Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Narazaki Ryuko

Go down 
SzerzőÜzenet
Narazaki Ryuko
Diák
Narazaki Ryuko


Hozzászólások száma : 240
Join date : 2011. Apr. 10.

Narazaki Ryuko Empty
TémanyitásTárgy: Narazaki Ryuko   Narazaki Ryuko Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 6:28 am

Név: Narazaki Ryuko
Nem: Férfi
Kor: 20
Faj: Vérfarkas
Szexuális beállítottság: Heteró
Jellem: Kicsit nagyképű tud lenni és sokszor menőnek hiszi magát, de amúgy rendes srác és kiáll a barátaiért (Belőlük mondjuk nem sok akad).
Küllem: Rövid fekete haja van, a szemei kékek (amit ő szégyell  ) és 178 cm magas, valamint 70 kg .
Viselt tárgyak: bőrdzseki, alatta kék póló
Előtörténet:

15 évvel ezelőtt születtem, Tokióban, majd 5 éves koromban a családommal egy japán kisvárosba költöztünk. Óvodába utáltam járni, mert mindenki csak piszkált és, ha verekedtem, az óvónők csak engem hibáztattak, illetve csak engem büntettek meg. Nagyon örültem 7 éves koromban, mikor végre suliba mehettem, mert azt hittem, ott talán jobban fogom érezni magamat. Tévedtem. Az osztályban mindenki kinézett engem, mert nem pénzesek a szüleim, és én is utáltam mindenkit. Gyakran kerültem az iskolát, mert utáltam tanulni és ezáltal a szüleim gyakran kiabáltak velem. Apropó, szüleim: Nakatának hívják az apámat, aki rendőr, míg az anyukámat Midorinak, aki ügyvédnő.
Az életem egysíkú volt, többször bevittek a rendőrőrse. Azonban, mikor utolsó évemet járam az általános iskolában, nagy változás történet az életemben. Teliholdkor mindig valami megváltozott bennem, amit én sem tudok megmagyarázni. Azonban egyszer megismertem egy lányt, akit Aoi-nak hívtak. Ő más volt, mint a többi. Amikor őt megláttam, valami furcsa érzés fogott el. Nehezen, de beismertem: EGY ILYEN VAGÁNY CSÁVÓ SZERELMES LETT!!!
Aoi nagyon szép lány volt és ahogy én szerettem őt, ő is tiszta szívből szeretett engem.
Azonban a nyolcadik osztály befejezésekor egyszer éjszaka kiosontam a házból, hogy vele találkozzak.
Nem vettem észre, hogy akkor telihold volt és mikor a parkban csókolóztunk, hirtelen átváltoztam egy nagy, szőrös vadálattá. Aoi-t megijesztettem és ő elmenekült haza. A szüleim később elmondták neke, hogy én valójában farkasember vagyok, úgy mint apám. Sokáig nem tudtam ezt feldolgozni és ezalatt Aoi-t sem látogattam meg. Egyszer azonban rávettem magamat, hogy elmenjek hozzá. Sajnos ott tudtam meg a fájdalmas igazságot, hogy elköltöztek. Messze....nagyon messze.
Akkor elhatároztam, hogy többé nem leszek szerelmes..


A hozzászólást Narazaki Ryuko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 15, 2015 6:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Narazaki Ryuko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narazaki Ryuko   Narazaki Ryuko Folder-openVas. Ápr. 10, 2011 10:03 am

Szia!
Mivel a régi oldalról jöttél ezért ELFOGADLAK!
Vissza az elejére Go down
 
Narazaki Ryuko
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Narazaki Ryuko
» Narazaki Ryuko naplója
» Narazaki Ryuko szobája (egy hely szabad)
» Ryuko szobája
» Ryuko szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Előtörténetek-
Ugrás: