >.<" Kaede-chanra szavazok! Smile
Vissza az elejére Go down
Akaki Kaede
Diák
Akaki Kaede


Hozzászólások száma : 235
Join date : 2011. Aug. 06.
Tartózkodási hely : Sehonna-shi

2011. ÉV VERSENYE!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. ÉV VERSENYE!!!   2011. ÉV VERSENYE!!! Folder-openVas. Jan. 01, 2012 12:58 pm

Nem baj ha sablonnak használom a hszedet?

2011. legjobb férfi karaktere: Dracon
INDOK: Bevallom én itt nagyon nehezen döntéshez jutni, hiszen igen kevés fiú karakterrel futottam össze játékon belül noha előtörténeteket olvastam bőven. Legyen Dracon. Habár a sárkányok mint faj nem igazán hoznak lázba, a karakter előtörténete szimpatikus és az illetve hszeinek minősége nagyon szembetűnő. Persze rajta kívül más érdekes karakterek is vannak még, mint például Mordon Ismur
2011. legjobb női karaktere: Flandre Scarlet
INDOK: nagyon szeretek vele játszani mert szép reagok képében jön el, a kis karakteremmel pedig nagyon megkedveltette magát. A jelleme is nagyon szimpatikus és pozitívan érdekes, remélem hogy sose fogja törölni a usere. Igazából olyan sok jó dolog van ebben a kariban hogy egyáltalán nem zavar amiért a neve és a megjelenése is máshonnan való. Persze ez sem egy nagyon könnyű döntés volt mivel usernek is és másoknak is sok ilyen jó karaktereik vannak, például Rika és Knightlady is jó volt amíg tartott
2011. legjobb tanár karaktere: Kluzgor
INDOK: Bevallom hogy nem sok tanár karit ismerek és róluk sem túl sokat, de Kluzgor kari már nagyon régóta van itt aktívan és nagyon sokan szeretik, így hát az ő véleményükre alapozva szeretném őt jelölni
2011. legjobb adminja: Shirayuki Mizore
INDOK: hát szintén nehéz választás volt, mert például Kluzgor és William sokat tevékenykedtek az utóbbi időben az oldalon. Mizore nagyon fel tudja dobni az oldalt az ötleteivel amik nem csak hogy érdekesek de kifejezetten inspirálóak, ami az én esetemben két karaktert és egy új spec fajt eredményezett. A legjobb adminok inspirálják a többi admint és játékosokat, ő pedig ilyen. Ráadásul mint ember is nagyon szimpatikus
2011. legjobb userje: Flandre Scarlet userje
INDOK: én ezen nagyon sokat gondolkoztam és nagyon nehezen tudtam választani, mert rajta kívül mások is ugyanúgy megérdemlik ezt a minősítést, például Remi és Knightlady. Nagyon kedves user és néha éjszaka is elérhető játékra amikor én egyébként nem nagyon tudok aludni. Mindig szórakoztató a játéka és sokat nevettünk együtt a karakterem furi viselkedésén. Egyébként pedig igazi ezermester és nagyon megérdemli az elismerést mert jó ember, nagyon igyekszik és jó példakép figura. Vigyázat, a játék és beszélgetés vele függőséget okozhat!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2011. ÉV VERSENYE!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. ÉV VERSENYE!!!   2011. ÉV VERSENYE!!! Folder-openHétf. Jan. 02, 2012 11:37 am

2011. legjobb női karaktere: Akaki Kaede
INDOK: Ez volt e legegyszerűbb és nem is gondolkodtam sokat ^^ Szerintem nagyon jól tudja hozni a karaktert, és a postjai alapján jól betudja állítani hogyha keveset ír érdekes, ha sokat akkor is és sztem ez nem megy a hozzászólás rovására. Igaz nem sok játékossal játszottam, de őt konkrétan ki merem emelni.


A hozzászólást Dracon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 02, 2012 1:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2011. ÉV VERSENYE!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. ÉV VERSENYE!!!   2011. ÉV VERSENYE!!! Folder-openHétf. Jan. 02, 2012 11:46 am

2011. legjobb férfi játékosa: Mordon Ismur
INDOK: Nekem ő az egyik favorit mivel elég egyedi karaktere és faja is van. Hallottam, hogy játéktéren is jól teljesít így én ő rá szavazok.
2011. legjobb női játékosa: Akaki Kaede
Igaz még nem játszottam vele, de elolvastam néhány reagját és azok nekem nagyon megtetszettek. Nagyon jól kijátssza a karakter jellemét és tulajdonságait. Még még maga a karakter is elnyerte a tetszésemet. Így ő rá szavazok.
2011. legjobb tanár karaktere: Kluzgor
Elég sötét és félelmetes tanárnak nézz ki és úgy néz ki nem csak pletyka amit hallok róla, de ennek ellenére nagyon jó karakter és kell is az iskolába egy gonoszabb tanár is, rá szavazok.
2011. legjobb adminja: William Wandern
Itt elég nehéz volt a választásom mivel az elmúlt időbe sokat dolgozott az oldalon, de Mizore nagy részt vállalt el az oldal életébe meg persze Kluzgor is sok dologban segédkezett. Nekem Willre esett a választásom több okból is így ő rá szavazok.
2011. legjobb userje: Flandre Scarlet
Szerintem sokan egyet értenek velem, kedves és sokszor feldobja az életet chaten is. Igaz mostanában eltűnt, de remélem vissza tér egy játékra legalább. Remélem, hogy ez a szavazat vissza hozza ide. Így ő rá szavazok.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

2011. ÉV VERSENYE!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. ÉV VERSENYE!!!   2011. ÉV VERSENYE!!! Folder-openHétf. Jan. 30, 2012 2:47 pm

2011. legjobb női játékosa: Yamato Nadeshiko
INDOK: Nagyon jó játékos volt, amíg személyes okai miatt távoznia kellett. Szép hozzászólásokat írt.
2011. legjobb adminja I.: Warg Linderoth
INDOK: Kissé szemtelen és beképzelt dolog magamat jelölni, de én is megpályázom ezt a címet. Rengeteget foglalkoztam az oldallal, rengeteg leírást elkészítettem és eléggé sokáig egyedül dolgoztam rajta.
2011. legjobb adminja II.: William Wandern
INDOK: Ha saját magamra nem szavazhatok, akkor ő lenne a jelöltem. A távozásom után rendbe vágta az oldalt, ami még most is gőzerővel megy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2011. ÉV VERSENYE!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. ÉV VERSENYE!!!   2011. ÉV VERSENYE!!! Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
2011. ÉV VERSENYE!!!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: