Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 1 éves a Démon Akadémia

Go down 
+2
Ikumi
Warg Linderoth
6 posters
SzerzőÜzenet
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 8:31 am

Sziasztok!

Július 24-én 1 éves lett az oldal, éppen ezért ide írjátok le, mi legyen a születésnapi játék Smile
Vissza az elejére Go down
Ikumi
Diák
Ikumi


Hozzászólások száma : 2112
Join date : 2011. Apr. 08.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 8:32 am

Sziasztok!

Boldog Szülinapot az oldalnak :3.
Szerintem legyen egy nagy buli ahol lehet sokat játszani :3.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 8:39 am

Üdv!

1 szimpla ünnepély jó lesz szerintem 1 nagy tortával és zenével.
Vissza az elejére Go down
Mitsui Yua
Diák
Mitsui Yua


Hozzászólások száma : 1342
Join date : 2011. Apr. 09.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 10:26 am

Szerintem 1 bált rendezzünk az iskola tiszteletére.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 12:43 pm

Ha eltelt egy év akkor azt is jelenti, hogy új tanév kezdődik, szóval én egy tanév nyitó ünnepségre gondoltam ahol az igazgató mond pár dolgot, utána jöhet egy nagy lakoma, buli, bál. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 1:42 pm

Ki tud több sört meginni! XD
Amúgy nekem is tetszik a buli ötlet! ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 3:57 pm

Ha már sokan írtak akkor én felköszöntem az oldalt. Very Happy
Másrészt nekem is bejön ez a bulis ötlet, kell majd egy nagy hordó sör, meg némi bor is Very Happy
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 4:03 pm

Én is benne vagyok ebben a bálozós meg mellesleg felköszöntöm én is az oldalt.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 6:06 pm

Nos, akkor bálozás lesz!
Már csak meg kell oldani, hogy mindenki kényelmesen tudjon játszani és ne írjanak a játékosok keresztbe. Korábban már volt néhány ünnepségünk(a költözés előtt) és azokkal elsősorban az volt a baj, hogy nagyon szétszórt volt :S
Vissza az elejére Go down
Chou Atsumi

Chou Atsumi


Hozzászólások száma : 421
Join date : 2011. Sep. 19.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 9:09 pm

Ó akkor jókor jöttem az oldalra. Boldog Születés napot így utólag.
Én is a bulira szavazok ilyenkor csak azt lehet csinálni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openSzer. Szept. 21, 2011 7:01 pm

Boldog szülinapot az oldalnak Very Happy
Én szintén valami évnyitó bálszerűre szavazok, ott jól lehet szórakozni, ráadásul ismerkedésre is lehetőség van a karakterek számára.
Vissza az elejére Go down
Kluzgor
Admin
Kluzgor


Hozzászólások száma : 346
Join date : 2011. Apr. 10.

1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openPént. Okt. 07, 2011 7:16 am

Figyelem a Szépségversenyt Október végén illetve November elején rendezzük meg.

Jelentkezők eddig:

Kasai Ayumi
Judy Sarnatrina
Hana Ikumi
Miu Osaki
Mitsui Yua
Natria Hamachi
Angela Smith
Ayame Hagiwara
Haley Torres

Remélem lesz még 1-2 jelentkező és többen is el jönnek nézni illetve szavazni a lányokra. Ha nem lesz néző közönség akkor a módik között lesz szavazás és úgy tüntetünk ki valakit akit talán még képességgel is meg áldunk. Viszont ha nem lesz néző közönség akkor a fiúkat Zach öröm órájára fogjuk szám űzni XD. (Nem vicc) Hogy ő mit tesz majd veletek az rátok és rá tartozik.


A hozzászólást Kluzgor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 10, 2011 5:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-openVas. Okt. 09, 2011 6:27 pm

na engem is hozzácsaphattok a szépségversenyhez. Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1 éves a Démon Akadémia Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1 éves a Démon Akadémia   1 éves a Démon Akadémia Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
1 éves a Démon Akadémia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A hajdani varázsló akadémia
» Démon róka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Játékon kívül :: Csevegő-
Ugrás: