Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Népszámlálás

Go down 
+6
Fujiko Mika
Rayn Delaver
Egami Daisuke
Mitsui Yua
Ikumi
Sendō Yukari
10 posters
SzerzőÜzenet
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openVas. Nov. 20, 2011 1:35 pm

A staff népszámlálást tart az oldalon hogy kiderítse, hány játékosunknak van jelenlege ideje és/vagy kedve hogy az oldalon játsszon. Ami a kedvet illeti, közleményben már informáltunk hogy lesz bőven lehetőség nem csupán iskolai vagy hentai témájú játékokra, konkrét példaként kalandokra is melyeket főleg William szeretne majd mesélni, de egyébként nekem is vannak ötleteim így hát a lehetőségek tára még szélesebb

Összefoglalva tehát az újítások fejében vagyunk kíváncsi az érdeklődésetek mértékére, remélve hogy a döntéseinkkel az aktivitásunk is növekedni fog, így pedig sokan kapnak kedvet a regisztrációra. A célunk az oldal érdekesebbé tétele minden játékos számára

Aki nem ír ide az természetesen nem kap semmiféle büntetést, mindössze tisztában szeretnénk lenni azzal hogy mennyire van szükségünk az oldal reklámozására, illetve hogy kik azok akik számára kidolgozunk játszani való kalandokat. Így ha ezt elolvassátok és megvan bennetek az érdeklődés, kérjük hogy ha csupán néhányka szóval is de írnátok ide egy választ
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openVas. Nov. 20, 2011 7:40 pm

Hana Ikumi jelen és cicám Miu is :3
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openVas. Nov. 20, 2011 8:40 pm

Engem be lehet számolni
Vissza az elejére Go down
Egami Daisuke
Diák
Egami Daisuke


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2011. Nov. 20.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openVas. Nov. 20, 2011 10:41 pm

Bár csak most jöttem, de jelen vagyok!

Innen is üdvözlök mindenki! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openVas. Nov. 20, 2011 11:04 pm

Természetesen engem is érdekel a játék, különben nem játszanék Very Happy Razz
Vissza az elejére Go down
Rayn Delaver
Diák
Rayn Delaver


Hozzászólások száma : 234
Join date : 2011. Apr. 10.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openHétf. Nov. 21, 2011 3:30 pm

Szerintem jelen tudok lenni. Főleg az új részleg érdekel majd.
Vissza az elejére Go down
Fujiko Mika
Diák
Fujiko Mika


Hozzászólások száma : 259
Join date : 2011. Apr. 09.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openHétf. Nov. 21, 2011 6:01 pm

Természetesen még én is itt vagyok. Valamint a többi karakterem.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:00 pm

Részemről vagyok a háborús rész asszem illik is hozzám valamelyest
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:02 pm

Ha lesz játékos társam szívesen maradok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 3:51 pm

A háborús rész engem is érdekel, úgyhogy én is leszek
Vissza az elejére Go down
Azazel Rakiel
Diák
Azazel Rakiel


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2011. Mar. 26.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openCsüt. Nov. 24, 2011 5:11 pm

Én is itt vagyok amennyire az időm kifutja
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openSzomb. Nov. 26, 2011 3:20 pm

Egy (elég hosszú) időre el kellett tűnnöm, de remélhetőleg már tudok lenni és újra játszani, úgyhogy rám és a másik karakteremre (Sophiára) is lehet számítani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openSzer. Nov. 30, 2011 7:01 pm

Üdvözletem! Játszani nem igen tudok, de jövök amint időm engedi. Egyenlőre sok a dolog. :S
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openCsüt. Dec. 01, 2011 11:26 am

Nem vagyok új, régebben is voltak karaktereim, de a háborús rész engem is érdekelne
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openCsüt. Dec. 01, 2011 2:02 pm

Mordon Ismur, és Fumetsu no Kinshi harcra kész:)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openSzomb. Dec. 10, 2011 6:07 pm

Jelentem a Staff-nak, hogy vissza tértem halottaimból!
Kinek hiányoztam? (Ördögi kacaj)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-openSzomb. Dec. 10, 2011 6:26 pm

Én most regiztem, de jó, hogy itt vagy ismét! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Népszámlálás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Népszámlálás   Népszámlálás Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Népszámlálás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: