Démonok Háborúja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yokai Taisen - War of Demons
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  KeresésKeresés  

 

 Jason Katsuro naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jason Katsuro naplója Empty
TémanyitásTárgy: Jason Katsuro naplója   Jason Katsuro naplója Folder-openSzomb. Ápr. 09, 2011 7:56 pm

Első napok az új suliban:

Igazából az első napok nem voltak túl kellemesek számomra, de nem is olyan rosszak, mint vártam. Főleg, hogy találkoztam életem szerelmével Fubukival. Kedves lány, és hasonlóan zárkózott mint én. Elég hamar megismerkedtünk, persze nem egyből ugrottunk egymás karjaiba. Volt egy kevés idő addig. Először is a tanárokkal ismerkedtünk meg... És persze egymással, bár igaz, én nem nagyon akartam beszélgetni másokkal. Persze közben volt egy pár kitörésem, de szerencsére egyszer sem csináltam pusztítást.
Persze elég gyorsan kitudódott, és külön órákra kellett járnom, hogy kezeltessem ezeket az előtöréseket, és azóta már kicsit jobb, bár még most is előfordul. Mindegy...
Szóval megismerkedtem Fubukival közelebbről, és... egymásba szerettünk. Elég furcsa volt elsőre, de miután megcsókoltam minden sokkal jobb lett.

Az iskola hátralevő része:

Nos nem igazán tudom mit mondhatnék. Igazából nagyon semmi sem változott. Csak jártam órára, együtt voltam Fubukival, és kifejlesztettem egy kis köszönő viszonyt pár kedvesebb osztálytárssal. Nagyjából ennyi. Meg kell hagyni eléggé nehéz tanuló voltam. Az órákon nem nagyon tudtam koncentrálni, ami a jegyeimen is meglátszott. De kihúztam. A képességeim fejlődésére viszont nem lehet panasz. Mindent elsajátítottam amit lehetett a fajomon belül, és mindegyiket tökélyre fejlesztettem. Már közel sem vagyok olyan fáradékony mint előtte.

Év vége:

Az iskola zárás sikerült, és nem buktam meg semmiből szerencsére. Az évzáró "bulin" nem nagyon történt semmi. Csak ettünk, ittunk, és néztük ahogy a többiek mulatoznak. Ezután felmentünk a szobájába, hogy kicsit kettesben legyünk. Őszintén szólva... Megpróbáltam... Azt csinálni vele, de visszautasította. Én tiszteletben tartottam a kérését, különben sem akartam erőltetni. Így hát csak együtt aludtunk mint rendszeresen. Megígértük egymásnak, hogy gyakran meglátogatjuk egymást a nyáron.

Nyári szünet:

A szüleim érdeklődve hallgatták, hogy mi történt velem az iskolában. Már amennyit elmondtam azt érdeklődve hallgatták. Ezután ismét a szobámba mentem, és bekapcsoltam a gépemet. Az első dolog amit feltelepítettem az a messenger volt. Amint ez megvolt felvettem Fubukit, és irkálni kezdtünk egymásnak. Azt a nyarat gyakorlatilag a gép előtt ülve töltöttem, és vele beszélgettem. Néha megbeszéltünk egy-egy találkozott, és szuperül éreztük magunkat... Legalábbis én. A nyár vége felé közelítve, már elkezdtem várni az iskolát, hogy újra vele lehessek.
Vissza az elejére Go down
 
Jason Katsuro naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Azazel naplója
» Mitsui Yua naplója
» Shina naplója
» Fubuki naplója
» Mika naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Démonok Háborúja :: Karakterlap :: Névsor :: Napló-
Ugrás: