Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Az oldal Hírei

Go down 
+3
William Wandern
Aono Tsukune
Warg Linderoth
7 posters
SzerzőÜzenet
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openKedd Május 31, 2011 8:49 am

Az oldal életével kapcsolatos hírekről számolunk itt be.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openKedd Május 31, 2011 8:50 am

Tisztelt Játékosok!

Minden angyal karaktert megkérnék, hogy nézze át a képességlistában a képességeit és az ottani leírás szerint módosítsa az adatlapját, ha kell!
Vissza az elejére Go down
Aono Tsukune
Admin
Aono Tsukune


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Mar. 24.
Age : 34

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openVas. Jún. 19, 2011 6:46 pm

Tisztelt Játékosok!

Amint észre vettétek, a staff csapatból csak én vagyok aktív, éppen ezért olyan emberekre van szükségem, akik szívesen betársulnának az oldal vezetésébe és ellátnák az admini teendőket!

2-3 főre lenne szükségem, azonban csak olyan jelentkezzen aki komolyan gondolja, leellenőrzi az előtörténeteket és bírálja azokat, illetve valamilyen újítást, színt hoz az oldal életébe.

Akit érdekelne a dolog, az pm-ben jelezze ezt nekem!
Vissza az elejére Go down
https://yokaitaisen.hungarianforum.net
Aono Tsukune
Admin
Aono Tsukune


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2011. Mar. 24.
Age : 34

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openPént. Júl. 01, 2011 6:41 pm

Tisztelt Játékosok!

Mint fentebb említettem, társakat keresek az oldal vezetéséhez! Éppen ezért szeretném nektek bemutatni az első segédemet, William Wandern-t!
Vissza az elejére Go down
https://yokaitaisen.hungarianforum.net
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openVas. Szept. 04, 2011 5:30 pm

Nos mostantól elérhetőek a Klubok is. Szabadon várom a jelentkezéseket. Ha elég ember lesz megcsinálom a klubházakat a különböző kluboknak. Higgyétek el megéri jelentkezni mivel az itteni kis NJK-tól a klubbotoknak megfelelő feladatokat kaptok na és persze jutalmakat is be lehet zsebelni értük. Nos ha kedvet kaptatok tessék megdobni egy Pm-el és már is jelentkeztél.

Eddigi klubok:
-Úszó klub.
-Sport klub
-Újságíró klub
-Fényképész klub
Ezeket bővíthetitek a sajátjaitokkal is persze csak akkor pmbe elkülditek a nevet és legyenek tagok is ne csak egy emberből álljon. Nos remélem jelentkeztek majd.
Vissza az elejére Go down
Warg Linderoth
Igazgató
Warg Linderoth


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Apr. 10.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openHétf. Szept. 19, 2011 8:56 am

Tisztelt Játékosok!

Az oldal Július 24-én betöltötte az első "életévét", éppen ezért arra gondoltam, hogy így utólag összehozhatnánk egy ünnepi játékot. Arra kérnélek titeket, hogy a csevegőben az ennek fenntartott helyre írjátok meg az ötleteiteket és a legjobb lesz az ünnepi játék(a többire esetleg később is sort keríthetünk)!
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openVas. Okt. 30, 2011 2:23 pm

Szóval hogy most igazgató bácsi távozott és rám meg a többi adminra maradt az oldal egy kéréssel fordulnék hozzátok. Mivel eddig nem is vezettem oldalt és nagy tapasztalatom sincs benne ezért szeretném ha megírnátok nekem minden olyan ötletet amit ti jónak találtok vagy szeretnétek megvalósítani. Bármivel kapcsolatban de ha tetszik akkor az én eddigi kritikámat is leírhatjátok hiszen ebből tudok majd én is fejlődni.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openSzomb. Nov. 19, 2011 8:47 pm

Sziasztok!

Az oldal staff új tagja vagyok, mint játékos Akaki Kaedeként voltam eddig jelen. Lényegében szervezésbe fogtunk, amelyben jelenleg William Wandern kezdeményezésével ő maga, Akashiya Moka, illetve én veszünk részt. Kezdeményeztünk is a változtatásokat illetően, köszönhetően a kimondottan eltérő véleményeknek, így az alábbi döntéseket hoztuk meg:

1) lényegében csatlakozhattam a staffhoz, illetve Moka ismét nagy részt vállal az oldal életében

2) az oldal nem válik ketté, a másik világ új fórumrészként fog szerepelni ezen a fórumon belül. A döntést azért hoztuk, mert a játékosaink esetleges megosztása nemhogy egy de két fórumnak sem tenne jót. Így hát: marad az iskola, hentai jellegű játékokra továbbra is változatlanul lesz lehetőség, megnyitunk egy másik világot ahová és ahonnan bizonyos körülmények között át lehet majd járni, és az oldalon jóval több lehetőség lesz a harc témájú szerepjátszásra mint eddig

3) a másik világban egyenlőre egy országban fog folyni a játék (perpatvarokra, intrikára, harcra mind lesz lehetőség itt), erről pedig hamarosan részletesebb információkat is közlünk
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openVas. Nov. 20, 2011 7:40 pm

Egy apróságot vezettünk be Mokaval, mégpedig hogy keresünk két tanárt igazgató helyettes pozícióra. Ebből egy pozíciót már el is vállalta Tong tanár úr, azonban még egy igazgató helyettes kerestetik. Aki vállalná, az küldjön egyikünknek egy privát üzenetet és felvesszük. Nem lesz kimondottan több dolga, csupán felelős lesz az iskola bizonyos ügyes-bajos dolgaiért, amelyeknek például majd kalandok során is szerepük lehet
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openCsüt. Dec. 08, 2011 6:46 pm

Nos mától előtérbe kerül pár változás. Amik a következők. Ha ez megvalósítható a hentai részt próbáljátok hanyagolni az altikra vagy a szobátokban de ott se mindig ez legyen.
Második pedig hogy bevezetődik egy új dolog. Az hogy a karaktereitek fejlődnek. Amelyeket a nagyobb történekkel nyerhetőek el. Ezeket személyre fajra és jellemre szabottan készítjük el. Végül pedig a fő történet szál is elkezdődik amitől elérhetővé válik a másik világ és a jó és rossz oldal is. Röviden ennyi lenne.
Vissza az elejére Go down
Sendō Yukari
Admin
Sendō Yukari


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2011. Nov. 19.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openKedd Márc. 27, 2012 12:28 pm

Érdeklődtem néhány oldallal kapcsolatos változás után. Ami említésre méltó hogy az iskola igazgatója ismét Warg Linderoth lett
Vissza az elejére Go down
William Wandern
Admin
William Wandern


Hozzászólások száma : 229
Join date : 2011. Jun. 19.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openHétf. Szept. 03, 2012 4:06 pm

Nos srácok lányok nem tudom igazából hogy hova is írjam ezt de úgy döntöttem ide írom. Nos a héten lehet jelentkezni nálam pm-ben a másik világos játékokra és ha elegen leszünk jövőhéten el is indítok egyet.
Vissza az elejére Go down
Natsumi Thetis

Natsumi Thetis


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Jelenleg... a kollégiumban. :D

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openHétf. Szept. 03, 2012 4:29 pm

William Wandern írta:
Nos srácok lányok nem tudom igazából hogy hova is írjam ezt de úgy döntöttem ide írom. Nos a héten lehet jelentkezni nálam pm-ben a másik világos játékokra és ha elegen leszünk jövőhéten el is indítok egyet.

Cool. Very Happy
Engem biztos jelentkezőnek vehetsz, de azért privátot is írok. Smile
Vissza az elejére Go down
Natria Hamachi
Diák
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok :D

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openHétf. Szept. 03, 2012 4:41 pm

Meg én XD
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 708
Join date : 2011. Oct. 06.

Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-openKedd Szept. 04, 2012 4:37 pm

Én is megyek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az oldal Hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal Hírei   Az oldal Hírei Folder-open

Vissza az elejére Go down
 
Az oldal Hírei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: A Nagy Könyv :: Média-
Ugrás: